Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΝΑΔΕΣ ΙΑΤΡΙΚΩΣ ΥΠΟΒΟΗΘΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ


Recommended Posts

Να προσθέσω κάποιες μονάδες της Θεσσαλονίκης:

1.Γέννεσις, μονάδα υποβοηθούμενης αναπαραγωγής, υπευθ. Ταρλατζής Β.-Μπόντης

2. Embryolab, κέντρο υποβοηθούμενης αναπαραγωγής υπευθ. Χριστοροφίδης - Χατζηπαρασίδου.

3. Κέντρο εξωσωματικής γονιμοποίησης, Παλαπέλας Β.

 

επίσης να σημειώσω ότι η μονάδα στο Παπαγεωργίου δεν λειτουργεί. Υπάρχει κάποιο άτομο για ενημέρωση, αλλά δεν είναι οργανωμένη η μονάδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επειδή δε βρήκα το ιατρό μου εδώ..θα ήθελα απλά να τον προσθέσουμε αν γίνεται...

το κέντρο λέγεται Κέντρο Εξωσωματικής Αθηνών και ο ιατρός μου λέγεται Βασίλης Αθανασίου..

 

δε ξέρω τώρα τί να σας πώ! έχει καλά ποσοστά επιτυγχίας απ'ότι λένε..ενώ εγώ ακόμη δεν έχω ακόμη ο πολυπόθητο αποτέλεσμα κατέληξα εδώ λόγω του ιατρού..μου έχουν πεί καλά πράγματα γενικά αλλά όταν τον γνώρησα μου άρεσε και ως άνθρωπος..

έχει και ιστοσελίδα [αν κάποιος το ψάξει με Google θα τη βρεί]...

Link to comment
Share on other sites

επειδή δε βρήκα το ιατρό μου εδώ..θα ήθελα απλά να τον προσθέσουμε αν γίνεται...

το κέντρο λέγεται Κέντρο Εξωσωματικής Αθηνών και ο ιατρός μου λέγεται Βασίλης Αθανασίου..

 

δε ξέρω τώρα τί να σας πώ! έχει καλά ποσοστά επιτυγχίας απ'ότι λένε..ενώ εγώ ακόμη δεν έχω ακόμη ο πολυπόθητο αποτέλεσμα κατέληξα εδώ λόγω του ιατρού..μου έχουν πεί καλά πράγματα γενικά αλλά όταν τον γνώρησα μου άρεσε και ως άνθρωπος..

έχει και ιστοσελίδα [αν κάποιος το ψάξει με Google θα τη βρεί]...

 

κι εγω στο ιδιο κεντρο πηγαινω, ακομα βεβαια δεν εχω κανει τιποτα αλλα ελπιζω να μεινω εγκυος.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω στο ιδιο κεντρο πηγαινω, ακομα βεβαια δεν εχω κανει τιποτα αλλα ελπιζω να μεινω εγκυος.

 

vasov kalimera..simera eida to minima sou..vrika to site tou kentrou einai http://www.reproduction.gr

exeis rantevou ayto to mina? egw tha paw xana stis 29:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

vasov kalimera..simera eida to minima sou..vrika to site tou kentrou einai http://www.reproduction.gr

exeis rantevou ayto to mina? egw tha paw xana stis 29:rolleyes:

princess_mp,κι εγω εκει παω!Μαλιστα ημουν σημερα πρωι πρωι εκει.Ξεκινησα σημερα ενεσεις για σπερματεγχυση.Το αν ειναι καλος ή οχι το αποτέλεσμα θα το δειξει,αν και βεβαια η σπερματεγχυση ετσι κι αλλιως δεν εχει και τεραστια ποσοστα επιτυχιας.

Μου τον συστησε μια συγγενης μου ,που ηταν μεσ το Μητερα (εργαζονταν κει εννοω) και η ιδια εκανε 2 παιδια με εξωσωματικη σ'αυτον.Το καλο που εχω δει μεχρι στιγμης ειναι οτι ασχολειται προσωπικα μαζι σου,απανταει σε ερωτησεις στα τηλεφωνα και για μενα προσωπικα καλο ειναι οτι θυμαται ποια ειμαι και τι εχω κανει,οταν του τηλεφωνω! Το σημειώνω γιατι ο προηγούμενος γυναικολογος μου (οχι εξωσωσματικος βεβαια ) που τον εχει η μητερα μου και εγω μικρη και ειναι και καλος ως γιατρος,δεν θυμοταν τιποτα!Δηλαδη ειχα κανει υστεροσκοπικη επεμβαση και ξεχασε να μου πει να παρω αντιβιωση μετα την επεμβαση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

princess_mp,κι εγω εκει παω!Μαλιστα ημουν σημερα πρωι πρωι εκει.Ξεκινησα σημερα ενεσεις για σπερματεγχυση.Το αν ειναι καλος ή οχι το αποτέλεσμα θα το δειξει,αν και βεβαια η σπερματεγχυση ετσι κι αλλιως δεν εχει και τεραστια ποσοστα επιτυχιας.

Μου τον συστησε μια συγγενης μου ,που ηταν μεσ το Μητερα (εργαζονταν κει εννοω) και η ιδια εκανε 2 παιδια με εξωσωματικη σ'αυτον.Το καλο που εχω δει μεχρι στιγμης ειναι οτι ασχολειται προσωπικα μαζι σου,απανταει σε ερωτησεις στα τηλεφωνα και για μενα προσωπικα καλο ειναι οτι θυμαται ποια ειμαι και τι εχω κανει,οταν του τηλεφωνω! Το σημειώνω γιατι ο προηγούμενος γυναικολογος μου (οχι εξωσωσματικος βεβαια ) που τον εχει η μητερα μου και εγω μικρη και ειναι και καλος ως γιατρος,δεν θυμοταν τιποτα!Δηλαδη ειχα κανει υστεροσκοπικη επεμβαση και ξεχασε να μου πει να παρω αντιβιωση μετα την επεμβαση!

 

nai kai egw ayto exw katalavei oti asxoleitai proswpika..

ti na sou pw tha doume oles mazi..pantws egw piga giati akousa apo kapoio diko mou, pou eixe megalo provlima oti einai kalos, paroti den einai kai toso gnwstos vevaia sto evri koino..

ti na pw! to apotelesma tha deixei!:wink::shock:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Ένα έχω να πώ:

Ινστιτούτο γομιμότητος, Λουτράδης Δημήτρης!!!

Απο προσωπική εμπειρία!Είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

princess_mp,κι εγω εκει παω!Μαλιστα ημουν σημερα πρωι πρωι εκει.Ξεκινησα σημερα ενεσεις για σπερματεγχυση.Το αν ειναι καλος ή οχι το αποτέλεσμα θα το δειξει,αν και βεβαια η σπερματεγχυση ετσι κι αλλιως δεν εχει και τεραστια ποσοστα επιτυχιας.

Μου τον συστησε μια συγγενης μου ,που ηταν μεσ το Μητερα (εργαζονταν κει εννοω) και η ιδια εκανε 2 παιδια με εξωσωματικη σ'αυτον.Το καλο που εχω δει μεχρι στιγμης ειναι οτι ασχολειται προσωπικα μαζι σου,απανταει σε ερωτησεις στα τηλεφωνα και για μενα προσωπικα καλο ειναι οτι θυμαται ποια ειμαι και τι εχω κανει,οταν του τηλεφωνω! Το σημειώνω γιατι ο προηγούμενος γυναικολογος μου (οχι εξωσωσματικος βεβαια ) που τον εχει η μητερα μου και εγω μικρη και ειναι και καλος ως γιατρος,δεν θυμοταν τιποτα!Δηλαδη ειχα κανει υστεροσκοπικη επεμβαση και ξεχασε να μου πει να παρω αντιβιωση μετα την επεμβαση!

 

ειχα να μπω πάρα πολύ καιρό και τώρα είδα το μήνυμα σου...

εγώ σε 10μερες μπαίνω στον 3ο μήνα..

η αλήθεια είναι οτι ο ιατρουλης μου το έχει αυτό το touch...

είναι πολύ γλυκός και καλός ως επιστήμονας λένε...

πολλα φιλάκια και κάλή τύχη σε σενα..:-P

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την Εri! είναι απίστευτος ο γιατρός στο Ινστιτούτο γονιμότητας/Λουτράδης. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Έμεινα έγκυος με την πρώτη προσπάθεια.

----------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΙΣ ΑΝΥΣΥΧΙΕΣ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 1 ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ:ΟΛΙΓΟΣΠΕΡΜΙΑ!Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΣΕ ΤΟΝ κ.ΜΑΝΤΟΥΔΗ (ΓΕΝΝΗΜΑ)ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟΝ κ.ΠΙΣΤΟΦΙΔΗ(ΑΚΕΣΩ)!ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΗΡΣΟΚΟΙΛΗΣ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΧΑΣΑΜΕ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ,ΚΛΑΨΑΜΕ,ΠΟΝΕΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑΜΕ Κ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΙΓΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!ΦΙΛΙΑ:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλισπερα !ειμαι καινουρια στο φορουμ.μιπωσ ξερει καμια κοπελα για το κεντρο γενετικις στο χαλανδρι?ο γιατρος λεγεται εμμανουηλ καπετανακης,μου τον συστισανε και μου ειπανε οτι ειναι πολυ καλο κεντρο.αν ξερει καμια κοπελα και εχει παει ας μου απαντηση ευχαριστωωωωωωω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...