Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οαεε(τεβε) και εισητηρια τουρισμου 2010


sotiria2008

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια θα ηθελα να μου πει οποια γνωριζει ποτε -απο που και πως παιρνω τα εισητηρια για να παμε το καλοκαιρι διακοπεσ.Ειναι ο αντρας μου ασφαλισμενοσ και δεν τα πηραμε αλλη φορα.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eμείς μια φορά πήραμε από τον οαεε και εμένα ο σύζηγος είναι αλλά δεν θυμάμαι.

Φέτος θα παρω και εγω από εργατική...

Είναι πολύ πιο εύκολο, πήγαινε στα ΚΕΠ και θα σου πούνε...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα δικαιουνται κοριτσια ξερω πολλα ατομα που τα πηραν πακετο 7 διανυκτερευσεων σε ξενοδοχειο που εσυ διαλεγεισ απο αυτα που συμμετεχουν.οταν μπορεσω και παω σε ενα κεπ θα σας ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια υπαρχει αντιστοιχο θεμα απο περυσι: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=40724 .Τοτε το προγραμμα ειχε αρχισει στα μεσα Μαϊου,οποτε αν πατε τωρα σε κεπ δεν θα εχουν κατι να σας πουν.Εγω εχω χρησιμοποιησει το προγραμμα δυο φορες( ειμαι στο δημοσιο,ο συζυγος στον οαεε και δικαιουμασταν κι οι δυο).Δειτε το περσινο θεμα,εχει πολλες πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλές οι πληροφορίες του περσινού θέματος. Φέτος με την οικονομική δυσκολία που υπάρχει, θα λειτουργήσει τέτοιο πρόγραμμα? Όποιος μάθει κάτι θα μας το πει να ενημερωθούμε για τις ημερομηνίες και τα δικαιολογητικά?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, το πιο λογικό θα ήταν να το κόψουν κι αυτό. Πώς από την μια κόβουν μισθούς και από την άλλη σε πληρώνουν για διακοπές είδος πολυτέλειας. Αλλά μήπως το αφήσουν για να υποστηρίξουν και τον τουρισμό; Θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...