Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ?


Carmela

Recommended Posts

Mαμαδες βοηθεια

 

Εχει καμια σας εμπειρια απο την παιδιατρο Μπαρμπουνη Αναστασια στο Ν. Ηρακλειο?

Κυριως με ενδιαφερει αν ειναι διαθεσιμη τις "δυσκολες " ωρες που σιγουρα καποια στιγμη θα την χρειαστεις...

 

Ευχαριστω

.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


αν κάποια κοπέλα ξέρει την συγκεκριμένη γιατρό, θα ενδιαφερόμουν να μάθω την γνώμη της, γιατί μένω δίπλα στο ιατρειο της, και αν είναι καλή θα την επισκεφτω.

Μήπως εχει ταμειο δημοσίου???

ξέρει κάποια?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ,ΙΔΙΩΤΙΚΟ.Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 27 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..:P

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Eγω απο την πρωτη μερα εχω τον Μπουζιο που ειναι κοντα στον ηλεκτρικο.Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη και γενικα τον ξερουν πολλοι.Να καταλαβεις εχω μετακομησει εδω και 3χρονια 30χιλ πιο μακρια αλλα συνεχιζω να πηγαινω εκει.Αν θες τηλεφωνο στειλε πμ να στο δωσω.

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eγω απο την πρωτη μερα εχω τον Μπουζιο που ειναι κοντα στον ηλεκτρικο.Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη και γενικα τον ξερουν πολλοι.Να καταλαβεις εχω μετακομησει εδω και 3χρονια 30χιλ πιο μακρια αλλα συνεχιζω να πηγαινω εκει.Αν θες τηλεφωνο στειλε πμ να στο δωσω.

Βρήκα τη διεύθυνση του Ευχαριστω.. Είναι νεος; Θα ήθελα να έχει εμπειρία Αλλά να μην είναι μεγάλος.. Κοιτά ο δικός μου δεν είναι κακός Αλλά δεν είναι κ σπιρτο..σαν να κοιμάται λίγο..κ μιλάει παρα πολυ, που εμένα με εκνευριζει.Εγω θέλω να μου πει τα βασικά με 2 λόγια κ Όχι να μου αναλύει την εγκυκλοπαιδια.. φοβάμαι αν χρειαστεί για κάτι σοβαρό, θα μας κρεμάσει, για αυτο ψάχνω.. Ποσά παίρνει την επίσκεψη;

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 50-55καπου εκει. Ειναι πολυ καλος και δεν εχει πολλα λογια...αυτα που χρειαζετε.Με εχει εξηπερετησει πολλες φορες και απο τηλ.γιατι ειμαι λιγο μακρια και το ξερει και δεν εχει πεσει ποτε εξω,ουτε τηλεφωνικος.Αποφευγει οσο μπορει τα φαρμακα και δεν δεινει με το παραμικρο αντιβιωση (οπως εχω ακουσει μερικους).Επισκεψη περνει 40 ευρω.

Αν πας πες μου εντυπωσεις και αν θες σου λεω να του πεις απο εμενα οτι πηγες.

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 50-55καπου εκει. Ειναι πολυ καλος και δεν εχει πολλα λογια...αυτα που χρειαζετε.Με εχει εξηπερετησει πολλες φορες και απο τηλ.γιατι ειμαι λιγο μακρια και το ξερει και δεν εχει πεσει ποτε εξω,ουτε τηλεφωνικος.Αποφευγει οσο μπορει τα φαρμακα και δεν δεινει με το παραμικρο αντιβιωση (οπως εχω ακουσει μερικους).Επισκεψη περνει 40 ευρω.

Αν πας πες μου εντυπωσεις και αν θες σου λεω να του πεις απο εμενα οτι πηγες.

Το επόμενο μας εμβόλιο είναι Απρίλη,κ μάλλον θα Πάω να τον γνωρίσω απο κοντα πιο πριν.. Ξέρεις αν δέχεται δευτερες κ τεταρτες; Γιατί εμένα μόνο αυτες οι μέρες με βολεύουν.Ευχαριστω για τις πληροφορίες κ αν Πάω θα σου στείλω να σου πω τις εντυπώσεις... Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!!

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα.

Ο κ. Μπούζιος ήταν ο παιδίατρός μου! Ρώτησα τη μητέρα μου και μου είπε ότι ήταν ευχαριστημένη.

Σε άλλα posts διαβάζω καλά λόγια και για την κ.Λίλα Γκούσια (210-2823238). Μήπως μπορεί να μας διαφωτίσει καμία μανούλα περισσότερο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...