Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

απαντηση απο Κλαρκς

Thank you for your email and I am sorry to learn of your disappointment.

 

During each season we review our prices on the basis of market conditions, sales evidence and costs. We move prices up and down accordingly. Also, many of our ranges are purchased well in advance but back up stock would be purchased well into a season and could be subject to a price rise purely because of exchange rates and price increases on materials.

 

Our prices are subject to change and as a company we are able to do this as long as we follow consumer protection laws,

 

I am afraid that we are unable to offer any reimbursement on this occasion.

 

Thank you for your feedback and interest in our brand.

 

 

 

ξαναματαπαντησα για να μη μας εχουν για ηλιθιους

παω να παρω τα τζιμπορακια μου!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δε ξερω αν το ξαναειπατε....

στο αμαζον δε παιρνει το κωδικο autumn20 μαζι με φρι ντιλιβερι.... εκτος κ αν κανω κατι λαθος......

το ρουχο που θελω κανει 7.50 λιρες και εβαλα και μωρομαντηλα για να φτασω τις 25 αλλα δε θα πρεπε να μου κναει -20% στο ρουχο? αφου κατω απο τη τιμη λεει βαλτε κωδικο ταδε για -20%

οταν το βαζω στο τελευταιο σταδιο λεει οτι δεν ισχυει γιαυτη τη παραγγελια........

μηπως πρεπει να βαλω 25 λιρες ρουχα? δε καταλαβα... αν και καπου διαβασα οτι δεν ισχυει μαζι με αλλες προσφορες ο κωδικος γαι -20%, αρα μηπως εννοει οτι δε παει μαζι με δωρεαν μτφ????????? εχει ψωνισει καμια τπτ απο αμαζον με το κωδικο αυτο?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

απαντηση απο Κλαρκς

Thank you for your email and I am sorry to learn of your disappointment.

 

During each season we review our prices on the basis of market conditions, sales evidence and costs. We move prices up and down accordingly. Also, many of our ranges are purchased well in advance but back up stock would be purchased well into a season and could be subject to a price rise purely because of exchange rates and price increases on materials.

 

Our prices are subject to change and as a company we are able to do this as long as we follow consumer protection laws,

 

I am afraid that we are unable to offer any reimbursement on this occasion.

 

Thank you for your feedback and interest in our brand.

 

 

 

ξαναματαπαντησα για να μη μας εχουν για ηλιθιους

παω να παρω τα τζιμπορακια μου!!!!

 

Τώρα αν σου πω ότι δεν κατάλαβα τι εννοεί ο ποιητής; Στην ουσία δεν αναφέρει για ποιο λόγο πουλάνε πιο ακριβα στην Ελλάδα. Καλά έκανες και απάντησες. Η διαφορά στις τιμές έιναι μεγάλη. Αυτό που θα μπορούσαν να κάνουν είναι αναπροσαρμογή του ΦΠΑ, οπως κάνει το άμαζον.

Link to comment
Share on other sites

απαντηση απο Κλαρκς

Thank you for your email and I am sorry to learn of your disappointment.

 

During each season we review our prices on the basis of market conditions, sales evidence and costs. We move prices up and down accordingly. Also, many of our ranges are purchased well in advance but back up stock would be purchased well into a season and could be subject to a price rise purely because of exchange rates and price increases on materials.

 

Our prices are subject to change and as a company we are able to do this as long as we follow consumer protection laws,

 

I am afraid that we are unable to offer any reimbursement on this occasion.

 

Thank you for your feedback and interest in our brand.

 

 

 

ξαναματαπαντησα για να μη μας εχουν για ηλιθιους

παω να παρω τα τζιμπορακια μου!!!!

 

all i hear is blablablabla αφου-εχετε-μαθει-να-σας-τα-παιρνουν-το-κανουμε-κι-εμεις blablabla

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν το ξαναειπατε....

στο αμαζον δε παιρνει το κωδικο autumn20 μαζι με φρι ντιλιβερι.... εκτος κ αν κανω κατι λαθος......

 

Δεν ξερω αν εχει σχεση ο συνδιασμος των δυο κωδικων.

Εγω σε οσα προσπαθησα να βαλω το -20% δεν μου το δεχοταν και απο μονο του! Ισχυει τελικα αυτος ο κωδικος; Τον χρησιμοποιησε καμια κοπελα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω αν εχει σχεση ο συνδιασμος των δυο κωδικων.

Εγω σε οσα προσπαθησα να βαλω το -20% δεν μου το δεχοταν και απο μονο του! Ισχυει τελικα αυτος ο κωδικος; Τον χρησιμοποιησε καμια κοπελα;

 

αφου το ιδιο το αμαζον το λεει κατω απο τα προιοντα για τα οποια ισχυει... εως 16/10

 

χθες έβαλα παραγγελία ένα ζευγάρι γαλότσες για το σύζυγο και μου τον πήρε κανονικά με free delivery.

 

αρα επρεπε να το παρει! τι ποσο ηταν οι γαλοτσες? να σου δωσω το λινκ να δοκιμασεις κι εσυ? http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003KZKANE/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

αφου το ιδιο το αμαζον το λεει κατω απο τα προιοντα για τα οποια ισχυει... εως 16/10

 

 

Διαβασα που εγραψαν καποιες κοπελες για τον κωδικο και νομιζα οτι ηταν για ολα! Καλα που μου το ειπες να κοιταξω για αλλο μοντελο μηπως εχει εκπτωση.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα που εγραψαν καποιες κοπελες για τον κωδικο και νομιζα οτι ηταν για ολα! Καλα που μου το ειπες να κοιταξω για αλλο μοντελο μηπως εχει εκπτωση.

ευχαριστω

 

δες το προιον που εβαλα απο πανω... εχει μια μπαρα και λεει κερδιστε 20% εκπτωση κλπ

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει σχεση ο συνδιασμος των δυο κωδικων.

Εγω σε οσα προσπαθησα να βαλω το -20% δεν μου το δεχοταν και απο μονο του! Ισχυει τελικα αυτος ο κωδικος; Τον χρησιμοποιησε καμια κοπελα;

εγώ τον χρησιμοποίησα στις 11 του μήνα ήταν μόνο για ρούχα παπούτσια αν κατάλαβα καλά (αν αγόραζες κάτι άλλο προφανώς η έκπτωση δεν περνούσε για το συγκεκριμένο αντικείμενο αλλά για όλα τα άλλα) και μου δέχτηκε κανονικά και τα δωρεάν μεταφορικά :wink:

αυτό που βλέπω τώρα τσεκάροντας τα αντικείμενα που αγόρασα είναι ότι πλέον δεν ισχύει η έκπτωση μια και το promotional code εμφανιζόταν κάθε φορά που μου έδειχνε πωλητή το αμαζον στο αντικείμενο

 

annagrig από το jcpenney πόσες μέρες κάναν να σου έρθουν τα αντικείμενα ?? έβαλα μια μικρή παραγγελία δοκιμαστικά (έχει πολύ καλές εκπτώσεις) :mrgreen::mrgreen:

 

edit ακυρό για το αμαζον ,τώρα είδα ότι έχει εκπτώσεις σε κάποια επιλεγμένα είδη απλά δεν το προμοτάρει πάνω σε κάθε είδος

δες εδώ για ποιά είναι http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/ref=amb_link_161327087_2?ie=UTF8&docId=1000572183&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=right-csm-4&pf_rd_r=1F28FF9HJTN6F8FTCDAD&pf_rd_t=101&pf_rd_p=255354187&pf_rd_i=468294

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Item(s) Subtotal:£28.32Postage & Packing:£0.00 -----Total Before VAT:£28.32VAT:£6.52 -----Total:£34.84Promotion Applied:-£6.15 -----Grand Total:£28.69

 

iridaki δε μπορώ να κάνω εικονική παραγγελία από αυτό το pc. Αν θες μπορώ να δοκιμάσω από το σπίτι και να σου πω. Από πάνω σου παραθέτω την ανάλυση από τη χθεσινή μου παραγγελία.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

annagrig από το jcpenney πόσες μέρες κάναν να σου έρθουν τα αντικείμενα ?? έβαλα μια μικρή παραγγελία δοκιμαστικά (έχει πολύ καλές εκπτώσεις) :mrgreen::mrgreen:

 

απο ποιοτητα και μεγεθη τι λεει? σαν ποιο μαγαζι? εχουμε μετρο συγκρισης???? αννα?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

απο ποιοτητα και μεγεθη τι λεει? σαν ποιο μαγαζι? εχουμε μετρο συγκρισης???? αννα?

κοριτσάκι μου από ότι κατάλαβα δεν έχει δικά του είδη έχει διάφορες εταιρείες καρτερς ρεαρ εντιτιον κλπ

εγώ κάτι φλιζο μπλουζάκια πήρα για την μικρή που δεν βρίσκω όπως τα θέλω ενα παντελόνι φόρμας και 2 μπλουζάκια δοκιμαστικά

είχε και κάτι ωραίες πιζαμούλες καρτερς για το καλοκαίρι με κοντό και μακρύ παντελόνι σετάκια αλλά δεν έβρισκα νούμερο :roll:

έχει κάποιος άποψη για τις συγκεκριμένες πιζάμες ?? ποιοτικώς πως είναι ??

 

edit τις οποίες πιζάμες από ότι βλέπω δεν τις έχει ποιά κρίμα

αυτά πήρα http://www.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?GrpTyp=PRD&ItemID=1d473ce&DeptID=77892&CatID=77921&SO=0&Ne=4+5+3+8+1031+23+18+904+949&NOffset=2&N=4294939980&Nao=0&PSO=0&bcCat=3&cmAMS_T=XGN3&cmAMS_C=MERCHA&cmAMS_Z=XGN3TOPOFRESULTS&CmCatId=77892

 

εντιτ καλά σήμερα την τύφλα μου δεν βλέπω http://www.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?GrpTyp=PRD&ItemID=1aab990&SO=1&Cat=sale&Pcat=KIDS&Ne=4294957900+6+4+5+29+3+1031+8+18+904+833&DeptID=70675&pagesize=1&SelDim=4%7e&CatSel=4294946116%7ctoddler+girls&Dep=KIDS&PCatID=70675&Nao=0&N=4294946116+4294966918&CatTyp=SAL&CatID=72513&NOffset=0&PSO=1&bcCat=3&CmCatId=homepage|72513 δεν είναι υπέροχες ???

Link to comment
Share on other sites

μαλιστααα να σου πω κι εγω τα φλις κοιταζα!!!!! ψαχνω να βρω οικονομικα πουλοβερακια, φλισακια κλπ αλλα εδω στα μαγαζια δε παω καν να δω τιμες.... ισως δω και εβαυ...... αλλα τα ηθελα απο καπου μαζεμενα να τα βρω.......

εβαλες το κουπονι για -10 δολαρια? ποσα μεταφορικα? αν καταλαβα καλα παει αναλογα τη παραγελια...

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι και εγώ το ίδιο γι αυτό τα πήρα από εκεί

 

επειδή το θέμα με τα φλις το έχω ψάξει και φέτος αλλά πολύ περισσότερο πέρσι, αυτού του είδους τα φλίζ τα έχω βρει μόνο στα νεχτ κάποια στο γερμανικό mytoys (που αγόρασα αλλά τα σκ@τ@σ@ στο νούμερο νεχτ γιερ)

............. και σε εταιρείες με active wear όπου εκεί πιάνουν ......εχμ:mrgreen::mrgreen:

η επόμενη εναλλακτική μου ήταν από το ebay κάποια άγνωστα ή της εταιρείας gap όπου εκεί πιάσε το αυγό ..........

είπα να τα δοκιμάσω και βλέπουμε :roll::roll:

 

το κουπόνι αν δεν κάνω λάθος είναι για 10% και γιες το έβαλα :mrgreen::mrgreen:

 

τα μεταφορικά είναι ανάλογα το βάρος για 3 φλις 1 παντελόνι και 2 μπλούζες πλήρωσα 29 δολάρια (άουτς) αλλά η συνολική παραγγελία βγήκε γύρω στα 55 ευρά δεν νομίζω ότι είναι κακά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

..

annagrig από το jcpenney πόσες μέρες κάναν να σου έρθουν τα αντικείμενα ?? έβαλα μια μικρή παραγγελία δοκιμαστικά (έχει πολύ καλές εκπτώσεις) :mrgreen::mrgreen:...

 

Παρηγγειλα 9/9 και ηρθαν 3/10

 

απο ποιοτητα και μεγεθη τι λεει? σαν ποιο μαγαζι? εχουμε μετρο συγκρισης???? αννα?

 

κοριτσάκι μου από ότι κατάλαβα δεν έχει δικά του είδη έχει διάφορες εταιρείες καρτερς ρεαρ εντιτιον κλπ

...έχει κάποιος άποψη για τις συγκεκριμένες πιζάμες ?? ποιοτικώς πως είναι ??

...

 

Ακριβως οπως το λεει η Access. Παντως οτι ειχα απο καρτερς ηταν εξαιρετικα. Πυτζαμακια δεν ειχε τυχει να παρω ξανα. Αυτα που ηρθαν τωρα μου εκανε φοβερη εντυπωση ενα καρτελακι που ειχαν πανω κιτρινο και ελεγε το εξης:

Τα συγκεκκριμενα ρουχα εχουν στενη φορμα ωστε να μην ειναι χαλαρα. Εχει αποδειχτει οτι τα φαρδια ρουχα ευνοουν τα εγκαυματα στα παιδια σε περιπτωση πυρκαγιας!

Σας το λεω γιατι τα πυτζαμακια ηταν πραγματι κολλητα σε σχεση με τα υπολοιπα ρουχαλακια που ηταν επισης τα περισσοτερα carter's.

Ποιοτικα Access μου φανηκαν εξαιρετικα και η μαμμα που τα εχει ηδη πλυνει και φορεσει λιγες φορες μου ειπε οτι ειναι σταθεροτατα τα χρωματα και πολυ ωραια βαμβακερα. Να πω οτι στις φωτο χανουν παρα πολυ. Τα χρωματα ειναι πολυ πιο ζωηρα και χαρουμενα στην πραγματικοτητα.

 

....

εβαλες το κουπονι για -10 δολαρια? ποσα μεταφορικα? αν καταλαβα καλα παει αναλογα τη παραγελια...

 

Ναι, παει αναλογως του βαρους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες.

Μήπως εχει πάρει καποια από εσάς γαλότσες από το shoes for kids?

http://www.shoesforkids.co.uk/size8boys.asp?RSstartat=61&kw=

Mήπως αυτές είναι πιο καλές/άνετες;

Stormwells STAR SNOW BOOTS(14 λίρες)

Αυτες που πήραμε πέρυσι τις χρησιμοποιήσαμε πολύ λίγο για να δώσουμε παραπάνω από 15 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Για καθε 25 δολλαρια αφαιρουν 10!!!

 

BESTSALE

 

Ληγει αυριο.

 

δηλαδη αν βαλεις 50 αφαιρουν 20 δολ... οχι βρε! για παραγγελιες 25 και πανω αφαιρουν 10

 

αξες στελνω πμ

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

σορυ είχα να ανοίξω αρκετή ώρα και δεν είχα δει τα νέα πόστ.

το -10 είναι για ότι ποσό και αν είναι η παραγγελία!

 

spacer.gifspacer.gif

spacer.gifspacer.gifspacer.gifspacer.gifspacer.gifspacer.gifPromotion:

BESTSALE($10.00)spacer.gifspacer.gifspacer.gifTotal Savings:($140.06)spacer.gifspacer.gifspacer.gifspacer.gifspacer.gifSubtotal:$89.89spacer.gifspacer.gifspacer.gifShipping: Intermediate $30.00 Express $39.00spacer.gifspacer.gifspacer.gifInsurance & Handling:$7.60spacer.gifspacer.gifspacer.gifTax:$0.00spacer.gifspacer.gifspacer.gif

Estimated Order Total:

 

 

$127.49

 

spacer.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση. Το μπλουζακι ομως μου αρεσει και ειναι οκ το μεγεθος, μονο το καπελακι ειναι μινιατουρα...:?::?:

Κράτα το μπλουζάκι και πούλα το καπελάκι στο ebay!!! Θα βγάλεις και τα εξοδά σου!!!!

Πήρα παλτό για τηΣίση !!! Μήπως είμαι λίγο κ...φαρδη τελευταία???

QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα 9/9 και ηρθαν 3/10

 

/QUOTE]

σε ευχαριστώ :D

 

αξεςςςς με μπερδεψες, η παραγγελια ηταν 3 φλις η 6 κομματια συνολο?

φλις οταν λες τι εννοεις? φορμες? μπλουζες?

6 κομμάτια σύνολο βρε αστροπελέκι μου :D:D

 

έχω βάλει λινκ κοριτσάκι μπλουζάκια με μισό φερμουάρ μπροστά χωρίς κουκούλα http://www.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?GrpTyp=PRD&ItemID=1d473ce&DeptID=77892&CatID=77921&SO=0&Ne=4+5+3+8+1031+23+18+904+949&NOffset=2&N=4294939980&Nao=0&PSO=0&bcCat=3&cmAMS_T=XGN3&cmAMS_C=MERCHA&cmAMS_Z=XGN3TOPOFRESULTS&CmCatId=77892|77921

 

Για καθε 25 δολλαρια αφαιρουν 10!!!

 

BESTSALE

 

Ληγει αυριο.

 

γκρρρρρρρρρρρρρρ αυτό δουλεύει ?? είπαμε σήμερα δεν βλέπω την τύφλα μου :roll::roll:

 

εγώ ούτε αυτό που προμοτάρει το σαιτ δεν είδα:oops::oops: .... από το γουγλη βρήκα το 10%

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...