Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Καλησπέρα. Σήμερα στο Σκλαβενίτη (πήγα σε αυτόν στην Πειραιώς στο ύψος των Καμινίων) είχε τα pampers 12 ευρω κα τα babylino τα καινούρια γύρω στα 11.30 προσφορά. Δεν είδα μέχρι πότε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Σήμερα στο Σκλαβενίτη (πήγα σε αυτόν στην Πειραιώς στο ύψος των Καμινίων) είχε τα pampers 12 ευρω κα τα babylino τα καινούρια γύρω στα 11.30 προσφορά. Δεν είδα μέχρι πότε.

 

 

α ωραια !!!εχω κουπονι -6 ευρω pampers,ελπιζω να την εχουν παντου την προσφορα!σε ολες τις οικονομικες η μονο active fit?εγω αγοραζω baby dry.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

α ωραια !!!εχω κουπονι -6 ευρω pampers,ελπιζω να την εχουν παντου την προσφορα!σε ολες τις οικονομικες η μονο active fit?εγω αγοραζω baby dry.

 

Σίγουρα έχουν στις baby dry γιατί αυτές πήρα (και εγώ είχα κουπόνι των 6 ευρώ και πήρα 3 πακέτα με 18 ευρώ). Δεν κοίταξα αν έχουν και στις active fit.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αλλά όταν τα σουπερ κάνουν προσφορές δεν βάζουν εκπτωτικό στικερ έτσι? Άρα τότε δέχονται και τα κουπόνια ?

Σωστα, πηγα Σκλαβενιτη σημερα και πηρα τα νεα babylino που εχουν προωθητικη ενεργεια. Σου δινουν εκπτωτικα κουπονια αλλα χρησιμοποιησα κι ενα δικο μου που ειχα επιπλεον των αλλων, συν δωρο το καρεκλακι!

Link to comment
Share on other sites

Σωστα, πηγα Σκλαβενιτη σημερα και πηρα τα νεα babylino που εχουν προωθητικη ενεργεια. Σου δινουν εκπτωτικα κουπονια αλλα χρησιμοποιησα κι ενα δικο μου που ειχα επιπλεον των αλλων, συν δωρο το καρεκλακι!

 

παίρνουν 2 κουπονια ανα πακέτο, δηλ σου αφαιρεσαν 8 ευρω για τη μεγαλη συσκευασία;

(πηρα και εγω, το καρεκλακι μυριζει λιγο δε μυριζει; )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι εννοω οτι εδιναν στο Σκλαβ. ενα κουπονι -2 ευρώ για τις μικρές, δέχτηκαν επιπλέον και το δικό σου; πόσο την πήρες την μικρή συσκευασία;

Μου φάνηκε οτι ειχε μια μυρωδιά, το έβγαλα εξω και θα το δω αυριο...

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα Αρβανιτιδη για να φουλαρω babylino.

τα εχει ακομη -50%.

η εταιρια babylino εχει δοσει λεει εντλη να μην παιρνουνε τα κουπονια οταν εχουνε προωθητικη ενεργεια. και δεν νομιζω να μου ειπανε μπαρουφεσ γιατι πηρανε τηλ στα κεντρικα του Αρβανιτιδη και ηπανε το ιδιο. και το διασταυρωσα και σε αλλο μαγαζι.

μολις επεστερεψα στο σπιτι πηρα τηλ την Babylino. μου ειπανε ακριβως το ιδιο πραμα και οι ιδιοι τους και τους απαντησα ευγενικοτατα οτι θα καταφυγουμε στην γερμνικη αλυσιδα.

 

Σημερα μου ειπε ενας γνωστος που ιεχε παει Γερμανια οτι τα παμπερσ εκει κανουνε 5?, αλλα βιαζομουνα και δεν το ρωτησα λεπτομερειες τι εννοουσε. ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να πω κ εγώ ότι τα πήρα babylino με 50% από Αρβανιτίδη και δέχτηκαν τα κουπόνια.ΑΝαφέρετε κάτι για καρεκλάκι, θέλει κάποιος - α να μου πει τι είναι αυτό διότι δεν είδα να χουν κάτι τέτοιο εκτός κ αν δεν το έχουν φέρει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τα πρώτα του babylino απο τον Γαλαξία -50% απο 9 4,5 ευρω το Νο1 2-5 κιλα 28 τεμάχια

 

Σοφία μήπως κάνεις κάποιο λαθος;

Πήρα κι εγω πριν 4 μέρες απο τα carrefour την ίδια συσκευασία babylino και είχε αρχική τιμή 5 ευρώ και κάτι, κι επειδη είχα ενα κουπονι 2,50 για μικρή

συσκευασία τα πλήρωσα 2 ευρώ και κάτι.Μιλάω για το Νο1 2-5 κιλά με 28 τεμάχια.

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγραφε στο ραφι 9 ευρω και είχε προσφορα -50% για το Νο1 και το Νο3 και μου βγηκε 4,5 ευρω στο ταμειο.Και εμένα μου φάνηκαν πολλά 9 ευρω αρχική όταν τα αντιστοιχα pampers έχουν 6,5 ευρω

Link to comment
Share on other sites

ναι εννοω οτι εδιναν στο Σκλαβ. ενα κουπονι -2 ευρώ για τις μικρές, δέχτηκαν επιπλέον και το δικό σου; πόσο την πήρες την μικρή συσκευασία;

Μου φάνηκε οτι ειχε μια μυρωδιά, το έβγαλα εξω και θα το δω αυριο...

Λοιπόν , πήρα ένα 2αρι κι ένα 4αρι . Το δυάρι είχε 5.38 - sticker 0.60 - 2 e κουπόνι = 2.78. το τεσσαρι είχε 7.42 - sticker 1 e - κουπόνι 2 ε - δικό μου κουπόνι 2.5 ε = 1.92. Σύνολο 4.70 ε για τις 2 συσκ.

Ρώτησα την προωθητρια της babylino αν θα περάσει και το δικό μου κουπόνι κ είπε όχι ! Μετα στο ταμείο όμως μου είπαν ότι περνάει . Καλα που ρώτησα την ταμία .

Να πω κ εγώ ότι τα πήρα babylino με 50% από Αρβανιτίδη και δέχτηκαν τα κουπόνια.ΑΝαφέρετε κάτι για καρεκλάκι, θέλει κάποιος - α να μου πει τι είναι αυτό διότι δεν είδα να χουν κάτι τέτοιο εκτός κ αν δεν το έχουν φέρει ακόμα.
Είναι ένα ξύλινο καρεκλακι, το έδιναν για 3 μέρες στον σκλαβενιτη με αγορά 1 μεγάλου ή 2 μικρών babylino . Δεν ξερω αν θα το κάνουν κ σε αλλα σούπερ μάρκετ .

Πάντως κορίτσια αντικειμενικά , πολυ καλή ποιότητα τα νέα babylino. Super απαλά

Link to comment
Share on other sites

ναι, αυτο με το αρκουδακι ειναι!

 

Επισης, εχει προαναφερθει και 2-3 μερες τωρα, οτι το Lidl εχει εκπτωση στα pampers αυτη την εβδομαδα. πηγα χθες και πηρα, τα εχει νομιζω 12,29 τη μεγαλη συσκ. Νουμερα 3,4 και 5 εχει μονο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...