Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΟΗΘΕΙΑ!!! ΣΑΛΜΟΝΕΛΑ...


Recommended Posts


Διαφημίσεις


πολύ χάρηκα Νίκη μου με τα καλά αποτελέσματα :D

πάντα καλά να είναι η Μαργαριτούλα σου

 

Σε φιλώ :D και δώσε κι ένα φιλί στην μικρούλα!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Σοκάρομαι μερικές φορές με την ανευθυνότητα των ειδικών και την αντιμετώπισή τους. ΚΑι βέβαια την θέλει την μηνυσούλα της αλλά ας δοώσεις τόπο στην οργή.

 

Οπως σου έιπα: αφού το παιδί ήταν ανευ των συγκεκριμένων συμπτωμάτων, η διάγνωση ήταν σίγουρα λαθεμένη.

 

 

Τέλος καλό λοιπόν, όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι τελικά να τρελλαίνεσαι με τους γιατρούς και τις διαγνώσεις ! Μπράβο, όλα καλά και είχα μείνει με την απορία με το αίμα.

 

Δεν βλέπεις πια κόκκινα; Ακόμα δεν τρως τα γνωστά "ύποπτα" για αλλεργίες;

 

Η δικιά μου μόνο 2 μέρες είχε λίγο αίμα και αυτό 2 μέρες μετά από το πενταπλό εμβόλιο, εμβόλιο ηπατίτιδας και εμβόλιο για γαστρεντερίτιδα. Λέτε να μου το μπουκώσανε το μωρουλίνι; Θα τους ΦΑΩ !

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...

Τα ίδια κι εμείς. Πολύ καλή κλινική εικονα, χωρίς πυρετό, χωρίς διάρροια και είναι ζωηρός. Μου είπε η παιδίατρος οτι δεν είναι απαραίτητο να εκδηλωσει συμπτώματα, γιατί έχει ηδη βγει θετική ή καλλιεργεια και μπορεί να γυρίσει σε εντεροκωλυτιδα. Επισης οτι ειναι επικινδυνο για βρεφη κατω των 3 μηνων. (Ειμαστε 1 1/2 μηνων και θηλαζουμε αποκλειστικα). Πρότεινα να δώσουμε ξανά μια πάνα για καλλιέργεια,αλλά εχούμε πεσει μες το Πάσχα που είναι όλα κλειστά και θα αργήσει να βγει. Μας έδωσε αντίβίωση.

8mD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...