Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

στεγνωτηριο


froufrou

Recommended Posts

Το Ηοοver τα βγάζει πολύ τσαλακωμένα τα ρούχα. Καμιά σχέση με το Morris. Γιατί???

Σιδερώνει και σιδερώνει τα παντελόνια η γυναίκα μου και αυτά είναι ζαρωμένα ακόμα. Τι γίνεται λάθος?

Πρόγραμμα βαμβακερά, 1200 στροφές, και στέγνωμα ή για σίδερο ή για ντουλάπα (το ίδιο τσαλακωμένα βγαίνουν)..

Καμιά ιδέα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγω BOSCH έχω, εδώ και ένα χρόνο και είναι μια από τα ίδια. Τσαλακωμένα σχεδόν όλα, πάρα πολύ (εκτός από φλις και κάποια φούτερ) και αν επιλέξω κάτι άλλο εκτός από το δυνατό πρόγραμμα βγαίνουν νωπά και λίγο καλύτερα στο τσαλάκωμα.... Το χρησιμοποιώ τελικά μόνο όταν είναι ανάγκη γιατί ο καιρός είναι χάλια.

Μήπως λέω μήπως δεν τα διπλώνετε με το που τελειώνει το στέγνωμα???????????????????????

Ενα είναι οτι δεν πρέπει να το τιγκάρουμε, και το άλλο οτι με το που τελειώσει το στέγνωμα πρέπει να τα πάρετε αμέσως!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι μου, τα γραφεις πολυ ομορφα...σου ευχομαι να τον πεισεις τον αντρουλη σου!!!εγω μετα τη του στεγνωτηριου εποχη σιδερωνω...τιποτα....παντως αν δε με ενδιεφερε η στηλη και εγω το σιεμενς Α+ θα αγοραζα...

σε αυτο εχω καταληξει και εγω....απο περισσι απλα ειναι τσουχτερουτσικο το ατιμο και εχω αλλες προτεραιοτητες(πηρα μηχανακι και κουκετα)που θα μου παει ομως θα το παρω,και μετα θα κανουμε παρτυ γιεεεε!!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

σε αυτο εχω καταληξει και εγω....απο περισσι απλα ειναι τσουχτερουτσικο το ατιμο και εχω αλλες προτεραιοτητες(πηρα μηχανακι και κουκετα)που θα μου παει ομως θα το παρω,και μετα θα κανουμε παρτυ γιεεεε!!!

καλημέρα σας

και εγώ το 7κιλο της Siemens έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη μόνο σεντόνια και τραπεζομάντιλα σιδερώνω :mrgreen::mrgreen:

 

να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος ή αν γνωρίζει να βάλει σε στήλη πλυντήριο και στεγνωτήριο που δεν είναι της ίδιας μάρκας με το κιτ σύνδεσης?? σύμφωνα με τον κατασκευαστή του στεγνωτηρίου γίνεται αρκεί να έχουν τις ίδιες διαστάσεις, στην πράξη όμως ???

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο πιο μοντέλο της hoover πήρες ??? Γιατί ψάχνουμε κι εμείς πλυντήριο-στεγνωτήριο και βρήκαμε ένα μοντέλο hoover αλλά δεν ξέρουμε εάν είναι ίδιο με το δικ'ό σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν Γιώργο,

η actifry ΦΟΒΕΡΗ!!!! Δεν παίζεται! Κάθε φορά που τη χρησιμοποιώ θέλω να κάνω τούμπες. Οχι μόνο για τις πατάτες, αλλά και για τα υπόλοιπα που έχεις τη δυνατότητα να κάνεις εκεί.

Η πρέσα ........ ανάλογα την πρέσα που θέλει. Εγώ έχω το juro-pro με τη σιδερώστρα με την τουρμπίνα και είναι πολύ καλό σύστημα σιδερώματος.

Το wii το έχω, και είναι ωραίο και για μεγάλους και για παιδιά και είναι μια ωραία απλή όμως γυμναστική για το σπίτι.

Η ψηφιακή .......κάμερα φαντάζομαι πως εννοείς, είναι πολύ εξυπηρετική. Μόνο σε μια καρτούλα όλα, ούτε cdάκια να αντιγράφεις ούτε τίποτα.

 

Και τέλος η tv lcd 42'' .....κι εμείς πήραμε επειδή χάλασε η παλιά μας και είναι μια χαρά.

 

Αυτά........ όπως κατάλαβες.....προτείνω να μη το δείξεις αυτό στη γυναίκα σου γιατί είναι κλειστά και οι δικηγόροι σήμερα.

00020468.gif

 

 

Το Wii & την 42'' τα πήρα πέρυσι τα Χριστούγεννα :-D. Την ψηφιακή (ενός χρόνου θέλω να την αλλάξω) και την πρέσα δεν την παίρνω 1ον γιατί θα με χωρίσει :( (όχι άλλα έξοδα λέει) και 2ον γιατί με έπεισε η eliana_1976_.

Κουφετάκι, σιγά σιγά τον σύζυγο μην τον εξαγριώσεις.....;)

fragola ευχαριστώ για την υπόδειξη :idea:, πολύ καλή η τιμή της:cool:, αλλά ψάχνω για την μεγαλύτερη, με τον κάδο που χωράει 1,5 κιλό (4 τα πιτσιρίκια βλέπεις)

 

To Hoover, μόλις τελείωσε την πρώτη ολοκληρωμένη πλύση + στέγνωμα, αλλά παρατήρησα ότι ενώ είχα 1400 στροφές και μισό κάδο (5 κιλά περίπου) τα ρούχα ήταν πολύ υγρά στα 90 λεπτά στεγνώματος. Πρόσθεσα άλλα 30' και στεγνώσανε τα περισσότερα, αλλά πάλι κάποια κρατούσαν. Θα συνεχίσω τα πειράματα και θα σας γράψω και διαφορές με το Morris που το δούλεψα 3 μέρες...

Γιώργος

παντως για την πρεσα ξανασκεψου το:rolleyes: εγω εχω κ αν υποψιαστω οτι θα μου χαλασει π.χ θα πεθαανωωω δεν μπορω χωρις αυτην. ρουχα που με το σιδερο θα χρειαζομουν 2 ωρες τουλαχιστον με την πρεσσα τα κανω σε 40΄Α! Κ το στεγνωτηριο κ την πρεσσα κ την ψηφιακη τα αγορασα μονη μου! ακους αντρααα μουυυυυ!!!!!!! wii δε με αφηνει να παρω κ εγω δεν τον αφηνω να παρει 42' LCD ας βολευτει με την 32' που εχουμε!

κοριτσια ευχαριστω για τις συμβουλες ειχε ηλιο αυτες τις μερες κ δεν τις εχω εφαρμοσει ακομα!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο πιο μοντέλο της hoover πήρες ??? Γιατί ψάχνουμε κι εμείς πλυντήριο-στεγνωτήριο και βρήκαμε ένα μοντέλο hoover αλλά δεν ξέρουμε εάν είναι ίδιο με το δικ'ό σου

 

 

To Hoover VHW964D-14S πήρα με 9 κιλά πλύσιμο και 6 στέγνωμα. Το βάζουμε περίπου 5-6 κιλά βαμβακερά χρωματιστά, στους 40 βαθμούς, με 1200 στροφές και στέγνωμα για ντουλάπα (ή για σιδέρωμα) και βγαίνουν τα ρούχα, Παναγία μου και Χριστούλη μου!!!!! Σήμερα φόρεσα παντελόνι και μπλούζα στο σχολείο τσαλακωμένα. Φαίνονταν ότι δεν σιδερώθηκαν καλά, και η κυρά τα σιδέρωνε επί δεκαλέπτου αυτά τα δύο.

Ενώ με το Morris που το κακολόγησα και το γύρισα πίσω :(:(:(, ακόμα και ένα πουκάμισο Oxford που είχα, το έβγαλε σχεδόν σιδερωμένο. :(

Ακούω προτάσεις επειγόντως!!! (και μην πείτε να τα βγάζουμε αμέσως γιατί αμέσως τα βγάζουμε)

Ευχαριστώ που με ακούσατε....

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

To Hoover VHW964D-14S πήρα με 9 κιλά πλύσιμο και 6 στέγνωμα. Το βάζουμε περίπου 5-6 κιλά βαμβακερά χρωματιστά, στους 40 βαθμούς, με 1200 στροφές και στέγνωμα για ντουλάπα (ή για σιδέρωμα) και βγαίνουν τα ρούχα, Παναγία μου και Χριστούλη μου!!!!! Σήμερα φόρεσα παντελόνι και μπλούζα στο σχολείο τσαλακωμένα. Φαίνονταν ότι δεν σιδερώθηκαν καλά, και η κυρά τα σιδέρωνε επί δεκαλέπτου αυτά τα δύο.

Ενώ με το Morris που το κακολόγησα και το γύρισα πίσω :(:(:(, ακόμα και ένα πουκάμισο Oxford που είχα, το έβγαλε σχεδόν σιδερωμένο. :(

Ακούω προτάσεις επειγόντως!!! (και μην πείτε να τα βγάζουμε αμέσως γιατί αμέσως τα βγάζουμε)

Ευχαριστώ που με ακούσατε....

Γιώργος

 

Τα ρούχα είναι απολύτως βαμβακερά;;; Αν όχι και είναι π.χ. 80% βαμβακερά και 20% άλλη σύνθεση, μην χρησιμοποιείτε το πρόγραμμα για βαμβακερά στο στέγνωμα αλλά αυτό για τα ευαίσθητα! Μου φαίνεται εντελώς παράλογο να βγαίνουν τόσο τσαλακωμένα! Εγώ αν δεν ήμουν τελειομανής δεν θα τα σιδέρωνα καθόλου (όπως κάνουν και στην Αμερική άλλωστε!).:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το hoover εχω και καταλαβα οτι δεν πρεπει να τα αφηνω μεσα αφου τελειωσει. Πρεπει να τα βγαλω κατευθειαν!!! Ωστε να εχουν ατμο και να τα διπλωσω οσο ειναι ζεστα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

φετος που μετακομισα σε ενα μικροτερο σπιτι αναγκαστηκα να βγαλω το στεγνωτηριο στο μπαλκονι.ετσι εδωσα το δικο μου(candyστην μαμα και πηρα το δικο της(hoover 32 ετων)το ρευμα πανω κατω ειναι το ιδιο(ετσι κι αλλιως μας εχει γ@@@σει η δεη)οσον αφορα το στεγνωμα σε 1 ωρα ειναι ετοιμα-εκτος κι αν παραγεμισω τον καδο οποτε θα παρει λιγο παραπανω.το μονο μειονεκτημα του ειναι οτι δεν μαζευει τους υδρατμους....τους φυσαει εξω απο την πορτα οπου ειναι και το φιλτρο.

το candy ειναι οικονομικο και δεν μπορω να πω οτι ειχα παραπονο και απο αυτο απλο και λειτουργικο.

θεωρω οτι τα 2 σε 1 θελουν μεγαλη προσοχη στο γεμισμα του καδου, να μην παραφορτονωνται

τα καινουρια εχουν μεγαλυτερο καδο. Εμενα εχει 9πλυσιμο, 6 στεγνωμα, ενω τα παλια ειχαν 5 και 2,5 αντιστοιχα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να πώ την αληθεια με ειχατε τρομαξει με τα σεντονια-κοκορετσι και το σκεφτομουν σημερα αν θα τα βαλω στο στεγνωτηριο η θα τα απλωσω, αλλα ολως παραδοξως βγηκαν μια χαρα. Τα περιμενα βεβαια με την stirella αλλα και να τα στρωνα αμεσως δεν θα με πειραζε. Και η παπλωματοθηκη αψογη. Εχω σωθει παντως ισως γιατι δεν ειμαι τρελλη με το σιδερο, οποτε σιδερωνω ελαχιστα. Επομενη ερωτηση ... Εχει τολμησει κανεις-καμια πουπουλενιο παπλωμα? Το σκεφτομαι... Το σηματακι για το στεγνωτηριο δεν ειναι το τετραγωνο με τον κυκλο και την τελεια μεσα? Εχει τετοιο σηματακι. Τι λετε? Λετε να βαλω παπλωμα και να βγαλω παπια???

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να πώ την αληθεια με ειχατε τρομαξει με τα σεντονια-κοκορετσι και το σκεφτομουν σημερα αν θα τα βαλω στο στεγνωτηριο η θα τα απλωσω, αλλα ολως παραδοξως βγηκαν μια χαρα. Τα περιμενα βεβαια με την stirella αλλα και να τα στρωνα αμεσως δεν θα με πειραζε. Και η παπλωματοθηκη αψογη. Εχω σωθει παντως ισως γιατι δεν ειμαι τρελλη με το σιδερο, οποτε σιδερωνω ελαχιστα. Επομενη ερωτηση ... Εχει τολμησει κανεις-καμια πουπουλενιο παπλωμα? Το σκεφτομαι... Το σηματακι για το στεγνωτηριο δεν ειναι το τετραγωνο με τον κυκλο και την τελεια μεσα? Εχει τετοιο σηματακι. Τι λετε? Λετε να βαλω παπλωμα και να βγαλω παπια???

 

 

καλημερα......πουπουλενιο παπλωμα δεν εχω.εχω απο τα απλα δεν ξερω την συνθεση τους.μια χαρα μου βγαινουν.εσυ καλυτερα να ρωτησεις καποιον πρωτα.και για τις κουβερτες ειναι τελειο.η κορυφη ομως ειναι οι πετσετες:-)

Link to comment
Share on other sites

Να πώ την αληθεια με ειχατε τρομαξει με τα σεντονια-κοκορετσι και το σκεφτομουν σημερα αν θα τα βαλω στο στεγνωτηριο η θα τα απλωσω, αλλα ολως παραδοξως βγηκαν μια χαρα. Τα περιμενα βεβαια με την stirella αλλα και να τα στρωνα αμεσως δεν θα με πειραζε. Και η παπλωματοθηκη αψογη. Εχω σωθει παντως ισως γιατι δεν ειμαι τρελλη με το σιδερο, οποτε σιδερωνω ελαχιστα. Επομενη ερωτηση ... Εχει τολμησει κανεις-καμια πουπουλενιο παπλωμα? Το σκεφτομαι... Το σηματακι για το στεγνωτηριο δεν ειναι το τετραγωνο με τον κυκλο και την τελεια μεσα? Εχει τετοιο σηματακι. Τι λετε? Λετε να βαλω παπλωμα και να βγαλω παπια???

 

Το πουπουλένιο το πλένεις στο πλυντήριο? Δε γίνεται χάλια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τί έγινε καλέ?

 

Πάνε τζάμπα τα 7 κατοστάρικα....:(:(:(

Τα κατατσαλακώνει....:(:(:(

ΠαλιοHoover......:(:(:(

Και δεν στεναχωριέμαι για τα λεφτά, αλλά για την κυρά που σιδερώνει διπλά από πριν...

 

 

Sorry που σας πρήζω....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις τηλ την αντιπροσωπεία να έρθει κάποιος να το δει;;; Να έχετε έτοιμα στεγνά ρούχα να του τα δείξετε... Βρε παιδιά εγώ έδωσα 1000 ευρώ σε 24 άτοκες και 10 χρόνια εγγύση στη Miele, και μου τα βγάζει σχεδόν σιδερωμένα... Μόνο οι ραφές θέλουν σιδέρωμα! Εγώ βέβαια τα σιδερώνω αλλά σε χρόνο DT!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις τηλ την αντιπροσωπεία να έρθει κάποιος να το δει;;; Να έχετε έτοιμα στεγνά ρούχα να του τα δείξετε... Βρε παιδιά εγώ έδωσα 1000 ευρώ σε 24 άτοκες και 10 χρόνια εγγύση στη Miele, και μου τα βγάζει σχεδόν σιδερωμένα... Μόνο οι ραφές θέλουν σιδέρωμα! Εγώ βέβαια τα σιδερώνω αλλά σε χρόνο DT!!!

Θα μπορούσες να μου γράψεις σε παρακαλώ το μοντέλο, διότι ειμαι σε διαδικασία αναζήτησης?

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας

και εγώ το 7κιλο της Siemens έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη μόνο σεντόνια και τραπεζομάντιλα σιδερώνω :mrgreen::mrgreen:

 

να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κάποιος ή αν γνωρίζει να βάλει σε στήλη πλυντήριο και στεγνωτήριο που δεν είναι της ίδιας μάρκας με το κιτ σύνδεσης?? σύμφωνα με τον κατασκευαστή του στεγνωτηρίου γίνεται αρκεί να έχουν τις ίδιες διαστάσεις, στην πράξη όμως ???

 

Θα μπορούσές να μου πείς το μοντέλο του στεγνωτηρίου, γιατί ψάχνω αυτήν την περίοδο και εγώ?

 

Έπίσης μήπως έμαθες αν ταιριάζουν διαφορετικές εταιρείες?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσές να μου πείς το μοντέλο του στεγνωτηρίου, γιατί ψάχνω αυτήν την περίοδο και εγώ?

 

Έπίσης μήπως έμαθες αν ταιριάζουν διαφορετικές εταιρείες?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

καλησπέρα αγόρασα αυτό http://www.tsampas.gr/product.asp?catid=1700#

 

και όχι τελικά δεν ρώτησα γιατί αποφάσισα να φτιάξω μία σιδερένια βάση για να το βάλω πάνω από το πλυντήριο (το έχει κάνει ήδη γνωστή μου εδώ και λίγες μέρες και από ότι φαίνεται δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα) :D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,εδώ και 6 μήνες περίπου παρακολουθώ ότι έχει γραφτεί σχετικά με τα στεγνωτήρια...έχω ομολογουμένως βοηθηθεί πάρα πολύ κ είπα τώρα στις εκπτώσεις να καταλήξω και εγώ επιτέλους ...όμως ενώ ήμουν αποφασισμένη για το morris cdr 97577 o αγαπητός κύριος tirnevos με όσα έγραψε με έβαλε σε σκέψεις!οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής:τελικά το morris cdr 97577 τσαλακωνει λιγοτερο τα ρούχα?τελικα το hoover vhw 964d/14s...τι ενεργειακή κλάση έχει (ειδικά στο στεγνωμα!)και που μπορώ να το επαληθευσω????SOS :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εκεί που είχα καταλήξει στην Siemens, στο στεγνωτήριο WT46W560BY και στο πλυντήριο WM14S740GR, μία πωλήτρια ενός πολυκαταστήματος μου είπε ότι τα Siemens κάνουν πολύ θόρυβο, ενώ τα AEG δεν κάνουν τόσο θόρυβο... Επίσης μου είπε ότι το αντίστοιχο μοντέλο στεγνωτηρίου της AEG (μιλάμε για τα μοντέλα με ενεργειακή κλάση Α) έχει 2 μεγάλα φίλτρα στην πόρτα η οποία δεν είναι από τζάμι όπως το στεγνωτήριο της Siemens...

Έχω καταμπερδευτεί...

Επίσης αυτές τις μέρες η Siemens έβγαλε νέο μοντέλο στεγνωτηρίου ενεργειακής κλάσης Α, το WT46W561BY και καταργείται το προηγούμενο... γιατί να το καταργήσουν όμως???

 

Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εκεί που είχα καταλήξει στην Siemens, στο στεγνωτήριο WT46W560BY και στο πλυντήριο WM14S740GR, μία πωλήτρια ενός πολυκαταστήματος μου είπε ότι τα Siemens κάνουν πολύ θόρυβο, ενώ τα AEG δεν κάνουν τόσο θόρυβο... Επίσης μου είπε ότι το αντίστοιχο μοντέλο στεγνωτηρίου της AEG (μιλάμε για τα μοντέλα με ενεργειακή κλάση Α) έχει 2 μεγάλα φίλτρα στην πόρτα η οποία δεν είναι από τζάμι όπως το στεγνωτήριο της Siemens...

Έχω καταμπερδευτεί...

Επίσης αυτές τις μέρες η Siemens έβγαλε νέο μοντέλο στεγνωτηρίου ενεργειακής κλάσης Α, το WT46W561BY και καταργείται το προηγούμενο... γιατί να το καταργήσουν όμως???

 

Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει...

εγώ έχω το siemens 560 σε καμιά περίπτωση και σε κανένα σημείο του το στεγνωτήριο δεν έχει τζάμι εκτός από εκεί που πρέπει να έχει δηλαδή μπροστά

τα φίλτρα είναι από πλαστικό και μπορείς να τα βγάλεις άμεσα μια και πρέπει να καθαρίζονται πρίν από κάθε χρήση για τον θόρυβο δεν μπορώ να σου πω δεν έχω μέτρο σύγκρισης πάντως και με την μικρή να κοιμάται στο απέναντι δωμάτιο το έχω βάλει με την πόρτα κλειστή και ο θόρυβος δεν είναι ενοχλητικός

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εκεί που είχα καταλήξει στην Siemens, στο στεγνωτήριο WT46W560BY και στο πλυντήριο WM14S740GR, μία πωλήτρια ενός πολυκαταστήματος μου είπε ότι τα Siemens κάνουν πολύ θόρυβο, ενώ τα AEG δεν κάνουν τόσο θόρυβο... Επίσης μου είπε ότι το αντίστοιχο μοντέλο στεγνωτηρίου της AEG (μιλάμε για τα μοντέλα με ενεργειακή κλάση Α) έχει 2 μεγάλα φίλτρα στην πόρτα η οποία δεν είναι από τζάμι όπως το στεγνωτήριο της Siemens...

Έχω καταμπερδευτεί...

Επίσης αυτές τις μέρες η Siemens έβγαλε νέο μοντέλο στεγνωτηρίου ενεργειακής κλάσης Α, το WT46W561BY και καταργείται το προηγούμενο... γιατί να το καταργήσουν όμως???

 

Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει...

Πες στην οωλητρια να πάρει μια κουκουρουκου κ να παει στον κόσμο της.....

Το καινούργιο στεγνωτηριο της siemens είναι το ΜΌΝΟ με Α+++++ δλδ -50./. Στην κατανάλωση ρεύματος.έχει μόλις 1,9 kwh κατανάλωση.το παλιό της ήταν με -40 γι αυτο κ καταργειτε.η γυαλινη πόρτα εξυπηρετεί.επίσης το σιεμενς έχει κ αυτο δεύτερο φιλτρο το οποίο είναι αυτοκαθαριζομενο κ γι αυτο δεν μπορεί να στο δείξει.οσο για τον θόρυβο κ στα δυο αν βάλεις ένα ρούχο με φερμουαρ κ κοπανιεται μέσα στο κάδο θα το ακούς εξίσου.άρα μουφαο θόρυβος στα στεγνωτηρια.αυτά τα λέμε για να πουλάμε.ότι άλλο στην διάθεση σας.:P:p

Link to comment
Share on other sites

Nikol είναι αλήθεια αυτό που μου έχουν πει ότι τα SIEMENS είναι πιο μπροστά τεχνολογικά ενώ τα τα MIELE πιο κλασσικά, ποιοτικά και ανθεκτικά;;; Σε ρωτάω επειδή ξέρω ότι είσαι στο χώρο και με βοήθησες και στην επιλογή πρεσσοσίδερου και σε ευχαριστώ πολύ!!! Σκίζει το TEFAL!!!:D Απλά μια γνωστή μου αναρωτιέται ανάμεσα στα δυο...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...