Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Εγώ έχω τον Αρματά Ηλία είναι στο γαία.Τον έχω χρόνια σαν γυναικολόγο στη γέννα δε ξέρω δε το χεί πολύ το επικοινωνιακό και τον ψιλοφοβάμαι λίγο.Αν τον είχε καμία σε γέννα και ξέρει ας μου πει

Link to comment
Share on other sites

Γιατρός μου είναι ο Παναγιώτης Πιερρουτσάκος αλλά εχθές μας άφησε όταν το έμαθα ήταν σαν να έφυγε η γή κάτω αποτα πόδια μου τον αγαπούσα και δεν θα τον ξεχάσω ΠΟΤΕ!!! Τακούλη μου καλό σου ταξίδι θα ZEIΣ για πάντα στη καρδιά το μυαλό και τη ψυχή μου. Ήσουν πολλά γιατρός, φίλος, οικογένεια μα πάνω από όλα ήσουν ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Θα σε αγαπάω πάντα και είμαι σίγουρη ότι θα μας προσέχεις από εκεί ψηλά που θα λάμπεις γιατί ήσουν είσαι και θα είσαι το φωτινότερο AΣTEPI!!! Καλό σου ταξίδι!!!

4RJap2.png?aaegbuTW

 

Z5eTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς πλέον έχουμε οικογενειακός τον Γεώργιο Μπούρα. Η ξαδέλφη μου γέννησε στο Γαία πριν 1 μηνά και έμεινε κάτι παραπάνω από ευχαριστημένη. Ήταν να γεννήσει σε άλλο νοσοκομείο αλλά επειδή αντιμετώπισε ένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη της και ο γιατρός της δεν σήκωνε ποτέ το τηλέφωνο πήγε σε άλλο γιατρό που ήταν στο Γαία, ( πάλι καλά) και εκτός από τον Γιατρό που ήταν εξαιρετικός και τον έβρισκες πάντα ότι ώρα και να έπαιρνες ήταν και το νοσοκομείο εξαιρετικό και πιο οικονομικό από αυτό που ήταν να γεννήσει και μάλιστα τα δωμάτια σε πολύ καλύτερη κατάσταση. Και επειδή εκτός από τις άσχημες εμπειρίες που ζήσαμε με την ξαδέλφη μου ακούω συνέχεια πολύ άσχημες εμπειρίες και με γιατρούς και με νοσοκομεία και επειδή και εμείς κάνουμε προσπάθεια για παιδάκι μπορώ να πω ότι μου έχει φύγει ένα πολύ μεγάλο βάρος.

 

 

καλησπέρα!

έτυχε και επισκέφτηκα και εγώ το ΓΑΙΑ (γέννησε μια ξαδέρφη μου εκε), είναι φοβερό νοσοκομείο. Ο δικός σου γιατρός, Μπούρας, που έχει ιατρείο?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τον Γιωργο Μπουρα.

 

Μεχρι τωρα ειχα γυναικες γυναικολογους (εχω αλλαξει 3) γιατι νομιζα πως μια γυναικα μπορει να σε καταλαβει καλυτερα απο οτι ενας ενδρας γυναικολογος...αλλα δυστυχως "εφαγα τα μουτρα μου" και να ειναι καλα η νυφη μου που μου συστησε τον Κ. Μπουρα. Περιττο να σας πω κοριτσια οτι ειναι ο καλυτερος γυναικολογος που εχω γνωρισει γιατι πανω απ΄ολα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μετα γιατρος.

 

Εμμανουελα χαρηκα που εχουμε τον ιδιο γιατρο, πραγματικα πιστευω πως με τη βοηθεια του Κ. Μπουρα συντομα θα αποκτησεις και εσυ το αγγελουδι σου.

 

 

καλησπέρα!

ψάχνω για να αλλάξω γυναικολόγο. Διάβασα και εγώ για την Εμμανουέλα και πως είναι ευχαριστημένη με τον κ. Μπούρα, και τώρα και εσύ. Νομίζω πως μου τραβήξατε την προσοχή με τον συγκεκριμένο και αυτό που λες ότι πρώτα από όλα είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Όταν πηγαίνεις σε αυτόν πώς είναι? Έχει την διάθεση να σε ακούσει και να σου εξηγήσει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και να συμπληρώσω ότι ο Στρατάκης είναι στο Γαία

 

καλησπέρα!

Είμαι καινούρια στην παρέα και γενικά προσπαθώ να βρω πληροφορίες για γυναικολόγο, για αυτό και σας έχω βομβαρδίσει όλες με ερωτήσεις. Έτυχε πριν ενάμισυ χρόνο να επισκεφτώ το ΓΑΙΑ (γέννησε μια ξαφέρφη μου εκεί, ο γιατρός είναι στην Χαλκίδα) και το βρήκα τέλειο. Θα ήθελα λοιπόν να βρω κάποιο γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το συγκεκριμένο σε περίπτωση μελλοντικής μου εγκυμοσύνης. Ο δικός μου είναι στο ΑΤΤΙΚΟ.

Ο Στρατάκης είναι καλός? Το ιατρείο του που είναι?

Link to comment
Share on other sites

Γιατρός μου είναι ο Παναγιώτης Πιερρουτσάκος αλλά εχθές μας άφησε όταν το έμαθα ήταν σαν να έφυγε η γή κάτω αποτα πόδια μου τον αγαπούσα και δεν θα τον ξεχάσω ΠΟΤΕ!!! Τακούλη μου καλό σου ταξίδι θα ZEIΣ για πάντα στη καρδιά το μυαλό και τη ψυχή μου. Ήσουν πολλά γιατρός, φίλος, οικογένεια μα πάνω από όλα ήσουν ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Θα σε αγαπάω πάντα και είμαι σίγουρη ότι θα μας προσέχεις από εκεί ψηλά που θα λάμπεις γιατί ήσουν είσαι και θα είσαι το φωτινότερο AΣTEPI!!! Καλό σου ταξίδι!!!

 

Και εγω τον Τακη ....ειχα :-(:sad::-(

 

Παρακαλω κοριτσια να γραφετε και την περιοχή που ειναι το γραφειο των γιατρών σας γιατι δυστυχώς ειμαι σε αναζητηση ...μετα απο 16 χρόνια.

Γιαννής 1/7/2006 + Νικόλας 20/10/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σε όλους.

Εγώ και η γυναίκα μου είμαστε από Τρίπολη αλλά μένουμε Πάτρα και θέλουμε να μας συστήσετε κάποιο καλό γυναικολόγο στο πανεπιστημιακό της Πάτρας για να μας αναλάβει για όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μέχρι και τον τοκετό.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

Είμαι καινούρια στην παρέα και γενικά προσπαθώ να βρω πληροφορίες για γυναικολόγο, για αυτό και σας έχω βομβαρδίσει όλες με ερωτήσεις. Έτυχε πριν ενάμισυ χρόνο να επισκεφτώ το ΓΑΙΑ (γέννησε μια ξαφέρφη μου εκεί, ο γιατρός είναι στην Χαλκίδα) και το βρήκα τέλειο. Θα ήθελα λοιπόν να βρω κάποιο γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το συγκεκριμένο σε περίπτωση μελλοντικής μου εγκυμοσύνης. Ο δικός μου είναι στο ΑΤΤΙΚΟ.

Ο Στρατάκης είναι καλός? Το ιατρείο του που είναι?

 

γειά σας

και εγώ καινούργια είμαι στην παρέα δυστυχώς και ευτυχώς!δυστυχώς γιατι αφορμή για την εγγραφή μου είναι η απώλεια του γιατρού μου(για 16 συνεχή χρόνια!!!!!!) Τάκη:cry:!ευτυχώς γιατί υπάρχει το forum και εσεις και χρειάζομαι την βοήθειά σας!!! θέλω τη γνώμη σας για 2 γιατρούς τον κ. μητσάκο κυριάκο και τον κ. ζώη μαργέλη.είναι και οι 2 στο ρεα.σας παρακαλώ απαντηστέ μου σύντομα και βοηθήστε γιατί είναι κάτι επείγον.

σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας

και εγώ καινούργια είμαι στην παρέα δυστυχώς και ευτυχώς!δυστυχώς γιατι αφορμή για την εγγραφή μου είναι η απώλεια του γιατρού μου(για 16 συνεχή χρόνια!!!!!!) Τάκη:cry:!ευτυχώς γιατί υπάρχει το forum και εσεις και χρειάζομαι την βοήθειά σας!!! θέλω τη γνώμη σας για 2 γιατρούς τον κ. μητσάκο κυριάκο και τον κ. ζώη μαργέλη.είναι και οι 2 στο ρεα.σας παρακαλώ απαντηστέ μου σύντομα και βοηθήστε γιατί είναι κάτι επείγον.

σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!

 

Καλησπέρα. Μόνο τα καλύτερα μπορώ να σου πω για τον κ.Μαργέλη :lol::lol::lol:(τον κ.Μητσάκο δεν το ξέρω).

Link to comment
Share on other sites

Γιατρός μου είναι ο Παναγιώτης Πιερρουτσάκος αλλά εχθές μας άφησε όταν το έμαθα ήταν σαν να έφυγε η γή κάτω αποτα πόδια μου τον αγαπούσα και δεν θα τον ξεχάσω ΠΟΤΕ!!! Τακούλη μου καλό σου ταξίδι θα ZEIΣ για πάντα στη καρδιά το μυαλό και τη ψυχή μου. Ήσουν πολλά γιατρός, φίλος, οικογένεια μα πάνω από όλα ήσουν ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Θα σε αγαπάω πάντα και είμαι σίγουρη ότι θα μας προσέχεις από εκεί ψηλά που θα λάμπεις γιατί ήσουν είσαι και θα είσαι το φωτινότερο AΣTEPI!!! Καλό σου ταξίδι!!!

 

Καλό σου ταξίδι και από εμένα καλέ μας Τάκη. Μετά από τόσα χρόνια που ήσουν δίπλα σε όλες μας, γιατρός, βοηθός σε δύσκολες στιγμές, παρηγορητής, εξομολόγος και πάνω από όλα ΚΑΛΟς ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Κρίμα, κρίμα, κρίμα. Σίγουρα σε αγαπούσαμε όλες πολύ. Άφησες πίσω σου μεγάλο κενό πρώτα στην οικογένειά σου και μετά σε όλες εμάς.

Καλό σου ταξίδι!!!

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λέτε για το γιατρό σας που "εφυγε", δε μπορω να μη μνημονεύσω και τον δικό μου πρώτο γιατρό που μας άφησε πριν 4 χρόνια, τον αξιολάτρευτο Τάσο (Ανέστη) Κουρτίδη. Όποια τον είχε θα συμφωνήσει ότι πάνω απ'όλα ηταν Ανθρωπος!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς νιώθω και εγώ χάλια που μετά από τόσα χρόνια πρέπει να πάω σε άλλο γιατρο και οχι στον Τακούλη αλλά είναι αναγκαίο.Ξέρω έναν πολύ καλό φίλο του(αδελφο)του Τακούλη μας που ονομάζεται Παπαχριστόδουλος Περικλής και είναι ένα στενό πάνω από το γραφείο του Τακούλη μας.Αριστοτέλους 9&Μπουμπουλίνας.

Νομίζω ότι αν μπορούσε να μας σύστηνε κάποιον αυτόν θε έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απογοητευμένη από τη γυναικολόγο μου και θα ήθελα όποια ξέρει να μου προτείνει κάποιον ή κάποια αλλη στη θεσσαλονίκη που να είναι καταρτισμένος αλλά ταυτόχρονα πρόθυμος να συζητήσει.......Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...