Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

Χαρά σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά σου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου και να χαρίσεις ένα αδερφάκι στο μπουμπούκι σου.

 

Κόκι και εγώ θέλω την θετική σου ενέργεια ειδικά τον άλλο μήνα που ξεκινάω την τρίτη προσπάθεια σπερματένχηνσης.....άντε παναγίτσα μου κάνε το θαύμα σου για όλες μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλησπερα εχω διαβασει ολες τις σελιδες τις ενοτητας απο χτες και με καμμενη την ανασα περιμενα τα νεα τις γιαννας

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ειναι πολυ ωραιο συναισθημα ειδικα οταν αρχισεις να το νιωθεις

εγω κοριτσια μου εχω ενα αγορακι 2 ετων και θελω παρα πολυ ενα δευτερο μωρακι να σας πω οτι πριν απο το γιο μου ειχα μια αποβολη σ ενα χρονο εκανα το μπουμπουκι μου και δυστυχως τον οκτωμβη ειχα αλλη μια αποβολη ας πω και εγω το πονο μου τωρα τελευταια περιοδος 27/01 και περιμενω τωρα στις 20/02 ειμαι μεσα στο αγχος θελω τοσο πολυ ενα μωρακι ακομα που να φανταστητε πηγα και πηρα φορμακια στο μικρο αυτα που μπαινουν και τα πατουσακια μεσα προσπαθω να τον κανω μωρο απο τη καψα μου αχ μακαρι να ειμαι εγκυος και ευχομαι ολοψυχα σε ολες τις κοπελες που το θελουν τοσο πολυ

κοκι εσυ που εισαι η γκουρου τις τυχης δωσε μου και εμενα τη θετικη σου ενεργεια πλιζζζζζζζζζζζζζζζζζ εντωμεταξυ ξεχασα να σας πω οτι 2 μερες τωαρ με πονανε λιγο η ρογες μου λετε να ειναι συμπτωμα η ειμαι καταφαντασιαν ασθενεις???

ελπιζω να με θελετε και μενα στη παρεα σας

 

το ιδιο εχω κι εγω...πονανε οι θηλεσ μου ..αλλα οταν τα λεω ...νομιζουν οτι εινια η ιδεα μου ..!! αυτο δεν ειναι συμπτωμα οταν περιμενω περιοδο....εγω περιμενω σαββατο..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν θα σου έρθει μην ανυσυχείς...τώρα που πήραμε μπρος με αρχηγό τη γιάννα θα ακολουθήσουμε κει εμείς!!!!!

 

ΕΧΩ Κ ΤΡΕΛΛΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ..ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ...ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ..ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΑΚ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΤΩΡΑ..ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΒΒΑΤΟ...ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ? ΥΑ ΣΚΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!

ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ..ΔΕΝ ΚΑΝΩ.,

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο εχω κι εγω...πονανε οι θηλεσ μου ..αλλα οταν τα λεω ...νομιζουν οτι εινια η ιδεα μου ..!! αυτο δεν ειναι συμπτωμα οταν περιμενω περιοδο....εγω περιμενω σαββατο..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ...!

 

 

εσυ καλα τα λες αλλα ποιος σε ακουει οεο?? εντωμεταξυ αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το υπολοιπο στηθος δε με ποναει παρα μονο η θηλες εντωμεταξυ κανα δυο μερες πριν με ειχε πιασει κατι και ενω πειναω μολις τρωω κατι με πιανει κατι σαν αναγουλα αλλα οχι παντα. εγω περιμενω δευτερα και κοντευω να φαω τα λυσακα μου απο την αγωνια μου:mrgreen::mrgreen:

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

1. δεν θα σου έρθει

2. δεν θα κάνεις τεστ.

3. αν δεν κατέβει ο κόκκινος στρατός μέχρι την Τρίτη πας βουρ για χοριακή.....

 

Σε ευχαριστω για τη συμβουλη σου κοριτσι μου ...μακαρι να ειναι οπως τα λες!!!απο το 3. και μετα βεβαια!!!

χααχαχαα

τψρα εφαγα και μου ρθε αηδια....

λεω μηπως ειαμι υπερβολικη ..οχι οτι δεν τα νιωθω,,,νομιζω οτι εινια πολυ νωρις για να εχω τετοια...

αν σκεφτειτε οτι γονιμεσ ειχα...4-5-6-7 του μηνοσ καπου εκει ...κ σημερα εχουμε 15 ...ειναι πολυ νωρισ για να επιασα να και αρχιζω να εχω συμπτωματα...

δεν ξερω εγω παντω τα εχω ..πρηξει στον καλο μου ..οτι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ..

ποναω ..νυσταζω,,,και ολα αυτα ισως ειναι τελικα ψυχοσωματικα ...τα νιωθω μεν ,αλλα σκεφτομαι μηπως τα δημιουργω εγω απ το αγχος μου ..

:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω εχω τεστ ΑΛΛΑ δε θα το κανω ειπαμε υπομονη μεχρι τη καθυστερηση

 

γεια σου χαρα 25 , να σου ζησει ο μικρος σου και σου ευχομαι να του χαρισεις συντομα ενα αδελφακι......

 

κοκι , εχεις αναλαβει πολυ σημαντικο εργο.....:D:D:D γουρλου μου εσυ !!!!

 

αντε κοριτσια μην επαναπαυομαστε στο δικο μου θετικο αποτελεσμα.....θελω κι αλλα θετικα, θελω πολλα θετικα απο ολες σας...!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω τεστ ΑΛΛΑ δε θα το κανω ειπαμε υπομονη μεχρι τη καθυστερηση

καλωσ ηλθεσ χαρα!!!να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο το επομενο!!!εγω ειμαι στη 4 μερα περιοδου..τελειωνω σιγα σιγα οποτε βουρρρ!!!δεν εχω ακομα παιδακια αλλα ελπιζω να μη μεινω ετσι:?

Link to comment
Share on other sites

καλωσ ηλθεσ χαρα!!!να σου ζησει το παιδακι σου κ με το καλο το επομενο!!!εγω ειμαι στη 4 μερα περιοδου..τελειωνω σιγα σιγα οποτε βουρρρ!!!δεν εχω ακομα παιδακια αλλα ελπιζω να μη μεινω ετσι:?

 

σου ευχομαι ολοψυχα συντομα ενα μωρακι στη αγκαλια σου

 

παντως κοριτσια εγω οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο ουτε παντρεμενη ημουνα ουτε προσπαθουσαμε να φανταστητε το πρωτο που εχασα εγινε με μια και μονη φορα ειχαμε μαλωσει με το καλο μου ειχα καιρο να βρεθουμε και να φανταστητε το επαιζα και δυσκολη στην αρχη και δεν ηθελα ελεγα μονο νανι σημερα και τιποτα αλλο και τα ξημερωματα στον υπνο μου μου ηρθε η εμπνευση ακι τσουπ βεβαια το εχασα 2,5 μηνων και μετα απο ενα χρονο μας εσπασε το σκουφακι και βγηκε ο μπ[ομπιρας πιο ευκολα μενεις οταν δε το κυγανας παρα οταν το θελεις πολυ

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

ευχαρσιτω πολυ.....και στα δικα σου....!!!! :D:D:D:D:D

Πω πω σήμερα έχεις την τιμητική σου, αν και δεν γνωριζόμαστε, σε είχα στο μυαλό μου και έλεγα πότε θα γυρίσω σπίτι να δω τι εγινε! Συγχαρητήρια, να το απολάυσεις, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ενα τετράγερο μωράκι!!!

HvAnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σου ευχομαι ολοψυχα συντομα ενα μωρακι στη αγκαλια σου

 

παντως κοριτσια εγω οταν εμεινα εγκυος στο πρωτο ουτε παντρεμενη ημουνα ουτε προσπαθουσαμε να φανταστητε το πρωτο που εχασα εγινε με μια και μονη φορα ειχαμε μαλωσει με το καλο μου ειχα καιρο να βρεθουμε και να φανταστητε το επαιζα και δυσκολη στην αρχη και δεν ηθελα ελεγα μονο νανι σημερα και τιποτα αλλο και τα ξημερωματα στον υπνο μου μου ηρθε η εμπνευση ακι τσουπ βεβαια το εχασα 2,5 μηνων και μετα απο ενα χρονο μας εσπασε το σκουφακι και βγηκε ο μπ[ομπιρας πιο ευκολα μενεις οταν δε το κυγανας παρα οταν το θελεις πολυ

συμφωνω χαρα...εγω που το κυνηγαω δεν ερχεται,,,ολο λεω να μη το σκφτομαι αλλα εκει το μυαλο μου...πριν ενα μ,ιση χρονο εχασα κ γω μια εγκυμοσνη κοντα στουσ 2 μηνεσ κ γω αλλα εγω το θελα....απο τοτε τζιφοσ:(

Link to comment
Share on other sites

Πω πω σήμερα έχεις την τιμητική σου, αν και δεν γνωριζόμαστε, σε είχα στο μυαλό μου και έλεγα πότε θα γυρίσω σπίτι να δω τι εγινε! Συγχαρητήρια, να το απολάυσεις, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ενα τετράγερο μωράκι!!!

 

να σαι καλα σε ευχαριστω παρα πολυ...κι εσυ οτι επιθυμεις γρηγορα να το εχεις!!!

gdTrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Χαρηκα πολυ για σενα!! Τοσεσ μερεσ αγωνιασ.... αξιζε η αναμονη!!!Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να Έχεις κοπέλα μου!!!!να προσεχείς!!! Κ σε όλα τα υπόλοιπα Κορίτσια εύχομαι να δουν θετικο αποτέλεσμα αυτο το μήνα!!!!!

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω χαρα...εγω που το κυνηγαω δεν ερχεται,,,ολο λεω να μη το σκφτομαι αλλα εκει το μυαλο μου...πριν ενα μ,ιση χρονο εχασα κ γω μια εγκυμοσνη κοντα στουσ 2 μηνεσ κ γω αλλα εγω το θελα....απο τοτε τζιφοσ:(

 

και εγω το ηθελα απλα δε το επιδιωκα στο πρωτο ημουν και μικρη (23) και παρολα αυτα δε σκεφτηκα ουτε μια στιγμη να το ριξω ασε που οταν το εχασα τους επομενους 8 μηνες εβλεπα μωρο ή εγκυμονουσα και σπαραζα στο κλαμα

μην αγχωνεσε και εγω τωρα που θελω σαν τρελη ενα μωρο δεν εχει ερθει ακομα ολα καλα θα πανε για ολες μας;)αμα στεναγωριεσαι ειναι πολυ χειροτερα και το ξερεις και εσυ αυτο

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

gianna καλησπερα και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!!!:)Δεν σε ξερω δεν με ξερεις αλλα παρακολουθω το θεμα σας συνηθως τις πρωτες πρωινες ωρες που με "ξενυχταει" ο μπεμπακος μου και αν θες το πιστευεις, αγωνιω μαζι σας γιατι πριν απο χρονια ειχα τις ιδιες αγωνιες ....ειλικρινα σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να εχεις μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια.....και στις υπολοιπες κοπελες ευχομαι το τελος του 2012 να σας βρει ολες να ξενυχτατε αγκαλια με τα μωρακια σας...!!!:)

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.....133 ΜΟΝΑΔΕΣ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΝΤΕΒΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

 

συγχαρητηρια γιαννα μου!!!δεν μπορεσε χθες να μπω κ σε ειχα συνεχεια στο μυαλο μου!!πολυ χαρηκα για σενα!! ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...