Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Μήπως ξέρετε σε ποιο μάρκετ έχει τις πιο φθηνές φράουλες;

Θέλω να πάρω πολλές για να τις βάλω στην κατάψυξη τώρα που είναι η εποχή τους!!!

Αληθεια βρε marilin πες μας και μας πως τις καταψυχεις:-P

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lbym.lilypie.com/7OHyp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια. Στον προηγούμενο τοκετό, τις πρώτες μέρες με την πολλή αιμορραγία θυμάμαι ότι οι Tena με είχαν βολέψει.

 

Με το καλό να γεννησεις Κατερινα.

Αν μπεις στο site της Tena (www.tena.gr) ή παρεις στο 8001118362 θα σου στειλουν δειγματα και κουπόνι (νομιζω των 2 ευρω).

Link to comment
Share on other sites

katerina2 τα ΣΜ atlantic εχουν εκπτωση 15% στις tena + 50% δωρεαν προιον.

annia ο βασιλοπουλος εχει τα μαλακτικα soupline ultra 750 ml(2.86 το τεμαχιο) και 1.5 lt 1+1 δωρο.

τα neomat magic crystals -30%. H συσκευασια των 480γρ απο 4.04 σε 2,83 euro.gif. Εκτωση εχουν και οι μεγαλυτερες συσκευασιες magic crystals.

To omo πλυντηριου 30% απο 12.88 σε 9 euro.gif.

Τo ace gentile -20%

O βεροπουλος εχει προσφορα το απορρυπαντικο dixan active ash κουτι 5,44 κιλα 68 μεζ με δωρο αλλο ενα κουτι στην τιμη των 23.28 euro.gif

sYSBp3.pngR9zap3.png
Link to comment
Share on other sites

katerina2 τα ΣΜ atlantic εχουν εκπτωση 15% στις tena + 50% δωρεαν προιον.

annia ο βασιλοπουλος εχει τα μαλακτικα soupline ultra 750 ml(2.86 το τεμαχιο) και 1.5 lt 1+1 δωρο.

τα -30%. H συσκευασια των 480γρ απο 4.04 σε 2,83 euro.gif. Εκτωση εχουν και οι μεγαλυτερες συσκευασιες magic crystals.

To omo πλυντηριου 30% απο 12.88 σε 9 euro.gif.

Τo ace gentile -20%

O βεροπουλος εχει προσφορα το απορρυπαντικο dixan active ash κουτι 5,44 κιλα 68 μεζ με δωρο αλλο ενα κουτι στην τιμη των 23.28 euro.gif

 

ευχαριστουμε. το neomat magic crystals ειναι τελειο αλλα ακριβο,

τωρα με αυτη τη προσφορα θα παω να παρω

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια βρε marilin πες μας και μας πως τις καταψυχεις:-P

 

Απλά τις πλένω και τις καταψύχω ολόκληρες. Τις χρησιμοποιώ όμως μετά σε smoothies και milkshakes που φτιάχνω στο μπλέντερ. Αλλιώς αν ξεπαγώσουν είναι χάλια για να τις φας γιατί έχουν πολλά υγρά και μετά μαλακώνουν υπερβολικά.

Αλλά σε smoothies είναι τέλειες! Θα φτιάξω και παγωτό γρανίτα φέτος!!!:cool:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλά τις πλένω και τις καταψύχω ολόκληρες. Τις χρησιμοποιώ όμως μετά σε smoothies και milkshakes που φτιάχνω στο μπλέντερ. Αλλιώς αν ξεπαγώσουν είναι χάλια για να τις φας γιατί έχουν πολλά υγρά και μετά μαλακώνουν υπερβολικά.

Αλλά σε smoothies είναι τέλειες! Θα φτιάξω και παγωτό γρανίτα φέτος!!!:cool:

Τελειο! Μπραβο βρε κοπελια καλοφαγωτα ολα!!!:-D

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lbym.lilypie.com/7OHyp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα που να το αναφερω γι αυτο το γραφω εδω

Πηρα τηλεφωνο στο babylinoclub για να γινω μελος(δεν μπορουσα να κανω εγγραφη online υπηρχε καποιο προβλημα)και η κοπελα ευγενεστατη μου ειπε οτι θα μου στειλουν κουπονια για τον 3ο και ενα βαλιτσακι με δειγματα για το μωρο που θα ερθει

Και μολις με το καλο γενησω να τους παρω τηλεφωνο να μου στελνουν κουπονια και γι αυτο το μωρο

Το παραπανω ποστ το ειχα γραψει 07/05,εχθες 12/05 ηρθε με ACS το βαλιτσακι που ειχε μεσα

Μια συσκευασια 28τμχ πανες νουμερο 1,ενα πακετο μωρομαντηλα για νεογενητα,ενα πακετο βαμβακι,5σερβιετακια Evedyday,ενα βιβλιαρακι για τις πρωτες μερες του μωρου και 4 εκπτωτικα κουπονια

Αψογοι σε εξυπηρετηση

4

Link to comment
Share on other sites

Το παραπανω ποστ το ειχα γραψει 07/05,εχθες 12/05 ηρθε με ACS το βαλιτσακι που ειχε μεσα

Μια συσκευασια 28τμχ πανες νουμερο 1,ενα πακετο μωρομαντηλα για νεογενητα,ενα πακετο βαμβακι,5σερβιετακια Evedyday,ενα βιβλιαρακι για τις πρωτες μερες του μωρου και 4 εκπτωτικα κουπονια

Αψογοι σε εξυπηρετηση

Ναι,&εγω που τους ειχα ζητησει απλως 1 δειγμα να μου στειλουν μου εστειλαν ολοκληρο βαλιτσακι!Απλως ζητηστε το....:)

eNortjK1UjIzNDewULIGXDAStAKi72.png

Link to comment
Share on other sites

Τελειο! Μπραβο βρε κοπελια καλοφαγωτα ολα!!!:-D

 

 

Μου άρεσε η ιδέα, πήγα χτες αργά στη λαϊκή, βρήκα φράουλες με 2Ε το κιλό και πήρα ένα κιλό , τις έκοψα κομματάκια και τις έβαλα σε σακούλα και ταπεράκι στην κατάψυξη. Θα φάμε γρανίτα το καλοκαίρι :-P

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι τιμές στα παιδικά παπούτσια είναι φωτιά αλλά βρήκα ένα μαγαζάκι στη Φιλαρέτου και Λασκαρίδου στην Καλλιθέα που έχει τα Agatha Ruiz de la Prada στα 35-40 ευρώ (καλοκαιρινά) δηλαδή μισή τιμή, και κάτι άλλα παπουτσάκια που πήραμε εμείς πεδιλάκια κοριτσίστικα 35 ευρώ ωραιότατα.

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές στα παιδικά παπούτσια είναι φωτιά αλλά βρήκα ένα μαγαζάκι στη Φιλαρέτου και Λασκαρίδου στην Καλλιθέα που έχει τα Agatha Ruiz de la Prada στα 35-40 ευρώ (καλοκαιρινά) δηλαδή μισή τιμή, και κάτι άλλα παπουτσάκια που πήραμε εμείς πεδιλάκια κοριτσίστικα 35 ευρώ ωραιότατα.

 

μπορεις να μου στειλεις λεπτομερειες με πμ σε παρακαλω???κ αν εχει κ προσφορες σε αγοριστικα μ ενδιαφερει...ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

καλε γραψε αναλυτικα! να εχω και 2ο στοκατζιδικο στα υποψη!!!!!

 

...το πρωτο που ειναι?????

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θεολογια παρε τηλ. στο 800 11 84 200!!!

 

ευχαριστω...

κι εσενα γατουλα...

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μη θεωρηθεί διαφήμιση... λέγεται Γουίννυς και είναι Φιλαρέτου 99 κοντά στην πλατεία Κύπρου. Προσφορές κοίταξα μόνο για τα Ruis de la Prada τα κοριτσίστικα, δεν είχα στο νου μου να δω για αγορίστικα. Δεν είναι στοκατζίδικο, απλά είναι ένα πολυ μικρό μαγαζί με πολύ καλές τιμές.

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μη θεωρηθεί διαφήμιση... λέγεται Γουίννυς και είναι Φιλαρέτου 99 κοντά στην πλατεία Κύπρου. Προσφορές κοίταξα μόνο για τα Luis de la Prada τα κοριτσίστικα, δεν είχα στο νου μου να δω για αγορίστικα. Δεν είναι στοκατζίδικο, απλά είναι ένα πολυ μικρό μαγαζί με πολύ καλές τιμές.

 

ευχαριστω πολυ...δεν χανω τιποτα να παω μια βολτα...

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε η ιδέα, πήγα χτες αργά στη λαϊκή, βρήκα φράουλες με 2Ε το κιλό και πήρα ένα κιλό , τις έκοψα κομματάκια και τις έβαλα σε σακούλα και ταπεράκι στην κατάψυξη. Θα φάμε γρανίτα το καλοκαίρι :-P

 

Μπορείς να φτιάξεις και κανονική γρανίτα φράουλα και να την έχεις στην κατάψυξη. Είναι πανεύκολο. Γράψε στο google γρανίτα φράουλα και έχει πολλές εύκολες συνταγές!!!

Εγώ έτσι θα κάνω φέτος!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλε γραψε αναλυτικα! να εχω και 2ο στοκατζιδικο στα υποψη!!!!!

 

τωρα μας τα λες αυτα. και δωσαμε 65ευρω για τα agatha ruiz de la prada. Δεν πειραζει θα ξερουμε για την αλλη φορα.

 

Κι εγώ χτες το ανακάλυψα, ή μάλλον το εντόπισε ο άντρας μου! Εγώ το είχα στο φτύσιμο επειδή δεν είχε ωραία βιτρίνα:oops:

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές στα παιδικά παπούτσια είναι φωτιά αλλά βρήκα ένα μαγαζάκι στη Φιλαρέτου και Λασκαρίδου στην Καλλιθέα που έχει τα Agatha Ruiz de la Prada στα 35-40 ευρώ (καλοκαιρινά) δηλαδή μισή τιμή, και κάτι άλλα παπουτσάκια που πήραμε εμείς πεδιλάκια κοριτσίστικα 35 ευρώ ωραιότατα.

 

Να'σαι καλά βρε φιλενάδα!!! Όπως και η Γατούλα!!! Πήγα στον Άλιμο και της πήρα 2 ζευγάρια με 43?. Καθόλου άσχημα!; Όσο γι'αυτό στην Καλλιθέα (αν και χρόνια Καλλιθεάτισσα) δεν το είχα στα υπόψη μου. Θα πάω να το ερευνήσω... Όχι, τίποτα άλλο, τα πόδια τους μεγαλώνουν γ ρ ή γ ο ρ α... Ευχαριστώ κορίτσια! Α! μιας και το έφερε η κουβέντα... Στα puma outlet στην Αγ. Παρασκευή έχει αθλητικά παιδικά (και όχι μόνο) φθηνά. Όχι πάνω από 30?, αν θυμάμαι καλά. Πήρα στον εαυτό μου (η μπέμπα...) με περίπου 30?. Και ένα φανελάκι στο αντράκι μου με 8?.

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...