Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΨΑΡΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ????


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!Ψαχνωντας πληροφορίες για τη συγκεκριμένη γιατρό βρηκα τα post σας. Επειδή είμαι λίγο ευαισθητοποιημένη στο θέμα γυναικολόγος, θα ήθελα να μου πείτε γενικά πριν την εγκυμοσύνη σας,σας παρακολουθούσε η ίδια γιατρός?

HBnLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια.Ρώτησα την φίλη μου που είναι ΄μαία στο Λητώ και είπε οτι η Ψαρρού είναι καλή σαν άνθρωπος άλλα αυτες που τα ξέρουν απο μέσα λένε πως είναι άπειρη και είναι να μην τύχει η στραβή.Γι αυτον που λένε οτι είναι και κορυφή.απλός, νέος,οτι δεν γδέρνει στις τιμές και οτο κάνει ο ιδιος ολα τα υπερηχογραφήματα στις γυναίκες του και τα ειδικά οπως :αυχενική ,β επιπέδου ,αμνιοπαρακεντήσεις κ.τ.λ στο ιατρείο του επειδή είναι εξειδικευμένος σε αυτά.είναι ο ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΑΡΟΣ.Κάνει εμβρυομητρική στο ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ και τα μαιευτικά και γυναικολογικά τα κάνει στο ΜΗΤΕΡΑ.Το κιν είναι 6938779472-6974367617.Το ιατρείο του ειναι σε κεντρικό δρόμο στο Μενίδι και έχει πελατεία και απο επαρχεία λόγω του οτι είναι καλός.Φιλια!!!:-P:razz::-P:razz::-P!

Link to comment
Share on other sites

βρε Ανια μου...

5 μηνυματα εχεις γραψει όλα κι όλα , και τα 4 ειναι για τον γιατρο σου ....

 

και εγω τον αγαπαω τον Παντελη, τον γιατρο μου, αλλα δεν το παιζω Βισση:¨

"όπου σταθω κι όπου βρεθω μονο για σενανε μιλω..."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!Ψαχνωντας πληροφορίες για τη συγκεκριμένη γιατρό βρηκα τα post σας. Επειδή είμαι λίγο ευαισθητοποιημένη στο θέμα γυναικολόγος, θα ήθελα να μου πείτε γενικά πριν την εγκυμοσύνη σας,σας παρακολουθούσε η ίδια γιατρός?

 

 

ναι με παρακολουθουσε η ιδια γιατρος, ενα περιπου χρονο πριν μεινω εγκυος..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Ρώτησα την φίλη μου που είναι ΄μαία στο Λητώ και είπε οτι η Ψαρρού είναι καλή σαν άνθρωπος άλλα αυτες που τα ξέρουν απο μέσα λένε πως είναι άπειρη και είναι να μην τύχει η στραβή.Γι αυτον που λένε οτι είναι και κορυφή.απλός, νέος,οτι δεν γδέρνει στις τιμές και οτο κάνει ο ιδιος ολα τα υπερηχογραφήματα στις γυναίκες του και τα ειδικά οπως :αυχενική ,β επιπέδου ,αμνιοπαρακεντήσεις κ.τ.λ στο ιατρείο του επειδή είναι εξειδικευμένος σε αυτά.είναι ο ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΑΡΟΣ!

 

 

νεος αρα απειρος????

 

η κ.Ψαρρου κατ αρχην, ειναι μεν νεα, αλλα δεν ειναι και ανηλικη η γυναικα!! γυρω στα 40 ειναι!!!

 

οσο για στραβες.... ΑΠΕΙΡΕΣ ΣΤΡΑΒΕΣ στη διαρκεια της εγκυμοσυνης, ετυχαν σε μενα... κι ομως εφτασα και γεννησα πανευκολα με φυσιολογικο τοκετο ενα υγιεστατο παιδακι στις 38 εβδομαδες...

 

και επειδη μιλαμε με στοιχεια, και εγω δινω σε οποιον το ζητησει το ονομα μου.. μιλαω δηλαδη επωνυμα... θες να μας πεις ΕΠΩΝΥΜΑ ποιος λεει οτι η συγκεκριμενα γιατρος δεν θα ανταπεξελθει σε περιπτωση αναγκης? καποιο παραδειγμα, ισως????

 

γιατι καποιος, καπου, καποτε, μπορει και ο οποιοσδηποτε να ισχυριστει οτι ο γιατρος που αναφερεις ειναι λαμογιο (δεν τον ξερω τον ανθρωπο, προς θεου...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα μπορουσε καποια κοπελα να μου δωσει καποιες πληροφοριες παραπανω; Θα ηθελα να ξερω αν η γιατρος δεχεται μονο απογευματινες ωρες ή κ πρωινες. Επισης, ποσο κοστιζει η επισκεψη (οχι κατα την εγκυμοσυνη, που οπως ειδα δεν χρεωνει κατι). Τελος, γνωριζετε αν εχει συμβαση με καποιο ταμειο; Συνεργαζεται μονο με το Λητω ή κ με καποιο δημοσιο μαιευτηριο;

 

Σας ευχαριστω! Οποιαδηποτε πληροφορια θα μου ηταν χρησιμη!

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι βρίσκεται στον Άλιμο και συνεργάζεται με το Μητερα είναι απιστευτος γιατρός και προπαντώς άνθρωπος. Τον γνωρίζω αρκετά χρόνια και δεν τον αλλάζω. Αν σε βολευει πέσμου να σου δώσω τα στοιχεια του.

Λεγεται Νικόλαος Κουτσοδημας.

 

Geia sas,

Me endiaferei na mathw perissotera gia ton giatro koutsodima. kserw oti ergazetai kai sto IKA. Uparxei kapoios na mou pei perissotera? ektos apo tin Gatoni uparxei kamia alli pou ton eixe giatro? Se ligo elpizoume na kanouke paidaki kai tha ithela na mathw perissotera...

 

Euxaristw!

Link to comment
Share on other sites

fistikaki, loukomamy, korinaki τελικά μέσα στον Σεπτέμβρη θα την κάνω την επίσκεψη στην ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ......

Είμαι kinter έκπληξη ξανα !!!!!!!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Γέννησα στις 17 Αυγ την δεύτερή μου κόρη με την Σπυριδούλα μετά από 9 1/2 χρόνια, μου την συνέστησε η κουμπάρα μου που έχει κάνει 2 παιδιά.

Την πρώτη μου κόρη την είχα κάνει με αποκόληση πλακούντα στην 29 εβδ και φοβόμουν πάρα πολύ τόσο που δεν έμενα έγκυος..... Με στηριξε τόσο πολύ ψυχολογικά!!! Όλα πήγαν μια χαρά και σήμερα κρατάω στα χέρια μου ένα υγιέστατο κοριτσάκι !! Είναι υπεύθυνη και ικανότατη και πάνω από όλα καλός άνθρωπος που αγαπάει αυτό που κάνει (δεν είναι τυχαίο ότι δεν φεύγει ποτέ για διακοπές για να είναι ήσυχη....)(δεν χρεώνει επισκέψεις κ.λ.π. σε εγκύους) (δεν σε παρατάει όταν γεννάς σε μαίες κ.λ.π.) την έχεις δόπλα σου και είναι το στηριγμά σου......εγώ και το τρίτο μου με την Σπυριδούλα θα το κάνω ....(πρώτα ο Θεός...):)

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποια κοπελα να μου δωσει καποιες πληροφοριες παραπανω; Θα ηθελα να ξερω αν η γιατρος δεχεται μονο απογευματινες ωρες ή κ πρωινες. Επισης, ποσο κοστιζει η επισκεψη (οχι κατα την εγκυμοσυνη, που οπως ειδα δεν χρεωνει κατι). Τελος, γνωριζετε αν εχει συμβαση με καποιο ταμειο; Συνεργαζεται μονο με το Λητω ή κ με καποιο δημοσιο μαιευτηριο;

 

Σας ευχαριστω! Οποιαδηποτε πληροφορια θα μου ηταν χρησιμη!

 

καμια δεν γνωριζει να μου απαντησει;;;; :roll::(:?:

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη εχω ιδιωτικη ασφαλεια που πληρωνει και επισκεψεις, δεν ξερω να σου πω κοστος επισκεψης...

 

νομιζω οτι μονο με το λητω συνεργαζεται, και στο ιατρειο απο οσο ξερω δεχεται μονο απογευμα

 

γιατι δεν κανεις ενα τηλ, μη τυχον και λεω κατι λαθος...

 

 

αννικο,συγχαρητηρια!! με το καλο!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω ιδιωτικη ασφαλεια που πληρωνει και επισκεψεις, δεν ξερω να σου πω κοστος επισκεψης...

 

νομιζω οτι μονο με το λητω συνεργαζεται, και στο ιατρειο απο οσο ξερω δεχεται μονο απογευμα

 

γιατι δεν κανεις ενα τηλ, μη τυχον και λεω κατι λαθος...

 

 

αννικο,συγχαρητηρια!! με το καλο!!

 

σ' ευχαριστω ξηροκαρπακι μου!!!

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Ρώτησα την φίλη μου που είναι ΄μαία στο Λητώ και είπε οτι η Ψαρρού είναι καλή σαν άνθρωπος άλλα αυτες που τα ξέρουν απο μέσα λένε πως είναι άπειρη και είναι να μην τύχει η στραβή.Γι αυτον που λένε οτι είναι και κορυφή.απλός, νέος,οτι δεν γδέρνει στις τιμές και οτο κάνει ο ιδιος ολα τα υπερηχογραφήματα στις γυναίκες του και τα ειδικά οπως :αυχενική ,β επιπέδου ,αμνιοπαρακεντήσεις κ.τ.λ στο ιατρείο του επειδή είναι εξειδικευμένος σε αυτά.είναι ο ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΑΡΟΣ.Κάνει εμβρυομητρική στο ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ και τα μαιευτικά και γυναικολογικά τα κάνει στο ΜΗΤΕΡΑ.Το κιν είναι 6938779472-6974367617.Το ιατρείο του ειναι σε κεντρικό δρόμο στο Μενίδι και έχει πελατεία και απο επαρχεία λόγω του οτι είναι καλός.Φιλια!!!:-P:razz::-P:razz::-P!

 

Καλά αυτά είναι για γέλια! Εγω λοιπον πάσχω απο ένα αυτοάνοσο σύνδρομο που λέγεται αντιφωσφολιπιδικό και όπως ίσως έχει διαβάσει και σε άλλα ποστ, οι εγκυμοσύνες που υπάρχει το σύνδρομο αυτό θεωρούνται υψηλού κινδύνου. Η εγκυμοσύνη αλλά και ο τοκετός μου εξελίχθηκαν άριστα και ποτέ δεν μου πέρασε απο το μυαλό οτι η Ψαρρού δεν είχε την εμπειρία να με αντιμετωπίσει. Επίσης μια και μιλάς για το Λητώ, εγω στην γέννα μου έμεινα 4 μέρες. Δε συνάντησα ούτε μια μαία που να μη μου πει πόσο τυχερή είμαι που έχω γιατρό μου την Ψαρρού.

 

Τα υπόλοιπα τα θεωρώ απλά ανοησίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια.

Χθες πήγα στην γιατρό και έμεινα πολύυυυυυυυυυυ ευχαριστημένη

Ουφφφφφφφ μου έφυγε ένα άγχος !!!!

fistikaki

korinaki

loukomamy (βεβαίως και ο λουκουμάς)

έχετε πολλά χαιρετίσματα από την Σπυριδούλα και μου είπε και για άλλη μια κοπέλα fistikaki που είστε φίλες και σε γνώρισε (αν θυμάμαι καλά) στην Σπυριδούλα!

 

Αχ βρε κορίτσια ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ που μου την προτείνατε!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Χθες πήγα στην γιατρό και έμεινα πολύυυυυυυυυυυ ευχαριστημένη

Ουφφφφφφφ μου έφυγε ένα άγχος !!!!

fistikaki

korinaki

loukomamy (βεβαίως και ο λουκουμάς)

έχετε πολλά χαιρετίσματα από την Σπυριδούλα και μου είπε και για άλλη μια κοπέλα fistikaki που είστε φίλες και σε γνώρισε (αν θυμάμαι καλά) στην Σπυριδούλα!

 

Αχ βρε κορίτσια ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ που μου την προτείνατε!

 

Αννικο με το καλο το 2ο μπεμπε σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω ιδιωτικη ασφαλεια που πληρωνει και επισκεψεις, δεν ξερω να σου πω κοστος επισκεψης...

 

Με ποια ασφαλεια?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

aspis...

 

τωρα βεβαια η ψαρρου διεκοψε τη συνεργασια με την ασπιδα, αλλα και παλι καλυπτομαι, απλα πληρωνω και τα παιρνω πισω, δεν πληρωνει απ ευθειας η ασφαλιστικη τη γιατρο...

Link to comment
Share on other sites

aspis...

 

τωρα βεβαια η ψαρρου διεκοψε τη συνεργασια με την ασπιδα, αλλα και παλι καλυπτομαι, απλα πληρωνω και τα παιρνω πισω, δεν πληρωνει απ ευθειας η ασφαλιστικη τη γιατρο...

 

Κριμα και ειναι μια φιλη μου στην ασπιδα και εψαχνε για καλη γιατρο του δικτυου :?. Εχει χρονια ομως το συμβολαιο οποτε και σε εκεινη ετσι θα ισχυει μαλλον. ε?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

ακου

 

εχουν αλλαξει αρκετα τα δεδομενα στην ασπις..

προς το παρον, λειτουργει ακομα (και αξιοπιστα, εγω πηρα λεφτα πισω, αργησα ομως)

 

πες στη φιλη σου να το ψαξει παντως, μεσω της ασφαλειας... αν υπαρχει τροπος να γλυτωσει λεφτα ασφαλως να το εκμεταλευτει

Link to comment
Share on other sites

Anniko tora eida ta euxarista!!Me to kalo na erthei to moraki sas!!Euxomai na exeis mia teleia egkumosini!Ti oraia,tha einai kai konta ilikiaka i mikri sou me to moraki kai tha einai teleia argotera!Tha paizoun mazi,tha pigainoun sxoleio mazi,tha kanoun kai sxedon mazi genethlia...!!!Eides ti katapliktiki pou einai i spiridoula?Pou na tin gnoriseis kalutera,einai ekseretiki!Tora pou to skeftomai prepei na tin episkefto gia test pap,kai tis xrostao mia foto tou mikrou,mi sou po na ton pao ekei na ton dei apo konta!Filia kai na mathainoume nea sou!

Link to comment
Share on other sites

Αnniko να σου ευχηθώ και εγω μια καλή εγκυμοσύνη, έναν εύκολο τοκετό και ένα υγιέστατο μωράκι!!!!

 

Χαίρομαι που σου άρεσε η Σπυριδούλα, αν και δεν είχα καμμία αμφιβολία γι'αυτό.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

είμαι κι εγώ καινούρια στο forum και έχω βρει πολύ χρήσιμες όλες τις πληροφορίες. Έτσι αποφάσισα κι εγώ να γράψω για την εμπειρία μου με την Κ.Ψαρρού. Είναι καταπληκτική, κατ'αρχάς είναι πάνω απ'όλα άνθρωπος. Ξεκίνησε να με παρακολουθεί πριν μείνω έγκυος και καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Όταν κάνοντας εξετάσεις βρήκαμε ότι κι εγώ και ο άντρας μου είχαμε στίγμα δεν μας άγχωσε μας μίλησε ήρεμα και μας παρέπεμπψε σε άλλες εξετάσεις χωρίς να μας πανικοβάλλει και ευτυχώς όλα πήγαν καλά.

Στη γέννα ο μικρός μου είχε τον λώρο μπροστά στο λαιμό του (δεν είχε τυλιχτεί) αλλά αντί να μου πει για καισαρική όπως μπορεί να έλεγαν άλλοι κάθισε υπομονετικά μαζί μου όσες ώρες χρειάστηκαν για να γίνει η διαστολή ελέγχοντας συνέχεια τους παλμούς της καρδιάς του μικρού. Ήταν μαζί μου συνέχεια, με ξεγέννησε αυτή, όχι καμια μαία. Χαιρέτησε και συγχάρηκε και τους γονείς μού που περίμεναν απέξω. Επίσης επειδή είχα υψηλή πιέση τον τελευταίο μήνα με έβαζε να μετράω την πίεση μου και να την πέρνω τηλ. (και ήταν σαββατοκύριακο) για να ξέρει τι γίνεται. Πάντως και στο κινητό δεν υπήρξε φορά που να μην την βρώ.

Είναι φοβερή και αν τα οικονομικά μας το επιτρέψουν αυτή θέλω και για το δεύτερο

[URL="http://daisypath.com"]
[/URL]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια πήγα κι εγω στη Σπυριδουλα... Είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Και σα γιατρος και σαν ανθρωπος! Μ'εκανε αμεσως και ένιωσα ασφάλεια και πολυ άνετα! Τη συστήνω κι εγω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...