Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΑΧΗΛΙΚΗ ΒΛΕΝΝΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

 

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΒΛΕΝΝΕΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΟΝΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ) ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ?

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟ ΒΛΕΝΝΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διάφανη είναι η βλέννα έτσι?

Εμένα ο γιατρός μου έχει πεί ότι βοηθάνε πολύ στη σύλληψη γιατί είχε τύχει να με εξετάσει μια μέρα που είχα και μου λέει αν θες να κάνεις παιδάκι τρέχα!!!

Τι να πώ... δε ξέρω περισσότερα! Αλλά δε χάνεις και τίποτα να προσπαθήσεις...

 

.png

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι ειναι απαραιτητο να δεις τη βλεννα για να εχεις ωορηξια.Εγω καποιους μηνες τη βλεπω και καποιους οχι,το μηνα παντως που εμεινα εγκυος δεν την ειχα δει καθολου.Δηλαδη εννοεις αν οι κυκλοι κατα τους οποιους δε βλεπεις τη βλεννα ειναι ανοωρηκτικοι? Δε νομιζω αλλα δεν ειμαι και σιγουρη,και να σου πω την αληθεια θα θελ κι εγω να ξερω αν η μερα που βλεπεις τη βλεννα ειναι της ωορηξιας ή αν ειναι σημαδι οτι περασε ή ερχεται ωορηξια.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΕΓΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΑΠ΄ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΙ ΒΛΕΝΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΛΗΝ ΤΩΝ ΓΟΝΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΟΠΟΥ Κ ΡΕΥΣΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Κ ΤΑΧΥΤΕΡΗ ¨ΕΙΣΒΟΛΗ¨ΤΩΝ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΩΝ... :cool:

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

DINAKI ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΥΓΡΑ ΕΝΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΥΚΛΟ ΠΙΟ ΠΗΧΤΑ...

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

κ εγω ξερω οτι βοηθαει. αλλα το θεμα ειναι οτι καποιες φορες μπορει να μην ειναι καθαρη. οποτε δεν ειναι τοσο βοηθητικη!!

που εισαι KINDER?????

τις γνωσεις σου!!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΠΑΝΕ ΠΙΣΩ Κ ΠΑΡΕ ΦΟΡΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμ...ως προς τι να βοηθαει?? :roll: Απλως εκεινη η διαφανης γλυστερη σαν ασπραδι αυγου βλεννα (σορυ για την περιγραφη) ειναι εκεινη που εκκρινεται τις γονιμες μερες, με σκοπο να κανει το..ταξιδι των κολυμβητων πιο ανετο και ευκολο! Ουτε διαφημιση αεροπορικης εταιριας να ταν! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να την δω τη βλέννα σαν ασπράδι αυγού από τον μήνα που έμεινα έγκυος, δηλαδή τον Νοέμβριο, παρόλο που έχω ωορρηξία κανονικά, δεν μένω έγκυος και θα ρωτήσω μήπως φταίει και αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Πάντα δεν έχουμε σε κάθε κύκλο την ίδια ποσότητα ή υφή .Πάιζει πάντως ρόλο και η συχνότητα των σεξουαλικών επαφών που έχω παρατηρήσει ότι την επηρεάζουν! :wink:

 

Είναι θέμα χρόνου να γίνω κι εγώ μανούλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτη η εξεταση λεγεται Sims Huhner....

Το Dinaki την εκανε...θα μας τα πει καλυτερα... :wink:

Φανταζομαι πως παιρνει δειγμα ο γυναικολογος σαν τεστ Παπ κ το πας σε μικροβιολογικο...DINAKIIIIIIII.......... :roll::roll::roll::roll::wink:

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
αυτη η εξεταση λεγεται Sims Huhner....

Το Dinaki την εκανε...θα μας τα πει καλυτερα... :wink:

Φανταζομαι πως παιρνει δειγμα ο γυναικολογος σαν τεστ Παπ κ το πας σε μικροβιολογικο...DINAKIIIIIIII.......... :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΡΑΧΗΛΙΚΗΣ ΒΛΕΝΝΑΣ.ΕΝΩ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ PCT ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΩΝ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΡΑΧΗΛΙΚΗΣ ΒΛΕΝΝΑΣ.ΕΝΩ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ PCT ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΩΝ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?

 ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΑΦΗ?

ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΠΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΣΟΔΑ.

ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...