Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βρεφικα γαλατα HIPP και HOLLE


Recommended Posts

εμεις παντως που πινουμε το hipp 3 δεν το εβρισκα ουτε στο αμαζον κ ουτε βεβαια στο babyneo κ ετσι αναγκαστικα αλλαξαμε γαλα..πολυ εχω στεναχωρεθει γιατι η μικρη μου το επινει τοσο καλα:cry:

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια το humana είναι βιολογικό; Έχει καμιά σας εμπειρία με αυτό; Όσο για το hipp είναι σκέτη απογοήτευση η κατασταση. Κι εμείς αυτο πινουμε και τωρα που χρονίσαμε θα αλλάξουμε γιατι βαρεθηκα να το ψαχνω. Μεγαλη η χαρη τους! :mad:Σκέφτομαι να πάω σε frisogrow ή almiron (σκόνη πάντα) τα κλασικα του σουπερ μαρκετ, αλλά το ψάχνω ακόμη. :rolleyes:

an1cMeT0g410000NTA4MTgxZHw2NzI5MTUwZGF8SCBtaWtyaSBtYXMgQXRoYW5hc2lhIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το humana είναι βιολογικό; Έχει καμιά σας εμπειρία με αυτό; Όσο για το hipp είναι σκέτη απογοήτευση η κατασταση. Κι εμείς αυτο πινουμε και τωρα που χρονίσαμε θα αλλάξουμε γιατι βαρεθηκα να το ψαχνω. Μεγαλη η χαρη τους! :mad:Σκέφτομαι να πάω σε frisogrow ή almiron (σκόνη πάντα) τα κλασικα του σουπερ μαρκετ, αλλά το ψάχνω ακόμη. :rolleyes:

το Ηumana δεν νομιζω να ειναι βιολογικο..δεν ειμαι βεβαια κ σιγουρη αλλα δεν εχω ξανακουσει κατι τετοιο!!! εμεις παντως το frisogrow πινουμε τωρα κ ευτυχως της αρεσει!!! προσπαθησα να το γυρισω σε φρεσκο ειτε παιδικο ειτε δικο μας κ δεν το επινε με τπτ οποτε χαρηκα που της αρεσει της λατρειας μου αυτο!!!!

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε σήμερα το πρωί το babyneo λίγα κουτιά hipp 2 bio (όχι combiotik) αλλά εξαφανίστηκαν!!! Μάλλον από amazon.de θα παραγγείλω. Σίγουρα έρχεται φθηνότερα από Ελλάδα αλλά προτιμούσα το babyneo. :(

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε σήμερα το πρωί το babyneo λίγα κουτιά hipp 2 bio (όχι combiotik) αλλά εξαφανίστηκαν!!! Μάλλον από amazon.de θα παραγγείλω. Σίγουρα έρχεται φθηνότερα από Ελλάδα αλλά προτιμούσα το babyneo. :(

Ki εγώ :(

Δώστε βρε κορίτσια κανένα λινκ από hipp στο amazon!

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δύσκολα τα πράγματα!!! Δεν το βρίσκω πουθενά σε εξωτερικό...

Αν το βιάζεσε και δεν μπορείς να περιμένεις, το έχει σε καλή τιμή για Ελλάδα εδώ http://www.tofarmakeiomou.gr/product/1-600gr-15686.htm?lang=el&path=2022583827

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο babyneo.de ποίο ακριβώς είναι το αντίστοιχο γάλα hipp για παιδιά άνω του 1 χρονών;

Δηλαδη εγώ αγοράζω εδω στην Ελλάδα το Bio Combiotic 3 , στο babyneo.de ποιό είναι το αντίστοιχο που πρέπει να πάρω; Επίσης πόσα μεταφορικά έχει για Ελλάδα;

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το γνωρίζω αυτό απλά στην σελίδα αυτήν του babyneo.de

 

http://www.babyneo.de/advanced_search_result.php?keywords=hipp&XTCsid=fe006fcaf29900d08f538376d4dc1739&x=-525&y=-188

 

δεν υπάρχει κανένα από αυτά ... δεν το βλέπω εγώ η το babyneo δεν έχει το συγκεκριμένο γάλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δυστυχως τπτ ακομα..το στοκ τους ειναι περιορισμενο αν κ εφοσον υπαρχει στα 2 κουτια των 600..φυσικα δεν συμφερει με τπτ να το αγορασω γιατι ειναι κ 24 ευρω τα μεταφορικα..:? πολυ εχω εκνευριστει..βεβαια η μικρη πινει μια χαρα το frisogrow αλλα εγω θελω να γυρισουμε στο hipp..

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι κάνετε ???

Εδώ και κάποιο χρονικό διάστημα δίνω το hipp 2 στο μωράκι μου το έπαιρνα από το φαρμακείο :-( και πριν 1 μήνα περίπου είχε έλλειψη και μπήκα στην διαδικασίας να ψάξω στο internet και σήμερα είδα και το ωραίο σας forum :P εγώ παίρνω το γάλα μου από το http://www.dvcare.eu ( http://www.dvcare.eu/index.php?dispatch=products.view&product_id=1633) τους βρήκα τυχαία στο google. Αυτοί με κάθε παραγγελία γαλάτων της Hipp δίνουν δώρο μία κρέμα για το μωρό μου :-) (της Hipp πάλι )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι κάνετε ???

Εδώ και κάποιο χρονικό διάστημα δίνω το hipp 2 στο μωράκι μου το έπαιρνα από το φαρμακείο :-( και πριν 1 μήνα περίπου είχε έλλειψη και μπήκα στην διαδικασίας να ψάξω στο internet και σήμερα είδα και το ωραίο σας forum :P εγώ παίρνω το γάλα μου από το www.dvcare.eu ( http://www.dvcare.eu/index.php?dispatch=products.view&product_id=1633) τους βρήκα τυχαία στο google. Αυτοί με κάθε παραγγελία γαλάτων της Hipp δίνουν δώρο μία κρέμα για το μωρό μου :-) (της Hipp πάλι )

 

i second that.

τώρα άρχισα να αγοράζω από αυτούς, παίρνω όμως τα γαλατα 1 μηνα γιατι αλλιως δε συμφερουν τα μεταφορικα.

cpVWp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε αυτό έχεις ένα δίκιο για τα μεταφορικά. Εσύ από που παίρνεις τα γαλατάκια σου για το μωράκι σου ;;; Πάντως επειδή έχω κάνει Like στην σελίδα του http://www.dvcare.eu στο facebook σήμερα ανέβασαν μια προσφορά για τα γάλατα τις Hipp σε τιμή 13? βασικά πριν από λίγο το είδα. (

) αλλά εγώ έχω πάρει τα γάλατα για το μωρό μου :(:( θα τους στείλω ένα mail να δω για πόσο καιρό θα είναι η προσφορά!
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε αυτό έχεις ένα δίκιο για τα μεταφορικά. Εσύ από που παίρνεις τα γαλατάκια σου για το μωράκι σου ;;; Πάντως επειδή έχω κάνει Like στην σελίδα του www.dvcare.eu στο facebook σήμερα ανέβασαν μια προσφορά για τα γάλατα τις Hipp σε τιμή 13? βασικά πριν από λίγο το είδα. (
) αλλά εγώ έχω πάρει τα γάλατα για το μωρό μου :(:( θα τους στείλω ένα mail να δω για πόσο καιρό θα είναι η προσφορά!

 

 

απο κει τα παιρνω αλλα παιρνω για 1 ολοκληρο μηνα. αλλιως απο το φαρμακειο!

λεει 400γρ ομως ... παρε τους 1 τηλ :/

cpVWp3.png
Link to comment
Share on other sites

οκ πάντως έχουν την ίδια τιμή και στο 3... με ρώτησαν αν θέλω δείγματα να μου στείλουν :) Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου !!!

 

ευχαριστώ αλλα δεν εχω χρηματα αυτο το μήνα για γαλα... οταν πληρωθει η μαμα μου (ασ'τα να πανε).

 

να'σαι καλα :-D

cpVWp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...