Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κνησμος γεννητικων οργανων!


Recommended Posts

Μια απο τα ιδια κ εγω κοριτσια.Μαλιστα εχω ασχημο ιστορικο με τους μυκητες πριν χρονια.Τωρα επανηλθαν κ το καταλαβα στην ελαχιστη φαγουρα,στα ασπρα υγρα και στον πονο κατα την επαφη.Επειδη το καταλαβα αμεσως εκανα θεραπεια με dactarin για 6 ημερες συμφωνα με οδηγιες του γιατρου.Η φαγουρα περασε,τα υγρα μια χαρα ομως κατα την επαφη εχω ακομη μικρες ενοχλησεις.Ξερει καμια μηπως πρεπει να ανησυχω για κατι παραπανω απο μυκητες?Κολπιτιδα ας πουμε..

 

Amarullida μου,ο γιατρος σε εξετασε κολπικα?

Καλο θα ηταν να σε εξετασει!Απο κει και περα,ας μην ξεχναμε πως ο γυναικειος κολπος,οσο περνανε οι εβδομαδες,διογκωνεται και ενδεχεται κατα την επαφη να ειναι επωδυνος.

Να πλενεσαι τακτικα στην ευαισθητη περιοχη και κυριως μετα την επαφη σας!

Ισως να ειναι και κινησεις που ηδη κανεις,οποτε θα σου πω υπομονη!Πολλα αλλαζουν στο σωμα μας,αλλα γινονται επωδυνα αλλα ελαφρως ενοχλητικα!!!

Να χαρεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου και να κρατησετε ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σας!

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Amarullida χιλια συγνωμη τωρα μολις καταλαβα οτι εισαι εγκυος....εγω νομιζα οτι ειχες ηδη παιδακι και απλα ειχες ενοχλησεις κατα την επαφη....για αυτο και σου ανεφερα την ενδομητριωση.....αλλα εφοσον εισαι εγκυος ισως η mariathes να εχει δικιο για αυτο που σου λεει .....καιευχομαι να ειναι αυτο το προβλημα και να μην εχεις τπτ....

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Amarullida μου,ο γιατρος σε εξετασε κολπικα?

Καλο θα ηταν να σε εξετασει!Απο κει και περα,ας μην ξεχναμε πως ο γυναικειος κολπος,οσο περνανε οι εβδομαδες,διογκωνεται και ενδεχεται κατα την επαφη να ειναι επωδυνος.

Να πλενεσαι τακτικα στην ευαισθητη περιοχη και κυριως μετα την επαφη σας!

Ισως να ειναι και κινησεις που ηδη κανεις,οποτε θα σου πω υπομονη!Πολλα αλλαζουν στο σωμα μας,αλλα γινονται επωδυνα αλλα ελαφρως ενοχλητικα!!!

Να χαρεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου και να κρατησετε ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σας!

 

Σ'ευχαριστω Μαρια μου.Μια χαρα τελικα ειμαι.Απλη ενοχληση ηταν τελικα(μαλλον επειδη ειχε περασει πολυς καιρος απο την τελευταια φορα που ηρθαμε σε επαφη).:P

3YYfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Amarullida χιλια συγνωμη τωρα μολις καταλαβα οτι εισαι εγκυος....εγω νομιζα οτι ειχες ηδη παιδακι και απλα ειχες ενοχλησεις κατα την επαφη....για αυτο και σου ανεφερα την ενδομητριωση.....αλλα εφοσον εισαι εγκυος ισως η mariathes να εχει δικιο για αυτο που σου λεει .....καιευχομαι να ειναι αυτο το προβλημα και να μην εχεις τπτ....

 

Δεν πειραζει καλη μου.Συμβαινουν αυτα.Μια χαρα ειμαι τελικα.Σ'ευχαριστω!

3YYfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω Μαρια μου.Μια χαρα τελικα ειμαι.Απλη ενοχληση ηταν τελικα(μαλλον επειδη ειχε περασει πολυς καιρος απο την τελευταια φορα που ηρθαμε σε επαφη).:P

 

Παιζει και αυτο ρολο!!!;)

Εγω που σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου δεν εχω επαφες με τον αντρα μου(τρεμω απο φοβο:?),οταν με εξετασε στα γεννητικα οργανα ο γιατρος για τυχον κολπιτιδα,πονεσα παρα πολυ!!!!Εμ....σκουριασε!!!!!Χαχαχαχα!!!!!

Καλο υπολοιπον λοιπον κοπελα μου!

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...