Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βγήκαν κουπόνια νουνού κρεμά -1ε για κάθε 2 τεμάχια

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ, στο ΜΑΚΡΟ τι τιμές έχουν τα πάμπερς; Τα πουλάνε μεμονωμένα ή πολλαπλές συσκευασίες; (έχουμε κάρτα για το ΜΑΚΡΟ αλλά έχω να πάω πολύ καιρό).

Το κοριτσάκι μας είναι ο θησαυρός μας!

Link to comment
Share on other sites

Τις φθηνότερες τιμές σε πάνες pampers τις έχει η MAKRO :wink:

 

Συμφωνώ και επαυξάνω! Στο κουτί των 18,64 η τελική στο ΜΑΚΡΟ έιναι 16,70 αν θυμάμαι σωστά και δέχονται και παντώς είδους κουπόνια! Η διαφορά με τα υπόλοιπα σουπερ είναι στα 2 με 2,5 ευρώ αλλά συμφέρει να πέρνεις πολλά πακέτα όχι να πας για ένα πακέτο μόνο, τζάμπα η βενζίνη σου και το δρομολόγιο. ααα επίσης καμία φορά ανάλογα με την φουρνιά τα παμπερς τους έχουν και στίκερ πάνω! Εγώ από εκει τα αγοράζω σχεδόν όλα τα παμπερς μας εκτός αν έχει προσφορά το καρφουρ -20% και έχω και κουπόνια, αλλιώς η τιμή του ΜΑΚΡΟ είναι ουσιαστικά -20% πάντα :D:D Και τα πουλάνε μεμωνομένα όπως και τις παιδικές κρέμες και τα γάλατα σκόνη εκεί βέβαια η διαφορά είναι απειροελάχιστη.

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δινω τα κουπονια σε Carrefour και Μαρινοπουλο και τα δεχονται!

 

Και μένα τα δέχτηκαν χθες στο καρφούρ, πήρα δυο πακέτα Libero με στικερ -4ευρώ και είχα και δυο κουπόνια -2,5ευρώ χ 2

αρχικό σύνολο 39,28 και τελική 26,28ευρώ

και πάντα μου τα πέρνουν τα κουπόνια στο καρφούρ ανατολικής Θεσσαλονίκης :D

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΣΤΑ CARREFOUR ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ - 20% ΧΥΜΟΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.αννικο που βγηκαν τα κουπονια για νουνου κρεμα?σε ποιο σουπερ μαρκετ?σχετικα με το νουνου κιντ.στο αβ εχει 1,37 και στο ατλαντηκ 1,45.εχει πεσει η τιμη για αγνωστους λογους!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.αννικο που βγηκαν τα κουπονια για νουνου κρεμα?σε ποιο σουπερ μαρκετ?σχετικα με το νουνου κιντ.στο αβ εχει 1,37 και στο ατλαντηκ 1,45.εχει πεσει η τιμη για αγνωστους λογους!

 

καλησπερα elachl

supermarket Δουκας στην δάφνη. αλλα είναι κουπόνια απο την νουνου οποτε οπού να ναι θα βάλουν και τα άλλα supermarket

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα.αννικο που βγηκαν τα κουπονια για νουνου κρεμα?σε ποιο σουπερ μαρκετ?σχετικα με το νουνου κιντ.στο αβ εχει 1,37 και στο ατλαντηκ 1,45.εχει πεσει η τιμη για αγνωστους λογους!

 

καλησπερα elachl

supermarket Δουκας στην δάφνη. αλλα είναι κουπόνια απο την νουνου οποτε οπού να ναι θα βάλουν και τα άλλα supermarket

Στο σκλαβενίτη έχει κουπόνια έκπτωσης 1,20 με την πολυσυσκευασία των 8 σε ολα τα νουνου (κανονικό, light, kid, noulak).

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

που να βρω τον δουκα και τον σκλαβενιτη εδω στην παραμεθοριο κοριτσακια?εδω μονο αβ ατλαντικ και βεροπουλος παιζει μπαλα!ανυε να ανοιξουν και κανενα καρφουρ να σωθουμε.ευτυχως που εχουμε το λιντλ τουλαχιστον!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που πήγα στο Βασιλόπουλο είχαν πιο ακριβά τα pampers :evil:

Τα baby dry n. 3 μικρή συσκευασία τα έπαιρνα 10,86 και σήμερα είχαν 11,06

 

Μου αρέσει που έχουν βάλει και διαφήμιση για τιμές πριν το ευρω θα τους πάρω αυριο τηλέφωνο και θα τους....

Μήπως ξέρει καμμιά κοπέλα τιμή απο άλλο super market για τη συγκεκριμένη συσκευασία να δω τι γίνεται?

Αν δεν είναι απο το super market η αύξηση αλλά απο την εταιρία θα πάω στο ΙΝΚΑ γιατί τα έχω πάρει πολύ ασχημα :twisted:

Τα καλυτερα ερχονται...

2sgpp2.pngn2LTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, χθες που πήγα στα ΑΒ Βασιλόπουλος (γιάννενα) είδα ότι είχε σε έκπτωση -4 ευρώ τις οικονομικές συσκευασίες του libero. Ίσως υπάρχει και σε όλη την ελλάδα.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!στο ατλαντικ εχει τα μαντηλακια πον πον με δωρο ενα πακετο σερβιετεκια 20τεμ!ρε κοριτσια μηπως ξερετε το τηλ επειδη βαριεμαι να ψαχνω απο καποια εταιρια που στελνει ενα βαλιτσακι?δεν θυμαμαι ονομα.εχω παρει τηλ απο τον οκτωβριο και τιποτα ακομα.ηταν 800.....αλλα δεν θυμαμαι το υπολοιπο!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, χθες που πήγα στα ΑΒ Βασιλόπουλος (γιάννενα) είδα ότι είχε σε έκπτωση -4 ευρώ τις οικονομικές συσκευασίες του libero. Ίσως υπάρχει και σε όλη την ελλάδα.

 

Και στο Καρφουρ τα έχει, πήρα προχθές :D

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ εγω σαν τη γατουλα δεν βρισκω 5αρια λιμπερο σχεδον πουθενα τι γινεται μαλλον φευγουν γρηγορα τα μεσαια νουμερα... Λοιπον http://www.masoutis.gr/ κατεβαινετε λιγο κατω κ στα αριστερα σας θα βρητε κατι που λεει Απίστευτα χαμηλές τιμές για τους σύγχρονους επαγγελματίες υπάρχουν στο φυλλάδιο Χονδρικής (Cash & Carry). Για οσους δεν το ξερουν απο τη χονδρικη δεν πανε να ψωνισουν μονο επαγγελματιες αλλα κ ο καθε ενας απο εμας, εγω μολις το εμαθα απο τοτε παω κ περνω παμπερς 26κομματια καπου στα 9,50 ευρω αν κανω λαθος να με διωρθωσει καποια, κ της οικονομικες συσκευασιες active fit καπου στα 16,50 αν δεν κανω λαθος παλι αλλα δεν θυμαμαι ποσα κομματια..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ εγω σαν τη γατουλα δεν βρισκω 5αρια λιμπερο σχεδον πουθενα τι γινεται μαλλον φευγουν γρηγορα τα μεσαια νουμερα... Λοιπον http://www.masoutis.gr/ κατεβαινετε λιγο κατω κ στα αριστερα σας θα βρητε κατι που λεει Απίστευτα χαμηλές τιμές για τους σύγχρονους επαγγελματίες υπάρχουν στο φυλλάδιο Χονδρικής (Cash & Carry). Για οσους δεν το ξερουν απο τη χονδρικη δεν πανε να ψωνισουν μονο επαγγελματιες αλλα κ ο καθε ενας απο εμας, εγω μολις το εμαθα απο τοτε παω κ περνω παμπερς 26κομματια καπου στα 9,50 ευρω αν κανω λαθος να με διωρθωσει καποια, κ της οικονομικες συσκευασιες active fit καπου στα 16,50 αν δεν κανω λαθος παλι αλλα δεν θυμαμαι ποσα κομματια..

 

για πες δηλαδή και σε ποιο μασούτη πάμε?

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον υπαρχει μονο ενα απο οτι βλεπω κ ειναι στο 11ο Χλμ Θεσσαλονικης-Ωραιοκαστρου(Χονδρικη) cash & carry λενε απο εξω νομιζω τα περισσοτερα.. Οποια αλλη θελει στην περιοχη της να ψαξω να βρω αν θελετε.. Στην ιστοσελιδα που εγραψα παραπανω εχει το φυλλαδιο με της προσφορες που ειναι απο 30 Μαρτιου μεχρι 18 Απριλιου..

Link to comment
Share on other sites

CARREFOUR

 

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ - ΜΑΛΑΚΤΙΚΑ -20%

ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ - 20%

 

XAIΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Χαίρομαι που ανοίξαμε αυτό το θέμα. Εγώ "παρακολουθώ" τις προσφορές σε -καθημερινή θα μπορούσα να πω βάση-. Δεν "βγαίνει" αλλιώς. Φροντίζω όταν έχει -20% ή 30% σε προϊόντα να αγοράζω τα απαραίτητα. Ιδιαίτερα το carrefour έχει τέτοιες προσφορές.

Λοιπόν, από 30/3 έως 11/4/2009 με την κάρτα του carrefour έχει:

-30% στα προϊόντα Aim, Ultrex, Dove, Organics, Rexona, Axe, Vaseline.

Καλό σαβ/κο!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...