Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προσκλητηριο με φωτογραφια μωρου!


bebua

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια.Σε καποια προσφατη βαπτιση ειχα δει προσκλητηρια με τη φωτογραφια του μωρου τυπωμενη στο εσωφυλλο.Ξερει καμια σας που μπορω να τα βρω?Φανταζομαι οτι δεν τα φτιαχνουν παντου.

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ολα τα φωτογραφια το κανουν :!:

θα κανω εγω της δικιας μου κ με ειδικα εφε θα μου τη βαλουν κ καλα σε παραλια που γυρω γυρω θα εχει γοργονες

η θα την βαλω να καθεται σε μπαρ κ να χορευουν γυρω της χανουμισες

στοιχιζει 1-150 το πολυ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς στο δικό μας προσκλητήριο είχαμε φωτό.Μάλιστα ήταν η μικρή γυμνούλα,ντυμένη κουνελάκι σε εξώφυλλο του Playboy.....Μας το κάνανε σε φωτογραφείο.Πλέον σχεδόν όλοι ασχολούνται με προσκλητήρια,οπότε bebua δεν νομίζω πως θα δυσκολευτείς....

as1cxEz0g410010MjkyZHwwNjIwZHxNeSBsaXR0bGUgTmljb2wgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια πάρτε ιδέες από την ιστοσελίδα που σασ δείμω. Καμμία σχέση με αυτά που κάνουν στα φωτογραφία. Είναι μακέτες από ανθρώπους που ξέρουν. Καινούργια ιδέα πανέμορφα. Δεν είναι ότι κυκλοφορούσε μέχρι τώρα με φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ θα γίνω κακιά αλλά ελπίζω να με συγχωρήσετε!!!!

Δεν μου αρέσουν καθόλου τα προσκλητήρια που έχουν φωτογραφία του μωρού γιατί πέρα από τους πολύ δικούς μας ανθρώπους

οι περισσότεροι τα πετάνε δεν θα ήθελα η φατσούλα του παιδιού μου να βρεθεί στα σκουπίδια....

Φυσικά αυτή είναι η δική μου άποψη κι απλώς την καταθέτω!!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχεις δικιο ΣΑΜ!!!Το ιδιο μου ειπε και ο ανδρας μου για τετοιου ειδους προσκλητηριο!!Εχει το ιδιο επιχειρημα.Μαλλον εχετε και οι δυο δικιο!!!!

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μεις εξωφυλλο περιοδικου καναμε για προσκλητηριο, αλλα το καναμε μόνοι μας στο photoshop. Μας εφαγε μια μερα δουλεια βεβαια, αλλα μας βγηκε πολυ πιο οικονομικο (σε 13*18 εκτυπωση) συν ο φακελος, γυρω στα 35 λεπτα αν θυμαμαι καλα. Στο φωτογραφειο που τις τυπωσα για να το κανουν μονοι τους ζηταγαν (για αυτο το μεγεθος) 1,30 Ε.

Επισης ειχε πλακα η ολη προετοιμασια γιατι γραφαμε χιουμοριστικές ειδησεις στο εξωφυλλο. Αν θες να κανεις κατι μόνη σου, να σου το στειλω με πμ να το δεις. ΓΕνικα αρεσε πολύ στον κοσμο, γιατι ηταν αστειο. Ολοι το εχουν κρατησει (ακομα κ οι πιο μακρινοι) κ μερικοι το εχουν σε κορνιζα !!!!!!!! Δεν περιμενα τετοια επιτυχια μιας κ αρχικα μου εφερνε λιγο "κιτς"....

 

Τωρα και να το πεταξε καποιος και τι εγινε? Ειναι απλα μια φωτογραφια. Εσεις δε πεταξατε καμια φωτογραφια σας που δε σας αρεσει?

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και μεις εξωφυλλο περιοδικου καναμε για προσκλητηριο, αλλα το καναμε μόνοι μας στο photoshop. Μας εφαγε μια μερα δουλεια βεβαια, αλλα μας βγηκε πολυ πιο οικονομικο (σε 13*18 εκτυπωση) συν ο φακελος, γυρω στα 35 λεπτα αν θυμαμαι καλα. Στο φωτογραφειο που τις τυπωσα για να το κανουν μονοι τους ζηταγαν (για αυτο το μεγεθος) 1,30 Ε.

Επισης ειχε πλακα η ολη προετοιμασια γιατι γραφαμε χιουμοριστικές ειδησεις στο εξωφυλλο. Αν θες να κανεις κατι μόνη σου, να σου το στειλω με πμ να το δεις. ΓΕνικα αρεσε πολύ στον κοσμο, γιατι ηταν αστειο. Ολοι το εχουν κρατησει (ακομα κ οι πιο μακρινοι) κ μερικοι το εχουν σε κορνιζα !!!!!!!! Δεν περιμενα τετοια επιτυχια μιας κ αρχικα μου εφερνε λιγο "κιτς"....

 

Τωρα και να το πεταξε καποιος και τι εγινε? Ειναι απλα μια φωτογραφια. Εσεις δε πεταξατε καμια φωτογραφια σας που δε σας αρεσει?

 

εσύ μου το χρωστάς να το δω αυτό :lol:

για στείλτο με email

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.

χαρη σε αυτο το site αποφασισα να φτιαξω αρκετα πραγματα για τη βαπτιση του γιου μου.

Το προσκλητηριο το δικο μου ειναι μεγεθους Α4 και εχει 3 φωτο στο εξωφυλλο και 2 στο εσωτερικο μαζι με το κειμενακι.

Το εκανα σε τυπογραφειο και το καλο ειναι οτι αν καποιος θελει μπορει να το στολισει, γιατι ειναι σε μορφη τριγωνου και στεκεται μονο του.

Στοιχιζει περιπου 1,00-1,30,αναλογα με φακελο και μεγεθος.Οποια ενδιαφερεται ας μου πει να της στειλω πμ με στοιχεια.Το τυπογραφειο ειναι στην επαρχια αλλα μπορει να στειλει με e-mail το δειγμα και με κουριερ ολη τη παραγγελια.πολυ καλη εξυπηρετηση και φθηνες τιμες.εκει εκανα και τα προσκλητηρια του γαμου μου

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

Και μεις εξωφυλλο περιοδικου καναμε για προσκλητηριο, αλλα το καναμε μόνοι μας στο photoshop. Μας εφαγε μια μερα δουλεια βεβαια, αλλα μας βγηκε πολυ πιο οικονομικο (σε 13*18 εκτυπωση) συν ο φακελος, γυρω στα 35 λεπτα αν θυμαμαι καλα. Στο φωτογραφειο που τις τυπωσα για να το κανουν μονοι τους ζηταγαν (για αυτο το μεγεθος) 1,30 Ε.

Επισης ειχε πλακα η ολη προετοιμασια γιατι γραφαμε χιουμοριστικές ειδησεις στο εξωφυλλο. Αν θες να κανεις κατι μόνη σου, να σου το στειλω με πμ να το δεις. ΓΕνικα αρεσε πολύ στον κοσμο, γιατι ηταν αστειο. Ολοι το εχουν κρατησει (ακομα κ οι πιο μακρινοι) κ μερικοι το εχουν σε κορνιζα !!!!!!!! Δεν περιμενα τετοια επιτυχια μιας κ αρχικα μου εφερνε λιγο "κιτς"....

 

Τωρα και να το πεταξε καποιος και τι εγινε? Ειναι απλα μια φωτογραφια. Εσεις δε πεταξατε καμια φωτογραφια σας που δε σας αρεσει?

Afrodite σε παρακαλω θα μου στειλεις πμ να το δω????????

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάρα πολύ ωραίοοοοοοοοοοοοοοοοοο

θέλουμε όμως περισσότερες Info Για τη μεγάλη βουτιά καθώς και αναλυτικότερο ρεπορταζ απ τη συγκινημενη μητέρα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Afrodite ειναι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου φαινεται ομως βουνο να το φτιαξω..........

Κραταω επιτελους το ονειρο της ζωης μου στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα τα κανω στην περιοχη μου

μενω βοιωτια

 

Αλήθεια???? Εμένα το χωριό μου είναι στην Βοιωτία, είναι και οι δύο γονείς μου από εκεί!!!! Χάρηκα που βρήκα μια συντοπίτισα! Από εκεί είσαι?

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια, ευχαριστω πολύ για τα καλά σας λόγια, νιωθω πολύ ομορφα :lol::lol::lol:

μαμα του ωριωνα, σε σενα χρωσταω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ξεχωριστό. Τις υπολοιπες λεπτομεριες ευχαριστως, οταν αξιωθω και συγκεντρωσω τις φωτο στον υπολογιστη μου, θα τις δημοσιευσω.

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια, ευχαριστω πολύ για τα καλά σας λόγια, νιωθω πολύ ομορφα :lol::lol::lol:

μαμα του ωριωνα, σε σενα χρωσταω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ξεχωριστό. Τις υπολοιπες λεπτομεριες ευχαριστως, οταν αξιωθω και συγκεντρωσω τις φωτο στον υπολογιστη μου, θα τις δημοσιευσω.

 

καλέ σιγά... δεν εκανα και τίποτα

ουτε καν δική μου δεν ήταν η ιδεά :lol:

τελειο σας βγήκε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταερχην θα κανω παρομοιο με φωτο αλλα οχι προσωπακι χερακια, ποδαρακι ή κατι τετοιο!Ειναι πολυ ωραιο!Ακομα στα προσχεδια!Την ιδεα την εκλεψα απο http://www.prosklitirio.com/ και νομιζω ειναι πολυ καλο!Αν και επεξεργαζομαι και μια ιδεα με σοκολατα!Ο γραφιστας ειναι πολυ φιλος και θα πληρωσω μονο τυπογραφειο και κορδελακια!Επισης θα ηθελα να πω οτι δεν ειναι απαραιτητο παντα να το πεταξεις!Μπορεις να κανεις κατι που ειναι χρηστικο και μενει!Οπως σελιδοδεικτης για βιβλιο, ημερολογιο, χαρακακι για παιδακια!Και ετσι το κρατανε και ειναι και σαν δωρακι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...