Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ


elachl

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 231
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ρωτήσω κι εγω...?

 

Ενδιαφερομαστε απο Λαύριο για Λήμνο αρχες Αυγουστου, είμαστε 4 άτομα, 2 εμεις και τα παιδιά..θελω να μαθω ποια πλοια φευγουν κ αν υπάρχει κανενα τηλεφωνο να κλεισω εισητηρια..επειδή θα χρειαστουμε κ καμπίνα για αυτο τον λόγο.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

elachl εγω δεν θελω πληροφοριες για καποιο δρομολογιο αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω κατι που ισως να γνωριζεις. εχω βρει μια πτηση που μας βολευει για σαντορινι με επιστροφη απευθειας απο θεσσαλονικη σε ενα site που λεγεται airtickets.gr για να το κλεισω ομως πρεπει να κανω ηλεκτρονικη κρατηση (δεν θα υπαρχει εισητηριο, παω απευθειας για τσεκ ιν) και για να το πληρωσω πρεπει να δωσω πιστωτικη. ειναι ασφαλες? να την δωσω την πιστωτικη μου?το γνωριζεις το εν λογο site?εχει ενα τηλ στο οποιο πηρα και ειναι οντως εταιρεια που λεγεται airtickets αλλα μου ειπαν για aegean που ειναι η πτηση μονο με πιστωτικη. αν γνωριζεις βοηθησε με γιατι θελω να το κλεισω, αλλιως οποια αλλη κοπελα ξερει ας μου πει. ευχαριστω!

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

salomi ετσι ειναι οντως υπαρχει αυτη η εταιρια και το κλεινεις μονο ηλεκτρονικα και σου ερχεται με e-mail η κρατηση το εκτυπωνεις και με αυτο πας στο τσεκ ιν, αλλα αφου θα πας με aegean γιατι δεν τα κλεινεις απευθειας απο αυτην απο το site της? απο προσωπικη πειρα ξερω οτι στο ιντερνετ για aegean εχει μια εκπτωση δλδ κερδιζεις περιπου κανενα 20ευρω με επιστροφη απο οτι σε πρακτορειο απλα σου λενε οτι το site εχει καποιου ιδους προσφορα εγω το ειχα τσεκαρει ετσι γιατι μετα που πηρα σε ενα πρακτορειο και ρωτησα για το ιδιο δρομολογιο μου ειχαν πει κατι παραπανω σε χρηματα

 

ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ αν τα κλεισεις μεσω ιντερνετ δεν ακυρωνονται ουτε μπορεις να αλλαξεις δρομολογιο εξου και οι καλυτερες τιμες

Link to comment
Share on other sites

χριστινα υπαρχουν αρκετα δρομολογια ολα με τη νελ.τηλ 2104115015.εχει στις 3 5 7 10 12 14 17 αυγουστου.καποιες μερες εχει και 2 πρωι απογευμα.οταν ξερεις κατι παραπανω ρωτα για να γινω πιο συγκεκριμενη.σε συμφερει να επιλεξεις το παναγια θαλασσινη που φευγει 1100 και φτανει 2030.τιμη 60 το ατομο και τα παιδια μηδενικα εισιτηρια ανευ αξιας.αν εχετε αυτοκινητο ειναι 99 ευρω.οτι αλλο θες ρωτα με μολις εισαι πιο σιγουρη για τις μερες.

Link to comment
Share on other sites

μα ουτως η αλλιως σαλομι μου και με την ετζιαν να κλεισεις μεσω ιντερνετ παλι με πιστωτικη πληρωνεις.ειτε να τα κλεισεις μονη σου ειτε σε πρακτορειο διοτι στα αεςροδρομια πληρωνεις παραπανω.μην φοβασαι.ετσι λειτουρηγει και η ετζιαν.ισως το πρακτορειο να βαζει πανω και την προμηθεια συστηματως.καλυτερα κλειστα μονη σου.τα ιντερνετικα οπως και αν τα κλεισεις.δεν ακυρονωνται.παιρνεις πισω κατι ψιχουλα απο φορους και αν θα τα παρεις.πρεπει να εισαι απολυτως σιγουρη οταν τα κλεινεις αλλιως χανεις τα λεφτα σου οκ?ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ?

Link to comment
Share on other sites

χριστινα υπαρχουν αρκετα δρομολογια ολα με τη νελ.τηλ 2104115015.εχει στις 3 5 7 10 12 14 17 αυγουστου.καποιες μερες εχει και 2 πρωι απογευμα.οταν ξερεις κατι παραπανω ρωτα για να γινω πιο συγκεκριμενη.σε συμφερει να επιλεξεις το παναγια θαλασσινη που φευγει 1100 και φτανει 2030.τιμη 60 το ατομο και τα παιδια μηδενικα εισιτηρια ανευ αξιας.αν εχετε αυτοκινητο ειναι 99 ευρω.οτι αλλο θες ρωτα με μολις εισαι πιο σιγουρη για τις μερες.

 

σε ευχαριστω πολύ πολύ

με ενδιαφέρει να δώ και για καμπίνα, για 2 Αυγούστου ή 3 Αυγουστου και κατά προτίμηση να φεύγαμε βράδυ ώστε να κοιμηθουν τα παιδιά. Αρα με καμπίνα για 4 άτομα πόσο στοιχίζει περιπου? θελω να δω αν συμφερει να φυγουμε απο κει, ειδάλλως Βολο, θα πληρώσουμε βενζίνη, 80ευρώ τα 2 άτομα +αυτοκινητο...

 

Θα παρω να ρωτησω σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ελένη σε ποιο πρακτορείο δουλεύεις? μέσα στη Μυτιλήνη? αν ήξερα θα σου έλεγα να μου βγάλεις εσύ τα εισιτήρια, ψάχναμε και δεν βρίσκαμε για επιστροφή καμπίνα και αυτοκίνητο. τελικά βρήκαμε με το Χίος. αλήθεια το Μύκονος τι έγινε?

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ.ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ.το χιος ειναι αδερφακι του μυκονος και το στελνουνε εδω τωρα ενω το μυκονος παει στη σαμο.δεν θα το πιστεψεις πριν λιγο ηρθε μια κοπελα που μενει στη γερα και γνωριστηκαμε που ειναι μελος.τι καλα!μολις ερθεις περιμενω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και ευχαριστούμε για την καλή σου διάθεση για βοήθεια!

Μηπως ξέρεις τι υπάρχει για Σέριφο απο Πειραιά για αυτη την Πατασκευη και επιστροφή την Κυριακή?

Λεμε να φύγει ο Λευτέρης με το παιδί το πρωί (για να μην χασουν όλη την ημερα και να κάνουν και κανενα μπανάκι)και εγω μετά την δουλειά,δηλαδή μετα τις 16.30

να παω να τους βρώ.

Και τι τιμές?Ο μικρος ειναι 6.5 χρονων πληρωνει κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρα.δεν εχω χρονο να σου πω πολλα.ηρθα εκτακτως στο γραφειο.ειδα οτι εχει 7:25 πρωι και φτανει 11:50.και για σενα η 17:30 και φτανει 19:15 η 18:00 και φτανει 20:25.το παιδακι 6,5 πληξρωνει μισο εισητηριο.τιμες ξερω μονο με των 18:00 που εχουμε συμβαση.43ευρω ενηλικας 21,50 το παιδικο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...