Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανακοίνωση ΟΓΑ για τα πολυτεκνικά επιδόματα Ε΄διμήνου 2010


Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ. Μόνο για το επίδομα των 2000 ήξερα σίγουρα (ήταν ο αδερφός μου όταν γέννησε εδώ και μου το είχε πει). Για όλα τα άλλα μασημένα λόγια λες και θα έκανα εγώ κουμάντο στα οικογενειακά τους. Από ότι μου είχε πεί κατάλαβα ότι παίρνει 350 το δίμηνο. Αλλά είναι 550 ή 650 γιατί λες 350 για το 3 και από 150 (αυτά "ξεχασε" μάλλον να πει )για κάθε παιδί σύνολο 650. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι 550 περιπου δεν θυμαμε τωρα ακριβως545και κατι ψιλα,μεχρι να κλεισει το 3το τον 6οχρονο του.παρε τηλ. στο 1510 ειναι οι πληρ.του ογα θα σε απαντησουν σε καθε σου ερωτηση.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Μόνο για το επίδομα των 2000 ήξερα σίγουρα (ήταν ο αδερφός μου όταν γέννησε εδώ και μου το είχε πει). Για όλα τα άλλα μασημένα λόγια λες και θα έκανα εγώ κουμάντο στα οικογενειακά τους. Από ότι μου είχε πεί κατάλαβα ότι παίρνει 350 το δίμηνο. Αλλά είναι 550 ή 650 γιατί λες 350 για το 3 και από 150 (αυτά "ξεχασε" μάλλον να πει )για κάθε παιδί σύνολο 650. Σωστά;

Καπου με εχασες......550 συνολο το διμηνο για τα 3 παιδια μαζι για 6 χρονια....και 250 ευρω το διμηνο για τα 3 παιδια μαζι μετα τα 6 χρονια....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που εργάζομαι εχω πρόβλημα κάθε φορά να πέρνω άδεια απο την δουλειά μου για να εισπράξω το επίδομα. Και εξουσιοδότηση να κάνω πάλι πρέπει να τρέξω σε ένα κεπ ή στο δήμο. Για αυτό ζητάω να γίνεται κατάθεση σε λογαριασμό για να τα εισπράτω όποτε θέλω εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεννησα τον τριτο γιο 15 Ιουνιου. να εχω ελπιδα για αυτο το διμηνο ή να περιμενω τον Δεκεμβρη?

αν δεν σου ρθει μεχρι τις 19 μην το περιμενεις για τωρα.αλλα καλυτερα να εχεις να περνεις και να περιμενεις παρα να μην εχεις;)

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε καλη μερια...!!!!:wink: το πηρες τελικα το 2000??????

θελουμε κερασμα....!!!!

Ευχαριστω,ευχαριστω!!

532 ευρω και πολλα μου ειναι,τα "πολλα" αργοτερα!

Γιατι πιστευω οτι κατα Φλεβαρη μερια θα ερθουν;;

4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,ευχαριστω!!

532 ευρω και πολλα μου ειναι,τα "πολλα" αργοτερα!

Γιατι πιστευω οτι κατα Φλεβαρη μερια θα ερθουν;;

Ξερεις πως θα τα παρεις και μαζεμενα......μια χαρα τρυπες θα βουλωσεις.....:-D

και δεν θα ειναι και λιγα.....!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια εγω για τριτεκνη πηγαινα και εγινα ακρως πολυτεκνη αφου μου ηρθε η κορουλα που ηθελα μετα τους δυο γιους μου αλλα εφερε και παρεουλα τον τριτο μου γιο γεννησα των ιουλιο εχω λετε πιθανοτητες μεχρι τα χριστουγεννα να παρω τιποτα απο τον ογα ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...