Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΟΒΕΡΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ


CHRISA

Recommended Posts

Χρυσα, σ' ευχαριστω για τις πληροφοριες σχετικα με τα γλιφιτζουρια!

 

οσο για το μαγαζι στον Ταυρο.. ενδιαφερομαι!!

 

αν δεν το γραψεις δημοσιως... μου το στελνεις με πμ;;

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νεφέλη καλησπέρα,

δεν ξέρω αν θα μπορούσες να πάς μέχρι την Χαμοστέρνας στον Ταύρο ή αν σου πέφτει μακρυά αλλά υπάρχει ένα μαγαζί με κατασκευές με μπαλόνια τόσο για την εκκλησία όσο και για το πάρτυ μετά που πραγματικά είναι στην μισή τιμή απο τα άλλα (γνωστά - επώνυμα) μαγαζιά με μπαλόνια. Για να σου δώσω ένα παράδειγμα έφτιαξα πριν 2 μήνες εκεί μία μεγάλη κολώνα περίπου 2 μέτρα ύψος με την φυγούρα ενός λαγού και ενώ οι άλλοι μου ζητούσαν 90-120€ σε αυτό το μαγαζί μου κόστισε μόλις 45€. Όσον αφορά το τραπέζι έχει διάφορες ιδέες όπως λουδάκια πάνω στο τραπεζι φτιαγμένα απο μπαλόνια, διάφορα μπαλόνια με ήλιο και να στηρίζονται σε βαριδάκι διακοσμημένο με μικρότερα μπαλονακια. Οι τιμές αυτών ξεκινάνε αν θυμάμαι καλά απο 5-10€. Το καλό που έχει είναι ότι τους λές τι διαθέτεις και εκείνοι σου προτείνουν τι μπορείς να φτιάξεις.

Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω περισσότερα στοιχεία όπως τηλέφωνο, διεύθυνση κλπ

 

Μπορείς να μου στείλεις τηλέφωνο και διεύθυνση?

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν θυμάμαι ακριβώς το νούμερο στην Πέτρου Ράλλη αλλά .... έχω το τηλέφωνο (210-3450090). Το όνομα του ιδιοκτήτη είναι Κούλης και μέσα στο μαγαζί εκτός απο εκείνο κάνει κουμάντο και η κόρη του Τάνια. Το επίσης κορυφαίο είναι ότι δουλεύουν 7 μέρες την εβδομάδα απο τις 12:00μμ έως τις 01:00πμ. Κουφό και όμως αληθινό! Πάρτε τους ένα τηλέφωνο να σας πουν την ακριβή διεύθυνση.

 

Μην σας σοκάρει το γεγονός ότι θυμίζει τους στάβλους ... του βασιλιά (χι χι χι) :lol::lol::lol: μέσα μπορείς να βρείς σε πολύ καλές τιμές διάφορα πράγματα.

 

Καλή επιτυχία!

 

ΥΓ αύριο θα σας πω μαγαζί για πραγματικά πάμφθηνα βαπτιστικά, μαγαζί μπαλόνια και στολισμό και ανθοπωλείο (για αυτές που δεν έχουν δει το σχετικό άρθρο)

Link to comment
Share on other sites

Νεφέλη καλησπέρα,

δεν ξέρω αν θα μπορούσες να πάς μέχρι την Χαμοστέρνας στον Ταύρο ή αν σου πέφτει μακρυά αλλά υπάρχει ένα μαγαζί με κατασκευές με μπαλόνια τόσο για την εκκλησία όσο και για το πάρτυ μετά που πραγματικά είναι στην μισή τιμή απο τα άλλα (γνωστά - επώνυμα) μαγαζιά με μπαλόνια. Για να σου δώσω ένα παράδειγμα έφτιαξα πριν 2 μήνες εκεί μία μεγάλη κολώνα περίπου 2 μέτρα ύψος με την φυγούρα ενός λαγού και ενώ οι άλλοι μου ζητούσαν 90-120€ σε αυτό το μαγαζί μου κόστισε μόλις 45€. Όσον αφορά το τραπέζι έχει διάφορες ιδέες όπως λουδάκια πάνω στο τραπεζι φτιαγμένα απο μπαλόνια, διάφορα μπαλόνια με ήλιο και να στηρίζονται σε βαριδάκι διακοσμημένο με μικρότερα μπαλονακια. Οι τιμές αυτών ξεκινάνε αν θυμάμαι καλά απο 5-10€. Το καλό που έχει είναι ότι τους λές τι διαθέτεις και εκείνοι σου προτείνουν τι μπορείς να φτιάξεις.

Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω περισσότερα στοιχεία όπως τηλέφωνο, διεύθυνση κλπ

 

 

 

Μπορείς να μου στείλεις τηλέφωνο και διεύθυνση?

 

CHRISA,γειτόνισσα μπορείς να μου στείλεις και μένα τα στοιχεία για το μαγαζί με τα μπαλόνια;;;

Thanks!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ:

 

ΚΟΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΜΒΗΣ 26, ΑΘΗΝΑ

ΤΗΛ.: 210-3220133

 

ΥΓ.: Επειδή εγώ και 2 φίλες μου έχουμε κλείσει ήδη 3 βαπτίσεις σε αυτόν όποια από εσάς θέλει να του πώ καμιά κουβέντα ας επικοινωνήσει μαζί μου.

 

Καλή επιτυχία!!!

 

:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ:

 

ΡΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΡΑΧΑΜΙ)

ΤΗΛ.: 210-9710174

 

ΥΓ: Εχω βάλει σχετικό άρθρο μέσα στο φορουμ "βάπτιση" για αυτές που θέλουν να μάθουν κάτι παραπάνω (π.χ. κόστος)

 

:):P:P:):P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους!

 

Επειδή δεν ήξερα σε ποιον να πρωτοαπαντήσω στα ερωτήματα περί βαπτιστικών, μαρτυρικών κλπ αποφάσισα να σας πώ τί ανακάλυψα πάνω στην προσπάθεια μου να οργανώσω την βάπτιση του γιου μου.

Όπως όλες μας έψαχνα κάτι πρωτότυπο, καλόγουστο, όμορφο και οικονομικό.

Και τί βρήκα 2 νέες κοπέλες (Έρση & Ελευθερία) γεμάτες όρεξη για να σου στύσουν μια ονειρεμένη βάπτιση και πάνω από όλα σε πολύ καλές τιμές! :P:P:P

 

Το μαγαζί τους βρίσκεται στο Αιγάλεο ακριβώς στην στάση του ΜΕΤΡΟ.

Τα στοιχεία του μαγαζιού είναι: "ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ" στην οδό Παπαναστασίου 22 και το τηλέφωνο είναι το 210-5907434.

 

Πραγματικά αν πάτε δεν θα χάσετε. Ελπίζω να σας βοήθησα έστω και λίγο.

 

Άντε να μας ζήσουν και καλή επιτυχία στην οργάνωση της βάπτισης!

 

Φιλικά

Χρύσα :wink:

 

φοβερό μαγαζί με επώνυμα ρούχα πολύ καλές τιμές πήγα γιατί το έγραψες φοβερή εξυπηρέτηση και για παράδειγμα ένα πακέτο απο τα ακριβά της με ρούχο kitten παπουτσάκι Makis Tselios κομπλέ με λαμπάδα που δεν κυκλοφορεί τρομερή 600 ευρώ (χωρίς μαρτυρικά εγω ήθελα) και τα λαδόπανα φοριούνται και σαν ρούχα!!! για κοριτσάκι ρώτησα εγώ. αξίζει κοριτσια !! εχει guy laroche Makis tselios και αλλα

Link to comment
Share on other sites

φοβερό μαγαζί με επώνυμα ρούχα πολύ καλές τιμές πήγα γιατί το έγραψες φοβερή εξυπηρέτηση και για παράδειγμα ένα πακέτο απο τα ακριβά της με ρούχο kitten παπουτσάκι Makis Tselios κομπλέ με λαμπάδα που δεν κυκλοφορεί τρομερή 600 ευρώ (χωρίς μαρτυρικά εγω ήθελα) και τα λαδόπανα φοριούνται και σαν ρούχα!!! για κοριτσάκι ρώτησα εγώ. αξίζει κοριτσια !! εχει guy laroche Makis tselios και αλλα

 

Μερσυ με ενδιαφερει αυτο που λες οτι τα λαδοπανα φοριουνται σαν ρουχα.......επειδη τα θεωρω πεταμενα λεφτα προσπαθουσα να βρω οικονομικα για να μην επιβαρυνω τζαμπα τη νονα μας, αλλα αν φοριουνται και σαν ρουχα ισως αξιζει να ριξω μια ματια......

 

Περι τινος προκειται δλδ? Ειναι σαν μπλουζακι σορτσακι? Ποσο εχουν ?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χαίρομαι πραγματικά που σας άρεσε το μαγαζί αλλά δεν ξέρω αν είδατε και την καταχώρηση που έκανα σχετικά με το μαγαζί στην Αθήνα. Έχει πραγματικά τρομαχτικά πιο χαμηλές τιμές. Αξίζει να κάνετε μία έρευνα αγοράς πριν κλείσετε!

 

Πάντως εγώ σας ενημέρωσα για να έχω ήσυχη την συνείδηση μου!

 

 

Καλή επιτυχία σε όλες! :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν θυμάμαι ακριβώς το νούμερο στην Πέτρου Ράλλη αλλά .... έχω το τηλέφωνο (210-3450090). Το όνομα του ιδιοκτήτη είναι Κούλης και μέσα στο μαγαζί εκτός απο εκείνο κάνει κουμάντο και η κόρη του Τάνια. Το επίσης κορυφαίο είναι ότι δουλεύουν 7 μέρες την εβδομάδα απο τις 12:00μμ έως τις 01:00πμ. Κουφό και όμως αληθινό! Πάρτε τους ένα τηλέφωνο να σας πουν την ακριβή διεύθυνση.

quote]

 

Χρυσα τι ακριβως εχεια αυτο το μαγαζι δηλαδη? μπορει να παει οποιοσδηποτε η ειναι μονο χονδρικη?

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μαγαζί, είναι αποθήκη χονδρικής αλλά πουλάει σε όλους. Απλά θα σε ρωτήσει αν θες τιμολόγιο. Έχει διάφορα πράγματα. Για αυτό το λόγο επικρατεί χάος εκεί μέσα. Το μόνο καλό που έχει είναι ότι αν ψάξεις μέσα στο "χάος" μπορεί να βγείς και κερδισμένη αφού οι περισσότερες τιμές είναι 1/3 περίπου.

 

Αν πάλι ο χρόνος σου είναι περιορισμένος ή αν μένεις μακρυά άστο! Γιατί εκεί θες αρκετή ώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια εγώ έπαθα την πλάκα μου με ένα μικρό μαγαζί edit admin

κεριά, προσκλητήρια, μπομπονιέρες,πακέτα βάπτισης,στολισμούς δεν μπορώ να σας τα περιγράψω όλα φοβερά!!!!!!

edit admin

και το καλύτερο είναι ότι είναι κάτω από το σπίτι τους και τους βρησκεις σχεδόν παντα.

Εχει και blog αλλά δεν το θυμάμε τώρα αν γράψετε στο google

edit admin θα σας δειξει πολλά..

φιλάκια τα λεμε

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Μ
διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

Επανήλθα για ένα λεπτό θυμήθηκα το blog είναι

edit admin ελπίζω να σας φανεί χρήσιμο.

Εγώ είμαι ενθουσιασμένη από τις κατασκευές τους.Σας αφήνω γιατί κλαψουρίζει ο μικρούλης μου

Link to comment
Share on other sites

Ασχέτως της διαφήμισης που πάει να γίνει,αυτό το ανθοπωλείο(αν δεν κάνω λάθος)κάνει όμορφα πράγματα.Το πέτυχα τυχαία σε ένα googlάρισμα(νέα λέξη και δεν θέλω σχόλια!)και μπορεί κάποιος να πάρει ιδέες για ωραίους στολισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Καλά έχω καταντήσει δράκουλας τέτοια ώρα που μπαίνω εδώ αλλά επειδή ετοιμάζω την βάπτιση του μικρού μου όπως σας είπα τις προάλες τον στολισμό τα βαπτιστικά ,μπομπονιέρες και προσκλητήρια θα μου τα φτιάξουν στο μαγαζί που βρήκα edit admin ελπίζω να σας βοηθάω κάπου κι εγώ

Link to comment
Share on other sites

μην με προκαλείτε γιατί θα γράψω κι εγώ τις "δικές" μου

 

Υ.Γ. Τους βρήκε μια κοπελιά απο το σαϊτ εδω και τους έκλεισε βάφτιση και με πήραν να μου πουν ευχαριστώ!!!

Οπότε και επίσημα πια είμαι η αποκλειστική τους διαφημίστρια :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κορίτσια εγώ έπαθα την πλάκα μου με ένα μικρό μαγαζί edit admin

κεριά, προσκλητήρια, μπομπονιέρες,πακέτα βάπτισης,στολισμούς δεν μπορώ να σας τα περιγράψω όλα φοβερά!!!!!!

edit admin

και το καλύτερο είναι ότι είναι κάτω από το σπίτι τους και τους βρησκεις σχεδόν παντα.

Εχει και blog αλλά δεν το θυμάμε τώρα αν γράψετε στο google

edit admin θα σας δειξει πολλά..

φιλάκια τα λεμε

 

 

μήπως μπορείς να μου το στείλεις με email το όνομα η το blog γιατί με ενδιαφέρει λόγω βάπτισης της κόρης μου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ. ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ. ΕΙΧΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΑΙ. ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ <BAMBOLINO> .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ Η ΜΕΡΟΠΗ ΕΧΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ. ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΘΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 9. ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΦΙΛΙΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ. ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ 2105913030

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...