Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ


starfish2581

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια, χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Ετοιμάζομαι να αγοράσω μια ντουλάπα, πολύ απλή, αλλά επειδή δε μου πολυαρέσει το χρώμα που τη βρήκα (και δυστυχώς δε βγαίνει σε άλλο), σκέφτηκα να τη "ντύσω" με διακοσμητικά αυτοκόλλητα, ξέρετε αυτά που είναι κατάλληλα για τοίχους, ντουλάπια κλπ. Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν ξέρω που να κοιτάξω, σε τι είδους μαγαζί. Έχει χρησιμοποιήσει ποτέ κάποια από εσάς ? Εάν ξέρετε και κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα που μπορώ να απευθυνθώ, ακόμη καλύτερα. (Αθήνα μένω). Να διευκρινίσω ότι δεν είναι παιδική η ντουλάπα, οπότε δε θα πρέπει να κοιτάξω σε παιδικά είδη.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια, χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Ετοιμάζομαι να αγοράσω μια ντουλάπα, πολύ απλή, αλλά επειδή δε μου πολυαρέσει το χρώμα που τη βρήκα (και δυστυχώς δε βγαίνει σε άλλο), σκέφτηκα να τη "ντύσω" με διακοσμητικά αυτοκόλλητα, ξέρετε αυτά που είναι κατάλληλα για τοίχους, ντουλάπια κλπ. Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν ξέρω που να κοιτάξω, σε τι είδους μαγαζί. Έχει χρησιμοποιήσει ποτέ κάποια από εσάς ? Εάν ξέρετε και κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα που μπορώ να απευθυνθώ, ακόμη καλύτερα. (Αθήνα μένω). Να διευκρινίσω ότι δεν είναι παιδική η ντουλάπα, οπότε δε θα πρέπει να κοιτάξω σε παιδικά είδη.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

 

μπορέις να δεις και αυτά σε ποιο οικονομικά πακέτα

http://www.sticky.gr

 

Link to comment
Share on other sites

εχει πολλα στο art and hobby οπως επισης στο ικεα απο εκει εχω παρει και εγω εχει φοβερα και για τους τοιχους και τωρα τελευταια ειδα πολυ ωραιες ταπετσαριες με σχεδια στο praktiker αν και θα μπορουσες να αγορασεις στενσιλ και να βαψεις σε οτι χρωμα θελεις την ντουλαπα

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

Starfish2581..........θα γράψεις ''διακόσμηση για μεγάλους και νέους'' έχει πάρα πολύ ωραία αυτοκόλλητα σε ότι σχέδια προτιμάς και για τοίχους αλλά και για ντουλάπες.

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Καλησπέρα, δες στην ιστοσελίδα www.wallies.gr εκεί θα βρεις πολλά πράγματα, ίσως κάτι να σε βολέψει.:P

Ουαουυ με ξεσηκωσατε κι εμενα :D

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Το ΄γραψα και σε άλλη ενότητα, ότι εμείς τα καλύτερα αυτοκόλλητα τα βρήκαμε στο edit admin

Είχε kitty, barbie, thomas the train, bob μάστορα και κάτι φανταστικά με νεράιδες και κάστρα, απίθανα για κοριτσάκια. Καλές τιμές γύρω στα 25-30 ευρώ και μας ήρθαν στο σπίτι.

:lol:

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Συζητήσεων
Διαφήμηση
Link to comment
Share on other sites

Το ΄γραψα και σε άλλη ενότητα, ότι εμείς τα καλύτερα αυτοκόλλητα τα βρήκαμε στο edit admin

Είχε kitty, barbie, thomas the train, bob μάστορα και κάτι φανταστικά με νεράιδες και κάστρα, απίθανα για κοριτσάκια. Καλές τιμές γύρω στα 25-30 ευρώ και μας ήρθαν στο σπίτι.

:lol:

 

Α, κι έχει σούπερ αυτοκόλλητα για μεγάλους επίσης!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ θα σου πρότεινα να ψάξεις λίγο και τις δημοπρασίες στο ebay το αγγλικό.

Έχει κάτι ωραιότατα απο Κορέα με 5 και 10 λίρες (με free postage/packaging) που εδώ τα βρίσκεις με 30 και 40 ευρώ.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Έχω βρει φοβερά και πολύ οικονομικά αυτοκόλλητα στα jumbo. Πολύ μεγάλη ποικιλία. Έχει χάρτινα από αφρώδες υλικό και μπορντούρες. Ακόμα και φωσφορούχα είχε με αστεράκια και άλλα.

4ITZp3.png

kRczp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε παρει απο το amazon, λιγο ακριβουτσικα, τα βαλαμε στον τοιχο, και υποτιθεται οτι δεν χαλαγαν τον τοιχο... οταν τα βγαλαμε δυο χρονια μετα, βγηκαν μαζι με κομματια απο την μπογια.

Παντως ηταν ωραια, μεγαλα, και κανουν το δωματιο χαρουμενο και παιδικο. Ουτως ή αλλως στα παιδικα δωματια γινονται χαλια οι τοιχοι πολυ γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...