Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τροποι χορηγησεις χαπιου prezolon σε 4χρονο;


Recommended Posts

Ο μικρός μου πρεπει να ακολουθησει θεραπέια με εισπνεομενα και χάπι prezolon.

To χαπι δεν το περνει με τιποτα. Το διάλησα σε μελι, μερέντα αλλα με το που δοκιμαζει το αρνηται. Καμμιά ιδέα;

k4lbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο μικρός μου πρεπει να ακολουθησει θεραπέια με εισπνεομενα και χάπι prezolon.

To χαπι δεν το περνει με τιποτα. Το διάλησα σε μελι, μερέντα αλλα με το που δοκιμαζει το αρνηται. Καμμιά ιδέα;

 

Εγώ το έλιωνα ανάμεσα σε δύο κουτάλια, έκλεινα την ¨μύτη¨ από μια σύριγγα με το δάκυτλο, το έβαζα μέσα και έβαζα και μισό κουλάκι ζάχαρη (είναι πολύ πικρό). Ενώ κρατούσα βουλωμένη με το δάκτυλο την "μύτη" της σύριγγας, και αφού είχα αφαιρέσει το έμβολό της, έβαζα λίγο νερό, ξανατοποθετούσα το έμβολο, με προσοχή να μη βγει έξω το διάλυμα, το ανακάτευα πολύ καλά να λιώσουν όλα και το έδινα. Τα καταφέρναμε πολύ καλά. Ελπίζω να ήμουν κατατοπιστική, καλή επιτυχία και περαστικά σας.

O5X4p2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...