Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δωρο πασχα 2013


trellosmpampas

Recommended Posts

Καλησπερα.Η γυναικα μου παιρνει την εξαμηνη αδεια εγκυμοσυνης απο τον οαεδ,ξερει καποιος να μας πει αν θα παρει κ δωρο πασχα?Πληρωνεται απο 1-1-2013

 

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


καλησπερα...το δωρο υπολογιζετε απο 1-1 καθε ετους μεχρι 30-4 καθε ετους..αφου ειναι στον οαεδ απο 1-1-2013 θα ειναι σιγουρα και μεχρι τις 30-4-2013 οποτε θα παρει ολο το δωρο πασχα απο τον οαεδ και αυτο ισουται με το μισο του μηνιαιου μισθου που περνει απο τον οαεδ π.χ εγω περνω 515 θα επαιρνα 257 αν ημουν απο 1-1...και εδω θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις να μου πει ποσα θα παρω γιατι ειιμαι απο 16-2 στον οαεδ και θα παρω ενα μικρο ποσοστο απο την δουλεια μου και ενα ποσοστο απο τον οαεδ...πως το υπολογιζω αυτο το ποσοστο?και αν ξερει κανεις ποτε θα μπει φετος?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου..μαλλον ησουν στο ταμειο ανεργιας γτ το διαστημα που λες ειναι 1 χρονος...θα παρεις δωρο απο τον οαεδ απο 1-1-2013 μεχρι 7-2-2013..

Το Δ/Π είναι από 1/1 – 30/4 και για κάθε 8 ημερολογιακές ημέρες αντιστοιχεί ένα (1) ημερομίσθιο. οποτε οσα επαιρνεσ δια 25 για να δεισ το ημερομισθιο σου και απο κει και περα υπολογιζεισ..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...