Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μηχανη για μαλλι της γριας


fouli

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια θα ηθελα τα φωτα σας...ξερει καμια να μου δωσει καποιο τηλ απο καποια εταιρια που να νοικιαζει μηχανη για μαλλι της γριας?

Περιπου ποσο κοστιζει?Μου ειπαν 200-250 ευρω.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια θα ηθελα τα φωτα σας...ξερει καμια να μου δωσει καποιο τηλ απο καποια εταιρια που να νοικιαζει μηχανη για μαλλι της γριας?

Περιπου ποσο κοστιζει?Μου ειπαν 200-250 ευρω.

Ευχαριστω

Καλησπέρα δεν ξέρω εαν ψάχνεις κατι τέτοιο http://www.gadgetlife.gr/displayITM2.asp?ITMID=4569 εγω πήρα απο αυτούς το συντριβάνι σοκολάτας.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω καποια εταιρια catering λογικα σαν αυτες που στελνουν και τους "παγωτατζιδες".Αν καποια κοπελα εχει καποια τηλ ας με ενημερωσει...pleaseeee!!

Eυχαριστω παντως lidia:):):)

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν παίρνεις μπάλες η κουβαδάκια με μαλλί της γριάς???

Όπως αυτά στην σελίδα 60-61 http://www.getta.gr/page.aspx?itemID=SPG30

 

Απλά μην προτιμησεις τις μπάλες γιατί εγώ πήρα 50 και δεν άνοιγε καμμια μπάλα!!!!

Τις έστειλα πίσω και πήρα τα κουβαδάκια

Θα τα τυλίξω με τούλι και κορδέλα!!!

 

0,60 έχει το κουβαδάκι, 1,20 έχει η μπάλα χωρίς το ΦΠΑ!!

 

Απλά θέλει επαγγελματικό ΑΦΜ, ΄πχ ψιλικά, ζαχαροπλαστείο..

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τα και γω μπαλες πηρα και ανοιγουν πολυυυυυ δυσκολα,ειναι ετσι για να κλεινουν αεροστεγως μου ειπαν και στα 50 τα 5 ειχαν παρει ηδη αερα και τα επεστρεψα...απλα θα τ ακρεμασω σε δεντρακι και προτιμησα τις μπαλες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατί δεν παίρνεις μπάλες η κουβαδάκια με μαλλί της γριάς???

Όπως αυτά στην σελίδα 60-61 http://www.getta.gr/page.aspx?itemID=SPG30

 

Απλά μην προτιμησεις τις μπάλες γιατί εγώ πήρα 50 και δεν άνοιγε καμμια μπάλα!!!!

Τις έστειλα πίσω και πήρα τα κουβαδάκια

Θα τα τυλίξω με τούλι και κορδέλα!!!

 

0,60 έχει το κουβαδάκι, 1,20 έχει η μπάλα χωρίς το ΦΠΑ!!

 

Απλά θέλει επαγγελματικό ΑΦΜ, ΄πχ ψιλικά, ζαχαροπλαστείο..

 

Tελειο...σε ευχαριστω πολυ!!Πολυ καλη ιδεα και πααααρα πολυ πιο οικονομικη!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τα και γω μπαλες πηρα και ανοιγουν πολυυυυυ δυσκολα,ειναι ετσι για να κλεινουν αεροστεγως μου ειπαν και στα 50 τα 5 ειχαν παρει ηδη αερα και τα επεστρεψα...απλα θα τ ακρεμασω σε δεντρακι και προτιμησα τις μπαλες...

 

κι εγώ σε δεντράκι ήθελα αλλά δεν ανοιγαν με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι οχι τιποτα άλλο θα τις παιρναν παιδάκια και θα μέναν με την όρεξη!!!

καλά που είπα να δοκιμάσω και το κατάλαβα νωρίς.

Ρεζίλι θα γινόμασταν!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν προλαβαινω πια...θα τα δωσω κι ας τα ανοιξουν σπιτι με την ησυχια τους...να τα πεταξω? και ενα δυο που ανοιξαμε ηταν νοστιμο το ατιμο(ειμαι λατρης απο μικρη γι αυτο και το εκανα!)

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν προλαβαινω πια...θα τα δωσω κι ας τα ανοιξουν σπιτι με την ησυχια τους...να τα πεταξω? και ενα δυο που ανοιξαμε ηταν νοστιμο το ατιμο(ειμαι λατρης απο μικρη γι αυτο και το εκανα!)

 

Εμένα πάντως δεν 'ανοιγαν με τίποτα!!! Μόνο με μαχαίρι κόντρα για να καταλάβεις!!

Πότε είναι η βάφτιση???

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Σαββατο...οποτε τι να κανω? και δεν τα πηρα απευθειας απο την εταιρεια οποτε βραστα! Ε αν θελουν πραγματικα να το φανε κατι θα κανουν...λυπαμαι μονο τους μπαμπαδες που θα τους κυνηγουν τα πιτσιρικια...αν ειχα χρονο και γω θα τα αλλαζα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια! ενδιαφερομαι και εγω για τα κουβαδακια απο getta! επαρχια στελνουν? αν δεν εχω αφμ επαγγελματικο δεν γινεται να τα αγορασω?

 

Στέλνουν αλλά θέλουν οπωσδήποτε επαγγελματικό ΑΦΜ!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Σαββατο...οποτε τι να κανω? και δεν τα πηρα απευθειας απο την εταιρεια οποτε βραστα! Ε αν θελουν πραγματικα να το φανε κατι θα κανουν...λυπαμαι μονο τους μπαμπαδες που θα τους κυνηγουν τα πιτσιρικια...αν ειχα χρονο και γω θα τα αλλαζα..

 

Δεν πειράζει!!!!!!!!!! θα βρουν τρόπο!!!

Link to comment
Share on other sites

Στέλνουν αλλά θέλουν οπωσδήποτε επαγγελματικό ΑΦΜ!!

 

οτιδηποτε επαγγελματικο? εχει ο μπαμπας μου (ειναι ηλεκτρολογος). ισχυει λες ή θελει σχετικο με ζαχαροπλαστειο?

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites

Στέλνουν αλλά θέλουν οπωσδήποτε επαγγελματικό ΑΦΜ!!

 

οτιδηποτε επαγγελματικο? εχει ο μπαμπας μου (ειναι ηλεκτρολογος). ισχυει λες ή θελει σχετικο με ζαχαροπλαστειο?

 

Μμμμμ. τι να σου πω δεν ξέρω.. λογικά χρειάζεται να είναι τέτοιου είδους.

Εγω πχ βρήκα αφμ με παιχνίδια και μου έδωσαν.

Πάρε ένα τηλ και ρώτησε να δουμε τι θα σου πουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Μμμμμ. τι να σου πω δεν ξέρω.. λογικά χρειάζεται να είναι τέτοιου είδους.

Εγω πχ βρήκα αφμ με παιχνίδια και μου έδωσαν.

Πάρε ένα τηλ και ρώτησε να δουμε τι θα σου πουν...

o.k. ευχαριστω πολυ!:-P

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κοριτσια,σκεφτομαι να παρω αυτη την μηχανη....

http://www.pixmania.gr/gr/gr/00066200/art/tefal/ic-ai-oanaoeao-o-iaeeeiy-.html?srcid=7255&aftrack=TVRRMU96VXlNRGs7MTI3NzAzNzQwMztQYXJ0ZW5haXJlPXNrcm91dHomQ29kZVByb21vPW91aQ#

την εχει παρει καμμια σας,ειναι καλη,ευκολη και τι ακριβως χρειαζεται να βαλεις μεσα...ζαχαρη απλη και χρωμα η πρεπει καθε φορα ν αγοραζεις ειδικα σετακια που πανε μαζι?

α και κατι ακομα....σε ποια μαγαζια μπορω να τη βρω στην Ελλαδα,γιατι απ οτι ειδα το pixmania εχει αρκετα εξοδα αποστολης.

Σας ευχαριστω ολες!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

το είδα και εγώ και αμέσως σκέφτηκα την βάπτηση που θα κάνουμε τον ιούνιο.αλήθεια το έχει πάρει καμία;αξίζει;εκτός απο ζάχαρη, τι άλλα υλικά χρειάζονται;τα ξυλάκια απο πού τα πάιρνουμε;

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΤΗ μου, αν θες να το χρησιμοποιήσεις για να κεράσεις όλους σου τους καλεσμένους, δεν νομίζω οτι κάνει. Θέλει αρκετή ώρα για να φτιάξεις ένα ξυλάκι. Είναι περισσότερο για πάρτυ να κάνεις χαβαλέ με τα παιδάκια.

Ξυλάκια μπορείς να πάρεις αυτά για τα σουβλάκια. Στη ΜΑΚΡΟ πουλάει και μεγαλύτερα.

Απλή ζάχαρη χρησιμοποιείς την οποία αν θες μπορείς 2-3 μέρες πριν να την χρωματίσεις με χρώμα ζαχαροπλαστικής και να κάνεις ρόζ, θαλασσί ότι χρώμα θέλεις.

Πέρυσι είχα παραγγείλει ένα μηχάνημα από το pixmania αλλά δεν ήταν καθόλου καλό και το έστειλα πίσω.

Για το συγκεκριμένο δεν ξέρω. Θα το πάρω πάντως.

Ελπίζω να βοήθησα.

Με το καλό η βάφτιση!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...