Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΑΠΟ ΟΑΕΔ


Recommended Posts

emena den mou valane oute simera!! oute taktiko epidoma oute doro!! ti ginetai? apo deftera exei ksekinisei i propliromi- pao kathe mera atm kai den blepo tipota sto logariasmo. einai kai allos kosmos pou exei meinei aplirotos? xerete? alloi ta pirane kai alloi oxi??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω κοριτσια πηγα σημερα κ μου ειπαν οτι δεν χρειαζοταν να παω,....ειχε μπει το επιδομα του δεκεμβριου κ το δωρο χριστουγεννων...το επιδομα αλληλεγγυης δεν ξερουν ποτε

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια πηγα σημερα κ μου ειπαν οτι δεν χρειαζοταν να παω,....ειχε μπει το επιδομα του δεκεμβριου κ το δωρο χριστουγεννων...το επιδομα αλληλεγγυης δεν ξερουν ποτε

 

poia mera tou mina pairneis to epidoma kanonika?

Link to comment
Share on other sites

poia mera tou mina pairneis to epidoma kanonika?

 

elenip,

εγω κανονικα επρεπε να παω 14 Δεκέμβρη για την υπογραφή της καταστασης αλλα προπληρώσαν το επίδομα την Τρίτη προχθές. Θα παω στις 14 μονο γαι υπογραφή

Link to comment
Share on other sites

elenip,

εγω κανονικα επρεπε να παω 14 Δεκέμβρη για την υπογραφή της καταστασης αλλα προπληρώσαν το επίδομα την Τρίτη προχθές. Θα παω στις 14 μονο γαι υπογραφή

 

ego eimai stis 20 alla mia synadelfos mou (proin kai afti fysika) einai stis 27 kai ta pire!! ego tipota akoma. mipos to pane alfabitika? mipos kata perioxi?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επιδομα αλλυλεγγυης.... παιδια περα από αυτα που ξερουμε (ποιοι το περνουν κ ποσα περνουν), ξερουμε ποτε καταθετουμε δικαιολογητικα; τι προθεσμια υπαρχει; ή ολα ειναι ακομα φλου; σημερα που ρωτησα οαεδ δεν ηξεραν τιποτα...

 

τα ιδια θελω να ρωτησω κι εγω.σε 1 site διαβασα οτι πιθανον τα καταθετουμε σε 1 κεπ.ισχυει αυτο? η στον οαεδ? μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια? σημερα ακουσα γι΄αυτο.δεν ειχα ιδεα. :(

ykm0p2.png
Link to comment
Share on other sites

παρασκευη 11 του μηνα ειχε μπει και το επδομα και διπλο δωρο χριστουγεννων.ενω δεν ειχαν πει κατι οταν εβαλα την καρτα αναληψης στον λογαριασμο μου βρηκα το ποσο 454 επι 3 μεσα οποτε υποθετω βαλανε διπλο δωρο.

Link to comment
Share on other sites

παρασκευη 11 του μηνα ειχε μπει και το επδομα και διπλο δωρο χριστουγεννων.ενω δεν ειχαν πει κατι οταν εβαλα την καρτα αναληψης στον λογαριασμο μου βρηκα το ποσο 454 επι 3 μεσα οποτε υποθετω βαλανε διπλο δωρο.

 

afto apokleietai. kati allo symvainei. gia december pernoume 1 taktiko epidoma kai 1 doro ( idia posa) an yparxoyn kai alla epidomata kata periptosi kataballontai kai afta. diplo doro fetos den paizei. mipos i imera pliromis sou einai apo 1-6 kathe mina? (ara pires kai tou ianouariou) to mono extra gia fetos einai to ep. allilegiis kai tha bei meta tis 15. emena btw bikan paraskevi apogeyma meta tis 18:00 giati piga stis 16:00 kai den eixe tipota!! yperories

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε αν το επίδομα αλληλεγγύης θα μπει αυτόματα στο λογαριασμό σε εμάς που ειμαστε ταμειο ανεργίας ή πρέπει να καταθεσουμε χαρτιά?εν τω μεταξύ πήρε καμιά σας το δώρο χριστουγέννων απο εξάμηνη αδεια μητρότητας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΜΕΝΑ ΕΛΗΞΕ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 16/10 ΚΑΙ ΟΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ.ΠΗΓΑ ΞΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΒΑΛΕΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ?

ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΡΓΗΣΑΝ ΤΟΣΟ?

JgiCp3.pngv9Xtp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω πάλι αναρωτιέμαι αν πήρε κανένας άνεργος το επιδομα αλληλεγγύης που λέγανε οτι θα μπει αυτόματα σε όσους εχουν λογαριασμο εθνικης. εγω παντως δεν βρηκα τιποτα αλλο στον λογαριασμό μου

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις

γεια σας..παιρνω το επιδομα ανεργιας απο το μαρτιο του 2010...το δωρο χριστουγεννων που θα παρω ειναι ολοκληρο??? και μπαινει αυτοματα, η πρεπει να περασω για να δοθει εντολη,και αν ναι θα βγει ανακοινωση?? επισης δικαιουμαι και δωρο πασχα??? το ταμειο θα το παιρνω μεχρι και τον γεναρη...αν μπορειτε απαντηστε μου και στο mail μου [email protected] ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

geia sas ithela na rwtis sxetika me to dwro xrist.poy dinei o oaed.eimai grammenh sto tameio anergias apo tis 5 oktombrioy.dwro apo ton oaed 8a parw ayto to mhna?kai kati allo apo th doyleia stamatisa 1 septembrh .o prwhn ergodoths 8a prepei na moy dwsei to dwro twra ta xristoygenna??

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί μάλλον δεν τα πιάνω εύκολα. Τελικά θα δωθεί ή όχι δώρο?

 

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ που πήγα προχτές στον ΟΑΕδ, μου είπαν ότι θα μπει κανονικά το δώρο. Τώρα, πόσο αντιστοιχεί στον καθένα μας, είναι ανάλογο του πόσο καιρό είμαστε στο Ταμειο κλπ. Δεν μου είπαν βέβαια πότε θα το βάλουν! Θα είναι μια έκπληξη. Μέσα στο Δεκέμβρη πάντως...

 

Υ.Γ. Το οικογενειακό επίδομα μπήκε τέλος Νοέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ που πήγα προχτές στον ΟΑΕδ, μου είπαν ότι θα μπει κανονικά το δώρο. Τώρα, πόσο αντιστοιχεί στον καθένα μας, είναι ανάλογο του πόσο καιρό είμαστε στο Ταμειο κλπ. Δεν μου είπαν βέβαια πότε θα το βάλουν! Θα είναι μια έκπληξη. Μέσα στο Δεκέμβρη πάντως...

 

Υ.Γ. Το οικογενειακό επίδομα μπήκε τέλος Νοέμβρη.

 

kalhspera koritsia, egw eixa paei sto oaed 26 noembrioy k moy eipane to dwro peripoy stis 15 dekembrioy. kserei kaneis ekana aithsh oikogeneiakoy epidomatos gia ena paidi stis 26 noembrioy yparxei periptwsh na exoyn mpei? sto oaed to ekana k moy dwsane apofash me entolh plhrwmhs. eyxaristw. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ που πήγα προχτές στον ΟΑΕδ, μου είπαν ότι θα μπει κανονικά το δώρο. Τώρα, πόσο αντιστοιχεί στον καθένα μας, είναι ανάλογο του πόσο καιρό είμαστε στο Ταμειο κλπ. Δεν μου είπαν βέβαια πότε θα το βάλουν! Θα είναι μια έκπληξη. Μέσα στο Δεκέμβρη πάντως...

 

Υ.Γ. Το οικογενειακό επίδομα μπήκε τέλος Νοέμβρη.

 

εγω οταν πηγα 23/11 ειπαν δεν ξερουν ακομα τιποτα...:( αλλα αν το ειπαν σ'εσενα τωρα αρα κατι εμαθαν:P...αντε να δουμε ποτε θα μπει αυτο το δωρο και ποσο ...χτες πηγα να δω και δεν ειχε μπει τιποτα ακομα....αν μπει μαλλον τελευταια στιγμη θα γινει αυτο....φανταζομαι λογο ελειψεις χρηματων που λενε συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...