Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΑΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΡΙΑ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


bebe11 είναι σαν να περιγράφεις αλλο γιατρο. ΤΙΠΟΤΑ απο αυτα που λεσ δεν αντιπροσωπεύει το Χασιακο. ΑΠΟΡΩ αν εχεισ καταλαβει για ποιον μιλάμε. Εκτόσ απο το επιστημονικο κομματι που δεν αμφισβητειται απο ΚΑΝΕΝΑΝ μιλάμε πραγματικά για ΑΝΘΡΩΠΟ. ΜΕ ΟΛΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια

Έχω προγραμματισμένη επέμβαση αφαίρεσης ινομυώματος με τον γιατρό μας αλλα δεν τον ρώτησα στο ραντεβού μας για χρήματα και τώρα ψιλοντρέπομαι να το κάνω..Μήπως γνωρίζει καμία σας να μου πεί αν έχει κάνει την ίδια επέμβαση μαζί του πόσα χρήματα ζήτησε; Θα κάνω την επέμβαση στο Αρεταίειο..Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!!!

Εγώ δεν έχω το Χασιάκο για γυναικολόγο μου, αλλά ο γυναικολόγος μου έχει μαθητεύσει δίπλα του (τότε τους γνώρισα και τους δύο, λόγω ότι δούλευα σε μαιευτήριο τότε). Είναι αξιόλογος επιστήμονας, απλός άνθρωπος, πράος και πολύ καλός στη δουλειά του. Ξέρω ότι γίνεται χαμός στα ραντεβού του, αλλά όποτε κάποια τον χρειάστηκε ή μίλησε με τον ίδιο ή με κάποιον από την ομάδα του. Όλοι επιλέγονται προσεκτικά, είναι άριστοι στη δουλειά της και δεν απαντάνε χωρίς να το γνωρίζει και ο ίδιος!

Παρόλο που εγώ δεν πάω σε αυτόν, τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!!! Όσοι φίλοι έχουν πάει είναι πολύ ικανοποιημένοι!!!!

Irthate epitelous !!!!!!iEMZp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα !

Δυστυχώς, τη ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ έχω απο το Ιατρείο του Δ. Χασιάκου.

Επέλεξα τον συγκεκριμένο ( μέσω γνωστής ) και έως και σήμερα ούτε τον ξέρω ούτε με ξέρει. Τα πρώτα-μου ραντεβού μα και τελευταία (λόγω παλίνδρομης κυήσεως) τα είχα με τον Θ. Μουστακαρία.

Δηλαδή, ξαφνικά και με το ''έτσι θέλω-τους'' είχα 2γιατρούς,(ο πρώτος-φαντομάς) και 2βοηθούς ααα και 2γραμματείς... αίσχος!!!

Δε συνάντησα άνθρωπο-γυναικολόγο αλλά έναν στεγνό γυναικολόγο δίχως ευαισθησία και συνέπεια. Το ίδιο και απο όλο το team

Με αποκορύφωμα μετά την απόξεση στο ΡΕΑ να παρακαλάω να ενδιαφερθούν για το τι κάνω απο υγεία μα και για την απόδειξη πληρωμής δηλαδή παρακαλούσα για τα αυτονόητα!

Επίσης, το χέρι που μου έκανε την απόξεση ενώ υποτίθεται θα ήταν της κ.Δεληβεριώτη (βοηθός Χασιάκου) κατέληξε σε χέρι κάποιας που ούτε ξέρω.

Η δική μου άποψη για τους εν λόγω Γυναικολόγους είναι μακριά τους. Καλό είναι να τα ψάχνουμε όλα καλύτερα και εις βάθος όταν πρόκειται για την υγεία μας και την υγεία του εμβρύου.

Εξάλλου, και οι περισσότεροι ιατροί '' ψάχνουν στην τσέπη μας ''

Εκμεταλεύονται και τη χαρά και τη λύπη μας.

 

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...