Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικό δωμάτιο και διακόσμηση


Recommended Posts

Κιριακάκη έχει και πολύ ωραία πλαστικά αυτοκόλλητα με 2 ευρώ την καρτέλα αν θες να σου βγάλω φωτο πες μου τα έχω 1.5 χρόνο κοντά και δεν έχουν ξεκολλήσει!

kalamaraki αλλαξα ονομα , θα με ενδιεφερε να βαλεις φωτο γιατι την ανοιξη θα βαψω το σπιτι και θελω να αλλαξω δωματιο την κορη μου . απο που τα πηρες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 404
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ...μελισούλα...!

Ως σωστή ποντια ξέχασα να αναφέρω από που τα αγορασα!

Τα πήρα από το τζάμπο και είναι ΑΘΑΝΑΤΑ!!!

Το βράδυ όταν γυρίσω σπίτι θα σου βγάλω φωτο να δεις έχω και μια καρτέλα κλειστή

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια, έψαχνα πρόσφατα για τοιχογραφίες σε παιδικο δωμάτιο και πήρα κάμποσους τηλ. Σταμάτησα με ενδιαφέρον στο www.paramythochroma.gr και μιλώντας μαζί τους μου έδωσαν να καταλάβω πως εγώ καθορίζω την τιμή της τοιχογραφίας.

Δηλ. τους λες θέλω ένα δωμάτιο να κοστίζει 250 ευρώ και σου φτιάχνουν σχέδιο για αυτά τα λεφτά.

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τελικά πηγα και πήρα αυτοκόλλητα decofun από το Μουστάκα.. Θα δούμε πως θα βγει το βράδυ έχω κάνει συνδιασμό με baby luney tunes σαν να συμμετεχουν όλοι σε ένα μεγάλο αγώνα..

 

Ο taz στην πόρτα τον έβαλα να κρατα και σημαία εκίνησης

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι τα καλύτερα αυτοκόλλητα για παιδικό δωμάτιο και αυτό μετά από πολύ ψάξιμο, τα βρήκαμε σ' ένα site που είχε παιδικά πομολάκια και κουρτινόξυλα, το edit admin

Ήταν φοβερής ποιότητας και αν μετάνιωνες για τη θέση που τα έβαζες, έβγαιναν εύκολα και κολλούσαν αμέσως εκεί που ήθελες. Η κόρη μας τρελάθηκε με την Kitty και ο γιος μας με τον αγαπημένο του Τόμας το τρενάκι!

:lol:

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Συζητήσεων
Διαφήμηση
Link to comment
Share on other sites

Εγω ψαχνοντας μεσα στο internet ανακαλυψα την ακουλουθη ιστοσελιδα θα ξετρελαθειτε www.decofun.com .Ετσι εφτιαξα και το δωματιο της μικρης.Υπαρχουν πολλα θεματα και για αγορακια και κοριτσακια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω παρει πολλα κ δεν ξεκολλησε κανενα..

 

Και μενα επισης δεν ξεκόλλησαν αυτα που πηρα απο το τζάμπο και εχω και τα πειστήρια στο θεμα φωτο των δωματιων των ζουζουνιων!

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που εχω απο jumbo ειναι με ταινιες διπλης οψης που αγορασα εγω και εβαλα.Ευχαριστημενη δεν ειμαι.

 

αααααααα καλα αυτα εννοεις τα αφρώδη?

εγω δεν εχω τέτοια! Εχω κανονικά αυτοκόλλητα διακοσμητικά λεπτά! Το κουτάκι εχει μεσα 4 καρτέλες με τουλάχιστον 20-30 μεγάλα και μικρά αυτοκόλλητα! Και μονο 2ευρώ ! Να και τα αυτοκόλλητα http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1453080#post1453080 οτι βλεπεις κολλημένο ειναι τζάμπο και το εχω 15 μηνες κολλημένα οι απώλειες μου ήταν 3 μονο...

 

Link to comment
Share on other sites

Σοφία είδες μήπως είχε Minnie,Mickey, Daizy, Donald, Pluto κ.λπ?

 

Ναι είχε με το mickey και την παρέα και είχε και ωραια καδράκια

 

Ακόμα στο http://www.cozycorner.gr που χαζεύω έχει με αυτο το θέμα - έχει και υψομετρητή.

 

Το ΣΚ που θα τα φτιάξω θα σας τα στείλω να τα δείτε.

 

Πάντως έγω που πήρα από το Jumbo δεν μου κολλάγανε καλά - μπορεί να έφταιγε και η μάρκα γιατί είχε δυο - αυτα που ήταν σε συσκευασία και αυτά που ήταν σε καρτέλα.

 

Εγώ πήρα αυτά που ήταν σε συσκευασία .

 

Τα πρώτα που είχα βάλει απο παραγγελια από το internet δεν χαλάνε καθόλου και όλο τα μεταφέρω.

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Koritsia...ενω ειχαμε συμφωνησει να κανουμε τον εναν τοιχο με ζωακια ζουγκλα απο τα χερια της μαμας μου τελικα θα μας χαρισουν ενα κρεβατι σε 6 μηνες αυτοκινητο ραλλυ...και ειπαμε να κανουμε το δωματιο αυτοκινητακια ντισνευ!

Πηραμε μπορντουρα αυτοκινητακια κοκκινο θα παρουμε και αναλογη κουρτινα αλλα κολλαω στο ΤΙ χρωμα να βαψουμε τον τοιχο απο μπορντουρα και ΚΑΤΩ?απο πανω θα ειναι απλο ασπρο/Κατω ομως τι?δεν θελω κοκκινο γικατι θα ειναι πολυ εντονο ολο το δωματιο.....τι ταιριαζει?μην ξεχνατε οτι τα αυτοκινητακια εχουν κυριαχο χρωμα το κοκκινο και το ασπρομαυρο καρο...Εχω κολλησει...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όποια ενδιαφέρεται για διακόσμηση παιδικου δωματίου, έχω ένα κουτί τέραστια αυτοκόλλητα τοίχου με θέμα τον βυθό που τα πουλάω.Δεν έχουν ανοιχτεί ποτέ.Μετακομίσαμε ξαφνικά και δεν βολεύει να μπουν στο δωμάτιο του μικρού μου στο καινούργιο σπίτι γιατί είναι πολύ μικρό.Είναι της εταιρείας funtosee(πολύ καλή ποιότητα).Τα είχα παραγγείλει από το site της funtosee.Για να τα δείτε:

http://www.funtosee.com/room-makeover-kits/funtosee-collection/undersea-room-makeover-kit

 

Τιμή 50 ευρώ(τα αγόρασα 75)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν κάποια από σας μένει στη θεσσαλονίκη, ας δει και εδώ: edit admin .Πρόκειται για τοιχογραφίες αλλά είναι οικονομικές. Γύρω στα 150 ε ο τοίχος, αν δε ζητάτε βέβαια κάτι πολύπλοκο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εγω ψαχνοντας μεσα στο internet ανακαλυψα την ακουλουθη ιστοσελιδα θα ξετρελαθειτε www.decofun.com .Ετσι εφτιαξα και το δωματιο της μικρης.Υπαρχουν πολλα θεματα και για αγορακια και κοριτσακια.

γαριδουλα απο που τα αγορασες?

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...