Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ


elachl

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 231
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια.μαμα λευτερακι η τιμη ειναι 88 ευρω πηγαινε -ελα το ατομο.το μωρο δεν πληρωνει.δεν συμφερει να δωσεις 155ευρω για το αυτοκινητο για μιση μερα αλλα δεν ξερω πως μπορεις να μετακινηθεις εκει.οσο για τα δρομολογια της GA μπορειτε να μπειτε http://www.gaferries.gr/ η ακομα να παρετε τηλ στο 2104582640 που ειναι τα κεντρικα γραφεια μηπως ξερουν αν θα μπουν δρομολογια και ποτε?

Link to comment
Share on other sites

elachl εγω ενδιαφερομαι για αυγουστο 8 με 16 απο αγ.κωνσταντινο για σκοπελο να δω τα δρομολογια και να κλεισω εισητηρια , στα τηλ.που εχω παρει μου λενε οτι δεν εχουν βγει ακομα τα δρομολογια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον υπαρχει στις 08/08 ενα πλοιο speed cat 1 στις 1500 και φτανει στις 1720.επιστρεφει το ιδιο στις 18/08 1200 και φτανει στις 1420.αν δεν σου κανουν αυτα πες μου ποια εταιρια ειναι για να βαλει αλλα να σου πω το τηλ στα κεντρικα να ρωτησεις αν θα μπουν αλλα και ποτε!

Link to comment
Share on other sites

stellast

καλημερα ακου να δεις τι γινεται με τα εισητηρια για Σκοπελο.

 

εγω τα εισητηρια τα πηα στα χερια μου πριν απο 20 μερες, τοτε ειχα μπει στο ιντερνετ και ειχα δει τα δρομολογια και τα εβγαζε κανονικα πηρα λοιπον στο πρακτορειο στην γειτονια μου και τα εκλεισα γιατι φοβηθηκα οτι δεν θα εβρισκα θεση για το αυτοκινητο, παω να μπω παλι στα δρομολογια την Παρασκευη για μια φιλη που ηθελε και αυτη να παει

Σκοπελο το καλοκαιρι και δεν εμφανιζε τιποτα τους παιρνω λοιπον τηλεφωνο και μου λενε δεν εχουν βγαλει ακομα τα δρομολογια αρχιζω που λες και φωναζω στο τηλεφωνο οτι εγω εχω ηδη βγαλει εισητηρια και δεν πιστευω να μην ισχισει το δρομολογιο και οτι τα εχω πληρωμενα και αλλα τετοια μου ειπαν μα πως τα βγαλατε αφου εμεις δεν εχουμε ακομα τελως παντων να μην στα πολυλογο μετα απο 5 τηλεφωνα μου ειπαν οτι ισχειουν τα εισητηρια μου αλλα για καποιους λογους που δεν μου εξηγησαν προτιμουν να βγαζουν τα δρομολογια μονο για την τρεχων εβδομαδα οποτε για αυτο δεν βλεπεις τιποτα.

 

τωρα γιατι το κανανε αυτο δεν ξερω για να παρουνε λεφτα τι να πω....παντως εγω τους παιρνω τηλεφωνο μερα παρα μερα δεν υπαρχει μου λενε περιπτωση να ακυρωθει το δρομολογιο μου ας κανουνε κανενα αστειο με το αυτοκινητο θα μπουκαρω μεσα στην εταιρια τους.

Link to comment
Share on other sites

εγω παιρνω τηλ στο αλκυων , αλλα μονο ενα πλοιο υπαρχει δηλ? 15.00 ειναι λιγο αργα ποιο νωρις δεν υπαρχει δρομολογιο?

 

ενα υπαρχει με αυτοκινητο αυτο που σου λεω οτι εκλεισα αλλο απο Αγιο Κωνσταντινο οχι και εχει μονο ενα δρομολογιο καθημεριινα αυτα που λεει η Ελενη ειναι μονο επιβατες οχι αυτοκινητα

Link to comment
Share on other sites

στελα μου δεν βλεπω κατι αλλο αλλα αν σου ειπαν οτι θα μπουν και αλλα πες μου ποι εταιρια σου ειπανε να παρουμε να δουμε ποτε θα τα βαλει.σταυρουλα τα τελευταια χρονια συμβαινει αυτο που λες .τα βαζουνε στα πλανα πολυ αργα οποτε καποιος πχ που θελει να ερθει απο το εξοτερικο πως θα ειναι σιγουρος?πες μου σε παρακαλω για ποια εταιρια κρατας εισητηρια.απο τη στιγλη μου εχεις εισιτηρια βγαλει οτι και να γινει τους πας δικαστικα και σε αποζημιωνουν βαρβατα.ποια εταιρια ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στελα απαντησε μου σε παρακαλω σου ειπανε οτι θα μπουν και αλλα η οχι?απο βολο προσ σκοπελο και το αναποδο εχει διαθεσιμα μεχρι 06/07 προς το παρον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α μαλιστα.δηλαδη τα ειχανε διαθεσιμα και τωρα οχι ε?απο τη στιγμη που τα εχεις βγαλει μην ανησυχεια.και δω γινοτανε κατι τετοια κουφα στη νελ που δουλευα 7 χρονια.στελα μου σου ειπανε οτι θα βαλουνε και αλλα δρομολογια η ειναι μονο αυτο το γρηγορο που δεν βαζει αυτοκινητα.παρε σε παρακαλω τηλ και διευκρινισε το αυτο.αν δεν μπει αλλη εταιρια να κανονισεις κατι αλλο.αλλα αφου εχει βγαλει η σταυρουλα περιμενε λιγο οταν τα ξαναβαλουνε θα μπορεις να κανεις και συ εκδοση.οκ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩς ΕΓΩ ΓΙΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΗ.ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΛΕΝΙΚ 9:30 ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 21/06 ΠΡΟς ΤΟ ΠΑΡΟΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ.ΠΑΡΕ ΞΑΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΘΕς.ΜΗΠΩς ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΕ ΓΙΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙς?

Link to comment
Share on other sites

elachl σ ευχαριστουμε.

Εγω θελω να σε ρωτησω το εξης:θα παμε κρητη(λιμανι Ηρακλειο) στις 29/08 κ θα γυρισουμε 04/09.Βρηκα οτι η minoan με ημερησια δρομολογια πηγαινε ελα με αυτοκινητο κ 2 μικρα παιδια (ο ενας 3 κ ο αλλος 5 μηνων) κοστιzει γυρω στα 242e.Ξερεις αν το κανουν(προσφορα δηλαδη) κ αλλες εταιρειες?πχ η ανεκ?

 

Και παλι σ ευχαριοστω!!

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.στελλα μαλλον αυτη η εταιρια εκτελει τοπικα δρομολογια και δεν την βλεπουμε εμεις αλλα οκ οτι σε βολευει.φιλη μου για το ηρακλειο ναι εβαλα αυτες τις ημερομηνιες στην ανεκ.σου κανει εκπτωση στα ατομα και στο αυτοκινητο στο πηγαινε-ελα αλλα βγαινει 263 ευρω οποτε εσυ βρηκες με 242.χωρις καμπινα ομως ετσι?μιλαω για απλα εισητηρια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...