Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ!!!


pitsirdeli

Recommended Posts

το οποίο πλαφόν αλλάζει ανάλογα με το πόσα παιδιά έχει???

 

ΕΡΩΤΗΣΗ: στο τεβε πέρνουν κάθε χρόνο ???

 

 

εγώ που δεν έχω πάρει ποτέ και δεν πήρα και χαμπάρι πότε κάναν τα χαρτιά μπορώ να κάνω κάτι τώρα ????

 

 

Τι διαφορά έχουν τα εισητηρια κοινωνικού τουρισμού με αυτά της εργατικής εστίας ???

 

 

περνεις εισητηρια χρονο παρα χρονο και θα κανεις τα χαρτια σου σε λιγες μερες που θα βγει η ανακοινωση(περσυ ηταν 15/04/08 εως 31/03/09)

 

 

καμια διαφορα δεν εχουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

περνεις εισητηρια χρονο παρα χρονο και θα κανεις τα χαρτια σου σε λιγες μερες που θα βγει η ανακοινωση(περσυ ηταν 15/04/08 εως 31/03/09)

 

 

καμια διαφορα δεν εχουν

 

 

ΝΤΙΝΤΙ σ'ευχαριστώ...εγώ που είμαι ΙΚΑ ξέρω οτι παει χρονο παρα χρόνο, στο ΤΕΒΕ που είναι ο συζηγος και εκει χρονο παρα χρονο πάει ???

 

η ανακοινωση που λες αφορα το ΤΕΒΕ ή καποια παραταση που δινουν σε όσους του ΙΚΑ δεν κανανε χαρτια ?

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΤΙΝΤΙ σ'ευχαριστώ...εγώ που είμαι ΙΚΑ ξέρω οτι παει χρονο παρα χρόνο, στο ΤΕΒΕ που είναι ο συζηγος και εκει χρονο παρα χρονο πάει ???

 

η ανακοινωση που λες αφορα το ΤΕΒΕ ή καποια παραταση που δινουν σε όσους του ΙΚΑ δεν κανανε χαρτια ?

 

η ανακοινωση αφορα το ΤΕΒΕ και βγαινει απο τα ΚΕΠ και ευτυχως δεν εχει περιορισμενο αριθμο οποτε και να τα κανεις αργοτερα τα δικαιουσε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οπότε ΝΤΙΝΤΙ μου αν καταλαβα καλά, εγώ που ειμαι ΙΚΑ πάει τα έχασα...και ο συζηγος που ειναι ΤΕΒΕ δικαιούτε να ξαναπάρει και φέτος σωστά ???

 

λοιπον η απογραφη για το ΙΚΑ ηταν τον Νοεμβριο-Δεκεμβριο

οποτε αν δεν εκανες τοτε τα χαρτια σου τωρα ειναι δυσκολο(παντος κανε μια ερωτηση στην εργατικη εστια μην σε παρω και στο λαιμο μου)γιατι τωρα δινουν εισητηρια σε αυτους που καναν απογραφη.

ΤΕΒΕαν πειρε περσυ ο συζηγος φετος δεν δικαιουται γιατι ειπαμε ειναι χρονο παρα χρονο.

Link to comment
Share on other sites

πρωτα κανουν την απογραφη και μετα τα δινουν!και γω ικα εχω!μαλλον νταλιτσα τα εχασες αλλα ρωτα!δεν εχεις παρει ποτε?διναουν και εισητηρια για θεατρο και αν δεν πηρες εφταημερο θα δικαιουσαι σιγουρα διημερο!εγω που πηρα απο το ικα παιρνω και εοτ?ο εοτ δινει αλλα ταξιδια?περυσι ειχα ρωτησει και μου ειπανε οχι!

Link to comment
Share on other sites

ελένη μου δυστυχώς δεν έχω πάρει ποτε τίποτα...κοιμαμαι τον υπνο του δικαίου..τλπ..

ελενη είναι το ίδιο προγραμμα παιδί μου του ΕΟΤ...΄δεν είναι κατι διαφορετικό..

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

:Dνα πας να παρει τα διημερα τουλαχιστον.εχουν και πρωινο και μεσημεριανο δωρεαν διατροφη.εμεις πηγαμε περυσι στο πλωμαρι και ηταν ωραιοτατα.αμεσως μετα κρυωσε ο καιρος.προλαβαμε
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Μηπως ξερει κανεις αξιοπρεπη ξενοδοχεια/δωματια με τα κουπονια οεκ στη περιοχη της μαγνησιας, βολου για το Χειμωνα με 2 μικρα παιδακια?

 

'Η ισως τη καλυτερη διαμονη που ανα την Ελλαδα.

Π.χ. τωρα τηλεφωνησα σε καποια δωματια στη περιοχη του πηλιου και μου ζητησε 210ευρω εξτρα για Ιανουαριο 2010.....:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα σας..θα ηθελα να ρωτησω κατι αν ξερετε..δικαιομαι εισητηρια κοινωνικου τουρισμου αλλα χθες και σημερα δεν καταφερα να παρω λογω του πολυ κοσμου..αυριο ειναι η τελευταια μερα του ονοματος μου αλλα αναρωτιεμαι αν λογω της απεργιας θα δουλεψουν..Και αν δεν δουλεψουν η μερα η αυριανη θα μετατεθει για μεθαυριο?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρει καμια αν πρέπει να έχω εξουσιοδότηση για να παω να κάνω την εγγραφή για τα εισιτήρια με τα βιβλιάρια των γονιών μου ή φτάνει που θα έχω τις ταυτότητές τους και τα υπόλοιπα χαρτιά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kallisto περσι που ειχα παει για τον αντρα μου δεν ηθελε εξουσιοδοτηση.τωρα για φετος δεν ξερω τι ισχυει αλλα μαλλον δεν χρειαζεται γιατι εβλεπα και αλλους που εδιναν τα χαρτια για συγγενεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κι εγω κατι?το γραμμα του συζυγου μου το ι εχει περασει τα εχουμε χασει τα εισιτηρια η μπορω να παω και τωρα??και κατι ακομα εγω μεχρι τον ιουνιο του 2009 ημουν στο ταμειο ανεργιας εγω δικαιουμε να παρω?ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρει καμια αν πρέπει να έχω εξουσιοδότηση για να παω να κάνω την εγγραφή για τα εισιτήρια με τα βιβλιάρια των γονιών μου ή φτάνει που θα έχω τις ταυτότητές τους και τα υπόλοιπα χαρτιά?

 

Για τους συγγενείς πρώτου βαθμού δεν χρειάζεται.

5Fhvp3.pngeVNwp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σημερα έμαθα οτι έχει δοθεί παράταση για να ειση.κοινωνικού τουρισμού. Αυτοί που δεν προλάβανε μπορούν και ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ να καταθέσουν τα χαρτιά τους ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ.

 

ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕΕΕΕΕΕΕ

5Fhvp3.pngeVNwp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα!

 

Έχω ένα κοριτσάκι 14 μηνών και σκεφτόμαστε το καλοκαίρι να πάμε στη Λήμνο για διακοπές με εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού.

Έχετε παρόμοια εμπειρία? Ο κατάλογος έχει 3 ξενοδοχεία για το νησί αυτό, υπάρχει κάποια ή κάποιος που να πήγαν στη Λήμνο με κοινωνικό τουρισμό?

 

Ευχαριστώ!:):)

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...