Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ευχαριστω πολυ το Ραδιοταξι Πειραιας


Recommended Posts

Θελω να αναφερθω και σε αυτο το κομματι,γιατι λιγο πολυ ολες μας εχει χρειαστει καποια στιγμη μερα η νυχτα να τρεξουμε τα παιδια μας σε καποιο νοσοκομειο και να καλεσουμε ραδιοταξι.Ευχαριστω απο τα βαθυ της καρδιας μου το Ραδιοταξι Πειραιας για την αμεση ανταποκριση του.Τους ευχαριστω παρα πολυ γιατι εαν ειχαν αργησει εστω και λιγο θα κυνδινευε η ζωη του παιδιου μου.Ο γιος μου ειχε βροχιολιτιδα και ημουν μονη στο σπιτι.Δεν εχω αυτοκινητο και οταν ειδα οτι δεν μπορουσε να αναπνευσει πηρα ταξι και το ετρεξα στην Ευρωκλινικη που κι εκει το φροντησαν με αγαπη.Μπραβο στους ανθρωπους οδηγους που οτι ωρα και να ειναι βαζουν πανω απ'ολα σε προτεραιοητα τα παιδια.Και θελω να παρακλεσω καποιους ανθρωπους που οταν καλουν ταξι και δεν βρισκουν,λενε στις κοπελες καποια δικαιολογια π.χ.οτι θελουν επειγον να πανε καποιο παιδακι στο νοσοκομειο και η καθε εταιρεια χωρις να ξερει το στελνει και ο οδηγος βλεπει οτι ειναι ψεμα,ας μη το κανουν γιατι ετσι χαντακονουν και τους γονεις που εχουν πραγματικα αναγκη.

Και παλι μπραβο τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κορες για πειτε το τηλεφωνο γιατι αυτο που εχω εγω οσες φορες το εχω παρει δεν ισχυει.. μαλλον λαθος το εχω γραμμενο. (λαθος μου το δινουν καθε φορα απο τις πληροφοριες)

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,το νουμερο ειναι 18188.ευχαριστω για το μωρο μου να ειστε καλα παντα υγεια ευχομαι σε ολους μας και κυριως στι μικρα μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο τους!!!εδω παντως προσπαθουσα να βρω ταξι πανω απο μια ωρα να με παρει με την μικρη απο το νοσοκομειο και αφου καμια εταιρεια δεν το σηκωνε,εστειλα μην (νεα μοδα αυτη)και ποτε δεν πηρα απαντηση.οταν ειχα στειλει μην και τους εγραψα τζαμπο πυλαιας το ξεραν και μου απαντησαν και ηρθε κιολας ταξι.το νοσοκομειο γεωργιος γεννηματας δεν ηξεραν που ειναι?

δεν μου λετε?αυτο το π1 που λετε δεν μπορει να κανει και ενα π2 εδω να εχουμε και εμεις ταξι να μας εξυπηρετει?

α, και τωρα που το συζηταμε....χθες περιμενα στην πιατσα ερχεται ενας με ενα ατομο μπροστα και 2 μεγαλους πισω και ενα μωρο και σταματησε να με ρωτησει που παω!!!!φυσικα τον ρωτησα αν εχει χωρο να με βαλει στο πορτ μπαγαζ πισω.δεν ειμαστε καλα.που να κατσω?

μπραβο και παλι στην εταιρεια αυτη

και περιστικα στο παιδακι σου.

Παλι την ιστορια της ζωης μου ειπα

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μαμά του Τάσου , αξίζει να λέμε και τα θετικά για αυτούς τους ανθρώπους. Γιατί μπορει να είμαι καμμένη από τους οδηγούς ταξί, (κορίτσια δεν φανταζεστε το τί μου έχει συμβεί), παρ΄ όλα αυτά υπάρχουν και άνθρωποι και το σωστό πάντα πρέπει να λέγεται.

Περαστικά στο μικρούλι σου!:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Η ανάσα της ζωής μου, το μωρό μου!

:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θελω να αναφερθω και σε αυτο το κομματι,γιατι λιγο πολυ ολες μας εχει χρειαστει καποια στιγμη μερα η νυχτα να τρεξουμε τα παιδια μας σε καποιο νοσοκομειο και να καλεσουμε ραδιοταξι.Ευχαριστω απο τα βαθυ της καρδιας μου το Ραδιοταξι Πειραιας για την αμεση ανταποκριση του.Τους ευχαριστω παρα πολυ γιατι εαν ειχαν αργησει εστω και λιγο θα κυνδινευε η ζωη του παιδιου μου.Ο γιος μου ειχε βροχιολιτιδα και ημουν μονη στο σπιτι.Δεν εχω αυτοκινητο και οταν ειδα οτι δεν μπορουσε να αναπνευσει πηρα ταξι και το ετρεξα στην Ευρωκλινικη που κι εκει το φροντησαν με αγαπη.Μπραβο στους ανθρωπους οδηγους που οτι ωρα και να ειναι βαζουν πανω απ'ολα σε προτεραιοητα τα παιδια.Και θελω να παρακλεσω καποιους ανθρωπους που οταν καλουν ταξι και δεν βρισκουν,λενε στις κοπελες καποια δικαιολογια π.χ.οτι θελουν επειγον να πανε καποιο παιδακι στο νοσοκομειο και η καθε εταιρεια χωρις να ξερει το στελνει και ο οδηγος βλεπει οτι ειναι ψεμα,ας μη το κανουν γιατι ετσι χαντακονουν και τους γονεις που εχουν πραγματικα αναγκη.

Και παλι μπραβο τους.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΔΙΟΤΑΞΙ Π1.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω κυκλοφορουσα στην Αθηνα με ταξί και με το καθισματάκι μας μαζί !

Αυτο που μου εκανε εντυπωση , κακη εννοειτε , ήταν πως οι περισσότεροι μου ανοιγαν το πορτπαγκαζ οταν με εβλεπαν με το μωρο και το καθισματακι . Ενταξη φαινεται αστειο στην αρχη αλλα οι περισσοτεροι ήταν γονεις .... Δεν ειχαν ξαναδει καθισμα αυτοκινήτου ....

Δεν μπορω να πω ομως (και οι οδηγοι του Π1 ) ήταν ολοι ευγενικοι και τρομερα εξυπηρετικοι , να με βοηθήσουν να το δεσω κλπ .

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

και μιας και μπηκε το ραδιοταξι ας τους ζητησω κι εγω να φτιαξουν ραδιοταξι με παιδικα καθισματακια.....

Aυτο θα ηταν τελειο με τα καθισματακια..Χρησιμοποιω και εγω το Π1 και τοτε που ηταν αρωστος ο μπαμπας μου για τα νοσοκομεια και τους γιατρους-απιστευτη υπομονη ολοι τους με εναν ανθρωπο κινητικα σχεδον αναπηρο και το χρησιμοποιο γενικα με το μωρακι μο και χωρις αυτο..δεν εχω σκεφτει να παρω αλλο γιατι ειμαι ευχαριστημενη πολυ..Αν βαλετε και καθισματακια παιδικα θα ειναι τελειο.Φανταζομαι οτι δεν γινεται ενα ταξι να εχει μονιμα ενα καθισματακι πισω αλλα θα μπορουσαν να υπαρχουν εκτως ταξι και οταν λεμε οι μαμαδες οτι εχουμεμωρο να τοποθετειται

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...