Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Εγώ βρε παιδιά έχω αυτή την κανάτα αλλά το νερό βγάζει μια περίεργη γεύση και δεν το πίνουμε. Το χρησιμοποιώ όμως στο φαγητό και στο σίδερο.

Αν πινεις μονο αυτο μετα απο οπου και να πιεις σου μυριζει το νερο. ειδικα της βρυσης εδω στην αθηνα που εχει γευση χλωριου. Απο την κανατα ποτε δεν θυμαμαι να ειχε τη γευση του χλωριου

 

πραγματικα πολυ κουκλος κ πολυ τυπας με το γυαλι!

 

για τις κανατες που συζητατε παραπανω εγω εχω μια εδω κ χρονια κ ειναι πραγματι πολυ καλες. Οταν βαζετε καινουργιο φιλτρο κανετε μερικα φιλτραρισματα κ πετατε το νερο ή το πινετε κατευθειαν???

 

Απο την πρωτη πρωτη φορα πριν μια δεκαετια που μου την εκανε δωρο η πεθερα μου ο κατασκευαστης ελεγε να πετας το πρωτο νερο μετα την αλλαγη φιλτορυ.αυτο εξακολουθω να κανω και τωρα.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ τα πρώτα 2-3 φιλτραρίσματα τα κρατάω για το σίδερο ή το ρίχνω στις γλάστρες καλού κακού.

 

 

α καλα ειμαι τελειως αλλου:lol::lol::lol: δεν ειχα σκεφτει να χρησιμοποιησω το νερακι αυτο στο σιδερο.........

κ εχει πιασει κατι αλατα αλλο πραγμα! εχουν στουμπωσει οι τρυπουλες του ατμου....:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια αγορασαμε κι εμεις γυαλακια...τα babybanz adventure σε κοκκινο χρωμα γιατι ειμαστε και παθιαρες γυναικες!!!!!

welcome to the club :cool:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

παρελαβε φιλη μου και η τσαντα που πηρε ειναι τελεια,δεν μοιαζει καθολου μ αυτες που πουλανε στο δρομο,ξερω γιατι κι εγω ειχα παρει μια απο την Ερμου...κι εγω περιμενω τη δικη μου...θα ενημερωσω μολις ερθει....

 

καλημερα! το ioffer ειναι αξιοπιστο? μονο μεσω πιστωτικης μπορω να πληρωσω ή μπορω κια με prepaid card? μεταφορικα ποσο χρεωνει? ευχαριστω!

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους-ες. Ψαχνοντας στη λίστα για πωλητές του αγγλικου ebay έπεσα πανω σ'αυτο

Hush Puppies 'Rollercoaster' Black Mid calf Boot

 

COLOUR - Black

 

zip entrance

 

Brand new in box

 

Will only accept paypal

 

Purchases can be returned within 7days in the original box and unworn.

 

The buyer is also responsible for all postage costs.

 

International shipping available (except Greece) email for postage cost.

 

Παραθέτω και το link

http://cgi.ebay.co.uk/Hush-Puppies-Rollercoaster-Black-calf-length-Boot-/260731946471?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item8263ec3866

Γιατί μας εξαιρεί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα alicia

Δεν του αρέσει η φάτσα μας ?? την πάτησε από Έλληνες ?? νομίζει ότι είμαστε πατιράκια ?? ποίος ξέρει ..............δικαίωμα του

Είμαι σίγουρη ότι θα βρείς κάτι ανάλογο είτε στο ebay είτε κάπου αλλού που να μην μας σνομπάρουν έτσι :lol::lol:

 

edit kornilia το αναφέρει στην περιγραφή του προϊόντος

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βρήκα αυτή την τσάντα στο ioffer

 

http://www.ioffer.com/i/2010-new-prada-handbag-501250024-bags-160245181

 

Έχει ψωνίσει καμία κοπέλα απο εκεί???

Να το τολμήσω???

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσι μου... Ρωτάς αν έχει παραγγείλει καμία απ το ioffer... Εδώ δεν το είδες το site? Δεν διάβασες ότι παρήγγειλαν κάποιες κοπέλες? Στην αμέσως προηγούμενη σελίδα ένα μέλος γράφει ότι παρέλαβε η φίλη της και είναι πολύ καλή η απομίμηση...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βρήκα αυτή την τσάντα στο ioffer

 

http://www.ioffer.com/i/2010-new-prada-handbag-501250024-bags-160245181

 

Έχει ψωνίσει καμία κοπέλα απο εκεί???

Να το τολμήσω???

 

 

Εχει απαντηθει το ερώτημα σου δυο τρεις σελίδες ποιο πριν , αν βαλεις τη λεξη ioffer.com στην αναζήτηση μεσα στο θεμα μας θα σου βγαλει ολα τα ποστ που εχουν αυτη τη λεξη και θα εχεις την απάντηση σου...(το κουμπακι αναζήτηση υπάρχει διπλα απο το κουμπακι εργαλεια θεμάτων) ακριβως κατω απο την μπάρα που λεει τις σελιδες στην αρχή των ποστ...)

 

Απλα...ρωτάμε τα ιδια και τα ιδια....ενω εχουν απαντηθει!

Για αυτο λεω....(το εκανα και εγω παλια και εβαλα μυαλο μετα. :rolleyes:.) οταν μπαινουμε διαβαζουμε και τα προηγουμενα ποστακια για να δουμε τι εχουν πει οι προηγουμενοι απο εμας..)

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσι μου... Ρωτάς αν έχει παραγγείλει καμία απ το ioffer... Εδώ δεν το είδες το site? Δεν διάβασες ότι παρήγγειλαν κάποιες κοπέλες? Στην αμέσως προηγούμενη σελίδα ένα μέλος γράφει ότι παρέλαβε η φίλη της και είναι πολύ καλή η απομίμηση...

 

 

:rolleyes:

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βρήκα αυτή την τσάντα στο ioffer

 

http://www.ioffer.com/i/2010-new-prada-handbag-501250024-bags-160245181

 

Έχει ψωνίσει καμία κοπέλα απο εκεί???

Να το τολμήσω???

εχω παραγγειλει εγω και τα περιμενω...πληρωσα με πειπαλ...οσον αφορα τωρα τα μεταφορικα μπορεις αν θελεις να ρωτησεις τον πωλητη και να κανειις και παζαρια αν παρεις αρκετα,οπως καναμε κι εμεις.....ειμαστε 3 φιλες.

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα εναν άψογο πωλητη στο εμπευ και ειπα να σας το πω

 

Κερδισα σε δημοπρασια αυτα τα εσωρουχακια στις 14/2 αργα το βραδυ, τον πληρωσα αμεσα με πευπαλ. Την επομενη μερα στις 15/2 με ευχαριστησε και μου ειπε οτι ήδη τα εχει στειλει.... Και πριν απο λιγο ήρθε ο ταχυδρομος και μου τα εφερε χε χεχεχε

Αψογος ο πωλητής !!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120680558849

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Απο χθες το trucking number δείχνει οτι το δέμα μου ειναι στα ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές στην πόλη μου και οτι ήρθαν σπίτι μου και δεν με βρήκαν(εν τω μεταξύ είμαι κλεισμένη 2 μέρες σπίτι λόγω υπηρεσίας του συζύγου):evil::evil:τους πήρα τώρα τηλ.και μου είπαν οτι για σήμερα δεν βλέπουν να μου το φέρνουν γιατί ήδη βγήκαν τα παιδιά για διανομή και δεν θα προλάβουν να το φέρουν.Στην ερώτησή μου:αυτό το δέμα γιατί δεν το πήραν?δεν ήξερε η κοπέλα να μου απαντήσει:evil::evil:Μου είπαν αν θέλω να παω εγώ απο εκεί να το παραλάβω:evil::evil:Οπότε θα παω το απογευματάκι να το πάρω αφού αυτοί δεν προλαβαίνουν:evil::evil:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!

Λοιπόν, χθες ψάχνοντας βρήκα αυτό το κατάστημα http://www.mandmdirect.com/ (δεν ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί το site). Τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι... κρατηθείτε.. 69 ευρώ!!! Επειδή μου φάνηκε ενδιαφέρον site τους έστειλα ένα mail ρωτώντας γιατί είναι τόσο ακριβά και να σκεφτούν να τα χαμηλώσουν, παραθέτοντας μάλιστα άλλα καταστήματα που έχουν χαμηλότερα μεταφορικά (mandco, boden κλπ)... Η απάντησή τους? Ορίστε:

Thank you for your email.

MandMDirect.com continually strives to bring our customers the best possible prices available, and as our European business grows we are now shipping to most countries across Europe. Each of our local sites is priced to take into account local sales taxes, business rates and charges, so there might be slight price difference between these sites.

We feel we still offer exceptional prices in all territories and are significantly cheaper than our competitors.

Kind regards

 

Καλό ε??? Πάντως κρίμα, φαίνεται καλό site... :-(

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια μάλλον πατάτα έκανα!!! Είδα ότι στο site αυτό αν πας στις σημαιούλες και "other countries" βγάζει και την Ελλαδίτσα μας... έβαλα ένα ζευγάρι παπούτσια στο καλάθι και μου βγάζει μεταφορικά 4,99 ευρώ!!! Το μόνο που είδα είναι ότι σε κάποια κομμάτια έχει διαφορετικές τιμές (προς τα πάνω) τώρα που έχω επιλέξει Ελλάδα... τσάμπα τους έκραξα για τα μεταφορικά μάλλον :-)

 

Edit... γέμισα το καλαθάκι μου και με χαρά πήγα να κάνω παραγγελία... και τελικά... 65 ευρουδάκια μεταφορικά... κλαψ... τσάμπα έψαχνα :-((((

Link to comment
Share on other sites

τοση κουβεντα για το ioffer ε παρηγειλα κι εγω μια τσαντα που χλαβαδιαζα απο καιρο!!!!!!!!!!!!! αστο καλο............ πηρα μια φθηνη 30 ευρω οτι ειναι να γινει ας γινει..... ε μα πια!!!!!!! με πειπαλ πληρωσα και ειδα οτι ο πωλητης εχει στειλει γυρω στα 100 ιτεμς ελλαντα......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτόν τον πωλητή στο ebay, είναι στην Κύπρο και έχει πολύ καλές στα γυαλιά ηλίου, αρκετά Tom Ford και μεταφορικά τζάμπα ή 4 λίρες

 

http://stores.ebay.co.uk/weboptics

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...