Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πανεπιστημιακο στη λαρισα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 4 months later...

Psd files for ot

 

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ είμαι από Τρίκαλα, αλλά λέω να γεννήσω το δεύτερο παιδάκι μου στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Λάρισας. Θα ήθελα λοιπόν τη γνώμη σας για δύο γιατρούς τον Γκαρά και τον Λιάλιο. Μου είπαν τα ονόματα τους κάποιες γνωστές μου κοπέλες η μία πήγαινε στον έναν και η άλλη στον άλλο αλλά δεν ξέρω ποιον να προτιμήσω. Θα με βοηθούσε πολύ αν μπορεί καμιά σας να με βοηθήσει.

 

 

Καλησπερα,

εχει περασει καιρος απο το ποστ αλλα για τις μελλουσες μανουλες που ψαχνουν γιατρο στο πανεπιστημιακο λαρισας εχω να πω, μακρια απο τον Γκαρα. Ο τυπος δεν πρεπει να λεγετε γιατρος. Στην πρωτη μας επισκεψη (8 εβδομαδων κ αφου ο ιδιωτικος γιατρος ειχε διαγνωση αποκολληση) μολις τελιωσε τον υπερηχο ΑΝΑΨΕ τσιγαρο. Ναι ναι , ο κυριος σταθηκε ορθιος απο πανω μου και καπνιζε ανενοχλητος. Να φανταστειτε οτι ο αντρας μου του εκανε παρατηρηση κ δεν μπηκε στον κοπο να το σβησει. Προσπαθουσε να με πησει πως δεν βλαπτει το παθητικο καπνισμα. Να μην σχολιασω οτι ειμαι πρωην καπνιστρια κ υποφερω διπλα τωρα πια με τον καπνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Γεία σας, γνωρίζει καμια σας τον Δάποντε Αλέξαντρο?

Είναι γιατρός στο παν/κο.

Έχετε ακούσει κατι ή τον έχετε γιατρό?

 

ΦΟβερος γιατρος, επαγγελματιας και ανθρωπος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεία σας, γνωρίζει καμια σας τον Δάποντε Αλέξαντρο?

Είναι γιατρός στο παν/κο.

Έχετε ακούσει κατι ή τον έχετε γιατρό?

Έχω ακούσει τα καλύτερα, αν κι εγώ είχα το Λιάλιο.:D

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω ακουσει καλα λογια για τον Δαποντε, γεννησε μαλιστα και μια φιλη μου σε αυτον και εμεινε πολυ ευχαριστημενη. Εγω ειχα τοκ Καλλιτσαρη, πολυ καλος και αυτος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα...είμαι μέλλουσα μανούλα για 1η φορά...είμαι5εβδομάδων και ψαχνομαι για γιατρό και νοσοκομείο. Είμαι απο τρίκαλα και ψάχνω πληροφορίες για το πγν Λάρισας ή το ιασω της Λάρισας. Όσες περισσότερες απαντήσεις, τόσο καλύτερα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

q6bUp3.png

 

FCQkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπερα. Ειμαι κι εγω νεα εγκυμονουσα και ψαχνω για γιατρο στο πανεπιστημιακο. Ειμαι απο καρδιτσα. Πρωτη εγκυμοσυνη. Ακουσα πως ο Νταφοπουλος παιρνει 70 με 90 ευρω στα απογευματινα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι κι εγω νεα εγκυμονουσα και ψαχνω για γιατρο στο πανεπιστημιακο. Ειμαι απο καρδιτσα. Πρωτη εγκυμοσυνη. Ακουσα πως ο Νταφοπουλος παιρνει 70 με 90 ευρω στα απογευματινα.

 

Καλησπερα.Με το καλο να φερεις το μωρακι σου!Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης.

Ο Νταφοπουλος περνει 50 ευρω στο Ιασω.Εκει παρακολουθει δυο φορες την εβδομαδα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα.Με το καλο να φερεις το μωρακι σου!Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης.

Ο Νταφοπουλος περνει 50 ευρω στο Ιασω.Εκει παρακολουθει δυο φορες την εβδομαδα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

Σ ευχαριστω πολυ. Μηπως ξερεις καποιον αλλων στο πανεπιστημιακο που να ειναι καλος?

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ. Μηπως ξερεις καποιον αλλων στο πανεπιστημιακο που να ειναι καλος?

 

Για ολους εχω ακουσει καλα λογια.

Ειναι ο Γκαρας,ο Δαποντε,ο Λιαλιος και ο Μαδεμτζης.Καποιος θα μου διαφευγει σιγουρα.

Η τιμες ειναι εκει στα πενηντα ευρω.

Ενενηντα ευρω περνει ο Καθηγητης Μεσσηνης.Πανω απο εξηντα δεν περνει κανεις.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Για ολους εχω ακουσει καλα λογια.

Ειναι ο Γκαρας,ο Δαποντε,ο Λιαλιος και ο Μαδεμτζης.Καποιος θα μου διαφευγει σιγουρα.

Η τιμες ειναι εκει στα πενηντα ευρω.

Ενενηντα ευρω περνει ο Καθηγητης Μεσσηνης.Πανω απο εξηντα δεν περνει κανεις.

 

Πως μπορω να κλεισω ραντεβου μαζι τους? Μπορεις να μου δωσεις καποιο τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Σου εστειλα μηνυμα.

Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. Επειδη μεχρι τωρα δεν ειχα βιβλιαριο υγειας θα κλεισω απο δευτερα καποιο ραντεβου στο πανεπιστημιακο.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. Επειδη μεχρι τωρα δεν ειχα βιβλιαριο υγειας θα κλεισω απο δευτερα καποιο ραντεβου στο πανεπιστημιακο.

 

 

Μηπως ξερετε αν στο πανεπιστημιακο μπορω να κανω την α επιπεδου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

Εγω ειχα κανει β επιπεδου εκει!

Κανουν γενικα μου ειχαν πει αλλα οχι πολλες τετοιες εξετασεις.!

Στην α επιπεδου μου συστησαν μια πολυ καλη στον Βολο γιατι απο κει ειμαι εγω!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. Επειδη μεχρι τωρα δεν ειχα βιβλιαριο υγειας θα κλεισω απο δευτερα καποιο ραντεβου στο πανεπιστημιακο.

 

Να εισαι καλα!Με το καλο!

Οχι δεν κανουν.Εμενα με εστειλε εξω.

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες. Επειδη μεχρι τωρα δεν ειχα βιβλιαριο υγειας θα κλεισω απο δευτερα καποιο ραντεβου στο πανεπιστημιακο.

 

Μηπως γνωριζει καμια το τηλ του Λιαλιου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Με το καλο να φερεις το μωρακι σου!Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης.

Ο Νταφοπουλος περνει 50 ευρω στο Ιασω.Εκει παρακολουθει δυο φορες την εβδομαδα.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

Σου στειλα προσωπικο μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γειά σας εγκυουλες και μελλουσες μανούλες! Είμαι στη 12η εβδομάδα κύησης και μένω στο Βόλο. Αφού επισκεφθηκα πρώτα το αχιλλοπουλειο νοσοκομείο Βόλου,αποφάσισα να συνεχίσω στο πανεπιστημιακο Λάρισας.οχι ότι στο Βόλο δεν υπάρχουν γιατροί βέβαια, αλλά στη Λάρισα ένιωσα πιο οικεία και θα με παρακολουθήσει ο Ιορδανης Μαδεμτζης. Πηγαίνω στα πρωινά ραντεβού,η αλήθεια είναι ότι έχει πολύ κόσμο αλλά και μια χαρά υπερηχους κάνουν και σου μιλάνε κιόλας.ο γιατρός καλός αλλά να σας πω την αλήθεια οποιος και να είναι στο τέλος δεν έχω πρόβλημα γιατί έμαθα πως όλοι είναι αξιόλογοι. Αυχενικη διαφάνεια δεν κάνουν (θα τη κάνω έξω στη Φαιη Αναστασιαδου στο Βόλο). Κάνουν όμως β-επιπεδου στην οποία πρέπει να κλείσεις έγκαιρα ραντεβού! Πηγαίνει κάποια κοπέλα αυτό το διάστημα στο πανεπιστημιακο;

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...