Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τι χορηγει το ΙΚΑ στην εξωσωματικη...;


Recommended Posts

Epeidh exoume kanei oles tis exetaseis me to syzygo mou kai telika tha pame gia exwswmatikh tha thela na xerw to ika tha tis dextei afou einai apo idiwtiko nosokomeio kai giatrous? an gnwrizei kapoia ti diadikasia as mou pei. mporw na kanw enstash an den ta dextoun kai na parw estw kapoia farmaka dwrean h de ginetai tpt pia?

xekinaw ayth th vdomada kai den ginetai na xanakanw exetaseis kai na to kathysterw.

eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 5 months later...

γεια σας,

 

θελω να κανω μια ερωτηση:

 

μπορει κανεις να μου πει αν το ΙΚΑ χορηγει καποιο ποσο στην εξωσωματικη ή στην σπερματεγχυση? δεδομενου οτι εχω ηδη ενα παιδι...

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ ΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ. ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ: ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ 6 ΜΗΝΟΥ

ΔΥΟ ΣΠΕΡΜΑΤΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΙΚΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ

ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΟΥ.

ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΠΕΡΝΕΙΣ 320 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ.

ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ.

marikaki

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

ποσες εξωσωματικες εγκρινει το ικα και φυσικα καλυπτει και τα φαρμακα?

εγκριση πηρα τον αυγουστο του 2007 εκανα εξωσωματικη καλυψαν οτι καλυψαν και επιασε.την επομενη φορα θα ακολουθησω την ιδια διαδικασια?ξανα επιτροπη?

και αν θελω να κανω 5 παιδια (το ευχομαι) θα μου τις εγκρινουν καθε φορα?

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...