Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ταχυκαρδια και θυρεοειδης


Recommended Posts

Φιστικάκι, καλώς ήρθες και εσύ στο Club. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις έναν ενδοκρινολόγο. Αυτός θα σου συστήσει εάν πρέπει να κάνεις εξετάσεις, ποιές είναι αυτές και πότε θα πρέπει να γίνουν. Η συμβουλή μου πάντως είναι να χαλαρώσεις λίγο τους ρυθμούς σου γενικά γιατί το άγχος είναι αυτό που επιδεινώνει πολύ την γενικότερη κατάσταση όλων μας και ειδικά στην περίπτωση μου "διέλυσε" τον θυροειδή μου μέσα σε 8 μήνες. Τα συμπτώματα που έχεις εσύ, τα έχω και εγώ και πολλά άλλα άτομα που έχουν γράψει πριν αλλά δεν είναι απαραίτητο να είναι από το θυροειδή. Δυστυχώς το χαπάκι μου, θα πρέπει να το παίρνω για πάντα, όπως και όλοι οι υποθυρεοειδικοί σαν και μένα.

Σου εύχομαι πάντως τα καλύτερα και σου δίνω μια συμβουλή. Οταν δεν νιώθεις καλά, κάτσε λίγο και κοίτα το μωρό σου, ειδικά όταν κοιμάται. Δεν υπάρχει καλύτερο αγχολυτικό φάρμακο για μένα!

:-)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...