Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μπορει να μεινει εγγυος!Αλλοπροσαλλη συμπεριφορα!


Recommended Posts

Παιδια σας ευχαριστω ολους, για τις διαφορες οπτικες γωνιες που μου προσφερατε.

Σημερα μιλησα επιτελους πολυ συντομα τηλεφωνικα μαζι της και ηταν πολυ ηρεμη.

Αν και μου ειπε οτι ειναι καλα, θα ελεγα οτι εμενα μου ακουστηκε καπως ανασφαλης, απογοητευμενη και εξαντλημενη.

Ειπε οτι θα με επαιρνε τηλεφωνο ο δικηγορος της και οτι δεν μπορουσε να μιλησει αλλο γιατι δεν ειναι καλα! Της ειπα να προσεχει και οτι οταν νιωσει καλυτερα μπορει να με παρει αυτη.

Το μωρο φαινεται οτι το ξεχασε! Δεν καταλαβαινω τιποτε πια.

Ειναι 41,5 χρονων οπως σας ειπα και δεν ξερω πλεον τι εχει βαλει στο μυαλο της.

Απλα ηθελα να σας ενημερωσω γι' αυτο το αδοξο οπως φαινεται τελος.

Σας ευχαριστω παλι που ασχοληθηκατε μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα και να λογικευτεί :?:?

αν όχι, ίσως να είναι και καλύτερα :cry:

καλό κουράγιο και καλή συνέχεια :)

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάλλον γράφω λίγο αργά αλλά δεν χάνουμε και τίποτα, σωστά; Θα συμφωνήσω ότι πράγματι είναι μια πολύ δύσκολη δοκιμασία για ένα ζευγάρι η υπογονιμότητα. Σίγουρα είστε και οι δύο πιεσμένοι ψυχολογικά, εκείνη ίσως λίγο παραπάνω. Είναι προς τιμήν σου το ότι της συμπαραστέκεσαι με τον τρόπο που λες ότι το κάνεις. Αναρωτιέμαι όμως για κάτι. Μπορεί να σου φανεί υπερβολή, σε εσένα ή σε κάποιον άλλο που ίσως διαβάζει αυτό το post, αλλά όταν της μιλάς χρησιμοποιείς τη λέξη "εγώ" τόσες πολλές φορές όσες τη χρησιμοποιείς και εδώ; Διαβάζοντας όλα σου τα post αυτό μου "χτύπησε" πολύ. Ο λόγος είναι ότι, συνήθως, κάποιος που χρησιμοποιεί αυτόν τον τρόπο έκφρασης, με τόσο τονισμό του "εγώ", είναι πιο πιθανό να ενδιαφέρεται πιο πολύ τον εαυτό του. Αυτό που θέλω να πω είναι, όχι ότι είσαι εγωιστής, αλλά μήπως μιλώντας έτσι φαίνεται σαν να είσαι; Η σύζυγος σου είναι πολύ ευαίσθητη αυτή τη στιγμή και είμαι 99% βέβαιη ότι αν της μιλάς έτσι, όσο τρυφερός κι αν προσπαθήσεις να είσαι, η ίδια ακούει κάτι που δεν την πείθει. Η λέξη "εγώ" όσο πιο πολύ χρησιμοποιήται τόσο πιο πολύ επισκιάζει το "εμείς" και στη προκειμένη περίπτωση αυτό δεν είναι καλό.

Όπως και να έχει ελπίζω πως τελικά θα βρείτε τον τρόπο να στηρίξετε ο ένας τον άλλο και ξεπεράσετε όλα σας τα προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κnoeb από ότι εγώ τουλάχιστον καταλαβαίνω η συζυγός σου αποφασίζει πάντα μόνη της για την ζωή σας. Αποφάσισε μόνη της να κάνει παιδί όπως και να έχει και αποφάσισε μόνη της να το διαλύσει...... Μήπως τελικά σκέφτηκες οτι δεν σου άξιζε τέτοια γυναίκα; Προσωπικά την θεωρώ παράλογη και υπερβολική.

Συγνώμη αν σε πληγώνουν τα λόγια μου αλλά είμαι θυμωμένη με αυτά που μας έχεις γράψει.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν ειμαι λαθος αλλα αν δε λυσετε το προβλημα της σχεσης σας καλυτερα θα ηταν να μη γεννηθει αλλο ενα παιδι δυστυχισμενο με χωρισμενους γονεις.. ακομα κι αν τα βρειτε προσωρινα με σκοπο να ξαναπροσπαθησετε.

 

Η αρνηση της επισης να αφαιρεσει το ινομυωμα πραγματικα δε το καταλαβαινω. Γιατι αυτη η αδιαφορια για την υγεια της?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε, η γυναικα σου ειναι κλασική περιπτωση γυναικας που στα σαραντα κατι της συνειδητοποιει πως πλεον ο κινδυνος να χασει το τρενο της μητροτητας ειναι ορατος και αν και καταλαβαινω τις ανησυχιες της ωστοσο η αρνητική αντιμετωπιση της δεν θα τη βοηθησει καθολου. Τι θα πει δεν βγαζει το 4 εκ ινομυωμα; Κι αυτη η εκφραση "αν δεν μου κανεις παιδι";; Μα, για να γινει ενα παιδι χρειαζονται δυο. πανε οι καιροι που ο αντρας ελεγε τη γυναικα στερφα και η γυναικα τον αντρα ανικανο. Δυο ανθρωποι ωριμοι οταν βλεπουν πως δεν συλλαμβανουν κανουν τις απαραιτητες εξετασεις και οποιος εχει το προβλημα το επιλυει και κανει τα παντα γι' αυτο. Και δουλεια του αλλου συντροφου ειναι να στηριζει και να συμμετεχει ενεργα στην οποια προσπαθεια. Εγω πιστευω πως δεν ξερει τι θελει, γιατι αν το ηθελε πραγματικα θα ειχε μπει ηδη σε διαδικασια αποθεραπειας του οποιου προβληματος. Σπασμωδικες κινησεις κανει κατα τη γνωμη μου γιατι νιωθει οτι κατι της φταιει αλλα δεν ξερει τι. Γνωμη μου παντα, να επιλυθουν τα οποια διαπροσωπικα προβληματα πριν μπειτε στη διαδικασια τεκνοποιησης. Αφου αντιδρα ετσι οταν σε βλεπει για το λογο του μωρου, αν αυριο μεθαυριο που θα εχετε ηδη μωρο, προκυψει καποιο αλλο θεμα ετσι θα κανει παλι; Εσυ θα φευγεις απ' το σπιτι κι αυτη θα σε φασκελωνει οπου σε πετυχει; Βρειτε λυση σ' ολα αυτα!!

 

Φιλικα παντα και ευχομαι το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε μου φιλε,

 

Στεναχωρηθηκα πολυ με την εκβαση της υποθεσης τελικα. Βεβαια επειδη ειμαι ανθρωπος αισιοδοξος απο την φυση μου (η φιλοι μου με φωναζουν Θεια Λενα απο τα παραμυθια) θα προτεινα για λιγο καιρο να μην εχεις καμια επικοινωνια με την καλη σου. Να την αφησεις να καταλαβει οτι δεν θα εισαι παντα διατεθιμενος να τρεχεις οτι και να σου εχει κανει. Σε τελικη εχεις και μια αξιοπρεπεια...Συγχωρεσε με που σου μιλαω ετσι :oops: αλλα πραγματικα θελω να δω και εσενα να βρισκεσαι σε λιγο καλυτερη κατασταση! Μου περναει απο το μυαλο οτι ισως να υπηρχαν προβληματα στην σχεση σας εξ αρχης στα οποια δεν εδινες σημασια λογω της αγαπης σου γι'αυτην. Κριμα να μην μπορει να καταλαβει το ποσο τυχερη ειναι...

 

Παρολα αυτα επειδη καλο ειναι να ακους και τις δυο πλευρες πριν βγαλεις συμπερασματα εγω θα ελεγα το εξης: οτι εσυ εχεις κανει την κινηση σου και απο κει και περα περιμενε την δικη της. Προσπαθησε να μην της ξαναμιλησεις και να μην εχεις την παραμικρη επικοινωνια μαζι της. Σε τελικη σκεψου οτι ισως αξιζεις κατι καλυτερο. Ο χρονος γιατρευει τα παντα και αυτο μπορουν να το βεβαιωσουν ολα τα μελη του forum...

 

Ευχομαι ολα να πανε καλα και για τους δυο σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολους σας,

 

Χρειαζομαι επειγοντος δευτερες γνωμες, κυριως απο τις κυριες εδω, γιατι βρισκομαστε στα προθυρα χωρισμου με την γυναικα μου!

Προιστορια: εγω 45 χρονων με ενα παιδι απο προηγουμενο γαμο, αυτη 41 με μια εκτρωση στο παρελθον.

Εδω και 3,5 χρονια δεν καταφερνει να μεινει εγγυος. Στην αρχη δοκιμαζαμε κανονικα χωρις αγχος, πηγαμε σε διαφορους γιατρους για εξετασεις που ηταν ολες καλες μας ειπαν, και απλα επρεπε να συνεχισουμε την προσπαθεια. Ομως τιποτε. Τους τελευταιους 6 μηνες αρχισε να αγχωνεται φοβερα η γυναικα μου και εκτοξευει διαφορες κατηγοριες δεξια και αριστερα. Εχει εμμονη με το να μεινει εγγυος, μου λεει δεν μπορει να βλεπει εξω διαφορες με μωρα και αυτη να μην εχει.Σκεφτομαστε για εξωσωματικη ομως το κοστος ειναι μεγαλο και το αποτελεσμα οχι σιγουρο! Επιπλεον δεν θελει να ξοδεψει τιποτε αυτη απο την πλευρα της.

Γενικα ειναι πολυ αρνητικη, οτι της πω το χρησιμοποιει εναντιον μου, με κατηγορει οτι οι πρωην της ηταν καλλιτεροι απο μενα, οτι αν δεν της κανω παιδι δεν θα μπορεσω να την κρατησω, οτι ο γαμος μας ειναι μονο ενα χαρτι και αλλα "τρελλα".

 

Και ολα αυτα επειδη ειναι τοσο απεγνωσμενη και απογοητευμενη που δεν μπορει να μεινει εγγυος.

Οπως καταλαβαινετε αυτη η κατασταση εχει γινει ανυποφορη για μενα και εδω και 1 μηνα εφυγα απο το σπιτι και δεν μιλαμε!

 

Πεστε μου παρακαλω, υπαρχει εξηγηση και δικαιολογια για την παραπανω συμπεριφορα? Αναγνωριζετε τιποτε που περασατε και εσεις? Ευχαριστω

 

 

2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΑΣ ΠΟΝΑΝΕ...

1)Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...!ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΕ,

ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ,ΑΥΤΟ

ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ

2)ΧΩΡΙΣΕ...!ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ

ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΕΙΝΕΙ!ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ

ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ.Α. ΤΕΤΟΙΑ

ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗΝ

ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ.

 

ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε έχεις μπλέξει άσχημα, απ' όσα μας λες τουλάχιστον!!!!!

Οι περισσότερες γυναίκες ( για να μην πω όλες και αλλάξουμε θέμα :lol: ) όταν βρίσκονται σε τέτοια άσχημη ψυχολογική κατάσταση λένε ασυναρτησίες .....τις οποίες όμως μαζεύουν πίσω τις επόμενες μέρες.

Τους "περνάει" ρε παιδί μου και καταλαβαίνουν ότι δεν έπρεπε να τα πουν .

Το θέμα για μένα είναι κάθε πόσο συχνά γίνονται αυτά ............αν δεν έχουμε και διαλείματα ενδιάμεσα τότε δεν βλέπω μέλλον.

 

Έχω ακούσει κι εγώ από την καλή μου <<τις κουλαμάρες>> , σύντομα όμως τα πέρνει πίσω και όσο περνά ο καιρός τα βλέπει πιό καθαρά.

Βέβαια επαναλαμβάνονται και κατά καιρούς ανανεώνεται το ρεπερτόριο , αλλά θεωρώ ότι στα μεσοδιαστήματα περνάμε καλά και αξίζει τον κόπο να είμαστε μαζί.

 

Η δικιά μου μου θυμίζει μελτέμι Μαϊου-Ιουνίου

Η δική σου πρέπει να είναι μελτέμι Αυγουστιάτικο :arrow:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω που ξανασχοληθηκατε μαζι μου και συμφωνω 100% με τα τελευταια σχολια.Ειναι σαν να βλεπω τις σκεψεις μου γραμμενες, οποτε χαιρομαι που το διαπιστωσα αυτο, επειδη ειχα αρχισει να αμφιβαλω με την δικη μου λογικη.

Απο την τελευταια φορα που μιλησαμε(4 Αυγουστου) δεν υπαρχει πλεον επαφη. Ουτε ο δικηγορος της μου πηρε τηλεφωνο (μαλλον ειναι αδεια;) Της εστειλα λιγο μετα ενα τελευταιο email εκφραζοντας της την αγαπη μου και αυτο ηταν. Απο τοτε ησυχια.

Δεν επαψα ομως στιγμη να την σκεφτομαι και να την ονειρευομαι καθε βραδυ!!

Ολα αυτα που μου λετε τα καταλαβαινω, οπως η ηλικια, το τραινο της μητροτητας, το αγχος, η απελπισια, η απογοητευση κλπ. Επισης καταλαβαινω οτι ολες αυτες οι αντιδρασεις της δεν ειναι νορμαλ.

 

Αυτο που δεν καταλαβαινω και προσπαθω ακομη να εξηγησω ειναι οτι πως μια γυναικα που με ικετευε ολα αυτα τα χρονια για μωρο, μετα απο ολες τις προσπαθειες που καναμε και ζησαμε, που στις 3 Ιουνιου γιορτασαμε την 2τερη επετειο του γαμου μας ολο γλυκες, που ειχε μανιακη εμμονη με το να μεινει εγκυος, ξαφνικα αλλαξε 180 μοιρες μετα απο μια παρεξηγηση!

 

Της εφυγε ξαφνικα το μητρικο ενστικτο? Νομιζω κατι τετοιο μαλλον δεν μπορει να συμβει.

Εχει κανει αλλα σχεδια μεσα σε ενα μηνα, τωρα στα 42? Ξερω γω, μια γυναικα στα 42 με 2 διαζυγια (αν χωρισουμε) μαλλον δεν ειναι οτι καλλιτερο χωρις να θελω να γινω υποτιμητικος.

 

Βασικα την αγαπω ακομη και την λυπαμαι συγχρονος. Θελω να ειναι ευτυχισμενη και με παιδι. Ομως εγω δεν προκειται να κανω τιποτε πια. Ειναι η σειρα της.

 

Και για να μην σας κουραζω αλλο, οταν υπαρξουν εξελιξεις θα σας κανω ενα τελευταιο update.

 

Ευχαριστω παλι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω που ξανασχοληθηκατε μαζι μου και συμφωνω 100% με τα τελευταια σχολια.Ειναι σαν να βλεπω τις σκεψεις μου γραμμενες, οποτε χαιρομαι που το διαπιστωσα αυτο, επειδη ειχα αρχισει να αμφιβαλω με την δικη μου λογικη.

Απο την τελευταια φορα που μιλησαμε(4 Αυγουστου) δεν υπαρχει πλεον επαφη. Ουτε ο δικηγορος της μου πηρε τηλεφωνο (μαλλον ειναι αδεια;) Της εστειλα λιγο μετα ενα τελευταιο email εκφραζοντας της την αγαπη μου και αυτο ηταν. Απο τοτε ησυχια.

Δεν επαψα ομως στιγμη να την σκεφτομαι και να την ονειρευομαι καθε βραδυ!!

Ολα αυτα που μου λετε τα καταλαβαινω, οπως η ηλικια, το τραινο της μητροτητας, το αγχος, η απελπισια, η απογοητευση κλπ. Επισης καταλαβαινω οτι ολες αυτες οι αντιδρασεις της δεν ειναι νορμαλ.

 

Αυτο που δεν καταλαβαινω και προσπαθω ακομη να εξηγησω ειναι οτι πως μια γυναικα που με ικετευε ολα αυτα τα χρονια για μωρο, μετα απο ολες τις προσπαθειες που καναμε και ζησαμε, που στις 3 Ιουνιου γιορτασαμε την 2τερη επετειο του γαμου μας ολο γλυκες, που ειχε μανιακη εμμονη με το να μεινει εγκυος, ξαφνικα αλλαξε 180 μοιρες μετα απο μια παρεξηγηση!

 

Της εφυγε ξαφνικα το μητρικο ενστικτο? Νομιζω κατι τετοιο μαλλον δεν μπορει να συμβει.

Εχει κανει αλλα σχεδια μεσα σε ενα μηνα, τωρα στα 42? Ξερω γω, μια γυναικα στα 42 με 2 διαζυγια (αν χωρισουμε) μαλλον δεν ειναι οτι καλλιτερο χωρις να θελω να γινω υποτιμητικος.

 

Βασικα την αγαπω ακομη και την λυπαμαι συγχρονος. Θελω να ειναι ευτυχισμενη και με παιδι. Ομως εγω δεν προκειται να κανω τιποτε πια. Ειναι η σειρα της.

 

Και για να μην σας κουραζω αλλο, οταν υπαρξουν εξελιξεις θα σας κανω ενα τελευταιο update.

 

Ευχαριστω παλι

 

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

knoeb ζεις μια κατασταση αρκετα μπερδεμενη και δυσκολη!αν η γυναικα σου συμπεριφερεται ετσι τοτε τι το θελετε το παιδι??καλυτερα ειναι να ξεπερασετε πρωτα τα προβληματα που αντιμετωπιζεται,οπως η σχεση που εχετε μεταξυ σας και μετα να ερθει το παιδακι!αν εχεις φτασει στο σημειο να την λυπασαι μαλλον δ θα πρεπει να την αγαπας πλεον!ελπιζω να μην μιλαω σκληρα αλλα αυτην ειναι η γνωμη μου.ελπιζω να βρειτε μια λυση συντομα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 40 ΚΑΙ ΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ. ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ. ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΙΜΟ !! ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΘΑ ΨΑΞΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΡΑ, ΕΓΝΩ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ?? ΣΕ ΟΣΗ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΕΤΣΙ ??? ΔΗΛΑΔΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ?? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΔΡΟΜΗ, ΟΧΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΗ.

ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΥΞΗ ΓΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ? ΜΗΠΩΣ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΗΣ ??? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ??

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...