Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

Σας ευχαριστω ολους ειμαι πολυ χαρουμενος αλλα κ συγγρατημενος

ταυτοχρονα....αισθανομαστε πολυ τυχεροι κ αισιοδοξοι...ευχομαι κ η συνεχεια μας να ειναι τυχερη κ η συνεχεια σας ακομη περισσοτερο...

 

καλα κανεις και εισαι χαρουμενος.....θα γινεις μπαμπας τωρα και θα δεις πως ολα θα πανε καλα.....η επομενη χοριακη θα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


tsigla καλημερα τι κανεισ?ολα καλα?πωσ παει η συζυγοσ?περιμενουμε τα αποτελεσματα τησ χοριακησ.να ναι τεραστιαααααααααααααααααααααααα.καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Χοριακη = 34,46 στην 12η μερα απο την εμβρυομεταφορα

 

Μου ειπαν απο το γενεσης οτι ειναι θετικο (αλλα λιγο χαμιλο) να επαναλαβουμε την δευτερα μαζι με ορμονικες...

 

περιμενουμε τα ευχαριστα νεασου και μην ανησυχεις καθολου ειμαι σιγουρη πωςθα ειναι τεραστιααααααααααα!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

περιμενουμε τα ευχαριστα νεασου και μην ανησυχεις καθολου ειμαι σιγουρη πωςθα ειναι τεραστιααααααααααα!!!!!:D

 

Χοριακη 72,93 (απο 34,46 πριν 3 μερες)

 

Μιλησα με γενεσης συμφωνα με αυτους ολα πανε καλα...

νεα χοριακη παλι την πεμπτη.....

ευχομαι ολα να πανε καλα....

ενταξει δεν λεω χαρηκα αλλα....................................

ΔΕΝ με αφηνει να χαρω με την ψυχη μου ρε γαμ@τ@.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χοριακη 72,93 (απο 34,46 πριν 3 μερες)

 

Μιλησα με γενεσης συμφωνα με αυτους ολα πανε καλα...

νεα χοριακη παλι την πεμπτη.....

ευχομαι ολα να πανε καλα....

ενταξει δεν λεω χαρηκα αλλα....................................

ΔΕΝ με αφηνει να χαρω με την ψυχη μου ρε γαμ@τ@.......

μπραβο ολα καλα μην ανησυχεισ αφου σου λενε οτι ολα πανε καλα...το καλο το πραγμα αργει να γιν\ει?μιλησεσ με τισ μαιεσ?

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ολα καλα μην ανησυχεισ αφου σου λενε οτι ολα πανε καλα...το καλο το πραγμα αργει να γιν\ει?μιλησεσ με τισ μαιεσ?

 

Ναι μιλησα αλα καλα μου ειπαν πανε...στην αρχη φοβηθηκα αλλα διαβασα καποια αρθρα στο ιντερνετ κ ειδα οτι η χοριακη πρεπει καθε 48 ωρες να ανεβαινει 66% κ καθε65 εως 72 ωρες να 2πλασιαζεται...οποτε ηρεμισα...

Link to comment
Share on other sites

πηγα και εγω στο αττικο πριν λιγες μερες.γενικα εμεινα ευχαριστημενη.επειδη το προβλημα ειναι του αντρα μου μας μιλησε για ληψη σπερματοζωαριων απο τους ορχεις η απο τις επιδιδιμυδες και αν δεν γινει κατι απο δοτη.βεβαια επειδη εγω ειμαι αρνητικη σε αυτο το ενδεχομενο και το αφησα φλου.γενικα ομως δεν επεμενε σε αυτο απλα εκανε μια αναφορα για τις επιλογες που εχουμε.ο γιατρος ηταν ο σ.......ης??

Link to comment
Share on other sites

πηγα και εγω στο αττικο πριν λιγες μερες.γενικα εμεινα ευχαριστημενη.επειδη το προβλημα ειναι του αντρα μου μας μιλησε για ληψη σπερματοζωαριων απο τους ορχεις η απο τις επιδιδιμυδες και αν δεν γινει κατι απο δοτη.βεβαια επειδη εγω ειμαι αρνητικη σε αυτο το ενδεχομενο και το αφησα φλου.γενικα ομως δεν επεμενε σε αυτο απλα εκανε μια αναφορα για τις επιλογες που εχουμε.ο γιατρος ηταν ο σ.......ης??

 

Ναι αυτος ειναι....κ εμεις στην αρχη την ιδια αντιμετοπηση ειχαμε...ολα καλα...πολυ καλο το κεντρο (στο αττικο) μια χαρα ο γιατρος κ η προισταμενη κ η εμβυολογος (η οποια ειναι ειδικευομενη)...κ εμας τα ιδια μας ειχε πει με εσας...(δηλαδη οτι ο δοτης θα ηταν η τελευταια λυση) αλλα οπως θα διαβασες (ΑΝ διαβασες) οταν εφτασε η ωρα 6 μερες πριν την γονημοποιηση των ωαριων μας ειπε πως θα λειπει ο ουρολογος οποτε δεν θα μπορει να κανει ληψη σπερματοζωαριων απο τους ορχεις η απο τις επιδιδιμυδες, οτι θα λειπει κ η εμβρυολογος η οποια θα μπορουσε να καταψυξει σπερμα (για καβατζα)που θα εδινα 1 εβδομαδα πριν απο την γονημοποιηση των ωαριων....κ επιδει στο αττικο δεν κανουν την εξεταση που διχνει απο τα ακινητα σπερματοζοαρια πια ειναι ζωντανα (ωστε και ακινητα να ειναι να μπορουν να τα χρισιμοποιησουν για γονημοποιηση) αυτο σημαινε οτι ο Σ.........ς δεν ειχε επιλογες (ο ουρολογος θα ελειπε, η εμβυολογος θα ελειπε, την βασικοτερη εξεταση δεν την κανουν) και μας ειπε υποχρεοτικα να φερουμε εκεινη την ημερα δοτη (ειπε οτι κατα 95% δεν θα χρειαστει "δοτης" αλλα εμεις να φαιρουμε οπωσδηποτε κ αχρειαστος να ειναι)

Δεν λεω...μας αφησε περιθωριο (σε ενα συντομο meeting που εκανε με εμας την εμβρυολογο, τον ουρολογο κ την προισταμενη) να αποφασησουμε για το αν θελουμε να φτασουμε μεχρι κ στον "δοτη" αλλα επρεπε να αποφασησουμε μεσα σε 5 λεπτα (αν ειναι δυνατον) κ αν λεγαμε οχι μας ειχε ξεκαθαριση οτι αν δεν πηγαινε καλα η εξωσωματικη δεν θα μας ξανα αναλαμβανε στο μελλον....

Το πιο κουφο ομως ειναι οτι οταν εμεις την επομενη μερα αποφασησαμε να μην χρησιμοποιησουμε "δοτη" κ του το αναφεραμε αυτος μου ειπε καταμουτρα οτι χωρις "δοτη" δεν προχωραει την εξωσωματικη (ενω μας ειχε πει οτι θα την κανει κ απλα δεν θα μας ξανα αναλαβει) κ ενω η συζυγος ειχε ξεκινηση 6 μερες ενεσεις...αν ειναι δυνατον...

Κολοτουμπας ο γιατρος.....

Δεν ξερω ισως να ετυχε σε εμας....κ ολο το συμπαν να συνομοτουσε εναντιων μας...

ισως παλι το συμπαν-θεος να με εσπροχνε στο σωστο δρομο...

Δεν ξερω τι να πω....

 

Σημερα η συζυγος ειναι στην 18η μερα μετα την εμβρυομεταφορα με 2 θετικες χοριακες απο δικο μου σπερμα φυσικα....

 

Πιστευης οτι η αντιμετοπηση που ειχαμε στο αττικο ηταν σωστη κ δικαιη?????????????

 

Στην σελιδα του φορουμ στη υποβοηθουμενη αναπαραγωγη (η οποια αν εχεις προσεξη δεν ειναι μονο τα "τοπικ" (οπως το δικο μου) που βλεπεις οταν μπαινεις στην πρωτη σελιδα αλλα εχει 3-4 σελιδες) καπου εχει αλλο ενα "τοπικ" που λεει "εξωσωματικη στο αττικο" διαβασε κ εκει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτος ειναι....κ εμεις στην αρχη την ιδια αντιμετοπηση ειχαμε...ολα καλα...πολυ καλο το κεντρο (στο αττικο) μια χαρα ο γιατρος κ η προισταμενη κ η εμβυολογος (η οποια ειναι ειδικευομενη)...κ εμας τα ιδια μας ειχε πει με εσας...(δηλαδη οτι ο δοτης θα ηταν η τελευταια λυση) αλλα οπως θα διαβασες (ΑΝ διαβασες) οταν εφτασε η ωρα 6 μερες πριν την γονημοποιηση των ωαριων μας ειπε πως θα λειπει ο ουρολογος οποτε δεν θα μπορει να κανει ληψη σπερματοζωαριων απο τους ορχεις η απο τις επιδιδιμυδες, οτι θα λειπει κ η εμβρυολογος η οποια θα μπορουσε να καταψυξει σπερμα (για καβατζα)που θα εδινα 1 εβδομαδα πριν απο την γονημοποιηση των ωαριων....κ επιδει στο αττικο δεν κανουν την εξεταση που διχνει απο τα ακινητα σπερματοζοαρια πια ειναι ζωντανα (ωστε και ακινητα να ειναι να μπορουν να τα χρισιμοποιησουν για γονημοποιηση) αυτο σημαινε οτι ο Σ.........ς δεν ειχε επιλογες (ο ουρολογος θα ελειπε, η εμβυολογος θα ελειπε, την βασικοτερη εξεταση δεν την κανουν) και μας ειπε υποχρεοτικα να φερουμε εκεινη την ημερα δοτη (ειπε οτι κατα 95% δεν θα χρειαστει "δοτης" αλλα εμεις να φαιρουμε οπωσδηποτε κ αχρειαστος να ειναι)

Δεν λεω...μας αφησε περιθωριο (σε ενα συντομο meeting που εκανε με εμας την εμβρυολογο, τον ουρολογο κ την προισταμενη) να αποφασησουμε για το αν θελουμε να φτασουμε μεχρι κ στον "δοτη" αλλα επρεπε να αποφασησουμε μεσα σε 5 λεπτα (αν ειναι δυνατον) κ αν λεγαμε οχι μας ειχε ξεκαθαριση οτι αν δεν πηγαινε καλα η εξωσωματικη δεν θα μας ξανα αναλαμβανε στο μελλον....

Το πιο κουφο ομως ειναι οτι οταν εμεις την επομενη μερα αποφασησαμε να μην χρησιμοποιησουμε "δοτη" κ του το αναφεραμε αυτος μου ειπε καταμουτρα οτι χωρις "δοτη" δεν προχωραει την εξωσωματικη (ενω μας ειχε πει οτι θα την κανει κ απλα δεν θα μας ξανα αναλαβει) κ ενω η συζυγος ειχε ξεκινηση 6 μερες ενεσεις...αν ειναι δυνατον...

Κολοτουμπας ο γιατρος.....

Δεν ξερω ισως να ετυχε σε εμας....κ ολο το συμπαν να συνομοτουσε εναντιων μας...

ισως παλι το συμπαν-θεος να με εσπροχνε στο σωστο δρομο...

Δεν ξερω τι να πω....

 

Σημερα η συζυγος ειναι στην 18η μερα μετα την εμβρυομεταφορα με 2 θετικες χοριακες απο δικο μου σπερμα φυσικα....

 

Πιστευης οτι η αντιμετοπηση που ειχαμε στο αττικο ηταν σωστη κ δικαιη?????????????

 

Στην σελιδα του φορουμ στη υποβοηθουμενη αναπαραγωγη (η οποια αν εχεις προσεξη δεν ειναι μονο τα "τοπικ" (οπως το δικο μου) που βλεπεις οταν μπαινεις στην πρωτη σελιδα αλλα εχει 3-4 σελιδες) καπου εχει αλλο ενα "τοπικ" που λεει "εξωσωματικη στο αττικο" διαβασε κ εκει...

πεσ τα πεσ τα το δοτη τον εχουν πανω πανω το ιδιο και σ εμασ.τωρα πηγαινε και δειξε του τα χαρτια να μαθει να λεει για δοτεσ.οι γιατροι απ οτι ξερω στα κρατικα νοσοκομεια θελουν να εχουν επιτυχιεσ για να συνεχιζει η μοναδα εξωσωματικησ να λειτουργει για να περνουν τη επιχορηγηση απο το κρατοσ καταλαβεσ?λοιπον να παει στη γυναικα τοθυ και στην αδερφη του να κανει με δοτη.αντε πια.....περιμενουμε την τριτη μεγαληηηηηηη χοριακη.καλη επιτυχια ο θεοσ μαζι σασ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πεσ τα πεσ τα το δοτη τον εχουν πανω πανω το ιδιο και σ εμασ.τωρα πηγαινε και δειξε του τα χαρτια να μαθει να λεει για δοτεσ.οι γιατροι απ οτι ξερω στα κρατικα νοσοκομεια θελουν να εχουν επιτυχιεσ για να συνεχιζει η μοναδα εξωσωματικησ να λειτουργει για να περνουν τη επιχορηγηση απο το κρατοσ καταλαβεσ?λοιπον να παει στη γυναικα τοθυ και στην αδερφη του να κανει με δοτη.αντε πια.....περιμενουμε την τριτη μεγαληηηηηηη χοριακη.καλη επιτυχια ο θεοσ μαζι σασ...

 

Tι να πω ρε Τονια...οτι ειχα να πω το ειπα στο 1ο ποστ...

Τωρα ο καθενας διαβαζει, ακουει, μαθαινει κ αυτος κρινει ποιος δρομος ειναι καλυτερος γιαυτον, την ψυχολογια του κ την τσεπη του....

γιατι κ τα 4 χιλιαρικακια δεν ειναι λιγα για κανεναν κ σιγουρα οχι για μενα.

Εχεις μεγαλο δικιο...στα δημοσια το μονο που τους νοιζει ειναι η επιτυχια με οποιο κοστος του "πελετη" τους ενω στα ιδιωτηκα τους νοιαζουν μονο τα χρηματα κ η καλη εξυπηρετηση του "πελατη" κ οχι τοσο η επιτυχια...

 

Θα ενημερωσω μολις μαθω για την χριακη κοντα στις 4.....

Ευχομαι ολα να πανε καλα....

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ θα τα εχω ολα υποψην μου.ευχομαι ολα να πανε καλα και να αποκτησετε και ενα και δυο και τρια και τεσσερα γερα παιδακια!!!!και εμεις το αττικο λυση αναγκης αλλα αν μου πουν για δοτη δεν το συζητω θα παω σε ιδιωτικο παρολο που ο αντρας μου δεν ειναι αρνητικος σε αυτη την ιδεα εγω με τιποτα.και παλι καλη επιτυχια.θα παρακολουθω για να μαθω τα καλα νεα!!!

Link to comment
Share on other sites

περιμενουμε την τριτη μεγαληηηηηηη χοριακη.καλη επιτυχια ο θεοσ μαζι σασ...

 

Κ το ΑΓΧΟΣ συνεχιζεται

 

Νεα χοριακη 18η μερα απτην εμβρυομεταφορα

107 μοναδες...

Ναι μεν ανεβαινει αλλα εχω αρχιση να ανησυχο!!!!!!!!!!!:oops::oops::oops:

Τα χαπια μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ το ΑΓΧΟΣ συνεχιζεται

 

Νεα χοριακη 18η μερα απτην εμβρυομεταφορα

107 μοναδες...

Ναι μεν ανεβαινει αλλα εχω αρχιση να ανησυχο!!!!!!!!!!!:oops::oops::oops:

Τα χαπια μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/

 

ανεβηκε αρκετα γιατι αγχωνεσαι??ολα δειχνουν πως πανε καλα....χαλαρωσε και απολαυσε το!!!τι σας ειπαν απο το κεντρο?μιλησατε με τον γιατρο σας?

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε αρκετα γιατι αγχωνεσαι??ολα δειχνουν πως πανε καλα....χαλαρωσε και απολαυσε το!!!τι σας ειπαν απο το κεντρο?μιλησατε με τον γιατρο σας?

 

Ναι εγω πριν λιγο με μια απτις μαιες....μου ειπε οτι ανεβαινει αλλα για 18η μερα ειναι αρκετα χαμηλα....(εγω εδω μεσα διαβαζω οτι την 18η μερα στις περισσοτερες κοπελες ειναι περιπου στις 400-με 1000 μοναδες)..

το απογευμα θα μας παρει ο Παντος να μας πει την γνωμη του...

ουφφφφφφ και ουφφφφφφφ:oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα.απ τη στιγμη που η χοριακη ανεβαινει και δεν πεφτει πιστευω οτι ολα θα πανε καλα.μην αγχωνεσαι και σκεψου θετικα.οταν σε παρει τηλ ο παντοσ να μασ πεισ.καλη επιτυχιαααα:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγω πριν λιγο με μια απτις μαιες....μου ειπε οτι ανεβαινει αλλα για 18η μερα ειναι αρκετα χαμηλα....(εγω εδω μεσα διαβαζω οτι την 18η μερα στις περισσοτερες κοπελες ειναι περιπου στις 400-με 1000 μοναδες)..

το απογευμα θα μας παρει ο Παντος να μας πει την γνωμη του...

ουφφφφφφ και ουφφφφφφφ:oops::oops::oops::oops::oops:

 

καλα μην βλεπεις τις αλλες περιπτωσεις καθεμια ειναι διαφορετικη περιπτωση μιλα με το γιατρο να δεις τι θα σας πει....μπορει να ειναι χαμηλη αλλα ανεβαινει και αυτο ειναι καλο....μην αγχωνεσαι....

Link to comment
Share on other sites

Απο 107 18η μερα

σημερα 21η μερα 545 μοναδες...

Παρολαυτα η μαια απο το Γενεσης μου ειπε οτι ειναι αρκετα χαμηλα

κ θα πρεπει να κανουμε υπερηχο για να δουμε αν εχουμε εξωμητριο...

Να σας πω οτι χαιρομαι....θα πω ψεματα......

Link to comment
Share on other sites

Απο 107 18η μερα

σημερα 21η μερα 545 μοναδες...

Παρολαυτα η μαια απο το Γενεσης μου ειπε οτι ειναι αρκετα χαμηλα

κ θα πρεπει να κανουμε υπερηχο για να δουμε αν εχουμε εξωμητριο...

Να σας πω οτι χαιρομαι....θα πω ψεματα......

 

λοιπον καταρχην μην σκεφτεσαι αρνητικα ανεβηκε αρκετα η χοριακη και νομιζω πως οταν με το καλο πατε για τον υπερηχο θα δειτε πως ολα θα ειναι καλα!!! εγω πραγματικα πιστευω πως ολα πανε καλα ετσι νιωθω.....και σας στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια και σκεψη!!!!ποτε θα πατε για υπερηχο?

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι να δεισ πωσ στον υπερυχο θα ναι ολα καλα.ποτε με το καλο θα πατε?

 

 

Καναμε υπερηχο κ μαλιστα χθες (που να αντεχα περισσοτερο)

Ο γυναικολος που τον καναμε (ειναι κ ιδικος στις εξωσωματικες κ δεν ειναι στο γενεσης) μας ειπε κ αυτος οτι οι τιμες ειναι χαμηλες δεν ειδε κατι που θα φανερωνε εξωμητριο (αν και πολυ νωρις γιαυτο.Για να το δει ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ οι μοναδες να ειναι πανω απο 4000-5000)....

Επιστροφη την πεμπτη για χοριακη κ αναλογα τις τιμες κ υπερηχο....

ευχομαι να βοηθηση ο ΘΕΟΣ να πανε ολα καλα.....

Link to comment
Share on other sites

ο θεοσ θα βοηθησει και θα παν ολα κατ ευχην.το καλο ειναι οτι οι μοναδεσ δεν πεφτουν και ανεβαινουν σιγα σιγα δεν πειραζει μη το σκεφτεσια καθολου το καλο πραγμα αργει να γινει.σε ποιο γιατρο πηγατε?γιατι οχι στον παντο η σρε κανεναν στο γεννεσισ?

Link to comment
Share on other sites

Καναμε υπερηχο κ μαλιστα χθες (που να αντεχα περισσοτερο)

Ο γυναικολος που τον καναμε (ειναι κ ιδικος στις εξωσωματικες κ δεν ειναι στο γενεσης) μας ειπε κ αυτος οτι οι τιμες ειναι χαμηλες δεν ειδε κατι που θα φανερωνε εξωμητριο (αν και πολυ νωρις γιαυτο.Για να το δει ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ οι μοναδες να ειναι πανω απο 4000-5000)....

Επιστροφη την πεμπτη για χοριακη κ αναλογα τις τιμες κ υπερηχο....

ευχομαι να βοηθηση ο ΘΕΟΣ να πανε ολα καλα.....

 

στον υπερηχο τι ειδατε?μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα μην αγχωνεστε ευχομαι να χετε πολυ καλα αποτελεσματα την πεμπτη

Link to comment
Share on other sites

ο θεοσ θα βοηθησει και θα παν ολα κατ ευχην.το καλο ειναι οτι οι μοναδεσ δεν πεφτουν και ανεβαινουν σιγα σιγα δεν πειραζει μη το σκεφτεσια καθολου το καλο πραγμα αργει να γινει.σε ποιο γιατρο πηγατε?γιατι οχι στον παντο η σρε κανεναν στο γεννεσισ?

 

Στο γενεσης θα επρεπε να παμε υποχρεοτικα πρωι κατι που δεν γινεται (αρκετες αδειες πηραμε) χωρια που μπηκε ο Αυγουστος κ γινεται χαμος λογο αδειων.

Ο Παντος λειπει σε αδεια οποτε θα μας εβλεπε καποιος αλλος...

 

Ο γυναικολογος που πηγαμε ειναι αυτος που παρακαλουθει την συζυγο στη Αθηνα.

 

Στον υπερηχο δεν εδειξε κατι (οτι δηλδη υπαρχει εξωμητριο η κατι αλλο) αλλα μας ειπε οτι ειναι και νωρις για να δειξει κατι κ θα πρεπει να περιμενουμε να ανεβουν οι μοναδες χοριακης αρκετα για να δουμε τι γινεται......αστα βραστα δηλαδη!!!!!!

Υπομονη αλλα κ ποσο να κανεις????????

Κλεισαμε μηνα σε λιγο.......

Ετσι οπως παμε θα μαθουμε στον 5ο μηνα οτι η συζυγος ειναι εγκυος....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...