Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσακια,

μολις σήμερα πήγα στο αττικό με ραντεβού, δεν γνωριζα κανέναν παρα μόνο απο τα ονόματα που έχω διαβάσει στο Forum!

Τελικα με είδε ο γιατρος Α. Μικνωφ, ο οποίος μου φανηκε πολύ γλυκός και ήρεμος! πηρε το ιστορικό μου πολύ προσεκτικά και εκλεισα κ Αυχενική, Η γενική μου εντυπωση είναι θετική αλλα θα ήθελα να ξερω αν υπάρχει κάποια που τον γνωριζει

 

ευχαριστω πολυ

The Boss 29/12/04

Frankie 20/05/08

Peekaboo 1/12/11

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κοριτσακια,

μολις σήμερα πήγα στο αττικό με ραντεβού, δεν γνωριζα κανέναν παρα μόνο απο τα ονόματα που έχω διαβάσει στο Forum!

Τελικα με είδε ο γιατρος Α. Μικνωφ, ο οποίος μου φανηκε πολύ γλυκός και ήρεμος! πηρε το ιστορικό μου πολύ προσεκτικά και εκλεισα κ Αυχενική, Η γενική μου εντυπωση είναι θετική αλλα θα ήθελα να ξερω αν υπάρχει κάποια που τον γνωριζει

 

ευχαριστω πολυ

 

Γεια σου Λένα!Έχει γεννήσει μια γνωστή μου με αυτόν τον γιατρό και είναι πάρα πολύ ευχαριστημένη.Από όσο ξέρω,πρόσφατα ήρθε στο Αττικόν.Μπορείς να μου στείλεις π.μ. με τα στοιχεία του γιατί όταν αποφασίσω για δεύτερο νινάκι,θέλω να με αναλάβει αυτός.Ευχαριστώ και με το καλό!!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ .ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΑΣΣΑΝΟ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ FORUM ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ Ο ΚΟς ΧΡΕΛΙΑΣ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΛΕΙΝΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ? ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ειμαι εγγυος για 2η φορα ! την πρωτη γεννησα ατο Αττικο με τον Μπαταλια ...δεν εχω κανενα παραπονο γιατι ειχα κ μια δυσκολη γεννα!!! το μονο θεμα ειναι το οικονομικο... μου πηρε 2000 στην γννα κ σε ολες τις επισκεψεις πληρωνοταν κανονικα.

στο δωμτιο που γεννησα ολες οι υπολοιπες κοπελες ηταν με εναν γιατρο κ ηταν ενθουσιασμενες...μου ειχε κανει εντυπωση ποσες ειχε ξεγενησει...κ επαιρνε μονο 1000 κ σε εβλεπε μνο στο Αττικο...ηταν κοντουλης μελαχροινος το πολυ μεχρι 40...υπαρχει περιπτωση να καταλαβαινει καμια για ποιον μιλαω????? πως θα τον βρω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...

κοριτσια μηπως μπορει να μου στειλει καμια με πμ το τηλεφωνο του κυριου Γραψα? πηγα σημερα στο Αττικο αλλα με εξετασε ο κυριος Μικνωφ. Θα ηθελα ομωσ να δω και τον κυριο Γραψα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια, διάβασα όλο το νήμα γιατί ψάχνω κι εγώ γυναικολόγο στο Αττικό. Γέννησα το γιο μου σε ιδιωτικό και όπως καταλαβαίνετε γονατίσαμε οικονομικά. Δεν είμαι ακόμα έγκυος, αλλά ξεκινάμε προσπάθεια για το δεύτερο και αυτή τη φορά θέλω να είμαι προετοιμασμένη :-) Από τον πρώτο μου γυναικολόγο δεν έχω παράπονο, απλά δεν μπορώ να ξαναδώσω τόσα χρήματα. Μου πρότειναν για το Αττικό τον Χαΐδόγιαννο..Έχει καμιά από εσάς εμπειρία; Μπορείτε να μου στείλετε και πμ..Ευχαριστώ πολύ! :-)

 

"Πού να σε κρύψω γιόκα μου να μη σε φτάνουν οι κακοί

σε ποιο νησί του ωκεανού, σε ποια κορφή ερημική..."

Link to comment
Share on other sites

Σας παραθέτω ποστ μελων που αφορουν τον συγκεκριμενο γιατρό

ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΟΣ & ΠΑΠΑΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ

 

Επισης χρήσιμο ίσως σας φανει και αυτο: ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ : Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια καλησπέρα. Μου συνέστησαν τον κύριο Συριστατίδη στο ΑΤΤΙΚΟ. Τον γνωρίζει κάποια από εσάς; Θα εκτιμούσα πάρα πολύ ένα pm με πληροφορίες κι εντυπώσεις. Ευχαριστώ πολύ!

tt13013a.aspx
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες μελλοντικές και ήδη υπάρχουσες σας χαιρετώ όλες. Ψάχνοντας για γυναικολόγο στο Αττικό, μου συνέστησαν τον κο Συριστατίδη ως καλό επιστήμονα και φιλικό άνθρωπο. Μήπως κάποια μανούλα από το forum τον είχε ως γιατρό και μπορεί να με ενημερώσει σχετικά; Θα εκτιμούσα πολύ οποιαδήποτε πληροφορία και σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

tt13013a.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

attiko eeee?eixa mia dysaresth empeiria ekei leipon na sas po thn istoria me enan giatro ekei etuxe 16 xronon na meino egkyos phrame thl.kai kleisame ranteboy.otan phgame ekei o giatros o protos poy phga htan neos kai para ma para poly kalos me steile na pao gia yperyxo (giati toy xa ekshghsh oti eixa aima kai kanonikh periodo) ekei htan enas giatros megalhs hlikias poy me ekane koyreli ta logia toy"poia nomizeis pos eisai poy se tetoia hlikia emeines egkyos"

"den ntrepese ligaki"

"mualo den exeis" kai diafora tetoia me apotelesma na exo arxisei na dakruzo kai na mou anakoinonei me mia apatheia ego den blepo tipota edo malon exeis apobalei,phgene gia xoriakh kai ama deis oti den eisai sigoyra apebales,oute na me steilei gia katharismo tipota.telos panton perasmena ksexasmena,apla tha thela na matho pos legetai aytos o giatros gia na mhn ksana tyxo se ayton ama tyxei kai pao sto attiko

θεε μου μακάρι ολα να πανε καλα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλες! Λόγω της άθλιας οικονομικής κατάστασης στην οποία έχουμε περιέλθει τους τελευταίους μήνες, αναζητώ πλέον μόνο γιατρούς που είναι συμβεβλημένοι με το δημόσιο. Δεν αντέχω πια να πηγαίνω για μια εξέταση ή μια γνώμη και να πληρώνω 50ρια και 100ρια και μάλιστα να κάνω και παζάρι για την απόδειξη.... Μήπως μπορεί κάποια από εσάς να μου συστήσει έναν γυναικολόγο στα Ανατολικά προάστια (κυρίως Παλλήνη) που να είναι συμβεβλημένος με το δημόσιο???

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!

Θα χρειστω τη βοηθεια σας και παλι. Ειμαι (παλι) εγκυος και θελω και παλι να γενησω στο Αττικο γιατι εμεινα ευχαριστημενη για πολλους λογους. Τον γιατρο μου ομως τον διωχνουν κα παλι απο το Αττικο λογω μη ανανεωσης της συμβασης του. Ψαχνω για νεο γυναικολογο ο οποιος ομως να μην ειναι καθηγητης , βλεπε Χρελιας και Παναγοπουλος, γιατι εκτος του οτι εχουν παρει πολυ ψηλα τον αμανε, παιρνουν και παρα πολλα λεφτα! Ψαχνω εναν γιατρο που να ειναι ανθρωπος και να μη ζηταει πανω απο 1500 ευρω... Μια ευκολη καισαρικουλα θα κανω, δε θα τους δυσκολεψω τη ζωη, αρκει κι αυτοι να μη μου δυσκολεψουν τη δικη μου! Σας παρακαλω, οποια εχει προσωπικη εμπειρια απο γιατρο και διατιθεται να μου τον προτεινει, σας παρακαλω ας μου στειλει μηνυμα!!!

Ευχαριστωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας. Είμαι νέα στο forum και θα ήθελα να μάθω μερικές πληροφορίες για τον γυναικολόγο του Αττικόν, κο Σαλούμ. Μπορείτε να μου δώσετε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας; Θα ήθελα να κλείσω ένα ραντεβού μαζί του γιατί αποφασίσαμε να βάλουμε μπρος για ένα μωράκι. Έχει και ιδιωτικό ιατρείο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Τίποτα???

 

 

Γειά σου, γνωστή μου έχει μείνει ευχαριστημένη γενικά, απο τον Μεταξάκη Εμμανουήλ, αυτός είναι Κύπρου 2 στην Παλλήνη και είναι συμβεβλημένος, τηλέφωνο 2106034009 :)

 

Επίσης για Παλλήνη πάντα και συμβεβλημένος είναι ο Παλαιολόγος Θεόφιλος Βυζαντίου 16, τηλ 2106031190

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

 

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΚΩΦ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ.

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ Ή ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ? ΤΟΝ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημερα και καλη χρονια!!!!κοριτσια ψαχνω πληροφοριες για τον μπουρνα.τηλ κλπ!γιατι ενα που βρηκα δεν ισχυει!!!θα εκτιμουσα πολυ οποιαδηποτε βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, είμαι εγκυος 6 εβδομάδων, μόλις γύρισα απο το Αττικο όπου είχα ραντεβου για πρωτη φορα!!!Βρε κορίτσια....για βοηθήστε με λίγ γιατι εχω μπερδευτει!! Πήγα στα εξωτερικά ιατρεία στα πρωινα όπου είχα κλέισει ραντεβου απο το 1535! Εκεί έτυχε να είναι ο κυριος ΜΙΝΚΩΦ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ και με είδε! επειδή δεν ξέρω τις διαδικασίες μπορει καποια να με διαφωτίσει πώς γίνεται από εδω και πέρα? Πηγα στον 2ο όπως μου είπε να κλεισω ραντεβού για υπερηχο και γινοταν της μουρλης και έφυγα, δεν έβγαλα άκρη! Πως θα γίνει να έχω καποιον γιατρό της επιλογής μου αφού το 1535 σου κλεινει αυτομάτως ραντεβού?

Link to comment
Share on other sites

κανονικα επρεπε να κλεισεις ραντεβου για την επομενη φορα οταν πηγες....και για το γιατρο που θα σε παρακολουθει και για τους υπερηχους....ετσι εκανε μια φιλη μου στο ελενας.....δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι ομως....αφου σου ειπε να πας στο μαιευτηριο να κλεισεις τον υπερηχο....θελει υπομονη εκει γεννησα κι εγω και με ραντεβου για τον υπερηχο περιμενα 1 ωρα μετα...!!!!!!!!!!!! καλα λογια εχω ακουσει για το Γραψα δες στο φορουμ....τον ειχε γιατρο και μια φιλη μου

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ο γιατρος μου είπε απλα να πηγαίνω καθε μηνα περίπου και ότι δεν θα έχω κάποιον συγκεκριμένο γιατρο....αλλα όποιον τυχαίνει να έχει εφημερία εκείνη την ημερα!για αυτό μπερδεύτηκα....

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ξερω οχι καλα θα κανεις να ξαναπας στο μαιευτηριο και να ρωτησεις....ολοι ειχαμε σταθερα τον ιδιο γιατρο καθε φορα.....βρες το τλφ του αττικου και ρωτα.η κουνιαδα μου πηρε σε αλλο δημοσιο και εκλεισε με τον γιατρο που ηθελε αλλα στο τλφ του νοσοκομειου....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...