Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ μαιευτήρια γυναικολόγοι κλινικές


Recommended Posts

Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα Γενική Κλινική και ας ανήκει πια στον ίδιο όμιλο με το Γενεσις την Euromedica. Γέννησε εκέι μια φίλη μου και ήταν απαράδεκτο το προσωπικό,και οι μαίες και δεν μου άρεσε καθόλου.Βεβαια δεν περίμενα να είναι και σαν ξενοδοχείο αλλά την στοιχειώδη ανθρωπίά την ήθελα!! :( Και έχω και κακή εμπειρία από εγχείρηση της μαμάς μου σε άλλο τμήμα βέβαια αλλά η ίδια συμπεριφορά.. Αδιαφορία!! Εγώ θα γεννήσω στο Γενεσις λόγω γιατρού μου ελπίζω να μείνω ευχαριστημένη γιατί δεν έχω καμία εμπειρία από εκεί :D:D

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 618
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πριν μερικά χρόνια είχα κάνει εγχείρηση σκωληκοειδήτη στην Γενική Κλινική, όπως κ η μητέρα μου έχει κάνει εκεί 2 εγχειρήσεις, και η αντιμετώπιση του προσωπικού ήτανε άψογη, κατά τη γνώμη μου. Από κει και πέρα δεν έχω ιδέα για την αντιμετώπιση του προσωπικού όσον αφορά το τμήμα της μαιευτικής κλινικής τους. Εγώ προσωπικά πάντως, εκεί θα γεννήσω. Αλλά φυσικά, τον λόγο έχουνε οι κοπελιές που έχουν ήδη γεννήσει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Η Γενική έχει κακό όνομα ως προς την πολιτική της με το θηλασμό. Αλλά πολύ κακή φήμη!! Το Γένεσις το παίζει φιλική, αλλά όταν ήμουν έγώ άλλα δήλωναν (σε μονόκλινο θα έπαιρνα το μωρό μαζί μου)και άλλα έκαναν (απειλήσαμε με μήνυση)και τελικά έδωσαν και στο παιδί ξένο γάλα παρα την άρνήσή μας, ενώ όλα πήγαιναν καλά και με τον τοκετό και το παιδί και το θηλασμό. Το προσωπικό ήταν ευγενικό, δεν μπορώ να πω, αλλά δεν ήξερα τίποτα από θέματα θηλασμού. Εμένα αυτό με ένοιαζε γιατί δεν είχα δύσκολη εγκυμοσύνη και δεν ήθελα να έχω παρεμβολή στην επαφή με το παιδί μου. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.

Link to comment
Share on other sites

AN ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΙΘΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ Ο 5 ΟΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΜΕ ΤΗΣ ΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

ΕΥΓΕΝΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΣΕ

Link to comment
Share on other sites

κι εγω γεννησα γενικη κλινικη και δεν εχω να δηλωσω κανενα αρνητικο σχολιο! οι μαιες μια χαρα ηταν, μου εφερναν το παιδακι μου και μου εδειχναν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ πως να το θηλασω και πως να το κρατησω και πως να ρευτει.. τοτε δεν ηξερα οτι μπορουσα να ζητησω να το θηλαζω μονο εγω γι αυτο ετρωγε ξενο γαλα μεχρι να βγουμε απο εκει και πως το κανουν μπανιο μας εδειξαν ολα μια χαρα..

τωρα οσο αφορα το προσωπικο οποτε μα οποτε χρειαζομουν κατι, απο το να σηκωθω απο το κρεβατι μεχρι παυσιπονα λογω πονου μολις πατουσα το κουμπακι λες και ηταν απ εξω τα κοριτσια κι ερχοταν στο λεπτο!!

το θεμα που στοιχισε στον συζυγο περισσοτερο ηταν το παρκινγκ! ατελειωτους κυκλους για να βρει να παρκαρει ενω στο γενεσις δεν υπαρχει τετοιο θεμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Για την ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ δεν έχω άποψη να σου πω την αλήθεια. Γέννησα στο ΓΕΝΕΣΙΣ πριν 3 εβδομαδες και οι εντυπώσεις μου ήταν άψογες. Όλο το προσωπικό ευγενέστατο, τα πάντα έλαμπαν απο καθαριότητα, τα φαγητά εξαιρετικά. Εάν χρειαζόμουν κάτι πατούσα το κουμπί και σε δευτερόλεπτα μέσα ερχόταν η μαία έτοιμη να εξυπηρετήσει οποιαδήποτε ώρα μέρα και νύχτα.

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω φοβερες αρνητικες αναμνησεις απο την Γενικη κλινικη....

αθλιο προσωπικο αγενεστατες..τι να πω..

στο γενεσις εμεινα πολυ ευχαριστημενη ..βεβαια ημουν σε λουξ δωματιο..οι κοπελες που ηταν σε 3κλινα ειχαν παραπονα...

Link to comment
Share on other sites

βεβαια να συμπληρωσω οτι τωρα αν με αξιωσει ο θεος και γινω μανα για 2 φορα θα παω στο παπαγεωργιου να γεννησω....

καλες οι κλινικες αλλα απο θεμα ασφαλειας το νοσοκομειο παραμενει τοπ..

και με τα λεφτα που θα γλιτωσω θα πληρωσω εναν ακομα χρονο στον παιδικο σταθμο του γιου μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα στο γένεσις κι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη..Οι μαίες με βοήθησαν πολύ και στο τοκετό και στο θηλασμό.Το μωρό μου το φέρνανε συνέχεια για να το θηλάσω.Καλά από καθαριότητα και φαγητό δε το συζητάω..όλα τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

AN ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΙΘΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ Ο 5 ΟΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΜΕ ΤΗΣ ΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

ΕΥΓΕΝΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΣΕ

 

Και για τον 6ο όροφο, τα ίδια έχω να πώ, μιας κ γέννησα κ πριν 7 μέρες κ το έχω πρόσφατο το θέμα. Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για όλο το προσωπικό κ για όλες τις μαίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω γεννησα γενικη κλινικη και δεν εχω να δηλωσω κανενα αρνητικο σχολιο! οι μαιες μια χαρα ηταν, μου εφερναν το παιδακι μου και μου εδειχναν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ πως να το θηλασω και πως να το κρατησω και πως να ρευτει.. τοτε δεν ηξερα οτι μπορουσα να ζητησω να το θηλαζω μονο εγω γι αυτο ετρωγε ξενο γαλα μεχρι να βγουμε απο εκει και πως το κανουν μπανιο μας εδειξαν ολα μια χαρα..

τωρα οσο αφορα το προσωπικο οποτε μα οποτε χρειαζομουν κατι, απο το να σηκωθω απο το κρεβατι μεχρι παυσιπονα λογω πονου μολις πατουσα το κουμπακι λες και ηταν απ εξω τα κοριτσια κι ερχοταν στο λεπτο!!

το θεμα που στοιχισε στον συζυγο περισσοτερο ηταν το παρκινγκ! ατελειωτους κυκλους για να βρει να παρκαρει ενω στο γενεσις δεν υπαρχει τετοιο θεμα..[/ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

τελικά κορίτσια έχω καταλάβει πως οι γνώμες ποικίλουν πολύ από άνθρωπο σε άνθρωπο για την ίδια κλινική.

Είναι σε τι προσωπικό θα τύχεις προφανώς και φυσικά τι περιμένεις εσύ. Πάντως εγώ γέννησα στο Γένεσις και για 2η γέννα (αν με αξιώσει ο Θεός να ξαναγίνω μανούλα) δεν θα ξαναπάω εκεί.

Δεν τρελλάθηκα γενικότερα με τις μαίες που είχαν σχέση με τον θηλασμό...μηδαμινή βοήθεια και πολύ υφάκι και στυλάκι είχαν κάποιες δεσποινίδες εκεί.

Ε, λοιπόν δεν έμεινα ευχαριστημένη, τζάμπα τα λεφτάκια μου. Φυσικά αν δεν ήμουν σε 4κλινο, αλλά σε κανα 1κλινο ίσως είχα άλλη αντιμετώπιση!

Τελοσπάντων...πάει πέρασε, απλά καταθέτω την γνώμη μου αφού η φίλη μας nikol28 είχε την απορία που να γεννήσει.

Προφανώς τώρα θα την μπερδέψαμε περισσότερο :?:?:shock::shock:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω άποψη για την Γενική κλινική απέκτησα το μωρό μου στο Γέννεσις

και μπορώ να πω ότι ήταν οι χειρότερες 5 μέρες της ζωής μου....

Ευτυχώς ο μικρός μου ήρωας έσβησε τον εφιάλτη μόλις γυρίσαμε στο σπίτι :cool:

 

μόνο ο γιατρός μου έμεινε στο ύψος των περιστάσεων

 

Πάντως δεν θα βγάλεις άκρη όλα αυτά είναι υποκειμενικά και κάθε περίπτωση μοναδική!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

τελικά κορίτσια έχω καταλάβει πως οι γνώμες ποικίλουν πολύ από άνθρωπο σε άνθρωπο για την ίδια κλινική.

Είναι σε τι προσωπικό θα τύχεις προφανώς και φυσικά τι περιμένεις εσύ. Πάντως εγώ γέννησα στο Γένεσις και για 2η γέννα (αν με αξιώσει ο Θεός να ξαναγίνω μανούλα) δεν θα ξαναπάω εκεί.

Δεν τρελλάθηκα γενικότερα με τις μαίες που είχαν σχέση με τον θηλασμό...μηδαμινή βοήθεια και πολύ υφάκι και στυλάκι είχαν κάποιες δεσποινίδες εκεί.

Ε, λοιπόν δεν έμεινα ευχαριστημένη, τζάμπα τα λεφτάκια μου. Φυσικά αν δεν ήμουν σε 4κλινο, αλλά σε κανα 1κλινο ίσως είχα άλλη αντιμετώπιση!

Τελοσπάντων...πάει πέρασε, απλά καταθέτω την γνώμη μου αφού η φίλη μας nikol28 είχε την απορία που να γεννήσει.

Προφανώς τώρα θα την μπερδέψαμε περισσότερο :?:?:shock::shock:

 

Συμφωνώ απόλυτα με την συγκάτοικο...

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω άποψη για την Γενική κλινική απέκτησα το μωρό μου στο Γέννεσις

και μπορώ να πω ότι ήταν οι χειρότερες 5 μέρες της ζωής μου....

Ευτυχώς ο μικρός μου ήρωας έσβησε τον εφιάλτη μόλις γυρίσαμε στο σπίτι :cool:

 

μόνο ο γιατρός μου έμεινε στο ύψος των περιστάσεων

 

Πάντως δεν θα βγάλεις άκρη όλα αυτά είναι υποκειμενικά και κάθε περίπτωση μοναδική!!!

 

γλυκιά μου τόσο χάλια; Γιατί;;; Αν θέλεις μας λες την περιπέτεια...

κι εγώ πάντως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη και δεν πρόκειται να γεννήσω ξανά στο Γένεσις :evil:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ βρε κορίτσια , τι να κ΄άνω τώρα μ' αυτά που λέτε για το Γένεσις ?

άρχισα να σκέφτομαι να διαλέξω τελικά τη Γενική, βέβαια θα μιλήσω τέλος του μήνα με το γιατρό μου γι' αυτό το θέμα κι αν είναι θα του πώ για τη Γενική.Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

εσύ κοριτσάκι μου να πας εκεί που θέλεις εσύ χωρίς να επηρεάζεσαι από τα δικά μας.

Υπάρχουν και κοπέλες που λένε τα καλύτερα για το Γένεσις. Προσωπικές εμπειρίες είναι αυτές! :D

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

αν επιτρεπεται τι συνεβη στο γενεσις που ηταν τοσο τραγικο;

 

έχουμε γράψει και σ΄αυτό το τόπικ αλλά και σε άλλα την γνώμη μας για το Γένεσις κάποιες κοπέλες που φυσικά δεν ήταν μόνο άσχημες. Όπως είπα και πριν υπάρχουν και κοπέλες που περάσανε τέλεια.

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

αν επιτρεπεται τι συνεβη στο γενεσις που ηταν τοσο τραγικο;

 

Τι να πω πρώτα.

 

Θηλασμός = Μου πετάξανε το μωρό στην αγκαλιά, δεν με βοήθησαν να βολευτώ μιας και ήταν καισαρική και δεν μπορούσα να μετακινηθώ, δεν μου δείξανε τίποτα.

 

Στήθος = Κόντεψε να εκραγεί, ζητούσα επιθέματα ζεστά με γράφανε 3-4 φορές μέχρι να το ξαναπώ. Ζήτησα θήλαστρο με γράψανε πάλι.

 

Μαίες = Του 2ου ορόφου εκτός μιας όλες αγενέστατες, μάλιστα η μια μου έβγαλε και γλώσσα επειδή της είπα οτι η γυναικολόγος μου απαγόρεψε να με πατάνε στα ράμματα

 

Έχω κι άλλα αλλά βαριέμαι....

 

Μαρτυράς μου το sardelaki

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το έχω γράψει και σε κάποιο άλλο τόπικ αλλά θα το αναφέρω κι εδώ

το δικό μου πρόβλημα είναι με τους γιατρούς της ΜΕΝ ο μικρός γεννήθηκε στις 3 η ώρα το μεσημέρι και ο γιατρός

στις 10 η ώρα το βράδυ όταν ήρθε να με ενημερώσει (το παιδί μπήκε θερμοκοιτίδα) μου είπε ότι δεν ξέρει αν θα ζήσει και θα μου πει σε 3 μέρες :shock::shock:

Καισαρική με επισκληρίδιο να μην μπορείς να σηκωθείς και κάθε 3 ώρες να φέρνουν το μωράκι της διπλανής για να θηλάσει(δεν μου έφταιγε το άλλο το μωρό)

από εκεί και μετά όλα στραβώσανε για μένα........

Τελικά διαπιστώσαμε ότι όλα γινότανε για τα χρήματα :evil:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Το έχω γράψει και σε κάποιο άλλο τόπικ αλλά θα το αναφέρω κι εδώ

το δικό μου πρόβλημα είναι με τους γιατρούς της ΜΕΝ ο μικρός γεννήθηκε στις 3 η ώρα το μεσημέρι και ο γιατρός

στις 10 η ώρα το βράδυ όταν ήρθε να με ενημερώσει (το παιδί μπήκε θερμοκοιτίδα) μου είπε ότι δεν ξέρει αν θα ζήσει και θα μου πει σε 3 μέρες :shock::shock:

Καισαρική με επισκληρίδιο να μην μπορείς να σηκωθείς και κάθε 3 ώρες να φέρνουν το μωράκι της διπλανής για να θηλάσει(δεν μου έφταιγε το άλλο το μωρό)

από εκεί και μετά όλα στραβώσανε για μένα........

Τελικά διαπιστώσαμε ότι όλα γινότανε για τα χρήματα :evil:

ti εννοεις οταν λες ολα για τα λεφτα γινονται?να ρωτησω και κατι αλλο!αν ζητησεις αποκλειστικο θηλασμο στο γεννεσις δε σου φερνουν το μωρο δε σου δειχνουν τι να κανεις?δεν ειναι υποχρεωμενες βρε κοριτσια?

cathygeorge

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώθηκε ότι το μωρό εκτός από ελλιποβαρές δεν είχε κάποιο άλλο πρόβλημα και ότι το κρατούσαν στην μονάδα εντατικής για να πληρώνονται

εξάλλου σε δύσκολες περιπτώσεις τα μωρά μεταφέρονται στις εντατικές των νοσοκομείων,,,

Όπως έχω αναφέρει και πιο πάνω κάθε περίπτωση είναι μοναδικά δεν σημαίνει

ότι αν μια άλλη κοπέλα γεννήσει στην ίδια κλινική θα έχει την ίδια αντιμετώπιση ....

Θέλω να πιστεύω ότι έτυχε μόνο σε εμένα η παραπάνω αντιμετώπιση!!!

Προσωπικά ύστερα από συμβουλή γιατρών δεν θήλασα εκ των υστέρων διαπίστωσα ότι έπεσα θύμα παραπληροφόρησης,,,,,

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο!αν ζητησεις αποκλειστικο θηλασμο στο γεννεσις δε σου φερνουν το μωρο δε σου δειχνουν τι να κανεις?δεν ειναι υποχρεωμενες βρε κοριτσια?

 

Κοίτα αν το ζητήσεις τις πρώτες 1-2 μέρες θα σου πούνε οτι δεν έχεις γάλα

κι ότι το πρωτόγαλα δεν του φτάνει.

 

Αν επιμείνεις, εντάξει θα στο φέρνουν,αλλά μην περιμένεις και πολύ βοήθεια.

Μοιράζουν πρώτα τα μωρά κι ύστερα από κανένα τέταρτο έρχονται να δουν αν χρειάζεσαι κάτι,να σε βοηθήσουν κλπ

Τώρα αν το μωράκι σου κοιμάται ή βγάζει γάλα..κατάλαβες!

Εκτός κι αν έχεις μονόκλινο οπότε ζητάς συγκατοίκηση

κι έχεις το μωρό συνέχεια δίπλα σου.

 

Εγώ υποτίθεται δεν έπρεπε να θηλάσω επειδή έπαιρνα χάπια,

αλλά κάποια στιγμή διαπίστωσα οτι αυτή την οδηγία δεν τη γνώριζε καμιά από το προσωπικό!!

 

Η αλήθεια είναι οτι την τελευταία μέρα που ζήτησα να μου φέρνουν το μωρό μόλις κλαίει και να μη του δώσουν ξένο γάλα,

μου το έφερναν πάρα πολύ συχνά,εώς και κάθε 1,5-2 ώρες

ακόμη και κατά τη διάρκεια της νύχτας

και φαινόταν πεινασμένο.

Το τελευταίο βράδυ δεν μπορώ να πω είχα μια μαία σχεδόν αποκλειστική!

Με βοηθούσε να βάλω το μωρό στο στήθος,μου εξηγούσε κάποια πράγματα

προσπαθούσε να με ξεαγχώσει λέγοντας οτι θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα στο σπίτι και μου άφησε το μωρό σχεδόν όλη νύχτα δίπλα μου..

Να'ναι καλά η κοπέλα!

 

Όσο για το Γέννεσις εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη

κι από την συμπεριφορά του προσωπικού

κι από την καθαριότητα και την ησυχία και γενικά..

 

Για το προσωπικό του 2ου ορόφου έχω ακούσει κι άλλα αρνητικά σχόλια..

Το σημειώσατε στο έντυπο που σας δώσανε στο τέλος?

Εγώ ήμουν στον 3ο όροφο κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη από τις κοπέλες

ήταν ευγενικές και πάντα πρόθυμες σε οτι ζητούσα

κι αντιμετώπισαν την περίπτωσή μου που ήταν ιδιαίτερη αρκετά καλά.

Ίσως βέβαια έπαιξε ρόλο κι οτι ήμουν συνάδελφος...

(για να μην παρεξηγηθώ,δεν δουλεύω στο Γέννεσις)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...