Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ενοικιαση σπιτιου


ολγακι

Recommended Posts

πειτε μου τη γνωμη σας..αν ειμαι ενα ατομο και θελω να μεινω μονη μου,να νοικιασω σπιτι μονη μου..μικρο..ισως γκαρσονιερα..ποσα χρηματα θα χρειαζομαι για να συντηρω το σπιτι..θα φτανουν 800 ευρω που παιρνω μισθο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


υπολογισε τα καπως εστι αν δεν εχεια δανεια κ/τ/λ πες ενοικιο σπιτιου πες 400 αυρω δεη πες 150 ευρω (που δεν ερχεται καθε μηνα) ευδαπ 35 ευρω κ πολλα λεω αν εισαι μονη σου θα εινα λιγοτερα τωρα κοινοχρηστα ειναι αναλογα την εποχη κ τι θερμανση εχεις αν εχεις κεντρικη βαλε 70 ευρω το χειμωνα κ 40 καλοκαιρι αν εχεις αυτονομη ειναι αναλογα ποσο καις...κινητο η τηλ 50 ευρω μηνα κ συν τα φαγητα σου εσυ ξερεις καλυτερα κ τα εξοδα που κανεις σαν γενικο συνολο ειναι γυρο στα 650-700 ευρω αλλα εχει βεβαια να κανει με την εποχη οπως ειπα κ οπως ειπε η κοπελα πιο πανω κ την περιοχη που μενεις...αν κανεις καποιες οικονομιες γιατι να μην μπορεις να ζησεις κμε 800 ευρω το μηνα,,,το πρωτο καιρο θα ειναι μονο δυσκολα μεχρι να προσαρμοστεις...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βρεις γκαρσονιερα γυρω στα 300 ευρω Προσεξε να εχει χαμηλα κοινοχρηστα (αν και στις γκαρσονιερες συνηθως δεν υπαρχει προβλημα)

Τηλεφωνα δεη ευδαπ120 το μηνα χοντρικα (οι λογαριασμοι δεν ερχονται καθε μηνα) Κοινοχρηστα 30

450 ευρω ειναι περιπου ολα τα εξοδα του σπιτιου

Υπολογιζεις μετακινησεις, κινητο φαγητο σουπερ μαρκετ

Πιστευω οτι σου φτανουν

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...