Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βιταμινες για θηλαζουσες!


vatraxaki

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!

το τελευταιο διαστημα ο οργανισμος μου ειναι λιγο πεσμενος αρρωσταινω με το παραμικρο και κολλαω πολυ ευκολα ιωσεις ενω παλαιοτερα δεν ημουν ετσι ξερετε εαν υπαρχουν βιταμινες για θηλαζουσες;

στο ιντερνετ λιγο που εψαξα βρηκα αυτες http://www.my-pharmacy.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=801&category_id=48&option=com_virtuemart&Itemid=63

εχει δοκιμασει καμια;

ειδε αποτελεσματα;

να πω οτι ειμαι και σε διατροφη κανει τις παρω η θα εχω προβλημα με την διαιτα;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δε τις ξερω τις συγκεκριμενες.εδω εχουμε τις femibion που ειναι για εγκυμοσυνη και θηλασμο.εναι 2 καψουλες την ημερα.η μια εχει ολες τις βιταμινες και η αλλη εχει DHA για τον εγκεφαλο του μωρου.

αυτες ειναι http://www.dooyoo.de/nahrungsergaenzung-aufbaupraeparate/femibion-400-fols-plus-metafolin-plus-dha-kapseln-plus-tabletten-60-st/

gzV6p2.png5zNwp2.png

μπεμπα σε περιμενουμε 03.11.2010!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

καμια μανουλα δεν γνωριζει;

 

Βατραχάκι καλημέρα, :) εγώ έπαιρνα από την εγκυμοσύνη αυτές τις βιταμίνες της SOLGAR και τις συνέχισα στον θηλασμό. Όταν είχα επισκεφτεί τη σύμβουλο θηλασμού όμως απ' ότι κατάλαβα ήταν ούτε κρύο ούτε ζέστη! Εμένα μου τις έδωσε ο γιατρός μου στην εγκυμοσύνη και δεν είχε χρειαστεί να πάρω τίποτε άλλο, τις έπαιρνα από τον πέμπτο μήνα, είναι και φυτικές. Έχω ένα μπουκαλάκι που έχει καμια 10ρια, παίρνεις μια την ημέρα, θέλεις να σου τις δώσω να τις δοκιμάσεις; εγώ δεν παίρνω πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...
εχουμε τιποτα νεοτερο κοριτσια?

τελευταια νομιζω θα πεσω κατω....νιωθω πολυ εξαντλημενη...

 

Σπιρουλίνα να πάρεις καλή μου Πασχαλίτσα....:P

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχουμε τιποτα νεοτερο κοριτσια?

τελευταια νομιζω θα πεσω κατω....νιωθω πολυ εξαντλημενη...

 

Να κανεις μια εξεταση για το σιδηρο και θα σου πει ο γιατρος αν χρειαζεσαι κατι ιδιετερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...