Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πολυκαταστημα με καλες εκπτωσεις?


Recommended Posts

Αθηναιες βοηθειστε!!!!

Αν ειχατε 3 ωρες στη διαθεση σας και την ευκαιρια να πατε σε ενα μονο καταστημα ποιο θα ηταν?

Θελω να βρω αν ειναι δυνατος ανοιξιατικα καλοκαιρνα για 1,5 χρονων κοριτσακι

-ποιοτικα

-πολυ πολυ οικονομικα

-ωραια σχεδια

 

και απο το μαγαζι να μπορω να παω στο αεροδρομιο σχετικα ευκολα....

αν και με ολες αυτες τις απεργιες αγνωστο αν θα λειτουργει μετρο κλπ

 

επισης θελω να βρω αν ξερει καμια μαγαζι που να πουλαει στοκ ή με μεγαλη εκπτωση παπουτσακια agatha de la ruiz de la prada

 

αυτα τα ολιγα ψαχνω :D:D:D:D:D

πλιζ βοηθειστε!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αθηναιες βοηθειστε!!!!

Αν ειχατε 3 ωρες στη διαθεση σας και την ευκαιρια να πατε σε ενα μονο καταστημα ποιο θα ηταν?

Θελω να βρω αν ειναι δυνατος ανοιξιατικα καλοκαιρνα για 1,5 χρονων κοριτσακι

-ποιοτικα

-πολυ πολυ οικονομικα

-ωραια σχεδια

 

και απο το μαγαζι να μπορω να παω στο αεροδρομιο σχετικα ευκολα....

αν και με ολες αυτες τις απεργιες αγνωστο αν θα λειτουργει μετρο κλπ

 

επισης θελω να βρω αν ξερει καμια μαγαζι που να πουλαει στοκ ή με μεγαλη εκπτωση παπουτσακια agatha de la ruiz de la prada

 

αυτα τα ολιγα ψαχνω :D:D:D:D:D

πλιζ βοηθειστε!!!!!!!!!!

στο mall μετα παιρνεις προαστιακο κ πας αεροδρομιο για απεργιες δεν ξερω τι παιζει αν κ χλωμο!!!!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Πολυκαταστημα στη γλυφαδα δεν νομιζω ότι υπάρχει. Εχει ανοιξει ομως επί της βουλιαγμενης στο υψος της γλυφαδας, ενα μεγαλο lapin που εχει και παλια κομματια stock μεσα. Στην τιτανων στο ελληνικο, αν σε βολευει, υπαρχουν μερικα stock, Hra Orchestra και καποια παπουτσαδικα. Υπαρχει επίσης ενα πολυκαταστημα stock (?? δεν εχω πάει) carambola λεγεται πάλι στη βουλιαγμενης στο Ελληνικο.

Στο factory outlet στο αεροδρομια δεν θα σε βολεψει?

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα δε θελω κοντα στο αεροδρομιο γιατι θα πρεπει να τρεχω να προλαβω το αεροπλανο

το ξενοδοχειο που θα μεινω εινια επι της βουλιαγμενης...

ξερεις μηπως πως να βρω τα λαπεν που λες? ή σε ποιο υψος ειναι?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νατασα μου σ'ευχαριστω πολυ!

ερωτηση ασχετης τωρα! η τιτανων στο ελληνικο που αποτι καταλαβα εχει μπολικα μαγαζια και η καμπολα στη βουλιαγμενης ειναι κοντα σχετικα????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Η τιτανων ναι εχει πολλα παιδικα μαγαζια, που ειναι πιο κατω από το praktiker.

Η carambola πολυ κοντα με αυτοκινητο 5-10 λεπτα, ειναι κοντα στο Βασιλοπουλο, αλλα δεν ξερω καθόλου τι παιζει. Οταν πας πες μας....

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο factory outlet στο αεροδρομια δεν θα σε βολεψει?

Τυχερουλα!!αν πας παντως στο factory σιγουρα θα βρεις αρκετα πραγματα(εγω τουλαχιστων βρισκω αλλα στο αλλο που ειναι στην Πειραιως!!!)αχ να σου δωσω παραγκελια να μας φερεις και εμας τιποτα οταν επιστρεψεις στην Κερκυρα???χαχαχα!!

καλα ψωνια!!!!

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Βρηκα ενα καινουριο site που πουλαει βρεφικα και παιδικα ρουχα σε παρα πολυ καλες τιμες. www.thebabystore.gr Εχουν επωνυμα ρουχα και παπουτσακια απο την Αγγλια για μωρα και παιδια απο 0 εως 12 ετων. παραγγειλα προχτες το βραδυ και μου τα εφεραν την επομενη μερα.

 

 

5 μυνηματα εχεις και τα 5 διαφημίζουν το site σου ( spam)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Γιατί? Τι έχουν τα outlet? Αν είναι βολικό για την μητέρα και φυσικά υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής, είναι και καλύτερα. Δεν έχω καταλάβει ακόμα το λόγο για τον οποίο πρέπει να πληρώνουμε ένα φουστανάκι lαpin 100?. Σε outlet λοιπόν, εξάλλου πόσες ψωνίζουν από jumbo, το outlet θα τις πειράξει?

(με την ποιότητα των jumbo έχω ένα θέμα...)

Έχει κολλήσει λίγο η νοοτροπία με το φαίνεσθαι κι έχουμε ξεχάσει το είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ασε που απο τα Lapin magicland και τα allouet planet που εχουν μεσα bazzar σου επιτρεπουν αμα κανεις αλλαγες να παρεις κατι από την τρεχουσα collection. Οποτε οποιος δεν βολευεται με κατι περσινο μπορει ανετα να το αλλαξει...

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν θα κάνατε δώρο για βάφτιση απο κατάστημα outlet....

 

Εξαρτάται από τη υποχρέωση που έχεις...

Εγώ γενικά ακολουθώ τον εξης κανόνα : Πρέπει να κάνεις ανάλογο δωρο με αυτό που σου κάνουν...

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από τη υποχρέωση που έχεις...

Εγώ γενικά ακολουθώ τον εξης κανόνα : Πρέπει να κάνεις ανάλογο δωρο με αυτό που σου κάνουν...

 

Και αν δεν διαθέτεις τόσα? Γεννάς και σου κάνει δώρο αξίας 160 ευρώ. Όταν έρθει η σειρά της εγω δεν μπορώ να διαθέσω πάνω απο 80. Πειράζει?

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε βαφτιση απο Outlet ε?Ναι εχω ψωνισει και μαλιστα η αξια του δωρου ηταν 100euro πηρα πολλα ρουχαλακια για το παιδι αντι να του επαιρνα μονο ενα.Μαλιστα η μαμα τα ευχαριστηθηκε πολυ και οταν βαφτισα την κορη μου με πηρε τηλεφωνο και με ρωτησε τι ειχα αναγκη για να μας εκανε δωρο στην βαφτιση και της ειπα να παει απο το συγκεκριμενο outlet και να παρει οτι θελει και να μην ξοδευτει διοτι γνωριζω την οικονομικη της κατασταση.Οπως επισης επειδη ειναι πολυ καλη μου φιλη της εχω κανει δωρο και ακριβα ρουχα για το παιδι της.Αναλογα με τα οικονομικα μου.Παντως τα outlet ειναι μια χαρα και η ποιοτητα των ρουχων ειναι εξαιρετικη

nSRtp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν διαθέτεις τόσα? Γεννάς και σου κάνει δώρο αξίας 160 ευρώ. Όταν έρθει η σειρά της εγω δεν μπορώ να διαθέσω πάνω απο 80. Πειράζει?

 

Γι'αυτό όταν μου κάνουν πολύ ακριβά δώρα στενοχωριέμαι αντι να χαρώ...

Ξέρω οτι πρεπει να ανταποδώσω...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...