Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες από τα σπίτια μας!


mpimpi

Recommended Posts

DALIA, dimt ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!

mammy ίδια γούστα, ε?

Να σας πω την αλήθεια με αγχώσατε λίγο μ΄αυτά που γράφετε σχετικά με το να βάζουμε φωτο από τα σπίτια μας...Λέτε να έκανα βλακεία????

Άντε τώρα θα με φάει το άγχος μ΄αυτή τη σκέψη.... :(

Τέλοσπάντων....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φωτεινη μου γι'αυτο στεναχωρεθηκα κ εγω γιατι κατα καιρους εβαλα πολλες φωτο... Και αγχωθηκα!

Τελοσπαντων ας χαλαρωσουμε λιγο, δεν πειραζει.

Ο λογος που γραφω ειναι να σε ξεαγχωσω!

Μην μου στεναχωριεσαι κ εχεις κ ωραιο σπιτι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινη μου γι'αυτο στεναχωρεθηκα κ εγω γιατι κατα καιρους εβαλα πολλες φωτο... Και αγχωθηκα!

Τελοσπαντων ας χαλαρωσουμε λιγο, δεν πειραζει.

Ο λογος που γραφω ειναι να σε ξεαγχωσω!

Μην μου στεναχωριεσαι κ εχεις κ ωραιο σπιτι... :lol:

 

Σε ευχαριστώ!!!!

Να σαι καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

DALIA, dimt ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!

mammy ίδια γούστα, ε?

Να σας πω την αλήθεια με αγχώσατε λίγο μ΄αυτά που γράφετε σχετικά με το να βάζουμε φωτο από τα σπίτια μας...Λέτε να έκανα βλακεία????

Άντε τώρα θα με φάει το άγχος μ΄αυτή τη σκέψη.... :(

Τέλοσπάντων....

 

αστη καμια μέρα ακομα και σβήσε την μετά... να μη σε τρώει το άγχος... :wink:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

ego pantos den agxonome ka8olou!!!siga kanapedes k trapezakia balameden balame tous eautous mas me esorouxa!!!!tora an kanenas idonoblepsias blepei kanapedes k trelenete ti na po!!!! :lol::lol::lol: (plaka kano) pantos den agxonome. an einai na ginei kati mporei na dei ta stoixeia mas k na mas brei opoios einai tsakali sauta xoris foto ktl!ego pantosmolis stoliso 8a ksanabalo fotos.filia!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω παντως σκευτομαι να ανοιξω ενα ποστ που να λεγετε

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙς ΤΑΥΤΟΤΗΤΕς ΜΑΣ.....ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ!!!!

( σε αντιγραφο) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

tora an kanenas idonoblepsias blepei kanapedes k trelenete ti na po!!!! :lol::lol::lol: (plaka kano)
ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Εγώ είμαι ο ηδονοβλεψίας που λες, τρελαίνομαι να βλέπω σπίτια, αυτόν τον καναπέ με τα λουλουδάκια πολύ τον εκτίμησα (αν και το πορτοκαλί είναι κάπως έντονο για μένα, πάντως πολύ σούπερ)

Πάντως χωρίς πλάκα κι εγώ δε νομίζω να υπάρχει κίνδυνος, άντε βάλτε καμιά άλλη φωτο κι αφήστε την πάρλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστω Φωτεινη μου...

Σου ειπα, αφου θα ενιωθα εγω καλα στο δικο σου διαμερισμα σιγουρα θα ενιωθες κ συ στο δικο μου! Καταλαβα οτι εχουμε κοινα γουστα. :D

Link to comment
Share on other sites

τελειο το σπιτι σας.

εχοθμε τον ιδιο αποστειρωτη(γινεται και ατμομαγειρας το ξερεις)

θελω και εγω να βαλω φωτο και το σπιτι μου που μ'αρεσει παρα πολυ αλλα και την βαφτιση της μικρης αλλα δεν μπορω δεν μου το επιτρεπει ο σερβερ στην δουλεια :cry::cry::cry:

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελειο το σπιτι σας.

εχοθμε τον ιδιο αποστειρωτη(γινεται και ατμομαγειρας το ξερεις)

θελω και εγω να βαλω φωτο και το σπιτι μου που μ'αρεσει παρα πολυ αλλα και την βαφτιση της μικρης αλλα δεν μπορω δεν μου το επιτρεπει ο σερβερ στην δουλεια :cry::cry::cry:

 

thanks!!!

το ξερω ναι οτι γινεται ατμομαγειρας ασε που δε ξερω πως να το χρησιμοποιω ομως!!! :P:P:P:P

 

εχεις οδηγιες χρησης???? :P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

χριστινακιιιιιιι!!!

 

καλα καλα ειμαι!!!

εσυ?????? να σου ζησει κι εσενα ο παιδαρος!!εκει που περσι λεγαμε ποτε θα μεινουμε εγκυουλες τωρα εχουμε τα μπεμπουλινια αγκαλιτσα!!

 

απιστευτο ε????? πως τα περνατε εσεις με το μικρουλι σας??

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο σκεφτομουν.....πως περναει ετσι ο καιρος!!!!!

Παντως ειναι κουκλαρα η κορακλα σου....

Ο μικρουλης μου ειναι αγγελακι.....κοιμαται ολο το βραδυ και γενικα ειναι πολυ ησυχος....... :D

Ελπιζω και εσενα το ιδιο!!!

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο σκεφτομουν.....πως περναει ετσι ο καιρος!!!!!

Παντως ειναι κουκλαρα η κορακλα σου....

Ο μικρουλης μου ειναι αγγελακι.....κοιμαται ολο το βραδυ και γενικα ειναι πολυ ησυχος....... :D

Ελπιζω και εσενα το ιδιο!!!

 

 

κι εμενα το ιδιο ...ολη τη νυχτα νανι !!! αφου πολλοι μου λενε οταν ερχονται σπιτι... καλα αυτο το μωρο ειναι σαν να μην υπαρχει...παρα πολυ ησυχη, μη τη ματιασω!! :P:P

Link to comment
Share on other sites

Τελεια τα σπιτια σας κοριτσια! elias-christina να ρωτησω κατι?απο που πηρες αυτο που βαζεις τα μπουκαλια να στραγγίζουν?ενθουσιαστηκα!

 

Και εγω αυτο ηθελα να ρωτησω....

 

Blue, σου στελνω πμ γιατι το θεμα ειναι ασχετο με αυτα που λεμε!!!Μη τους το χαλασω!!!

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελεια τα σπιτια σας κοριτσια! elias-christina να ρωτησω κατι?απο που πηρες αυτο που βαζεις τα μπουκαλια να στραγγίζουν?ενθουσιαστηκα!

 

Και εγω αυτο ηθελα να ρωτησω....

 

Blue, σου στελνω πμ γιατι το θεμα ειναι ασχετο με αυτα που λεμε!!!Μη τους το χαλασω!!!

συγνωμη ναι μη το χαλασουμε το τοπικ...

παντως αυτο με τα μπιμπερο μ'αρεσει κι εμενα!!!

Link to comment
Share on other sites

vazelaki ερωτευτηκα το μπαλκονι σου και τη θεα που εχεις και blue ερωτευτηκα το ηλιολουστο και γεματο φυτα σπιτι σου.Κοριτσια ειναι υπεροχα τα σπιτια σας ολονων μπραβο σας.Εγω δεν ξερω πως βαζουν οποτε δε μπορω να συμμετεχω.

an1cvfp-Q800010MzAwNjA2M2R8MjUzMTg1MTBkbGF8bXkgbGl0dGxlIGdpcmwgTWFyaWFuaWtpIGlz.gif.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...