Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑΣ...(ΦΩΤΟ)


Recommended Posts

nansy σε ευχαριστω πολυ.Λοιπον αυτα τα πηρα απο το mouses αυτο με τους ξηρους καπρους...αλλα θα βρεις σε ολα τα σ μαρκετ ακομα κ το dia το εχει (στις καραμελες..κοντα) δεν θα βρεις ομως σε σχημα καρδιας σε σ μαρκετ...

1398748limuzf75ls.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!

πανεμορφα ολα!!!

συγχαρητηρια!

Να χαιρεσαι τη κουκλα σου :D

 

που μπορω να βρω μπαλονοκατασκευες;εγραψες κατι για το youtube.

Eυχαριστω εκ των προτερων :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σου στελνω βιντεακια για το λουλουδι... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a+flower+balloon&search_type=&aq=5&oq=how+to+make+a+flo

για τις καρδιες... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a+heart+balloon

για τις κολονες... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a++balloon+column&search_type=&aq=f

και γενικα αν θες να βρεις κατι αλλο γραψε το σχεδιο που θες...πχ how to make a ballon dog ή how to make a ballon hat και πατας search

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα θα κανω προβες για την επομενη τουρτα...στα 3α γενεθλια λεω να βαλω αμηγδαλοπαστα σε ροζ αποχρωσεις...παλι δυοροφη ,θα γηνει τελεια πιστευω...θελει ομως δουλεια...

http://www.coolest-birthday-cakes.com/happy_birthday_cake.html#c12 καπως ετσι τη θελω...

 

Και απο πού παίρνουμε την αμυγδαλόπαστα;;

Έχεις κάποια ιδέα;;

Φιλοθέη 9χρ,Κωνσταντίνα 7χρ., Άγγελος 3χρ.

Link to comment
Share on other sites

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενα μεγαλο Μπραβο σου Φιλιω, τρομερη εισαι βρε μανουλα!

Και εγω στις γιορτες και στα γενεθλια, μονη μου ετοιμαζω τα καλουδια του μπουφε, αλλα εσυ εισαι το κατι αλλο! Χρυσα ειναι τα χερακια σου?

Παντα ετσι, να εχεις κεφι και μερακι να δημιουργεις για τα κοριτσακι σου, γιατι αυτα μονο με περισσεια αγαπης γινονται (ε, ενταξει και χρονου βρε κοριτσια, μη βαρατε) , και δεν συγκρινονται με κανενος κετερινγκ ή ζαχαροπλαστειου ετοιματζιδικα.

0IBKp3.png JgEip3.png
Link to comment
Share on other sites

nanaka,helen18 κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας σχολια...κανω οτι καλητερο μπορω για το αγγελουδι μου οπως ολες μας αλωστε!!! helen 18 συνφωνω απολυτως με τις αποξεις σου...(με καληψες σε όλα....!!!) πολλα φιλακια και να χαιρεστε τα παιδακια σας...t.gifh.gifa.gifn.gifk.gifempty.gify.gifo.gifu.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο Φιλιω!!!!!

 

Υπεροχα ειναι ολα......και το δωματιο και η βαφτιση και τα παρτυ σου!!!!

 

Ασχολουμαι με τη διακοσμηση κι εχω τρελα με τις κατασκευες και τη φωτογραφια κι εχω εντυπωσιαστει!!! :wink:

 

Για τα γλυκα σου ειναι οντως απιστευτα και σιγουρα θα προσπαθησω να τα φτιαξω.......δεν θα λεγα οτι ειμαι σεφ αλλα για το μικρο μου αγγελουδι θα γινω!!! :lol:

 

Για το θεμα των ζαχαρωτων θα συμφωνησω με την Ντορα, οντως ειναι ανθυγειινα ολα αυτα, επισης με την Ελενη, δεν μπορεις να εμπιστευεσαι κανεναν. Αλλα συμφωνω και μαζι σου πως στις γιορτες αυτα επιβαλονται!!!! Τρωνε δεν τρωνε τα μικρα αυτα απο μονα τους κανουν την παιδικη γιορτινη ατμοσφαιρα.......

 

Και εγω στην πρωτη γιορτουλα μας γεμισα τον τοπο με τετοια ζαχαρωτα, που μπορει να μην εφαγε κανεις (εκτος απο τον λιμαρη αδερφο μου :lol: ) αλλα ηταν υπεροχα και καθε χρονο θα τα βαζω......

 

Εδω τα εβαλα και στα βαφτισια μας.......στις γιορτες θα κολλησω? Αλλωστε δεν θα παθουν τιποτα τα παιδια και να φανε 2 φορες το χρονο!!! :wink:

 

Καλη συνεχεια και ανυπομονω να δω αλλες δημιουργιες σου!!!!

 

Φιλια!!! :D

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

vera, MMAIRY ευχαριστω πολυ... θα ηθελα αν εχετε σε καποιο τοπικ φωτο να μου πητε πολυ θα ηθελα να δω κι αλλες δημιουργιες... vera κι εγω εχω εντυπωσιαστει απο την απιστευτη καλοσινη που μου δειχνετε...πραγματικα το εκτιμω...ναστε καλα...επισεις συνφωνω σε ολα σχετικα με τα ζαχαρωτα...για να καταλαβεις στο παρτι μας τα πεταξα ολα...μολις εκοβα τη τουρτα τα εξαφανισα ολα...ειναι καθαρα και μονο για διακοσμηση...σιγα μη τρωγαμε τοση ζαχαρη... :? πολλα φιλακια

 

28193w0zdjb2a5s.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου πήρανε τ΄αυτιά ε? :lol::lol::lol::lol: ΟΧΙ ΦΩΝΕΣ!

 

 

Γι΄αυτό πουλιούνται σαν τρελά εξαιτίας των παιχνιδιών,ξέρουν τι κάνουν αυτοί!

 

Ρε Almak μην τα πετάς, να τα τρως εσύ.Ξέρεις πως ταιριάζουν με την μπυρίτσα? :wink:

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑΣ....

ΠΟΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ...ΤΟΥΡΤΕΣ ..ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ...ΜΠΑΛΟΝΙΑ...ΜΠΟΥΦΕ...ΟΛΑ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ...ΤΗΝ ΑΣΗΜΕΝΙΑ!!!!

glitterfy-flpbk11163841982518.gif

glitterfy-flpbk11165334684318.gif

 

glitterfy-flpbk11170346377318.gif

[/url]

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ...

 

Ολα τελεια!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

 

Εγω ενα εχω να πω... Εψαχνα απεγνωσμενα τα ζαχαρωτα που εχεις βαλει στην τουρτα για να βαλω στο τραπεζι ευχων της βαπτισης του στελιου και δεν εβρισκα πουθενα!!! Που ησουνα βρε Φιλιω να μου ανοιξεις τα ματια!! μονο στις μουσσες δεν πηγα η χαζη :?

pszKp2.png

JHmvp2.png

Link to comment
Share on other sites

ria καλησπερα κι ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια...

1261033n0du3o9m8g.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ... κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ μου φτιαξατε το κεφι...

1589965iezgghha58.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον σου στελνω βιντεακια για το λουλουδι... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a+flower+balloon&search_type=&aq=5&oq=how+to+make+a+flo

για τις καρδιες... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a+heart+balloon

για τις κολονες... http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+a++balloon+column&search_type=&aq=f

και γενικα αν θες να βρεις κατι αλλο γραψε το σχεδιο που θες...πχ how to make a ballon dog ή how to make a ballon hat και πατας search

 

εστω και καθυστερημενα ευχαριστω πολυ πολυ για την απαντηση!! :D

Link to comment
Share on other sites

Φιλιω,πραγματικα μου αρεσε αυτο που εκανες

και μονο που ασχοληθηκες κι εκανες ολο το παρτυ και την τουρτα με τοσο μερακι και αγαπη λεει πολλα!!!

εγω δε θα σταθω στα υπολοιπα....

να σου ζησει η Ασημινα με την καταπληκτικη μαμα που εχει!!! :D

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

φιλω συγχαρητηρια !!!

εγω σημερα ειδα το θεμα και εχω μενει αφωνη απο τις καταπληκτικες δημιουργιες αλλα και το μερακι σου!!

ΜΠΡΑΒΟ,ΜΠΡΑΒΟ

εχω ιδιαιτερη αγαπη για τη μαγειρικη αλλα η φαντασια μου ομολογω δεν φτανει τοσο μακρια ,μου εδωσες καταπληκτικες ιδεες.

να σε χαιρεται η κορουλα σου!!

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση κορίτσια αλλά δεν πειράζει να κάνετε μόνες σας μακρυά μας πέφτετε για να σας στείλουμε :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...