Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ  

603

  1. 1. ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ



Recommended Posts

CSI NY, δοκτωρ Χαουζ, και φυσικα Lost το καλοκαιρι μαλιστα ειχα δει ολα τα επεισοδια μεχρι τον τελευταιο κυκλο που γυριστηκε στην Αμερικη. Τα εντελως νεα, τα φρεσκα επεισοδια, δεν τα εχω δει ακομα. Αν εχετε απορια, πειτε...Τα εβλεπα 3 -3 τα επεισοδια! Χαος!

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 346
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ένα θα πω παρακολουθούμε φανατικά σειρές( εγώ και ο αντρούλης μου) τις οποίες και κατεβάζει ο καλός μου από internet λοιπόν προτείνω:

 

DEXTER φοβερό σενάριο, τέλεια μουσική

 

Ντετέκτιβ Μονκ πολύ ταλαντούχος ο πρωταγωνιστής

 

Super natural αγαπώ Ντιν!!!!

 

True blond απλά Τ Ε Λ Ε Ι Ο

 

Vampires diaries στα χνάρια του true blond

 

Ουφ τα πα όλα χαχαχαχα :)

Όποια θέλει πληροφορίες για ξένες σειρές εδώ…

Baby on board...

 

dev241pr___.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα είναι δυνατόν να λείπουν f r i e n d s??

 

Αν και πάνε χρόνια τα βλέπω ξανά και ξανά. :mrgreen:

 

Συμφωνώ απόλυτα…. Είναι δυνατόν να λείπουν?????:roll::roll:

Η καλύτερη κωμική σειρά ever…:mrgreen:

 

Να σας πω όμως την αμαρτία μου… :oops::oops: Τελευταία έχω κολλήσει πολύ με το bing bang theory… Στην αρχή το θεωρούσα μεγάλη βλακεία, αλλά μια μέρα που δεν είχε τίποτα άλλο και το πρόσεξα καλύτερα, με έκανε να κολλήσω…

0sShp3.png

 

PGnvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Αρχίζω να βλέπω Greys Anatomy φανατικά...κολλάει κ ο σύζυγος!μετά αρχίζει ο σύζυγος να βλέπει 24...κολλάω κ εγώ...μετά προσπαθήσαμε να τα συνδυάσουμε(καλά στο Greys κάνουν διακοπές) δεν βγήκε καλά και τώρα έχουμε κολλήσει στο LOST!!!!!!!!!!!!!!!!!μια μέρα που είμασταν μόνοι είδαμε 4 επεισόδια!!!!!το'χουμε ξεφτιλήσει εντελώς!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα τιποτα απο ολα αυτα, αλλα μου αρεσει ΠΟΛΥ το Earth Investigated (ξενη σειρα ειναι και αυτο) απο National Geographic. Οποτε μαλλον αυτο ειναι η αγαπημενη μου σειρα. Δεν βλεπω πολυ TV, βλεπω ομως συνεχεια ντοκυμαντερ στην δορυφορικη. Ειναι απιστευτα ενδιαφεροντα.:rolleyes::rolleyes:

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Από τις επιλογές που είχε μάλλον το "Heroes" μου αρέσει περισσότερο!

Το Grey's έχει γίνει βαρετό στον 6ο κύκλο βρε παιδιά, δεν πολυβλέπεται πια!!

 

Για τις υπόλοιπες που βλέπω (και είμαι ακόμα φανατική των σειρών, παρά την κούραση που έχω με το μωρό), δεν ξέρω ποια να πρωτογράψω εδώ. Έχω έναν εξωτερικό σκληρό 1tera και ο μισός είναι σειρές! :D

 

Ενδεικτικά:

Dexter

Cougar Town

Queer as Folk

30 Rock

Entourage

κλπ, κλπ.

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

εγώ γιατί τα βρίσκω λίγο άνοστα όλα στην τηλεόραση; το sex & the city κάπως καλό, το dr house έχει ωραίες ατάκες, αλλά πολύ του θανατά, όπως και τα csi. γιατί για να διασκεδάσω πρέπει να βλέπω αρρώστους, ετοιμοθάνατους, εγκληματίες, αλλαξοκ..λιές;λιγάκι ανούσια έως προβληματικά ψυχολογικά τα θεωρώ αυτά τα σήριαλ.Δεν μου αρέσει καμία ξένη σειρά από αυτές που έχει η λίστα και δυστυχώς δεν υπάρχει τίποτα που να μπορώ να παρακολουθώ.

συγνώμη που δεν μου αρέσουν και αρέσουν σε άλλους, αλλά αυτή είναι η θέση μου.

μου αρέσουν οι εκπομπές μαγειρικής, κυρίως ο Μαμαλάκης παλαιότερα, ο Παρλιάρος φανατικά, οι ειδήσεις του ΣΚΑΙ, εκπομπές του ΣΚΑΙ, ντοκυμαντέρ με ζώα, εκπομπές με παραδοσιακή κουζίνα και έθιμα (ΕΡΤ 3).

Ακόμα και οι ειδήσεις σε μεγάλα κανάλια είναι βαρετές, γιατί κραυγάζουν κατευθυνόμενες, γεμάτες σταριλίκια μεγαλοδημοσιογράφων.

Link to comment
Share on other sites

Καλά γιατί ζητάς συγνώμη, επειδή δεν σου αρέσουνε; :D

Γούστα είναι αυτά! Είναι σαν να ζητάμε οι υπόλοιποι συγνώμη επειδή μας αρέσουνε!

 

Να σου πω, ωραίες οι εκπομπές μαγειρικής, αλλά επειδή εγώ είμαι ακαμάτρα, από κάποια στιγμή και μετά αρχίζω να νιώθω ενοχές, γιατί δεν πρόκειται ποτέ να μπω στην κουζίνα και να φτιάξω bavarois (την έφτιαχνε ο Παρλιάρος τις προάλλες) :P .

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

Μαρία, μη νομίζεις, μέχρι πριν γνωρίσω τον άντρα μου έκανα τα βασικά και αυτά αραιά και που. μετά πήρα φόρα και ιδίως από τη στιγμή που γέννησα, γιατί θέλω το πουλάκι μου να τρώει από τα χεράκια μου φαγητά και γλυκά, όταν θα μεγαλώσει. το ότι τα τσακίζουμε εμείς είναι μια άλλη παράμετρος. άσε και πρέπει να το ξαναράψω. έφαγα πολύ τις προηγούμενες εβδομάδες (69 κιλά!).

Link to comment
Share on other sites

Ωραία είναι να τρώει απ' τα χεράκια σου και καλά κάνεις.

Όμως εμένα δεν μ'αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ η μαγειρική-ζαχαροπλαστική κι όταν είσαι ΤΟΣΟ κουρασμένη από τις υποχρεώσεις (και το υποχρεωτικό αγγαρομαγείρεμα κάθε μέρα) δύσκολα μπαίνεις στην κουζίνα για να κάνεις κι άλλη αγγαρεία.

Εντάξει, οι γιαγιάδες μας μπορεί να μην μπορούνε να τον κρατήσουνε ακόμα (θέλει ΠΟΛΥ αντοχή), αλλά τουλάχιστον φτιάχνουν ακόμα γλυκά :D. Μετά βλέπουμε!

 

Υ.Γ. Μα, πως βγήκαμε ΤΟΣΟ εκτός θέματος;

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

LAW AND ORDER

FRIENDS

MARRIED WITH CHILDREN Αρχαιο αλλα ακομη προβαλλεται

LOST Στην αρχη δε μου αρεσε αλλα μετα κολλησα

PRISON BREAK Στην αρχη το λατρεψα μετα απο 2 κυκλους ξενερωσα

SEX AND THE CITY

CSI N.Y ΜΟΝΟ N.Y

Για μενα ομως το LAW AND ORDER ειναι αξεπεραστο

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...