Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνώμη για γυναικολόγους


Recommended Posts


Διαφημίσεις


skeberio καλημέρα, σε ποιο μαιευτήριο είναι ο γυναικολόγος σου ο Πατμανίδης Ιωάννης; Ευχαριστώ. Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!

 

 

Καλημερα Nikikan, ευχαριστω πολυ! να εισαι καλα! ειναι στο ΛΗΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ,Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ Κ ΕΓΩ.....ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΕΙΜΑΙ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ,ΕΧΩ ΓΥΕΝΑΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΠΛΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ....ΛΕΓΕΤΑΙ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ....ΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι καινουριο μελος στο foroum,βρεικα πολυ ενδιαφεροντα τα οσα διαβασα εδω.ειμαι 32 χρ κ θελω κ εγω να κανω το πρωτο μου παιδακι,ψαχνω για ενα καλο γυναικολογο που πανω απο ολα να ειναι ανθρωπος κ υπερ του φυσικου τοκετου,γιατι πολλα εχς ακουσει κ εχω τρομαξει.μου ειπαν για τον κυριο τρυφωνα τσανγκα κ τον κυριο ελευθεριο αναστασακη.τους γνςριζει καμια?αν ναι μπορειτε να μου δωσετε πληροφοριες...?ευχαριστω πολυ εκ τον προτερον!:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ειμαι καινουριο μελος στο foroum,βρεικα πολυ ενδιαφεροντα τα οσα διαβασα εδω.ειμαι 32 χρ κ θελω κ εγω να κανω το πρωτο μου παιδακι,ψαχνω για ενα καλο γυναικολογο που πανω απο ολα να ειναι ανθρωπος κ υπερ του φυσικου τοκετου,γιατι πολλα εχς ακουσει κ εχω τρομαξει.μου ειπαν για τον κυριο τρυφωνα τσανγκα κ τον κυριο ελευθεριο αναστασακη.τους γνςριζει καμια?αν ναι μπορειτε να μου δωσετε πληροφοριες...?ευχαριστω πολυ εκ τον προτερον!:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι καινουριο μελος στο foroum,βρεικα πολυ ενδιαφεροντα τα οσα διαβασα εδω.ειμαι 32 χρ κ θελω κ εγω να κανω το πρωτο μου παιδακι,ψαχνω για ενα καλο γυναικολογο που πανω απο ολα να ειναι ανθρωπος κ υπερ του φυσικου τοκετου,γιατι πολλα εχς ακουσει κ εχω τρομαξει.μου ειπαν για τον κυριο τρυφωνα τσανγκα κ τον κυριο ελευθεριο αναστασακη.τους γνςριζει καμια?αν ναι μπορειτε να μου δωσετε πληροφοριες...?ευχαριστω πολυ εκ τον προτερον!:-D

Link to comment
Share on other sites

Αν ήθελες Θεσσαλονική ίσως και να μπορούσα να σε βοηθησω αλλά για Αθηνα δεν γνωριζω.

Kiknaki, ποιον προτείνεις από Θεσσαλονίκη? Με ενδιαφέρει να είναι σχολαστικός σε θέματα υπογονομότητας!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

αχ!δε μπορω αυτη τη μοδα καισαρικη ή φυσιολογικος. Αυτο που θα πω βρειτε ενα σοβαρο ιατρο ο οποιος να κανει και ολους τους υπερηχους αυχενικη/β επιπεδου να εχετε μια καλη παρακολουθηση. Πανω απο ολα εχει σημασια η σωστη παρακολουθηση ολους αυτους τους μηνες! και στο τελος και στο νοσοκομειο να πας ο τελευταιος ειδικευομενος θα σε ξεγεννησει.

Μια καλη λιστα γιατρων ειναι αυτοι που βρισκονται σε αυτες τις λιστες.Ειμαι απο σερρες και δεν μπορω να βοηθησω,σιγουρα καποιοι απο αυτους θα παρακολουθουν και εγκυμοσυνες.ψαξτε τους!!!Ενα καλο κρητιριο στην ανεβρεση γυναικολογου και δε στη διαρκεια της εγκυμοσυνης ειναι ο γιατρος να ειναι εξειδικευμενος οσο αφορα τους υπερηχους εγκυμοσυνης!

Αυχενική διαφάνεια https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1

β επιπέδου https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=4

doppler https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=6

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας!Γνωριζετε τον γιατρο Παναγιωτη Παπαλαμπρου εχει το ιατρειο του στην Αθηνα...

.αν μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας....Ευχαριστω

Επεξεργάστηκαν by anny1
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...