Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελα μωρε...αμεσως κ συ!!:mrgreen:

τυχαιο γεγονος...:rolleyes::rolleyes:

 

(καλη χρονια ωρε...ριξε κ μια γνωμη για το θεμα μου με τη μοκετα ,στην πισω σελιδα,εεεε φφφφφφανταστικη μου ιντερνετικη φιλη?)

:lol::lol::lol:

Να σου πω, στην θέση σου, αφού δεν έχουν την διάσταση που θέλω και με καθυστέρησαν χωρίς ειδοποίηση, ίσως και να ακύρωνα την παραγγελία και να έκανα και μια αναφορά για κακό κάστομερ σέρβις στο πέιπαλ.

 

Άμα έχεις όρεξη, ψάξε στο ΕΒΑΥ, έχει ουουουουουου....

 

Και εγώ όλο λέω ότι θα δω για χαλιά αλλά όλο κάτι γίνεται :rolleyes: και ξεμένω από μπικικίνια:mrgreen::mrgreen:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

αααα κορες κ οι δυο μαζι!ολος ο καλος ο κοσμος...:-D

 

γατουλα,

λοιπον,οι διαστασεις που μπορουσαν να μου φτιαξουν θα ηταν κατα 10 εκ μικροτερο ειτε στο υψος ,ειτε στο πλατος...

απλα δεν εδεησαν να με παρουν να με ρωτησουν,....κ ειλικρινα εχω απορια το ποτε θα με παιρναν....:confused:

αυτο που θελω το εχουν κ θα μου στειλουν λεει τα νεα μετρα(μπρρρρρ,κυβερνητικο ακουστηκε αυτο:mrgreen:)....αλλα απο βδομαδα παλι,λεει απ οτι καταλαβα(ολη η νεα αναμονη για ενα ρημαδορελιασμα,αν υποθεσουμε οτι το χαλι ηταν κομμενο στη -μικροτερη-διασταση που βαλαμε σημερα.:rolleyes:)

 

 

χατζικακι,

δεν εχω πληρψσει ωρε...με αντικαταβολη ειναι...που να κανω καταγγελια;:lol:

σε σας βεβαια το καταγγελλω γιατι απογοητευτηκα ειλικρινα

απ την αλλη το ebay ουτε που το χα σκεφτει....στελνουν κ χαλια ωρε????

μωρε εχω μεινει πισω μου φαινεται....

μηπως να τους παρω αυριο τους αλλους να τους ακυρωσω που μου την εσπασαν....κ λεει να το χουν ρελιασει κιολας το μοκετοχαλι:lol::lol:

να δω απο που θα πληρωθουν μετα:rolleyes:

αυτο χρειαζεται μου φαινεται μηπως ισιωσουν...ακου γιορτες!:evil:

Link to comment
Share on other sites

...... χατζικακι,

δεν εχω πληρψσει ωρε...με αντικαταβολη ειναι...που να κανω καταγγελια;:lol:

σε σας βεβαια το καταγγελλω γιατι απογοητευτηκα ειλικρινα

απ την αλλη το ebay ουτε που το χα σκεφτει....στελνουν κ χαλια ωρε????

μωρε εχω μεινει πισω μου φαινεται....

μηπως να τους παρω αυριο τους αλλους να τους ακυρωσω που μου την εσπασαν....κ λεει να το χουν ρελιασει κιολας το μοκετοχαλι:lol::lol:

να δω απο που θα πληρωθουν μετα:rolleyes:

αυτο χρειαζεται μου φαινεται μηπως ισιωσουν...ακου γιορτες!:evil:

Μάλλον τα έχω κάνει ρόιδο, είχα την εντύπωση ότι είχες αγοράσει και πληρώσει μέσω πέιπαλ:oops::oops:

 

Το ΕΒΑΥ έχει τα πάντα !!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΟΥΦΙ για αυτόν στην Λαμία λές ?? γμτ και έλεγα να παραγγείλω ένα διάδρομο που θέλω εδώ και ούτε που θυμάμαι από πότε να αφήσω να περάσουν οι γιορτές ε?? :lol::lol::lol:

 

πάντως αν έχεις όρεξη ρίξε μια ματιά και στον αμαζονα της Αγγλίας παλιά που το κοιτούσα έστελνε από τιμή δεν ξέρω βέβαια αν συμφέρει, έχει έτοιμα ρελιασμένα σε στανταρ διαστάσεις

http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_in_-2_p_6_4?rh=n%3A11052681%2Cn%3A!3147411%2Cn%3A10709121%2Cn%3A10709221%2Ck%3Arugs%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=10709221&keywords=rugs&ie=UTF8&qid=1325619485&rnid=367777011#/ref=sr_pg_1?rh=n%3A11052681%2Cn%3A!3147411%2Cn%3A10709121%2Cn%3A10709221%2Ck%3Arugs%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=10709221&sort=relevancerank&keywords=rugs&ie=UTF8&qid=1325619701

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

accessακι αυτος στη λαρισα ειναι...

κ εχει κ πολυ ωραια χαλια....κ οντως αυτο που πηρα για το σαλονι ειναι τρελα....

κ μου το στειλε κ σε 24ωρες...αλλα τωρα με το μοκετακι με απογοητευσαν....κ κατι μου λεει οτι θα τον παρω αυριο να τον ακυρωσω....

δεν ξερω,κριμα...(να το χουμε κ στο νου μας γιατι εςιναι κ στη λιστα ε?;)τουλαχιστον να προτιμουνται τα ετοιμοπαραδοτα, κ οχι τα custom κ τα μοκετοειδή που θελουν ρελιασμα)

Link to comment
Share on other sites

Ελενούφι επειδή έχω ιδίαν άποψη τρις (:-P) από τον συγκεκριμένο, πρέπει να πω ότι απλά έτυχε. Όλες όσες φορές παραγγείλαμε, παραλάβαμε την επομένη και χωρίς μεταφορικά.

Προφανώς κάτι συνέβη (λάθος υπαλλήλου ή προμηθευτή κ.λπ), τον κρέμασε και σε κρέμασε.

Έχεις δίκιο να σαι εκνευρισμένη αλλά 1 λάθος στις τόσες σωστές διεκπεραιώσεις, θεωρείται ανθρώπινο νομίζω. Σκέψου να έβγαινε κι από πάνω (μου έχει τύχει ε...)...

 

Και εγώ έχω θέμα με το littleonesclothing. Πρώτη φορά στα χρονικά, παραγγελία 25/12, τα λεφτά τραβηγμένα και ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Ούτε μειλ επιβεβαίωσης αποστολής ούτε απάντηση στα 3 μειλ μου στα οποία ρωτάω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή αν είναι σε διακοπές (που θα έπρεπε να το αναφέρουν και δεν...), ούτε απάντηση στη σελίδα τους στο φεις...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενούφι επειδή έχω ιδίαν άποψη τρις (:-P) από τον συγκεκριμένο, πρέπει να πω ότι απλά έτυχε. Όλες όσες φορές παραγγείλαμε, παραλάβαμε την επομένη και χωρίς μεταφορικά.

Προφανώς κάτι συνέβη (λάθος υπαλλήλου ή προμηθευτή κ.λπ), τον κρέμασε και σε κρέμασε.

Έχεις δίκιο να σαι εκνευρισμένη αλλά 1 λάθος στις τόσες σωστές διεκπεραιώσεις, θεωρείται ανθρώπινο νομίζω. Σκέψου να έβγαινε κι από πάνω (μου έχει τύχει ε...)...

..

 

 

 

μα ναι καλο μου κοριτσι,κ μενα μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτο,γιατι ειχα προτερη αριστη γνωμη για το service τους....

κ ειχα διαβασει κ τα δικα σας καλα λογια...

ειλικρινα δεν περιμενα τετοιο χουνερι απο αυτους με τιποτε....

ααα οσο για το να βγει απο πανω-οχι δεν το κανε(κ ευτυχως για αυτον ,γιατι σε τετοιες περιπτωσεις δε χαριζω καστανα-θα μ ακουγαν μεχρι συνορα..:mrgreen:),αλλα μη νομιζεις οτι ηταν κ τρελα υπομονετικος στο λογυδριο που του κανα στο να ειναι πιο προσεκτικοι γιατι χανονται πελατες ετσι,δεν κερδιζονται

τι να πω ,μπορει κ να με ξεπεταξε επειδη τον στριμωξα σε 2-3 χαζες δικαιολογιες που ειπε,παντως θα μπορουσε να δειξει λιιιιγο πιο πολυ οτι "απολογειται" για την πατατα τους....

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, ποιός είναι αυτός με τα χαλιά από την Λάρισα που λέτε ?

 

ravT, τηλέφωνο στο littleonesclothing δοκίμασες ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κορες εχω εχω παρει δυο χαλια απο το flycarpet αν εννοειτε αυτο..

 

αψογοι σε ποιοοτητα, σε τρεις με πεντε μερες στην πορτα μου και με αντικαταβολη για να μην κυνηγαω τα λεφτα μου....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το halia.gr ειναι μωρε....που νομιζω ειναι το ιδιο με το flycarpet που λεει η culte.

 

κ εχει κ φοβερη ποικιλια κ οντως καλο customer service-τουλαχιστον, ειχε μεχρι σημερα ,στα δικα μου ματια...:rolleyes:

 

τωρα ,τετοιο φαουλ ειλικρινα ακομα να το χωνεψω...:lol:το λεω κ το ξαναλεω...πολυ στενοχωρηθηκα..

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγώ για τον χαλιά λέω, πράγματι είχα πάρει το παιδικό της μικρής και ήταν άψογος

μήπως το πρόβλημα δεν είναι σε αυτά που έχει διαθέσιμα αλλά όταν κάτι πρέπει να φτιαχτεί στα μέτρα που θές

έχει κάποιος εμπειρία από τέτοιο πράγμα, δηλαδή custom made παραγγελία ??

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγώ για τον χαλιά λέω, πράγματι είχα πάρει το παιδικό της μικρής και ήταν άψογος

μήπως το πρόβλημα δεν είναι σε αυτά που έχει διαθέσιμα αλλά όταν κάτι πρέπει να φτιαχτεί στα μέτρα που θές

έχει κάποιος εμπειρία από τέτοιο πράγμα, δηλαδή custom made παραγγελία ??

 

αυτο ακριβως ειπα κ γω σε προηγουμενο ποστ,μηπως το custom ή το ρελιασμα ειναι που δεν "το χουν"....γιατι κ μενα το πρωτο που πηρα ηταν "ετοιμο"..

 

ας μας πει ομως καποια τι εκβαση ειχε η παραγγελια του σε περιπτωση που ηταν με δικα της μετρα...ετσι να δουμε μηπως ηταν συμπτωματικο το δικο μου ρε παιδι μου κ επεσα στην περιπτωση:roll:

Link to comment
Share on other sites

αυτος που ειναι αλεξανδρουπολη ...ποιος ειναι???? εγω απο αυτον ειχα παρει αλλα δε θυμαμαι τωρα (και αυτος εκανε μια μακακια...μου εστειλε πορτοκαλι αντι πρασινο....το γυρισα πισω την αλλη μερα την παραλλη ειχα το σωστο, μου ειχε κανει και εκτυπωση...μεσα πρπει να μπηκε!!!!!)

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή χρονιά!!!

Λοιπόν προτείνω αν αρέσουν στα παιδάκια σας οι λαβύρινθοι και να ενώνουν τελείες τα παρακάτω:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/1407120883 Πολύ καλοί λαβύρινθοι, κάποιοι δυσκόλεψαν τον 4χρονο γιο μου για αυτό όμως και λάτρεψε αυτό το βιβλίο.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/1402707142 Εννώστε τις τελίτσες από το 1έως το 100. Αν και πολλοί αριθμοί οι εικόνες είναι ευκολες και το ευχαριστήθηκε.

και φυσικά για τις λάτρεις της Ντόρας:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/0375841342 το μέγεθος και τα πολλά αυτοκόλλητα με αποζημίωσε για την τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγώ για τον χαλιά λέω, πράγματι είχα πάρει το παιδικό της μικρής και ήταν άψογος

μήπως το πρόβλημα δεν είναι σε αυτά που έχει διαθέσιμα αλλά όταν κάτι πρέπει να φτιαχτεί στα μέτρα που θές

έχει κάποιος εμπειρία από τέτοιο πράγμα, δηλαδή custom made παραγγελία ??

 

Eγώ είχα παρόμοιο θέμα πέρυσι. Είχα πάρει δύο χαλιά και είχα επιλέξει και έναν από τους διαδρόμους που είχαν στο σάιτ. Τα χαλιά οκ, μάλιστα επειδή είχαν μόνο ένα κομμάτι και ήθελα 2, πήγαν και φωτογράφησαν κ μου εστειλαν με μέιλ παρόμοιο σχεδιο που το ειχαν διπλό. Οι διάδρομοι όμως δεν τους εβγαιναν για τοσα μέτρα που ήθελα και το ακύρωσα γιατι τα υπολοιπα σχεδια είτε δεν μου αρεσαν, είτε ήταν αρκετά πιο ακριβά. Μάλλον εχουν γενικά θέμα με το στοκ τους....

Link to comment
Share on other sites

korίτσια καλή χρονιά να έχουμε με υγεία!

 

Παρήγγειλα καλυντικα από δω http://www.eyeslipsface.co.uk/ μονο κ μόνο να τα δοκιμάσω γιατι οι τιμές είναι ''ξεφτίλα''

Οταν παραλάβω θα ενημερώσω για ποιότητα, αν θέλετε χαζέψτε το:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ είχα παρόμοιο θέμα πέρυσι. Είχα πάρει δύο χαλιά και είχα επιλέξει και έναν από τους διαδρόμους που είχαν στο σάιτ. Τα χαλιά οκ, μάλιστα επειδή είχαν μόνο ένα κομμάτι και ήθελα 2, πήγαν και φωτογράφησαν κ μου εστειλαν με μέιλ παρόμοιο σχεδιο που το ειχαν διπλό. Οι διάδρομοι όμως δεν τους εβγαιναν για τοσα μέτρα που ήθελα και το ακύρωσα γιατι τα υπολοιπα σχεδια είτε δεν μου αρεσαν, είτε ήταν αρκετά πιο ακριβά. Μάλλον εχουν γενικά θέμα με το στοκ τους....

 

 

 

να τολμησω να σε ρωτησα αν θυμασαι πως ακριβως σου εγινε η ενημερωση;

τη στιγμη της παραγγελιας,ή μετα απο μερες;

Link to comment
Share on other sites

καλησπ'ερα κοριτσια!

Ενδιαφέρομαι για να αγοράσω μια ηλεκτρική σκούπα. Ευκολη στη χρήση και να ειναι αντοχής. Εχει αγορασει καμια σας τώρα τελευταία σκούπα από κάποιο site για να μου προτεινει?

eNortjKzUjI0NDK1tFCyBlwwFYMC1w,,50.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον.....ειχα παρει κ γω κατι πασμινες(πολυ πασμινα επαιξε φετος:lol:)

 

αλλα οχι απ το γνωστο της ravt κ της chatzico

 

δηλαδη οχι απ αυτον

http://www.ebay.co.uk/itm/170646906794?var=470028837182&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_1902wt_928

 

αλλα απο αυτον

http://www.ebay.co.uk/itm/190578258733?var=490028830329&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_500wt_1177

 

βαζοντας κ τις δυο διπλα διπλα , η του πρωτου(επειδη την ειδα κ την επιασα ;) ) ηταν κλασεις ανωτερη-πιο παχια,πιο ωραια κροσια κ τετοια....η δικια μου φαινονταν-πως να το πω-μια φλουδιτσα ,μια προχειραντζα μπροστα στην αλλη που ομολογουμενως ειναι σαν τις πασμινες που παιζουν accesorize,axilleas κλπ(τις καλες;))

 

ειχα απογοητευτει τελειως απ την αγορα μου...τις εδωσα εδω κ κει σα χαζοδωρακια με κατεβασμενα μουτρακια...

κ σημερα φορεσα αυτη που κρατησα για την αφεντια μου....

λοιπον,πανμαλακη,ωραια,ζεστη τελικα(γιατι φοβομουν οτι θα ταν μονο για τη μοστρα....μια χαρα!!!).δεν ξερω πως εγινε,ισως που την επλυνα κ ..ξανανιωσε;κατι τετοιο(μονο τα κροσια της συνεχιζουν να μου φαινονται λιγο....χμμμ-αλλα δε βαριεσαι;:lol:)

 

αρα οποιος θελησει πασμινα,ας ξερει οτι για πιο παχια,ο πρωτος πωλητης,για πιο λεπτουτσικη(αλλα παντα ζεστουλα) ο δευτερος!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

αγορασα απο ioffer ενα ζευγαρι UGG 5825 μαυρες κοντες νουμερο 41 που δυστυχως ομως ειναι μικρες για μενα ..θα ελεγα οτι ειναι 40 , καθως στη φιλη μου που φορα 39 της ειναι λιγοοοο μεγαλες

....ειναι τελειες , δερματινες και οχι απομιμηση δερματος , δεν φαινονται οτι ειναι fake,,,, σε κουτι με τα χαρτια...εχω σκοπο να παραγγειλω μεγαλυτερο νουμερο κ να τις επιστρεψω, αλλα αν καποια τις θελει ας μου στειλει πμ...μπορω να στειλω φωτος με μειλ αν θελετε

τις αγορασα περιπου 55 ευρω, θα δω το λογαριασμο κ θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

αγορασα απο ioffer ενα ζευγαρι UGG 5825 μαυρες κοντες νουμερο 41 που δυστυχως ομως ειναι μικρες για μενα ..θα ελεγα οτι ειναι 40 , καθως στη φιλη μου που φορα 39 της ειναι λιγοοοο μεγαλες

....ειναι τελειες , δερματινες και οχι απομιμηση δερματος , δεν φαινονται οτι ειναι fake,,,, σε κουτι με τα χαρτια...εχω σκοπο να παραγγειλω μεγαλυτερο νουμερο κ να τις επιστρεψω, αλλα αν καποια τις θελει ας μου στειλει πμ...μπορω να στειλω φωτος με μειλ αν θελετε

τις αγορασα περιπου 55 ευρω, θα δω το λογαριασμο κ θα σας πω

 

ετσι απο περιεργεια...βαζεις τον πωλητη που τις πηρες γιατι εχω παραγγειλει κ γω στην ιδια τιμη(μηπως ειναι ο ιδιος,σκεφτηκα) ,με sheepskin κ πειρμενω να δω τι θα παραλαβω?κ μ εχει φαει η αγωνια...

να δω τουλαχιστον,αν ειναι ο ιδιος,οτι ειναι ωραιες κ δε φαινονται μουφα,αφου το λες κ συ που τις ειδες απο καντα...:-D

 

επισης,μισο να ρωτησω μια φιλη μου που ηθελε(δε θυμαμαι τι νουμερο φοραει..)

Link to comment
Share on other sites

ετσι απο περιεργεια...βαζεις τον πωλητη που τις πηρες γιατι εχω παραγγειλει κ γω στην ιδια τιμη(μηπως ειναι ο ιδιος,σκεφτηκα) ,με sheepskin κ πειρμενω να δω τι θα παραλαβω?κ μ εχει φαει η αγωνια...

να δω τουλαχιστον,αν ειναι ο ιδιος,οτι ειναι ωραιες κ δε φαινονται μουφα,αφου το λες κ συ που τις ειδες απο καντα...:-D

 

επισης,μισο να ρωτησω μια φιλη μου που ηθελε(δε θυμαμαι τι νουμερο φοραει..)

 

 

αυτος ειναι ο πωλητης

http://www.ioffer.com/i/%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%82-5825-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%8E%CE%BD-uggs-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-387007384

, ειναι τελειες, δεν φαινονται με τιποτα για φεικ το εχω καρατσεκαρισμενο, αν ηταν χαλι θα εκανα καταγγελια στο πειπαλ, οπως εκανα για αλλο αντικειμενο κ δικαιωθηκα...τωρα γιατι το νουμερο ηταν τοσο μικρο δεν ξερω

εγω σιγουρα θα παρω απο αυτον , να δω με το νουμερο τι θα κανω

Link to comment
Share on other sites

αυτος ειναι ο πωλητης

http://www.ioffer.com/i/%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%82-5825-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%8E%CE%BD-uggs-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-387007384

, ειναι τελειες, δεν φαινονται με τιποτα για φεικ το εχω καρατσεκαρισμενο, αν ηταν χαλι θα εκανα καταγγελια στο πειπαλ, οπως εκανα για αλλο αντικειμενο κ δικαιωθηκα...τωρα γιατι το νουμερο ηταν τοσο μικρο δεν ξερω

εγω σιγουρα θα παρω απο αυτον , να δω με το νουμερο τι θα κανω

μπα,δεν ειναι ο ιδιος τελικα...

ευχαριστω!

η φιλη τελικα 37 ψαχνει:D

 

εν τω μεταξυ εκανα πατατα....πηγα να μπω στο λογαριασμο μου στο ioffer κ εκανα πατατα....δοκιμασα πολλες φορες τον ιδιο-λαθος:rolleyes:-κωδικο,με αποτελεσμα να μου λεει οτι εχω δοκιμασει πολλες φορες,κ να μου στειλουν τον κωδικο μου με email αφου τον ξεχασα....μου τον στελνουν,τον βαζω κανονικα κ παλι μου λεει οτι εβαλα πολλες φορες κ εχει μπλοκαρει....τι κανουμε?οεο???

ψαχνω στιες οδηγιες,κ δε βλεπω την περιπτωση μου,που δηλαδη καποιος να εχει πολλες αποτυχημενες προσπαθειες κ εχει μπλοκαριστει.....

 

τι θα κανω???

κ πρεπει να μπω να δω μηπως εχω κανα νεοτερο απ τις μποτουλες μου!:-(

 

edit τα καταφερα!!!ξεμπλεχτηκα....απλα πηγα κ ανοιξα καινουριο σαφαρι κ τα καταφερα η ξανθια!

 

κ τις εστειλε κιολας τις μποτουλες μου....ταξιδευουν...!χεχε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...