Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εχει κανεις καμια φθινοπωρινη ιδεα;;;


zoi-mpempis

Recommended Posts

Καραμελωμένα μήλα φτιάχνει η Νίκη Νταιφώτη που έχει το princesstaste.

Είναι καταπληκτική σε ότι φτιάχνει.Εκεί έφτιαξα τα μπισκοτάκια που κέρασα στην εκκλησία.

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφροδιτάκο δεν εννοούσα τα κινέζικα τηγανητά, αλλά αυτά που βρήκε η μαμά του Ωρίωνα!!! Συνονόματη Αναστασία, θα τα φτιάξω δοκιμαστικά οπωσδήποτε και θα σας πω εντυπώσεις! Τι όμορφα που δείχνουν!

SSttaa, έχεις δίκιο για την καραμέλα! Άτιμο πράγμα! :lol: Θα κάνω μια δοκιμή αλλά ίσως για να είμαι πιο σίγουρη τα αγοράσω. Το πρόβλημά μου ήταν πως δεν ήξερα αν φτιάχνει και πουλάει κάποιος, ώσπου μας το έγραψε η LouLou!

Εν ολίγοις, ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΕΕΕΣ!

Χίλια ευχαριστώ για τη βοήθεια!!!! :D

 

 

Ακόμα εκπλήσσομαι με το πόσο εκπλήσσομαι κάθε φορά που με βοηθάτε, μανούλες του φόρουμ... :P

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει δει κανεις μπομπονιερα ομπρελιτσα;εψαξα και δεν βρισκω τιποτα!!!!

 

Ζωή έχω δει παιδικές μπομπονιέρες με αληθινή ομπρελίτσα στον Παρίση.

http://www.parisis.com.gr/

Μάλλον θα τις ξανακοιτάξω κι εγώ!

 

Για τις μπομπονιέρες των μεγάλων μπορείς να χρησιμοποιήσεις μικρές, διακοσμητικές. Έχω δει από φίλντισι αλλά δεν είμαι βέβαιη πού τις είδα. Μήπως στην http://www.adorex.gr ;;; Για ρίξε μια ματιά! :wink:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Ζωή έχω δει παιδικές μπομπονιέρες με αληθινή ομπρελίτσα στον Παρίση.

Επίσης, ομπρελες χρωματιστές (μεγαλούτσικες) έχει και ο Παπανδρέου στη στοά στη Ρόμβης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω στον γιο μου αν και τον βαπτισα καλοκαιρι το θεμα μας ηταν αρκουδακια,τα καραβακια και τα ναυτικα μου φαινοταν συνηθισμενα. την προσκληση την ειχα κανει σε σχημα αρκουδακιου και στον στολισμο ειχα χρησιμοποιησει αρκουδακια.

Link to comment
Share on other sites

ΖΟΙ ΔΕΝ ΞΞΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΣΕΠΕΜΡΙΑΝΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΜΠΕΛΟΣ.

ΔΗΛΑΔΗ Η ΤΟ ΚΛΗΜΑΤΟΦΥΛΛΟ ΣΑΝ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΒΑΡΕΙ ΠΑΝΤΟΥ. ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ:

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ-ΛΑΧΑΝΙ-ΛΕΥΚΟΥ.

ΚΟΥΤΙ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΧΡΥΣΑ Η ΚΑΦΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΜΙΑ ΕΚΔΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΑΜΠΕΛΟΦΥΛΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΕ 3 ΚΟΥΦΕΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΥΖΕ ΛΕΥΚΟ ΛΑΧΑΝΙ Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΝΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΖΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ-ΛΑΧΑΝΟΛΕΥΚΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΜΠΕΛΟΦΥΛΛΟ ΕΙΤΕ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΕΙΤΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΟΤΙ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΛΥΚΟ ΣΤΑΦΥΛΙ ΣΕ ΒΑΖΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΙΔΕΕΣ! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...