Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θέλω να ενοικιάσω επίσημο ρούχο τώρα που θα γίνω νονά!


Recommended Posts

kalispera se oles tis manoules... kai me tin pepoithisi pou exw oti i manoules panta ma panta ta kseroun ola (den exei tixei polles fores na rwtisw ti manoula m kati, kai na mou pei den kserw, einai fovero :P ) .. loipon manoules, tha ginw nona se 3 mines se dio panemorfa didimakia to thema einai oti den thelw na agorasw kapio toso episimo rouxo kai na min to ksanavalw pote...oute na parw kati ligotero episimo me skopo na to ksanavalw..opote skeftika to endexomeno na enoikiasw kapio rouxo...to thema einai oti den vriskw kapio magazi sti thessaloniki pou na leitourgei etsi kai tha ithela na rwtisw mipws eseis gnwrizete kati...euxaristw poliiii...:P:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera se oles tis manoules... kai me tin pepoithisi pou exw oti i manoules panta ma panta ta kseroun ola (den exei tixei polles fores na rwtisw ti manoula m kati, kai na mou pei den kserw, einai fovero :P ) .. loipon manoules, tha ginw nona se 3 mines se dio panemorfa didimakia to thema einai oti den thelw na agorasw kapio toso episimo rouxo kai na min to ksanavalw pote...oute na parw kati ligotero episimo me skopo na to ksanavalw..opote skeftika to endexomeno na enoikiasw kapio rouxo...to thema einai oti den vriskw kapio magazi sti thessaloniki pou na leitourgei etsi kai tha ithela na rwtisw mipws eseis gnwrizete kati...euxaristw poliiii...:P:D

 

καλημέρα...με το καλό και πάντα άξια......άπο θεσ/κη δεν ξέρω τόσες λεπτομέρειες απο μαγαζιά αλλά γιατι να νοικιάσεις?τουαλέτα θα βάλεις στην βάπτιση....?μπορεις να επιλέξεις ένα κομψο κλασσικο κομμάτι το οποιο να έιναι και άνετο....και θα σου μεινει....ή ένα απλο νεανικό φορεματακι...το οποιο μπορεις να το βάλεις και βράδυ....ή σε ανάλογη περισταση......εγω στην θέση σου θα επέλαγα κατι απλο και διακριτικο....για να νοικιάσεις ρουχο πρωτα απο όλα θα στο πασάρουν για φιρμα και δεν θα είναι.....και θα είναι και ντεμοντε.....ρίξε και μια ματιά στις σελιδες με τα e-shop....βρες την λιστα με τα online καταστηματα του εξωτερικου γιατι μπορει να βρεις κάτι μιας και έχεις τοσο χρονο.....

ρώτα και στα μαγαζια με νυφικά αν νοικιάζουν......

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites

fenaki se euxaristw poli...to teleutaio site exei apisteuta foremata ouaaaaou..:D den kserw mwre ti tha valw kai me pianei ligo panikos me to thema gt prwti fora ginomai nona kai eimai 22.. gt san anthrwpos eimai ligo casual kai fovamai mi dialeksw kati p tha fanei ligotero kalo gia tin peristasi... auto pou m eiupes omws na rwtisw ekei p poulan nifika tha to koitaksw mou fanike teleia idea..se euxaristw kai paliii...:D;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

fenaki se euxaristw poli...to teleutaio site exei apisteuta foremata ouaaaaou..:D den kserw mwre ti tha valw kai me pianei ligo panikos me to thema gt prwti fora ginomai nona kai eimai 22.. gt san anthrwpos eimai ligo casual kai fovamai mi dialeksw kati p tha fanei ligotero kalo gia tin peristasi... auto pou m eiupes omws na rwtisw ekei p poulan nifika tha to koitaksw mou fanike teleia idea..se euxaristw kai paliii...:D;)

 

κοίτα επειδη και εγω ντυνομαι casual γι αυτο στο ειπα....αν διαλέξεις τουαλετα θα εισαι εξω απο τα νερα σου και δεν χρειάζεται......ειναι βάπτιση δεν εισαι η νυφη....εισαι μικρούλα και διάλεξε κάτι ανάλογο της ηλικίας σου....εγω αυτο κάνω πάντα......επίσης έχω και κόλλημα στο γεγονός ότι θέλω πάντα να ειναι μοναδικο αυτο που θα φορέσω.....πηγαινε να δεις να σου φυγει και η περιέργεια αλλά αν δεν βρεις κοιτα στο σαιτ

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ της ίδιασ άποψης είμαι. Για ποιο λόγο να το νοικιάσεις??Στη βάφτιση ούτως ή άλλως δεν πάει κάτι βαρύ όπως στο γάμο.Ενα απλό φορεματάκι θα βάλεις και θα σου μείνει.

ακόμα φοράω το φορέμα που είχα βάλει στη βάφτιση του γιου μου!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ συμφωνώ! Δε νομίζω ότι ταιριάζει πολύ σε μια βάπτιση - ειδικά αν γίνεται και πρωί - να φορέσεις τουαλέτα. Σίγουρα μπορείς να βρεις ένα πολύ ωραίο φόρεμα που να ταιριάζει στο στιλ και την ηλικία σου. Γιατί δε συμβουλεύεσαι και τη μαμά; Αυτή τι θα φορέσει; Σε τι στιλ θα κινηθεί; Ίσως σε βοηθήσει.

k3NGp3.pnga>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα,υπαρχει ενα μαγαζι για ενοικιαση, μαλιστα με φορεματα για την ηλικια σου,αλλα και για αγορα,δεν θυμαμαι ομως ονομα:confused:ειναι στη δελφων σταση μαρτιου με το 3 το 39 και το 7 απο κεντρο,ακριβως διπλα σε ενα ζαχαροπλαστειο που παλι δεν θυμαμαι ονομα:?ειχε απο παντα ωραια φορεματα,ηταν απο απεναντι αλλα μεταφερθηκε εχει καιρο τωρα και πλεον ενοικιαζει κιολας.ελπιζω να βοηθησα!:-D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια.. μπαμπουσκα η βοηθεια σου ειναι πολυτιμη... Υ.Γ ¨ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΠΩΣ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

λιγο καθστεριμενα αλλα ριξε και μια ματια στο ΖΙΖΕΛ Αριστοτελους και Τσιμισκη εχει πολυ ωραια κομματια και τωρα εκπτωσεις πολυ καλες τιμες, και νεανικα και τουαλετες και οτι θες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...