Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΟΗΘΕΙΑ! ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΨΕΙΡΕΣ


Recommended Posts

Αχ τι επαθα η γυναικα !Ειχα φαγουρα εδω και 20μερες και νομιζα οτι εχω αλλεργια!Εχθες εβαλα ξυδι και χτενιστηκα με το χτενακι αλλα δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα απο την βρωμα!Σας παρακαλω οποια εχει εμπειρια ας μου δωσει μια συμβουλη στην 17η εβδομαδα ειμαι ακομα φοβαμαι να βαλω λοσιον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειχα κολησει ψειρες στην πρωτη εγκυμοσυνη και ημουν στο 2ο μηνα.Πηρα τηλ το γιατρο μου,ενα φιλο παθολογο, μεχρι και στο νοσοκομειο ρωτησα σε γιατρους αν μπορω να βαλω...Ολοι ηταν καθυσηχαστικοι.Εβαλα γιατι δεν αντεχα αλλα μεχρι να γεννησω δεν σου κρυβω οτι ειχα αγχος για το αν εκανα καλα...Παρε τηλ το γιατρο σου και ρωτα τον,μην ντρεπεσαι.Αυτος θα σου πει τι να κανεις...

Link to comment
Share on other sites

α βρε καημενουλες τι σας βρηκε..ειναι μεγαλο μανικι..παντως αποτελεσματικο ειναι το Para plus (ηταν τουλαχιστον καποτε..δεν ξερω πλεον), δες αν ενδεικνυται για τη περιπτωση σου..

Link to comment
Share on other sites

Επισης υπαρχουν καποια φυτικα που επιτρεπεται να βαλεις καθως και η ηλεκτρικη χτενα που δεν εχει σχεση με φαρμακα...Ψαξε λιγο στο διαδικτυο...

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΛΕΟΝ :cry::cry: ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΠΕΒΑΛΑ.ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΤΥΝΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΔΕΡΜΑΤΑΛΟΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΟΝΤΕ ΓΙΑ ΑΛΕΡΓΙΕΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΣΤΜΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΨΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΑΥΓΑ.Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΕΛΙΝΗ :shock: ΣΩΣΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ.ΒΑΖΕΛΙΝΙ ΣΕ ΣΤΕΓΝΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΛΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΧΤΕΝΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.ΘΑ ΣΚΟΥΠΙΖΕΤΕ ΤΟ ΧΤΕΝΙ ΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΘΑΡΟ.ΜΕΤΑ ΥΓΡΟ ΠΙΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΣΑΖ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΥΓΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ.ΜΕΤΕ ΞΕΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΛΟΥΖΕΣΤΕ ΑΛΛΕΣ 2-3 ΦΟΡΕΣ .ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΕΥΚΟΛΑ Η ΛΙΓΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΗΜΙΚΑ.ΜΗ ΡΙΞΕΤΕ ΝΕΡΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΠΙΑΤΩΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις απαντησεις πραγματικα βρισκομαι σε κατασταση πανικου εχω κανει απο το πρωι στο σπιτι μεγαλο ξεσηκωμα πλεον δεν αντεχω αλλο!Πηρα την γιατρο χθες και μου ειπε ενα το λενε ιβαλητεν ή καπως ετσι αλλα γενικα φοβαμαι λεω να δοκιμασω πρωτα τα γιατροσοφια!Βεβαια εχω και τον γιο μου που του βρηκα και αυτινου δυο ψηρες του κακομοιρη και τον ταραξα και αυτον στο ξυδι!Δεν μπορω ρε παιδια τρελενομαι να μην εχω παρει ουτε ντεπον και να πρεπει τωρα να παρω αντιψειριακο ;;; Και ουτε παιδικο τον παω τον κανω μπανιο καθε μερα και επισης εχω να κολλησω απο το νηπιαγωγειο τωρα βρηκα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω εμπειρία επί του θέματος (περα από τα σχολικά μου χρόνια δλδ - τραγική εμπειρία! :cry: ), αλλά έχω ακούσει ότι με τη βαφή μαλλιών οι ψείρες πεθαίνουν. Το λέω με κάθε επιφύλαξη βεβαια, αλλά οι ενδιαφερόμενες δεν το ψάχνετε λίγο?

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω ακουσει αυτο με την βαφη και για νε ειμαι ειλικρινης ηταν το πρωτο που σκεφτηκα να κανω αλλα δεν ξερω ας μας πει η ελινα αν ξερει που ειναι κομμωτρια πεθαινουν και οι κονιδες ή τσαμπα τα χημικα;

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω ακουσει αυτο με την βαφη και για νε ειμαι ειλικρινης ηταν το πρωτο που σκεφτηκα να κανω αλλα δεν ξερω ας μας πει η ελινα αν ξερει που ειναι κομμωτρια πεθαινουν και οι κονιδες ή τσαμπα τα χημικα;
ΤΟ ΞΥΔΙ ΤΙΣ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΤΙΣ ΔΙΩΧΝΕΙ.ΜΟΝΟ ΠΡΟΛΗΨΗ.ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΗ ΒΑΦΗ ΕΜΑΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΑΝ ΔΙΑ ΡΟΠΑΛΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.Η ΒΑΦΗ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΦΡΑ.Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΦΙΛΤΡΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ.ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ.ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΗΣΣΕΣ ΠΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΛΕΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΕΧΕΙ ΖΟΡΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΕΙΡΕΣ.ΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ :oops::oops::oops:
Link to comment
Share on other sites

Επισης υπαρχουν καποια φυτικα που επιτρεπεται να βαλεις καθως και η ηλεκτρικη χτενα που δεν εχει σχεση με φαρμακα...Ψαξε λιγο στο διαδικτυο...
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΜΤ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΘΕΙΑ.!!!!ΟΥΤΕ Η ΒΑΦΗ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΥΓΑ.ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΨΕΙΡΕΣ!ΜΙΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mου εχουν πει οτι κανει δουλεια η σπιτικη μαγιονεζα....(2 φορες να βαλετε με διαφορα 5-8 ημερων και δεν θα ηταν και κακο και μαι 3 μηπως και γλυτωσει καμια κονιδουλα)

Και ευκολα βγαινει απ τα μαλλια μετα...και ειναι απολυτα ασφαλες :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν λίγο καιρό χρησιμοποίησα το lice attack που είναι φυτικό και στον γιο μου το ίδιο και έκανε δουλειά. Είναι η 2η φορά σ΄ένα χρόνο που κολλάμε από την κόρη του άντρα μου η οποία είναι 16 χρονών και έχει ψείρες πάνω από χρόνο τώρα.΄Εχει πάρα πολύ μαλλί και είναι γεμάτη κόνιδες. Η μάνα της δε δίνει ιδιαίτερη σημασία κι εγώ τρέμω κάθε φορά που θα μας επισκεφθεί.΄Εχει βάλει πολλές φορές para plus κι αυτό είναι πολύ τοξικό αλλά προφανώς δεν το΄χει πάρει ζεστά το θέμα κι έχει αδιαφορήσει. Καμιά ιδέα Ελίνα για τόσο μακροχρόνιο πρόβλημα?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς έχω από μικρή να ασχοληθώ με αυτό γιατί ήταν εφιάλτης και σε καταλαβαίνω...όμως η ξαδερφούλα μου είναι νηπιαγωγός... 1-3 φορές το χρόνο κολλάει η κακομοίρα...την έχουμε σε καραντίνα όποτε είναι, δεν πάμε ούτε για καφέ :oops: .

Επειδή έχει πολύυυυ μαλλί και κατσαρό (οχι πολυ μακρύ) και έχει δοκιμάσει τα πάντα, μετά από 1000 δοκιμές επέστρεψε στην κλασική σκόνη....αυτή που μας έβαζαν μικρά? Αυτή. Με ΤΙΠΟΤΑ άλλο δεν της φεύγουν, ούτε με -κρατηθείτε- πετρέλαιο! που της είπαν να βάλει μια φορά. Ουτε οι βαφές της έπαιξαν ποτέ ρόλο. Με τη σκόνη με μια-δυο εφαρμογές της φεύγουν. Με οτιδήποτε αλλο δοκιμαζε (πήγε και σε δερματολόγο) απλά έχανε χρόνο και...την στερούμασταν περισσότερες μέρες!...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Λίζα θα της το πω γιατί μου΄χει γίνει εφιάλτης αυτή η ιστορία. Φοβάμαι πως θα σκεφτεί ο άντρας μου ότι δε θέλω να΄ρχεται το παιδί στο σπίτι, πράγμα που φυσικά δεν ισχύει, όμως δε φταίω τίποτα κι εγώ και τώρα που είμαι έγκυος και ο μικρός 2 φορές ως τώρα να κολλάμε ψείρες! :evil::evil::evil:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tara μου ρωτησες το γιατρο σου και σου ειπε οκ για αυτο την λοσιον που ειπες;Εγω παντως ακομα το παλευω με ξυδι καθε βραδυ με χτενιζει ο κακομοιρης ο αντρας μου και μπορω να πω οτι μου περασε η φαγουρα ,το θεμα ειναι μην ξαναγεννησουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

΄Οχι αλλά μου το είχε συστήσει η παιδίατρος και η φαρμακοποιός μου γιατί την πρώτη φορά που κόλλησε ο γιος μου ήταν 11 μηνών! Είναι από έλαια καρύδας.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για το παιδι ενταξει και μενα δεν με ανησυχει για την εγκυμοσυνη αμφιβαλω γενικα αν ενδεικνυται και κατα ποσο τελοσπαντων ειναι αποτελεσματικα με τις κονιδες κυριως.Αχ εισαι ηρωας παντως !Εμας μας κολλησε η ανηψια του αντρα μου εξι χρονων εχει σχεδον παντα απο οτι καταλαβα και δεν θελω ουτε να την ξαναδω!Μετα απο 23χρονια να παθω τετοια ζημια!Αληθεια τι σκονη ειναι αυτη που λετε ;δεν το εχω ξανακουσει εκεινη την μια και μοναδικη φορα που ειχα με ειχε κανει η μαμα μου με λαδι και καθαρο πετρελαιο και το χτενακι φυσικα και εξαφανιστηκαν!

Link to comment
Share on other sites

΄Ηρωας ή χαζή που ανέχομαι αυτή την κατάσταση τόσο καιρό? Αυτή τη φορά όμως άσκησα βέτο και μια και έχω το ακαταλόγιστο λόγω ορμονών της εγκυμοσύνης :wink: θύμωσα τόσο πολύ που είπα πως αν δεν κάνει ριζική θεραπεία δε θα ξανάρθει σπίτι. Πείτε μου έχω άδικο? :?:?:?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και πολυ το αργησες!Ειναι δυνατον να ερχεται με ψειρες σε μωρο και σε εγκυο γυναικα;;;Εμας οι δικοι μας εχουν παθει ανοσια απο την βρωμα και οι ψειρες φυσικο επακολουθω ειναι, εγω τι φταιω ομως;Μ΄αρεσει που αναρωτιοταν η αδερφη του αν μας κολλησαν αυτοι λες και εχουμε κι αλλους με ψειρες!τελοςπαντων ευτυχως μενουμε μακρυα!Αλλα εσυ εμπαινε μην ξαναρθει αν δεν θεραπευτει!Ακους εκει!!! :evil: Κοντευουν να μου πεσουν τα μαλλια πρωι βραδυ λουσιμο και πιστολακι αν εχω και αυριο κονιδες παω να παρω φαρμακο δεν αντεχω αλλο :cry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Μαρίνα μου δυστυχώς χρησιμοποιώ αποσυμφορητικά κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, όσο πιο αραιά μπορώ βέβαια, οπότε το φαρμακάκι από έλαια καρύδας ήταν εντελώς αθώο.΄Επαθα ρινίτιδα εγκυμοσύνης στον γιο μου, μετά τον τοκετό έγινε αλλεργική και τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη έχει χειροτερέψει τόσο πολύ που δυσκολεύομαι πάρα πολύ να αναπνεύσω. Δυσχεραίνει την κατάσταση ότι είμαι σε μερική ακινησία και η ζεστή ατμόσφαιρα του σπιτιού οξύνει το πρόβλημα. Δυστυχώς δοκίμασα τα πάντα αλλά τίποτα. Υποφέρω όλη μέρα αλλά το βράδυ δε γίνεται να μην κοιμάμαι οπότε τα χρησιμοποιώ. Ο Θεός βοηθός με τα φάρμακα. :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσι μου σε καταλαβαινω εγω παθαινω δερματικες αλλεργιες αλλα ξερω ποσο εκνευριστικο και κουραστικο ειναι και το ρινικο αλλα και η μερικη ακινησια καμια ενεση κορτιζονης εχεις κανει μηπως σε βοηθουσε;;; Δεν ειμαι βεβαια γιατρος αλλα μια ιδεα εριξα! :? καλα σε ειπα εγω ηρωα!Ολα καλα θα πανε και θα λεμε μετα για τα ζουζουνια μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα

Κ γω κομμωτρια ειμαι και ξερω οτι ο μονος τροπος να τα εξαφανισεις ειναι η βαφη και μονο η βαφη.

Ειχα πελατισσες που φερνανε ακομη και τα παιδια τους για βαφη.

Οσο για αυτο που ειπε η συναδελφος οτι παει στο αιμα δεν ισχυει!!!!!!!

Ολα ειναι επιφανιακα φιατι αν ισχορουσε δεν θα εβγαινε μετα απο μερικες μερες η φυσικη αποχρωση στη ριζα!!!!!!

Σκοτωνει και τα αυγα οχι μονο τις ψιρες και δεν ειναι αναγκη να την αφησεις 30 λεπτα 10 φτανουν

H3Otp3.pngfxwfyd91vycpqaes.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειλικρινα σας ευχαριστω πολυ ολες!Μαλλον θα τα κοψω λιγακι και θα τα βαψω ! ευκαιρια να ανανεωθω και λιγο γιατι βαρεθηκα να με βλεπω !

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι βαφές του Κορρέ που υποτίθεται είναι λίγο πιο ελαφριές από τις άλλες δεν κάνουν τίποτα, γιατί εγώ αυτές χρησιμοποιώ. Οι υπόλοιπες όμως είναι πολύ τοξικές στην εγκυμοσύνη Μαρίνα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑ!!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ 25η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΦΟΤΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΑ ΤΙΣ ΑΝΗΨΙΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ -ΟΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ- ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΕ ΨΕΙΡΕΣ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ!!!!! ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΙΔΡΩΤΑ ΣΤΟ ΤΡΙΧΩΤΟ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΖΩΥΦΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ ΑΠΟΙΚΙΕΣ!!!!!!! ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ -ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ- ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΚΕΥΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!! ΛΕΓΕΤΑΙ HEDRIN KAI ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑRIANA PHARMACEUTICALS ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΤΑ 100ml ΗΤΑΝ 14,5 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΗΜΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΟΡΟΦΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ Η ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟ!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...