Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ


elachl

Recommended Posts

ελένη μου μήπως ξέρεις αν φέτος βάλουν πλοίο Θεσ/νικη-Κρήτη ?[/quote

 

dalia μου,επιδη το ψαχνω κι εγω για κρητη,ξερω οτι εχει σιγουρα αεροπλανο για ηρακλειο και σητεια σιγουρα.απο αθηνα η aegean κοστιζζει περιπου 300ευρω 2 ενηλικες και 1 παιδι.κοιτα το αν σε ενδιαφερει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 231
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

Ωραία λοιπόν, θέλω να πάω Κρήτη Χανιά στις 26/6 με το ημερήσιο της ΑΝΕΚ και να γυρίσω επίσης με ημερήσιο στις 3/7 με την ΑΝΕΚ. Θα είμαστε 2 ενήλικες, μια φοιτήτρια και ένα μωρό 3 χρονών (το δικό μου :-D). Επίσης 2 αυτοκίνητα, απλά ΙΧ. Θέλω 1 καμπίνα και στα δυο δρομολόγια, είτε με διπλό κρεβάτι είτε με 2 μονά, εξωτερική.

Αυτό που δεν ξέρω είναι πως να δηλώσω τα άτομα για να μου έρθει πιο οικονομικά (π.χ. νομίζω ότι δεν συμφέρει να δηλώσω το μωρό στην καμπίνα γιατί θα μου το χρεώσουν σε τιμή ενηλίκου). Αν πάω με ημερήσιο και γυρίσω βράδυ (γιατί θέλω το Έλυρος), θα έχω την ίδια έκπτωση στο αυτοκίνητο; Μήπως θα μπορούσες να μου βγάλεις ένα κόστος και πες μου (αν θες)με π.μ. σε ποιο πρακτορειο δουλεύεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Καλημερα!!μπορεις να μας πεις και για αεροπλανα??θελω να παω Αθηνα (*απο Κερκυρα)θα παρω μαζι μου την μικρη(3μηνων)και ισως τον μικρο(2,5 χρονων) πως μπορω να βρω οικονομικο δρομολογιο???(δεν με νοιαζει η ημερ/νια τον Φεβρ. η Μαρτη??)

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΜΕΡΙΚΑ ΣΑΙΤ

 

www.airtickets.gr

www.aegeanair.com

www.olympicair.com

www.vivatravel.gr

 

www.travelplanet24.gr

www.flights.gr

μπαινεις και κανεις αναζητηση και οπου βρεις την καλυτερη τιμη κλεινεις τα εισητηρια με πιστωτικη καρτα.να εισαι πολυ προσεκτικη γιατι για να τα αλλαξεις θα δωσεις μεγαλη χρηματικη επιβαρυνση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!

Σκεφτόμαστε να πάμε ένα τριήμερο στο εξωτερικο απο 5/3/11-7/3/11. Κοιταξα μεσω ιντερνετ αλλά ολες οι οργανομένες εκδρομές ξεκινούν απο Παρασκευή 4/3 πρωί. Γνωρίζεις κάτι διαφορετικό; Θα μπορούσαμε να φύγουμε απο Παρασκευη μεσημεράκι αλλά δεν βρίσκω ΤΙΠΟΤΑ :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου έχω και εγώ ερώτηση, την ερχόμενη εβδομάδα που είναι η πανελλαδική απεργία 23/2 τα καράβια θα είναι δεμένα στο λιμάνι;

Στις μέρες που ζούμε μόνο έτσι θα επιβιώσουμε βοηθώντας ο ένας τον άλλο, μπράβο για αυτό που κάνεις και ας προσπαθήσουμε όλοι να συμβάλλουμε με όποιο τρόπο μπορούμε.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ήθελα να σε ρωτήσω απο Πειραιά για Πάρο που κυμαίνονται οι τιμές για τον μήνα Ιούλιο,είμαστε 2 ενήλκες,2 παιδιά και το αυτοκινητο

κοριτσι μου τα δρομολογια ειναι μεχρι τελος μαρτιου προςτο παρον.δεν εχουν βγει τα επομενα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σκεφτόμαστε να πάμε ένα τριήμερο στο εξωτερικο απο 5/3/11-7/3/11. Κοιταξα μεσω ιντερνετ αλλά ολες οι οργανομένες εκδρομές ξεκινούν απο Παρασκευή 4/3 πρωί. Γνωρίζεις κάτι διαφορετικό; Θα μπορούσαμε να φύγουμε απο Παρασκευη μεσημεράκι αλλά δεν βρίσκω ΤΙΠΟΤΑ :(

θα πρεπει να απευθηνθεις στα μεγαλα γραφεια

πχ balakakis

day rise

zorbidis

pyramis

 

δεν ξερω κατι αλλο να σου πω σχετικα με αυτο το θεμα..

παρε και κανενα τηλεφωνο

ισως εχουν βγαλει κατι που δεν υπαρχει στο νετ:wink:

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την απεργια που λες ακομα δεν εχουμε καμια επισημη ενημερωση..μαλλον δευτερα θα μαθουμε..

 

κοριτσια μην ξεχνατε αν θελετε διακοπες στη μυτιληνη ρωτηστε με οτι θελετε..θα χαρω να βοηθησω και να βρεθουμε!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι μου τα δρομολογια ειναι μεχρι τελος μαρτιου προςτο παρον.δεν εχουν βγει τα επομενα..

Σε ευχαριστώ,το φαντάστικα ό,τι θα είναι νωρίς ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
σχετικα με την απεργια που λες ακομα δεν εχουμε καμια επισημη ενημερωση..μαλλον δευτερα θα μαθουμε..

 

κοριτσια μην ξεχνατε αν θελετε διακοπες στη μυτιληνη ρωτηστε με οτι θελετε..θα χαρω να βοηθησω και να βρεθουμε!

Καλησπέρα μήπως γνωρίζεις τα δρομολογια των πλοίων από Καβάλα Μτιήνη κι αντοιστιχα για το μήνα Αύγουστο?Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα μπορούσες να μου πεις από πότε θα ισχύσει η μείωση των τιμών , γιατί θέλω να κλείσω για Φολέγανδρο με γρήγορο για 17/6 και πίσω 19/6 , από Πειραιά, και δεν ξέρω τι να κάνω, να περιμένω ή όχι? Ευχαριστώ:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

elachl καλημέρα!

 

Θέλω να σε ρωτήσω για πλοίο για ΑΝΑΦΗ.

- ποιά πλοία πάνε και πόσες ώρες διαρκεί το ταξίδι με κάθε πλοίο

- έχει κανένα από Ραφήνα

- ποιές μέρες έχει δρομολόγια

- πόσο κοστίζει 2 ενήλικες (+ παιδί 5ετών) σε εξωτερική καμπίνα δίκλινη

- πόσο κοστίζει αμάξι 1300κε

- πόσο κοστίζει μηχανάκι 50κε

Ευχαριστώ πολύ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γεια σου elachl!

μια ερωτηση για μια φιλη που δεν εχει προσβαση στον νετ..

απο Θεσσαλονικη για Σαμο εχει καραβια ετσι?

Ξερεις δρομολογια για Αυγουστο και ποσο κοστιζουν? Νομιζω για Καρλόβασι ενδιαφερεται..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...