Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΩΛΗΣΕΙΣ HANDMADE THINKS ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Μήπως ΄ξέρει κάποια να μου πεί πώς γίνετε να πουλάω πράγματα χειροποίητα μέσω ιντερνετ?

έχει κάποιο αξιόπιστο site υποψήν?

και χωρίς να σου ζητάνε ποσοστά και κρατήσεις?

και αν ξέρει να μου πεί και την διαδικασία που γίνετε!

ευχαριστώ!!

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!

Εγώ ξέρω αυτό το site http://www.etsy.com/ που έχει πολύ όμορφα πράγματα αλλά δεν ξέρω τίποτα για ποσοστά ή κρατησεις...Ρίξε μια ματιά, αν δεν το ξέρεις ήδη.

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

myrto σε ευχαριστώ αλλά το έχω δεί αυτό έχει κάποιο ποσοστό και για να βάλεις τα πράγματα που πουλάς και σου κρατάει και προμήθεια..

αν έχει κάποια κοπέλα υπόψη της κάτι άλλο??

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

φτιάχνω πολλα διαφορετικά πράγματα μερικά είναι βιβλία ευχων,πινακες ζωγραφικης για παιδικά δωματια και διαφορες άλλες χειροποίητες κατασκευες με πυλο και decoupageκ.τλ

έχεις υπόψην σου κάτι?

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρίξε μια ματιά στο www.ricardo.gr. Ίσως εκεί μπορέσεις να πουλήσεις τα έργα σου.

Ενημέρωσέ μας, αν προβείς σε κάποια κίνηση, ώστε να μπορούμε να βρούμε τα δημιουργηματά σου.;)

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...Δε γνωρίζω τις γνώσεις σου από υπολογιστές, αλλά γιατί δεν προσπαθείς να στήσεις μόνη σου ένα site?Όχι κάτι πολύπλοκο.Και σιγά σιγά, θα σε γνωρίσουν και θα μπορείς να πουλάς τα δημιουργήματα σου...Μια ιδέα είπα.

EukOp3.png 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

patpan τώρα το είδα σε ευχαριστώ πολύ!!!

θα το κοιτάξω αν είναι να κάνω κάτι μέσω αυτού !!!

 

κορίτσια έχω κάνει ένα blog αυτό είναι

http://mycraftandartcreations.blogspot.com/

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Boukie 17 διαβάζοντας σήμερα αυτή τη σελίδα μπήκα στο blog σου και είδα τα καταπληκτικά πράγματα που έχεις φτιάξει. Αισθάνθηκα ότι έπρεπε να σου γράψω αυτό το μήνυμα μόνο και μόνο για να σε συγχαρώ και να σου πω μπράβο κι όχι να σου προτείνω κάτι για πωλήσεις καθώς είμαι άσχετη.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...